Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

En İyi Web Tasarım Firmaları

En İyi Web Tasarım Firmaları

 

Web tasarımı, web sitelerindeki çeşitli görsellerin ve metinlerin belirli bir kompozisyon içinde ziyaretçiye sunulduğu bir çalışma alanıdır. Web tasarımı oluşturmadan önce sayfa sahiplerinin bir proje izleğine ihtiyaçları vardır. Projelerin konusunu genel de firmalar, şahıslar, markalar ya da ürünler oluşturur. Bu bilgilerden yola çıkarak web tasarımının tanımı yapılacak olur ise; web tasarımı, kişileri ve kurum ya da kuruluşları tanıtım amaçlı web sayfalarına yapılan kodlama ve düzenlemelerdir. Bu noktada en iyi web tasarım firmaları size dijital dünyada rehberlik eder.

Web Tasarımının Amacı Nedir?

Web tasarımının amacı, ziyaretçilere yarar sağlayacak bir olgu sunmaktır. Site ziyaretçilerine karşılıklı fayda sağlayabilmek adına, web tasarımı yaptırılırken en iyi web tasarım firmaları ile çalışmak gerekir. Zira karşılıklı yarar sağlanabildiği süre zarfında yapılan proje hedefine ulaşır. Web tasarımı yapılırken proje gerek ticari gerekse tanıtım odaklı olabilir burada en önemli husus, site için tercih edilen web tasarımının siteye kazandırdığı kurumsal kimliktir. Penta Yazılım, ISO belgesi ile çalışan nadir yazılım firmalarından biridir. Bu nedenle Penta Yazılım, geniş vizyon ve misyonu sayesinde yer aldığı hemen bütün projelerde kaliteyi öncü tutar.

Profesyonel Web Tasarım Firmasında Yer Alan Özellikler

Web tasarımı, pazarlama stratejileri içinde en çok rağbet gören iş kollarından biridir. Web sitelerinin, geniş kitleye ulaşmasını sağlayan web tasarımları profesyonel tasarımlar ve amatör tasarımlar olarak iş sahasında kendini gösterir. Profesyonel bir web tasarım firmasının öncelikle sahip olması gereken birtakım belge ve sertifikalar vardır. ISO bu belgelerden biridir. Gerek internet sahasında gerekse kurumlarda ISO belgesinin yer alması, hiç şüphesiz ki o firmayı profesyonel bir şirket olarak kitlelere yansıtacaktır. Penta Yazılım, ISO belgesine sahip nadir Web tasarım şirketleri arasında yer alır. Bu nedenle Penta Yazılım profesyonel web tasarım firmasıdır.

Bir tasarım firmasının profesyonel olabilmesi için birtakım özellikleri bünyesinde barındırması gerekir. Bu özellikler;

İyi Planlama Yapabilmelidir

Web tasarımcılarının profesyonel olabilmesi için öncelikli olarak çalışma planlarını bölümlere ayırarak müşteriye yansıtabilmelidir.

Son Teknoloji ve Trendlerden Haberdar Olmalıdır

Profesyonel web tasarım firması, değişen ve gelişen teknoloji gündemini sıklıkla takip etmek zorundadır. Müşterilerin istekleri ile gelişen teknolojiyi birbirine bağlayabilmelidir.

İletişim Becerileri Güçlü Olmalıdır

Etkin bir iletişim insan olmanın gereğidir. Bu nedenle hizmet odaklı çalışan en iyi tasarım firmaları iletişim ağı güçlü firmalardır. Penta Yazılım, uzman personeli ile piyasada güçlü bir yer edinen tasarım firmalarındandır.

Neden Profesyonel Bir Web Tasarım Firması ile Çalışmak Gerekir?

Teknolojinin her geçen gün hızla büyüdüğü global bir dünyada ticaret dinamikleri de hızla değişim göstermektedir. Bütün bunlarla bağlantılı olarak tanıtım çalışmaları ve web tasarım projeleri de geniş bir ivmeye ulaşmıştır. Bugün, firmalar kar marjinallerini yükseltmek için teknolojiye her an daha çok ihtiyaç duymaktadırlar. Çok çeşitli ve yararlı amaçlarla hizmetler sunan Penta Yazılım en iyi web tasarım firmaları arasında yer almaktadır.

İyi bir web sitesine sahip olmak demek kurumların pazarlama ortamlarında güçlü bir rakip olduğunun en dikkat çekici göstergesidir. Örneğin bir ziyaretçi, satın alacağı ürünü herhangi bir pazarlama ortamında duyduğunda o ürünün web sitesine ziyarette bulunacaktır. Bu sebeple ziyaret ettiği sitenin estetiği dikkatini çekecek ve alım gücü artacaktır. Zamandan, paradan, istihdamdan ve kaynak tasarrufundan yararlanmak isteyen bir web sitesi sahibi Penta Yazılım ile aradığı soruların cevaplarını bulur. Çünkü Penta Yazılım, uzman personeli ve çözüm odaklı tutumu sayesinde en iyi web tasarım firmaları denilince ilk akla gelen yazılım firmalarından biridir.

 

 

 

 

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
360