Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Beyoğlu

Web Tasarım Beyoğlu

Çağımızın en büyük buluşu internet. Birdenbire hayatımıza girdi ve hayatımızın her yanını kapladı. Artık neredeyse her işimizi internet üzerinden hallediyoruz. Hatta internet üzerinden halledemediğimizde rahatsız oluyoruz. Çünkü internetle işlerimizi halletmek çok kolay. İnterneti kullanmak da öyle. Her gün bir sürü internet sitesi ziyaret ediyoruz. Merak ettiğimiz konuları araştırıyoruz, belki de alışveriş yapıyoruz. Bizim gibi birçok insan da aynı şekilde kullanıyor interneti. Yani, her yerden insan için bir buluşma noktası oldu artık.

Karayollarında özellikle yoğun kullanılanlarda birçok reklam tabelası bulunur değil mi? Bu reklamların amacı, yoğun olarak kullanılan yolda potansiyel müşterilere ulaşmak, şirketin ve markanın tanıtımını yapmaktır. İnternet, kelimenin tam anlamıyla Dünya üzerinde yaşayan her insanın uğrak noktası olduğuna göre, kuruluşunuzu bu ortamda tanıtmaktan daha doğal ne olabilir? Daha doğrusu, eğer markanız bu ortamda bulunmazsa ne kadar büyük bir kayıp olur değil mi? Günümüzde bu kadar geniş bir kitleye ulaşabilmek için daha fazla potansiyeli olan bir iletişim aracı bulunmamaktadır. Peki biz bu ortamda nasıl bulunacağız, markamızı nasıl tanıtacağız? İnternet sitesi açarak tabii ki. Beyoğlu web site yapan firmalar ile anlaşıp, siz de kendinizi insanlara tanıtacak bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Eğer bu yolda ilerlemeye, şirketinizi bir adım daha ileriyle götürmeye karar vermişseniz ve internet sitesi yapan firmalar Beyoğlu ile anlaşmışsanız bu noktadan sonra önemli olan unsurlardan birisi de web tasarımı olacaktır sizin için.

 

 

Web Tasarımı Nedir?

 

Beyoğlu web tasarımı, sahip olduğunuz internet sitesinin daha güzel, daha ilgi çekici ve amaca yönelik olmasını sağlar. Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımının en doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemli bir faktördür. Dediğimiz gibi internet üzerinde milyonlarca internet sitesi vardır ve hepsinin farklı bir tasarımı vardır. Bunlardan bazıları profesyonelce hazırlanmamış, sıkıcı içerikleri olan internet siteleridir. Beyoğlu web sitesi tasarım sizin internet sitesinin böyle olmamasını sağlar. Bu noktada doğru ve profesyonel tasarım çok önemlidir. Web sitesi tasarımının ortak zevk ve ilgilere hitap etmesi gerekir. Amaç geniş bir kitleye hitap etmek olduğu için, geniş kitleleri kucaklayacak şekilde olmalıdır. Sıkıcılıktan ve kalabalıktan uzak ancak ziyaretçiye yeterli içeriği ve bilgiyi sunacak şekilde olmalıdır.

 

Modern Dünya’da yaşayan günümüz insanının boş vakti artık yok denecek kadar az. Herkes bu boş vaktini en verimli şekilde geçirmeyi tercih ediyor artık. İnternet büyüleyici bir ortam ve çok da eğlenceli. Bu yüzden internette geçirilen vakit daha fazla. Elbette internet dediğimiz çok büyük ve geniş bir ortam. Milyonlarca internet sitesi ve içerik açısından en göze çarpan, en ilgi çekici olanı rağbet görüyor. Bu yüzden sizin internet sitenizin de ürün ve hizmetlerini en iyi tanıtacak şekilde, boğuk ve bayağı olmayan, ince dizayn edilmiş olması gerekir. Eğlenceli ve konu hakkında bilgilendirici içerikler, kolay ulaşılabilirlikten tutun da ara yüz özelliklerine kadar her detayda kendini göstermelidir. Kullanıcının ilgisini ve beğenisini kazanmak için bu çok önemlidir. İnternet sitesi her özelliğiyle ziyaretçiyi kendine çekmeli ve daha çok vakit geçirmeye teşvik etmelidir. Beyoğlu web tasarım işte bu noktada asıl önemini gösterir. Profesyonelce hazırlanmış, bütün bu saydığımız özellikleri içinde barındıran bir tasarım, yatırımınızın hakkını verecektir. Böylece daha geniş kitlelere ulaşmış, daha başarılı ve daha çok tanınan bir marka olma yolunda bir adım daha atmış olursunuz. Başarı merdivenleri, basamak basamak çıkılır denilse de siz bu yolla birkaç basamak birden atlamış olacaksınız.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
916