Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Başakşehir

Web Tasarım Başakşehir

Başakşehir Web Tasarım

Online dünyaya adım atmak şüphesiz ki şirketinizin büyümesi için en önemli adımlardan bir tanesidir. Başakşehir web tasarım alanında uzman kişiler tarafından bu süreçte size yardımcı olunabilir. İnternet sitesi oluşturmak kolay gibi görünen ancak aslında çok zor olan bir iştir. Dolayısıyla Başakşehir web site yapan firmalar tarafından profesyonel bir şekilde işlenmesi gereken bir konudur.

Elbette herkes şirketinin çok başarılı olmasını ister. Bu başarıya ulaşmak için çok çalışır ve bazı riskler alır. Online dünyaya geçmek de aslında bir nevi risk faktörüdür. Eğer yeterince profesyonel olmazsa, şirketin imajını zedeleyebilir. Bir şirket için imaj her şeydir. İmaj, halkın sizi nasıl gördüğü ile alakalıdır. Başakşehir web sitesi tasarım, tüketiciye daha kolay ulaşmak ve onları etkilemek için size çok yardımcı olabilir. Başakşehir web tasarımı konusunda uzman kişiler tarafından özenle ve dikkatle yapılması gereken bir iştir. Presentabl olması ve etkili olması için bu çok önemlidir. Nasıl insanlar kıyafetlerine, imajlarına, saç şekillerine hatta ayakkabılarına kadar presentabl olmak için özen gösteriyorlarsa, internet sitesi yapan firmalar Başakşehir de şirketin imajını geliştirmek için çalışmaktadır. Aynı dış görünüşünüzdeki unsurlarda olduğu gibi, web tasarımında da şirketinize yakışacak ve onu en iyi şekilde temsil edecek tasarımda olması gerekir.

 

 

Günden güne internetin kullanıcı sayısı artıyor. İnsanlar artık interneti daha çok ve daha işlevsel kullanıyorlar. Her gün milyonlarca insan yüzlerce internet sitesini ziyaret ediyorlar. Ziyaret ettikleri internet siteleri arasından sizinkinin akılda kalması için, başarılı bir web tasarımı olmazsa olmazdır. İnsanlar, günlük hayatlarında bir sürü bilgi ve görüntü ile karşılaşırlar. Bunların arasında akılda kalıcı olmanın anahtarı dikkat çekici olmaktır. İnsan zihni, en dikkat çekici ve merak uyandırıcı öğeyi aklında tutması için tasarlanmıştır. Bu noktadaki stratejik planlamalar ve tasarımlar, akılda kalıcılık ve halkla ilişkiler açısından çok önemlidir.

Büyümek için büyük düşünmek gerekmektedir. Büyük düşünmek de olabildiğince fazla sayıda insana ulaşmak ve onları etkilemek demektir. Ne kadar geniş bir kitleye hitap ediyorsanız, tüketici profiliniz o kadar geniş demektir. Çağımız teknoloji ve internet çağı. Artık insanlar günlük hayatlarında duyduğu, gördüğü şeyleri internetten araştırıyorlar. Televizyonlar artık kitlelere ulaşmak açısından internetin çok gerisinde kaldı. Bilginin bu kadar önemli ve araştırmanın bu kadar yaygın olduğu bu çağda, insanlar duydukları ya da merak ettikleri ürün hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorlar. Bunun içinde en etkili ve ulaşılabilir yöntem internettir. İnternette de milyonlarca site arasından sizinkinin göze çarpması ve akılda kalması için, başarılı bir internet sitesi tasarımı şarttır.

 

Broşür, afiş gibi reklam çeşitleri hala kullanılıyor olsa da internet ve web siteleri kadar etkili olamamaktadırlar. Günümüzde neredeyse herkesin internet erişimi vardır ve her gün hatırı sayılır miktarda zamanı internet üzerinde geçirmektedirler. Merak ettikleri ya da ilgilendikleri konulardaki internet sitelerini ziyaret etmektedirler. Bu yüzden bu iletişim aracını kullanmamak, halkla ilişkiler açısından çok büyük bir kayıp olacaktır.

Web tasarımı hem programlama bilgisi hem de görsel tasarım alanlarında uzmanlık gerektiren bir iştir. Başakşehir web site yapan firmalar bu konuda size en profesyonel yardımı ve rehberliği sağlayacaktır. Her konuda olduğu gibi bu konuda da uzmanından yardım almak başarıya ulaşmak için en doğru tercih olacaktır. Dinamik ve daima yenilikçi olan şirketler her zaman daha fazla büyümeye ve daha fazla başarılı olmaya adaydırlar. Çağımızda ise bu yoldaki ilk ve en önemli adımlardan birisi, iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmaktır.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1102

Web Tasarım Başakşehir Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarım Başakşehir Firması Fiyatları Nedir?

Web tasarım Başakşehir firması olarak fiyatlandırma ölçeklerimiz farklı durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebepten ötürü de fiyat öğrenmek adına firmamız ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır. Çünkü tam olarak ne istediğinizi alanında uzmanlaşmış ekip üyelerimize anlattığınız zaman fiyat almak çok daha kolay olacaktır.
+

Web Tasarımı Sırasında Firmanızın Kullandığı Teknolojiler Nelerdir?

Web tasarım çağımızın genişleyen internet dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunun en büyük sebebi ise insanların internetten hemen her bilgiye oldukça kolay bir şekilde erişebiliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Genellikle PHP diliyle yazılan yazılımlar üzerine kurulan bu özgün tasarımlar günümüzün modern web tasarımı anlayışına uygun olarak oluşturulmaktadır.

+

Web Tasarım Uygulamalarına SEO Dâhil midir?

Web tasarım Başakşehir firmasının verdiği temel hizmetler arasında minimal SEO hizmeti de bulunmaktadır. Bu projeler Yandex ve Google gibi arama motorları ile uyumlu olduğu için haliyle minimal SEO hizmetleri bulunur. Ancak daha detaylı bir SEO hizmeti isterseniz bu temel web tasarım paketimizde bulunmamaktadır. Daha detaylı bir SEO hizmeti alabilmek adına ekstra ücretler ödemeniz gerekmektedir.

+

Domain ve Hosting Hizmetleri Nasıl Yapılıyor?

Firmamız web tasarım Başakşehir, domain ve Hosting işlemlerini ilk yıl tamamen ücretsiz bir şekilde vermektedir. İlk yılın sonrasında ise tekrardan firmamızla iletişime geçerek domain ve Hosting işlemlerini belirli bir ücret karşılığında uzatabilirsiniz. Bu sebepten ötürü yapmanız gereken tek şey sitenize güzel bir isim belirlemek ve gerisini de tamamen bize bırakmaktır.

+

Web Tasarım Başakşehir Firması Güvenilir midir?

Evet, firmamız alanında uzmanlaşmış teknik ekibiyle oldukça güvenli bir firmadır. Aldığınız her türlü hizmette ön plana çıkartılan sizin istekleriniz olacaktır. Web tasarım Başakşehir firması güvenilirlikte zirvedir.