Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Yapan Firmalar

Web Tasarım Yapan Firmalar

Ülkemizde web tasarım sektörü giderek gelişmektedir ve web tasarım yapan firmalar giderek artmaktadır. Penta Yazılım, tüm cihazlar ile uyumlu ön plana çıkabilen sade ve güzel siteler yapan bir yazılım firmasıdır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutması ve kaliteli kadrosuyla ön plana çıkar. Penta Yazılım çıkarttığı kaliteli işler ve referansları ile de kendini kanıtlamış, kaliteli bir firmadır. Bunların yanında hizmet verdiği ekstra yazılımsal işlemler ile ve kurumsal web tasarımındaki uzmanlığıyla da ön plana çıkan bir firmadır. Penta Yazılım site yönetimi hizmetleri, grafik tasarım hizmetleri gibi birçok hizmetler bütününü sizlere sunmaktadır.

Web Tasarımı Nedir ve Neden Gereklidir?

Web tasarımı dijitalleşen dünyanın olmazsa olmazlarındandır bu yüzden web tasarım yapan firmalar günden güne artmaktadır. Özellikle giderek gelişen e-ticaret sektörü buna en büyük örnektir. Bundan dolayı e-ticaret firmaları ve kurumsal firmalar arası rekabet giderek artmakta ve kaliteli bir sitelerinin var olması durumu hepsi için önem kazanmaktadır. Bu yüzden web tasarım sektörü de giderek gelişmektedir. Bu süreçte Penta Yazılım yaptığı işler ve aldığı referanslar ile ön plana çıkan bir firmadır. Yaptığı sitelerde kurumsal kimliği ön plana çıkaran ve site içi algoritmik uyumu sağlayarak sitenin Google’da ön plana çıkmasını hedef alan Penta Yazılım bu amacı doğrultusunda müşterinin fikirlerine değer veriri. Doğru şekilde danışmanlık hizmetleri vererek orijinal ve kaliteli siteler yapıyor.

Web Tasarımında Penta Yazılım’ı Tercih Edin

Web tasarımında dikkat edilmesi gereken birçok aşama ve süreç vardır. Özellikle web tasarım yapan firmalar çok fazla artış gösterdi. Bu süreçte güvenilir bir firma bulmak da giderek zorlaşmaktadır. Dolayısıyla bu aşama ve süreçlere dikkat eden ve kendini kanıtlamış bir firma bulmak çok önemlidir. Bunlardan en önemlileri kurumsal kimliğin siteye uyumu ve sitenin fonksiyonel ve basit kullanımlı olmasıdır.

Penta Yazılım tüm süreçlerde, bu özellikleri sitenize katar ve üstüne yönetici paneli gibi özellikler ile müşteriyi rahatlatacak ekstra özellikler de ekler. Bu sayede siteniz içerik olarak zengin fakat aynı zamanda da sade ve kullanıcı dostu oluyor. Bunların hepsini Penta Yazılım size kusursuz şekilde sağlayabiliyor.

Özellikle bu süreçte kurumsal kimliğin sitenize uyumu yani sitenin sizin amaçlarınızı ve yaptığınız işi tam manasıyla yansıtması da çok önem arz ediyor. Penta Yazılım aldığı referanslar ve yaptığı kurumsal web tasarımları ile de ön plana çıkıyor. Bu yüzden e-ticaret web sitesi tasarımları ve kurumsal web tasarımlarında gönül rahatlığıyla Penta Yazılım’ı tercih edebilirsiniz.

Penta Yazılımın Avantajları

Penta yazılım müşterilerine kaliteli bir süreç işleyişinin yanında kaliteli bir işçilikte sunar. Özellikle sunduğu avantajları şu şekildedir.

  • Penta Yazılım, web tasarım sürecinde yalnızca web tasarımı ile ilgilenmez. Bunun yanında firmalara danışmanlık da yapar. Özellikle eğer kurumsal kimliğinizin tam oturmadığını düşünüyorsanız kurumsal kimlik çalışmaları bile yapılabilir. Kurumsal kimliğinize uygun katalog ve broşürlerde yapar.
  • Bunun yanında müşterinin siteyi ele aldıktan sonra daha kolay yönetebilmesi için kolay kullanımlı yönetim panelleri de oluşturur. Talebe bağlı olarak web tabanlı birçok uygulama yapabilir.
  • Sitelerinizin Google’da ön plana çıkması için SEO uyumunu sağlar ve sitenin algoritmik olarak Google’da ön plana çıkmasını amaçlayan yönde sitede yeni gelişmeler sağlar.
  • Özellikle e-ticaret sektörünün de geliştiği bu dönemde gerekli özelliklere sahip e-ticaret web sitesi tasarımları yaparak sitelerinize gelen ziyaretçilerin aynı zamanda müşteri olma oranlarını arttırır.
  • Penta Yazılım size verdiği hizmetler ile bu şekilde birçok avantaj sunar.

Dolayısıyla web tasarım yapan firmalar arasında profesyonel ve tecrübeli çalışmaları ile Penta Yazılım ön plana çıkıyor.

Yazıya Puan Ver
1 Kişi Puan Verdi
511