Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Şişli

Web Tasarım Şişli

Şişli web tasarım, ticaret ve hizmetlerinizi online ortama taşıyarak yoğun rekabet ortamında öne çıkmanız için profesyonel web sayfaları uygular. Gelişen teknoloji ile artık pek çok alanda çalışmalar internet ortamında online olarak yapılıyor. Kişisel veya kurumsal web sayfaları ile tanıtım ve kitlelere ulaşım internet sitesi vasıtasıyla olur. Özellikle kurumsal firmaların daha geniş bir müşteri kitlesine ürün ve hizmetlerini tanıtarak verimli ve kazançlı çalışmalar yapabilmeleri için profesyonel olarak hazırlanmış etkili bir web tasarımına ihtiyaçları vardır. Sıradan bir web sayfası dikkat çekici ve etkileyici özellikte olmayacağından tanıtım ve sunum için yetersiz kalacaktır. Bu nedenle mutlaka uzman bir web tasarımcısı tarafından dizayn edilmelidir.

 

Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Şişli web sitesi tasarım hazırlanan web sayfasının amacına uygun olarak geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilir şekilde olmalıdır. Web sayfası hazırlanan kişi veya kurumun amacı ve ulaşılmak istenen müşteri kitlesi net olarak belirlenerek ona göre web tasarımı yapılmalıdır. Web tasarımcısı sunulan ürün ve hizmeti ön plana çıkartacak tarzda bir tasarım yapmalıdır. Etkili ve başarılı bir web tasarımı için bazı unsurlar çok önemlidir. Bunlar;

*Web tasarımının akışı,

*içerik,

*Renkler,

*Grafik unsurları,

*Server.

Web tasarımı akışında öncelikle kullanıcının sayfa içeriğinin ne olduğunu saniyeler içerisinde anlayabileceği şekilde olmalıdır. Kişi veya kurum hakkındaki bilgiler kullanıcıyı yormadan akış içerisinde verilmelidir. Web sitesinde verilmesi istenen bilgiler kullanıcının takip edebileceği bir mantık ile düzenli bir şekilde sunulmalıdır. Web sayfasında sunulan içerik seo için olduğu kadar kullanıcıların sürekli olması için de önemli bir etkendir. Web tasarımında kullanılan renkler site içeriğine ve amacına uygun olarak, psikolojik etkileri göz önünde bulundurularak özenle seçilmelidir. Grafik unsurları olan şematik şekiller, resimler, videolar görsel bir etki yaratarak tasarıma dikkat çekici bir özellik kazandıracaktır. Web tasarımının etkili olması için grafikler önemlidir. Web sayfasının sunumu olan server özelliği internet sitesine daha fazla insanın ulaşmasını sağlaması nedeniyle profesyonel bir web tasarımının en önemli etkenlerindendir. Uzman bir web tasarımcısının hazırladığı web sayfası daha çok insana ulaşım sağlayan özellikte olacaktır.

 

Etkili Web Tasarımı İle Kitlelere Ulaşın

Şişli web tasarımı kişisel veya kurumsal ürün ve hizmet tanıtımı etkili bir tasarım ile yapılırsa kitlelere ulaşmak mümkündür. Online ortamda web sayfanız ne kadar çok kullanıcıya ulaşırsa o kadar verimli ve kazançlı bir çalışma yapılabilir. Web tasarımının etkili olması ve daha fazla kişiye ulaşabilmesi için bazı hususlara dikkat edilerek profesyonel bir web tasarımcısı tarafından hazırlanmalıdır. Etkili web tasarımında mesajların net olarak verilmesi, dikkat dağıtıcı unsurların bulunmaması, renk ve grafik düzeninin tasarıma uygun, etkileyici ve dikkat çekici olarak yapılması, web sayfasının sade ve kolay okunabilir olması kullanıcının sizi daha iyi anlaması ve sıkılmadan sayfanızda uzun süre kalması için önemlidir.

 

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

İnternet sitesi yapan firmalar Şişli hizmetleri profesyonel web tasarımları ile online ortamda kişi ve kurumların tanıtılmasını, ürün ve hizmetlerini sunmalarını sağlar. Pek çok işlemin internet ortamında yapıldığı günümüzde yoğun rekabet ortamında kurumların öne çıkmalarını sağlar. Profesyonel bir web tasarımı ile kullanıcı sayısı artırılarak kitlelere ulaşım sağlanır. Böylece daha fazla kişinin ürün ve hizmeti tanıyarak faydalanmasına olanak tanır. Etkili bir web sayfası ile daha verimli ve kazançlı çalışmalar yapılır. Şişli web site yapan firmalar, sizin için en uygun tasarımı profesyonel çalışma anlayışı ile etkili ve başarılı web tasarımlarına dönüştürür. 

Yazıya Puan Ver
1 Kişi Puan Verdi
1591

Web Tasarım Şişli Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarim konusunda grafikerlerin etkisi!

Web Tasarım danışmanı ile projeye girmeden önce bilmeniz gereken detaylar…

Web Tasarım ‘ı gelişmesinde faydası olan tasarımcıları aslında grafik tasarımcılarıdır. Bu konuyla alakalı aşağıdaki makalemizi inceleyebilirsiniz.

Web dizayncıları net ortamının ilerlemesi eşliğinde web sitesi kurmaya merak saran grafikciler içinden büyüdü. Önemli kısmı güzel sanatlar veya benzeri eğitime sahip bu tasarımcılar gelişen bilgisayar dünyasını hevesle izleyen internet kullanıcıları olarak en başlarda ciddi işler tamamladılar. Görsel kalite ve yaratıcı olma konusundaki çabaları ise ciddi anlamda takdirle belirtilmeli, ancak başarısız olan nokta yazılımsal uzmanlıktı. Diğer bir söylemle, çizim harika, ama web yazılım az buçuk geri planda.

Faydaları:

Firmanızın kurumsal kimliği ciddi anlamda önemlidir. Web sitenizi tam anlamıyla müşterilerinize reklam olarak değerlendiriyorsunuz. Bu şekilde kurumsal kimliğinizi oluşturan tasarımınızın, mesela renklerin ve kurumsal logonuzun kesinlikle klasik tanıtımlarınızda bulunduğu gibi sayfanıza yansıtılmasını arzuluyorsunuz. O halde aradığınız tasarımcıyı buldunuz demektir.

Zararları:

Mesleğinde iyi olan tasarımcı, iyi bir grafiker, web yazılım ile ilgili yetersiz kalabilir. Çizdiği tasarım belki estetik konusunda sorunsuz olabilir, ama web tasarımın kodsal kısmında işin tekniğiyle ilgili kalabilir. Şu da var ki, kurumsal kimlik oluşturma ve pazarlama stratejisi hakkında da tasarımcının unuttuklarını söylemek size düşecektir.
+

Web Tasarım hakkında dikkat edilmesi gereken önemli konular!

Kuruluşunuz için olduğunuz alanda web tasarım yaptırmaya onay verdiniz. Ancak web tasarımı konusunda iyi bilgiye sahip değilseniz, yazmış olduğumuz yazı hemen bu konuda imdadınıza yetişecek…

Hemen şunu belirtmemiz gerekir ki, web tasarım hazırlattığınız freelance web sitesi tasarımcısı ya da kuruluşa kesinlikle internet sayfanızın Google dostu olacak şekilde hazırlatılmasını belirtin. Google’ın basit görebileceği bir internet sitesi, sizi fazladan kazanç sağlamaya bir adım daha yakınlaştırır. Sizin de bildiğiniz gibi Google arama motoru internetin en çok girilen arama motorudur. Google seviş kayıtları yani search console Google analatik , yandex metrica gibi alanlara kayıt yaptırılıp site map okutulması yapılması gerekir, yoksa Google sitenizi görmez ve indexletmez. 
+

Web Tasarım Kursuna gitmeden önce bilmeniz gerekenler

Web tasarım kursu görmeyi isteyen kişiler, öncelikle internet ortamında web tasarım ile ilgili internet sitelerini takip etmeli ve okumalı. Bu paylaşımları araştırmak, web tasarım eğitimi alınan süre içerisinde, eğitim alan adaya büyük derecede faydalı olacaktır.

Web tasarım eğitimleri genellikle web tasarımı alanında uzman olan kişiler aracılığıyla verilmektedir. Bu yüzden eğitim almaya start vermeden önce, mutlaka eğitim verecek kişiyi detaylı araştırınız ve ona göre kurs almaya başlayınız.

Son zamanlarda, hazır script hazırlayan insanlar bile kendini web tasarımcı olarak ilan etmektedir. Ancak işin okulunu okuyan ve alt yapısını iyi bilen bir eğitimciden göreceğiniz eğitim, sizin gelecekteki iş hayatınız için ve kendinizi geliştirmeniz için yüksek ölçüde fayda sağlayacaktır.
+

Web Tasarım da Film izleme sitesinde neler yapılmalı?

Web tasarım sektörünün en gelişmiş çalışmalarından biri de film sitesidir. Film siteleri son dönemlerde özellikle en çok merak edilen web sayfaları arasında yer alıyor. İnternet dünyasında gerçekten büyük bir yeri olan film siteleri kişilerin beğenebilmesi için güzel bir şekilde kodlanması gerekmektedir. Önemli bir çalışmayı gerektiren film sitelerinde yavaşlama ve takılma hatalarının bulunmaması için, web tasarım yapılırken kodlama bölümünde çok titiz ve temiz çalışılması gerekmektedir.

Web tasarım firmalarından film sitesi talebinde bulunacağınız zaman kesinlikle dikkat etmeniz gereken şey, web tasarımların tasarımında insanlara hitap ederken yavaş olmamasıdır. Çünkü ziyaretçilerin filmleri rahatlıkla izleyebilmesi için bu olmazsa olmazdır. Bu yüzden film sayfalarının web tasarımını hazırlatırken bu konuya dikkat etmeniz gerekiyor.

Film sitelerinden gelir elde etmek, bunun yanı sıra insanları da kasmamak için programlama hazırlayan web tasarım firmalarının önem vermesi gereken şey, kategorilerin karman çorman tasarlanmamasıdır. Bu şekilde yapılan bir site başarıya ulaşma yolunda büyük adımlarla ilerliyor demektir.

+

Sosyal Medya Yönetimi ile Kurumsal Kimliğinizi Ortaya Çıkaran Plan

Şirketimiz sosyal medya üzerinden firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımını yaparak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyip takibini sosyal medyadan yürütüyor.

İnternet Reklamları ile destek ver 

Google Adwords ile Google aramalarında reklamınız en üstte çıkartabilir, Haritalara adresinizi bildirebilir, Facebook ve İnstagram reklamları ile müşteri kitlenize bir el kadar yaklaşabiliriz.

Analiz & Raporlama ile takip edin

Sağladığımız hizmetler doğrultusunda etkili projeler üretmek için müşteri odağınızın ilgisini saptayıp size aylık rapor sunuyoruz. Siz sonraki hamleyi planlayın.