Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Şişli

Web Tasarım Şişli

Şişli web tasarım, ticaret ve hizmetlerinizi online ortama taşıyarak yoğun rekabet ortamında öne çıkmanız için profesyonel web sayfaları uygular. Gelişen teknoloji ile artık pek çok alanda çalışmalar internet ortamında online olarak yapılıyor. Kişisel veya kurumsal web sayfaları ile tanıtım ve kitlelere ulaşım internet sitesi vasıtasıyla olur. Özellikle kurumsal firmaların daha geniş bir müşteri kitlesine ürün ve hizmetlerini tanıtarak verimli ve kazançlı çalışmalar yapabilmeleri için profesyonel olarak hazırlanmış etkili bir web tasarımına ihtiyaçları vardır. Sıradan bir web sayfası dikkat çekici ve etkileyici özellikte olmayacağından tanıtım ve sunum için yetersiz kalacaktır. Bu nedenle mutlaka uzman bir web tasarımcısı tarafından dizayn edilmelidir.

 

Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Şişli web sitesi tasarım hazırlanan web sayfasının amacına uygun olarak geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilir şekilde olmalıdır. Web sayfası hazırlanan kişi veya kurumun amacı ve ulaşılmak istenen müşteri kitlesi net olarak belirlenerek ona göre web tasarımı yapılmalıdır. Web tasarımcısı sunulan ürün ve hizmeti ön plana çıkartacak tarzda bir tasarım yapmalıdır. Etkili ve başarılı bir web tasarımı için bazı unsurlar çok önemlidir. Bunlar;

*Web tasarımının akışı,

*içerik,

*Renkler,

*Grafik unsurları,

*Server.

Web tasarımı akışında öncelikle kullanıcının sayfa içeriğinin ne olduğunu saniyeler içerisinde anlayabileceği şekilde olmalıdır. Kişi veya kurum hakkındaki bilgiler kullanıcıyı yormadan akış içerisinde verilmelidir. Web sitesinde verilmesi istenen bilgiler kullanıcının takip edebileceği bir mantık ile düzenli bir şekilde sunulmalıdır. Web sayfasında sunulan içerik seo için olduğu kadar kullanıcıların sürekli olması için de önemli bir etkendir. Web tasarımında kullanılan renkler site içeriğine ve amacına uygun olarak, psikolojik etkileri göz önünde bulundurularak özenle seçilmelidir. Grafik unsurları olan şematik şekiller, resimler, videolar görsel bir etki yaratarak tasarıma dikkat çekici bir özellik kazandıracaktır. Web tasarımının etkili olması için grafikler önemlidir. Web sayfasının sunumu olan server özelliği internet sitesine daha fazla insanın ulaşmasını sağlaması nedeniyle profesyonel bir web tasarımının en önemli etkenlerindendir. Uzman bir web tasarımcısının hazırladığı web sayfası daha çok insana ulaşım sağlayan özellikte olacaktır.

 

Etkili Web Tasarımı İle Kitlelere Ulaşın

Şişli web tasarımı kişisel veya kurumsal ürün ve hizmet tanıtımı etkili bir tasarım ile yapılırsa kitlelere ulaşmak mümkündür. Online ortamda web sayfanız ne kadar çok kullanıcıya ulaşırsa o kadar verimli ve kazançlı bir çalışma yapılabilir. Web tasarımının etkili olması ve daha fazla kişiye ulaşabilmesi için bazı hususlara dikkat edilerek profesyonel bir web tasarımcısı tarafından hazırlanmalıdır. Etkili web tasarımında mesajların net olarak verilmesi, dikkat dağıtıcı unsurların bulunmaması, renk ve grafik düzeninin tasarıma uygun, etkileyici ve dikkat çekici olarak yapılması, web sayfasının sade ve kolay okunabilir olması kullanıcının sizi daha iyi anlaması ve sıkılmadan sayfanızda uzun süre kalması için önemlidir.

 

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

İnternet sitesi yapan firmalar Şişli hizmetleri profesyonel web tasarımları ile online ortamda kişi ve kurumların tanıtılmasını, ürün ve hizmetlerini sunmalarını sağlar. Pek çok işlemin internet ortamında yapıldığı günümüzde yoğun rekabet ortamında kurumların öne çıkmalarını sağlar. Profesyonel bir web tasarımı ile kullanıcı sayısı artırılarak kitlelere ulaşım sağlanır. Böylece daha fazla kişinin ürün ve hizmeti tanıyarak faydalanmasına olanak tanır. Etkili bir web sayfası ile daha verimli ve kazançlı çalışmalar yapılır. Şişli web site yapan firmalar, sizin için en uygun tasarımı profesyonel çalışma anlayışı ile etkili ve başarılı web tasarımlarına dönüştürür. 

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1269