Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Online Ücretsiz JPEG ve PNG Resim Sıkıştırma ve Küçültme Programı

Online Ücretsiz JPEG ve PNG Resim Sıkıştırma ve Küçültme Programı
Online Ücretsiz JPEG ve PNG Resim Sıkıştırma ve Küçültme Programı
26/04/2021
0 Yorum
Ö.Faruk
6000

Image Compressor olarak bilinen resim sıkıştırma servisleri internet hız dünyasında önemini korumaya devam ediyor. Resimler sıkıştırılarak web site veya albümler daha hızlı hale getiriliyor.  Resim Upload sitelerinin yanında en çok aranan sitelerin başında hiç şüphesiz resim boyutunu küçültme gelmektedir. Bir çok program tek tür resim veya fotoğraf uzantısını kabul etmektedir. JPEG, PNG, JPG uzantılı resimlerin bütününü küçültme görevi yapan online resim boyutu düşürme sitesi sayısı azdır.

Bu yazımızda sizler için özel olarak tasarladığımız ve kodladığımız Online Resim Boyutu Düşürme uygulamasından bahsetmek istiyoruz.

Resim ve Fotoğraflarınız artık emin ellerde Fotoğraf Boyutu Düşürme işlemini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki Link'e tıklayarak Online Fotoğraf Sıkıştırma ve Küçültme İşlemini hemen gerçekleştirin!

JPG PNG IMAGE COMPRESSOR ONLİNE

Image Compressor Türkçe olarak, fotoğraf veya resimlerinizin (png, jpg formatlı) boyutunu küçültme manasına gelmektedir. Daha sade bir tanımla fotoğraf , görüntü sıkıştırma anlamına gelmektedir. Online Image Compressor aracımızı kullanarak fotoğraflarınızın kalitesini bozmadan boyutlarını küçültebilirsiniz. Peki bu nasıl oluyor? Örnek vermek gerekirse, 4-6mb bir fotoğraf var elinizde, bu görüntünün kalitesini bozmadan 1mb veya 600kb düşürmek mümkün denemek için hemen resim sıkıştırma programımızı kullanın!  Ücretsiz Programa Gitmek İçin Tıklayın!

ONLİNE RESİM BOYUTU DÜŞÜRME

Penta Yazılım tarafından oluşturulan bu program ile online olarak resim boyut düşürme işlemi yapabilirsiniz. Saatlerce programlar indirerek veya  Google Store ve App Store de saatlerce vakit harcayarak resim boyut düşürme programı aramak yerine online olarak kolay şekilde resimlerinizin boyutlarını düşürebilirsiniz.

ONLİNE RESİM BOYUT KÜÇÜLTME

Bu program sayesinde, resim ve fotoğraflarınızın boyutlarını küçültebilirsiniz. Peki resim boyut küçültme işlemine neden ihtiyaç duyarız? Bazı platformlar yüksek boyutlu resimler kabul etmemektedir. Bu resimleri o platformlara yükleyebilmek için fotoğrafların veya resimlerin boyutlarının küçültülmesi gerekmektedir.  Bu sadece nedenlerden bir tanesidir, Aşağıda buna benzer konulardan yine bahsediyor olacağız.

RESİM SIKIŞTIRMA NEDİR?

Resim Sıkıştırma, resimlerin mevcut boyutunun daha düşük hale getirilmesi şeklinde ifade verilebilir mesela 1 MB boyutunda bir resmi 30-60 kb düşürmek mümkündür. Fakat her online resim sıkıştırma uygulaması size bu performansı vermeyebilir. Bunun için güvendiğiniz bildiğiniz ve kullanıcı yorumları ile kendisini kanıtlamış online resim sıkıştırma programlarını tercih etmelisiniz.

ONLİNE RESİM SIKIŞTIRMA PROGRAMI

Online resim sıkıştırma programı ile .jpg .png .jpeg uzantılı fotoğraflarınızı resimlerinizi çok kolay şekilde sıkıştırabilirsiniz. Sıkıştırma işlemini yaparken resimlerinizin kalitesi asla bozulmaz. Bu sıkıştırma işlemi sayesinde resimlerinizin boyutları düşmekte ve verimlilik artmaktadır. Bu verimliliklerden veya faydalardan bir taneside resimlerin hızlı şekilde yüklenmesi olarak açıklanabilir.

JPG, JPEG, PNG UZANTILI RESİMLERİ SIKIŞTIRMA

JPG, JPEG ve PNG uzantılı resimleri uygulama sayesinde hızlıca boyutlarını küçültme işlemini yapabilirsiniz. JPG Resim Boyut Küçültme, PNG Resim Boyut Küçültme veya JPEG Resim Boyut Küçültme işlemi dendiğinde aklınıza mutlaka PNG Resim Sıkıştırma, JPEG Resim Sıkıştırma veya JPG Resim sıkıştırma anlamları gelmelidir. Bunlar farklı kelimelerle aynı anlamları ifade etmektedir.

JPG Dosya Boyutu Nasıl Küçültülür?

JPG dosya boyutu nasıl küçültülür şeklinde aramalarınız mevcut ise, bunları PNG, JPEG içinde yapabileceğinizden şüpheniz olmasın.

JPG Dosya Boyutu Küçültme işlemini yukarıda ve aşağıda paylaştığımız linkler ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Çok yüksek boyutlu resim ve fotoğraflarınızı hızlı şekilde küçültmenin keyfini yaşayın!..

TELEFONDA FOTOĞRAF BOYUTU KÜÇÜLTME

Bir çok kullanıcı tarafından telefonda fotoğraf küçültme işlemi yazılım firmamıza sorulmaktadır. Online resim sıkıştırma veya online resim küçültme programını telefonlarınızda, apple iphone markalı telefonlarınızda kullanmak mümkündür. Telefondan söz konusu URL adresine tıkladığınızda online resim sıkıştırma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Saatlerce program arayarak veya telefonda fotoğraf boyutu nasıl küçültülür şeklinde araştırma yapmak yerine PNG JPG Resim Küçültme Programımızı kullanın.

Yazıya Puan Ver
4 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: