Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

 

Web tasarımı, kişilerin ve kurumların web portalında arama yapabilmesini sağlayan, ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımında kullanılan içeriklerin barındığı çalışmalardır. Bir web sitesinin kalitesini belirleyen en önemli etmenlerden biri sitenin tasarımıdır. Bu nedenle piyasa da yer alan web tasarım fiyatları çok değişkendir. Kaliteli bir tasarım sayfasının fiyatı da bununla doğrudan bağlantılıdır. Tasarımda fiyat etkenini belirleyen birtakım temel unsurlar yer alır. Bu unsurlar; düzen, renk, grafik, font, içerik gibi başlıklar içinde geniş bir yelpazeye sahiptir.

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları

İçeriği özgün ve geniş görsel özellikleri olan bir web tasarımının fiyatı amatör web tasarım fiyatlarından hiç şüphesiz ki farklı olacaktır. Nitelikli bir web tasarım sayfası, sayfasında fiyat bilgilendirmesine yer vermek yerine ‘’teklif al’’ gibi tercihleri kullanıcısına sunar. Çünkü her özellik fiyat için belirleyici unsur niteliğindedir. Firmalara özel olarak hazırlanan web tasarımları, firmaların talepleri ile tasarlanarak fiyat kriteri oluşturulur. Firmaya özel web tasarımlarında SEO ya da Responsive gibi özellikler önemlidir. Ayrıca web tasarımını yapacak olan firmanın personel yeterliliği de çok önemlidir. Tasarımın özelliğini göz önünde bulundurarak oluşturulmuş bir web tasarım fiyatı sitenin özelliği ile de bağlantılıdır.

Wordpress Siteleri İçin Tasarım Fiyatı

Web tasarımının içeriği, logosu ve güncellemesi gibi özellikler göz önüne alındığında bu tür siteler için fiyat kriterleri dönemlere göre değişken bir özelliğe sahiptir. Wordpress sitelerde web tasarım fiyatları çok maliyetli olmamakla birlikte site için oldukça önem arz eden bir konudur.

Hazır Tasarım Web Sitelerinde Tasarım Fiyatı

Sektör çeşitliliğine göre bu tarz web sitelerinde önceden hazırlanmış temalar yer almaktadır. Genelde bu tür sitelerde isteğe göre değişiklik yapmak olanaksızdır. Bu değişiklikler özel bir ücrete tabii tutulmaktadır.

  • Freelance Siteler İçin Tasarım Fiyatları

Freelance içerik hizmeti ve tasarımı sunan tasarımcılar, kullanıcının istekleri doğrultusunda bir tasarım oluştururlar. Fiyat ücretlendirmesi genelde saat başına olarak hesaplanır. Esnek fiyat kriterlerine sahiptirler.

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Web tasarımında fiyat araştırması yaparken öncelikli olarak uyulması gereken kural tasarımın arkasında yer alan hizmeti araştırmaktır. Örneğin Penta Yazılım firması ISO belgesi ile çalışan nadir yazılım firmalarından biridir. Ayrıca Web tasarım fiyatları belirlenirken web sitesinin kapsamı çok önemli bir ayrıntıdır. Büyük web siteleri için tasarımcının daha geniş bir yelpazede çalışması gerekir. Bu nedenle fiyat oranları da değişir. Fiyat belirlemesi yapılırken Web sitesinin teması da göz önünde bulundurulur. Tercih edilen stil, fiyatlandırmayı ciddi anlamda etkiler. Yine SEO çalışmaları, mobil uyumluluk, kurumsal kimlik, logoların tasarımı gibi başlıklarda web tasarım fiyatları için çok değişken bir noktadır.

Web tasarımı için piyasa ve fiyat araştırması yaparken dikkat edilmesi gereken nokta tasarım firmasının ne derece profesyonel olduğudur. Amatör bir web tasarım firmasının fiyatlandırması da bu yönde olacaktır. Daha detaylı fiyat bilgilendirmesi için Penta Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
258