Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Doğru kelimeler ve soru cümleleri ile hedef kitlenize gerçekten fayda sağlayacak içeriklerle ulaştığınız zaman sıradan bir reklamverenden çok daha fazlası olursunuz. İnsanlar doğru ve kaliteli içerikle karşılaştıkları web sitelerine daha kolay güven duyarlar ve bu durum satın alma alışkanlıklarını kolayca etkiler.

Arama motoru optimizasyonu ya da İngilizce kullanımı ile Search Engine Optimization internet sitelerinin dijital dünyada daha etkili bir şekilde varlık göstermesini sağlayan işlemler bütünü olarak tanımlanabilir. Kısaca SEO olarak da bilinen bu uygulamalar bir bütün olarak web sitelerinin rekabet ortamında hangi noktada olacağının belirlenmesini sağlar.


Arama motorlarının şartlarına göre şekillenen SEO çalışmaları ile internet siteleri arama sonuçlarında ilk sayfaya kadar yükselebilir. Bu sayede arama motoru optimizasyonu ile ilgili çalışmaları oldukça uzun vadeli ve kalıcı pazarlama araçları olarak görmek mümkün olur.


SEO Çalışmalarının Faydaları


Arama motoru optimizasyonu için yapılan çalışmaların tamamı firmaların ve kişilerin hedef kitlelerine daha kolay bir şekilde erişmelerini sağlamayı hedef alır. Ürün ve hizmetlerin kolay ulaşılabilir olması, hedef kitlenin sorularına cevap veren içeriklerin üretilmesi ve arama sonuçları üzerinden siteye erişimin sağlanması SEO çalışmalarının faydaları arasında yer alır.


Web sitelerinin gelir elde etmek, müşteri kazanmak ve görüntülenme almak için çeşitli pazarlama ve reklam projeleri yapmaları gerekir. Dijital reklamlar tıklama almak için en çok başvurulan yöntem olsa da sürekliliğini sağlamak için hem reklamlara devam etmek hem de yüksek müşteri memnuniyetini yüksek tutmak her zaman önemlidir. Bir şirketin temel amacı müşteri memnuniyeti olsa da sürekli artan reklam bütçeleri bir süre sonra can sıkıcı olabilir. Uzun vadeli bir yatırım olarak tercih edilen SEO projeleri sayesinde arama motorlarından gelen organik kullanıcı sayısında ciddi oranda artış elde etmek mümkün olur.

Arama Motoru Optimizasyonu ile sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilir ve rekabetin yoğun olduğu internet ortamında sitenizi markalaştırabilirsiniz. Ancak bunu başarabilmeniz için profesyonel bir destek almanız gerekir. İngilizce olarak Search Engine Optimization olarak tanımlanan SEO teknikleri bunun için çok önemlidir. Bu durumda atacağını en doğru adım uzman bir SEO firmasına başvurmak olmalıdır. Ancak bu şekilde arama motorları bazında daha üst sıralara çıkabilir ve günlük ziyaretçi trafiğinizi arttırabilirsiniz.


Arama Motoru Optimizasyonu alanında başarı yakalamak isteyen birçok web sitesi maalesef yanlış tekniklerden dolayı çok alt sıralara gerileyebilir. Bunun en büyük nedeni site içeriklerinin SEO kriterlerine uygun olmaması ve anahtar kelime kullanım oranının hatalı olmasıdır. İşini şansa bırakmak istemeyen büyük web siteleri ise bu işi profesyonel SEO firmalarına yaptırarak başarıya ulaşmıştır.

SEO

SEO hizmeti almak ve web sitesini arama motorlarında daha üst seviyelere çıkarmak isteyen kişiler SEO fiyatları hakkında çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu durumda SEO nedir ne işe yarar gibi soruların cevaplarının tam olarak ne anlama geldiğinin öğrenilmesi gerekir. Ancak SEO nedir sorusuna açıklık getirildiğinde alınacak olan SEO hizmetine ödenecek ücret makul bir hale gelir. Yoksa Organik SEO nedir gibi konular hakkında bilgisi olmayan kişilerin web dünyasında başarılı olmaları beklenemez.


SEO açılımı nedir derseniz; teknik olarak şöyle cevap verebiliriz. Halk arasında daha çok, google dostu, google’da üst sıralara çıkmak olarak tabir edilen SEO, arama motoru optimizasyonudur. İngilizce karşılığı ise, Search Engine Optimization yani arama motoru optimizesi anlamına gelir. Google SEO çalışmaları yapmak çok fazla teknik detayları içerdiği için ancak uzman desteğiyle yapılabilir. Bunun için de SEO Türkiye ve tüm dünyada her geçen yıl farklı parametreler ışığında gelişme göstermektedir.

SEO

SEO nasıl yapılır sorusu, yeni bir web sitesi açmak isteyen kişilerin en fazla merak ettiği konuların başında gelir. Google SEO ayarları hakkında bilgi almadan ve diğer detayları öğrenmeden SEO yapmak oldukça zordur. Bu nedenle kısa süre içinde başarı elde etmek isteyen web sitesi sahiplerinin profesyonel destek almaları gerekir.


SEO uzmanı olan firmalar her geçen gün kendilerini geliştirerek, google SEO yapılarının en güncel versiyonlarını uygularlar. Eğer internet üzerinden mal ve hizmetlerinizi tanıtacağınız bir web siteniz varsa mutlaka SEO desteği almak zorundasınız. Böylece web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımanız ve marka bilinirliğiniz de arttırmanız kolaylaşır.

SEO

Site içi SEO, web sitenizde kontrol edebildiğiniz ve değiştirebildiğiniz her şeyle ilgilidir. Bu nedenle öncelikle İÇ SEO çalışmalarını yaparak işe başlayabilirsiniz. Bunun için, profesyonel SEO ajanslarıyla çalışmak ve teknik destek almak en önemli noktalardan biridir. Peki, tam olarak site içi SEO nedir ve nasıl yapılır?  SEO konusunda bilginiz varsa bunu işlemleri kendinizde yapabilirsiz. Ancak bu uzun ve oldukça fazla vakit alan işlemlerdir. Daha kısa bir süre içinde başarıyı hedefliyorsanız SEO çalışmalarını uzman bir ekibin eline teslim etmeniz gerekir.


SEO çalışmaları, site içi SEO ve site dışı SEO olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilir. On page SEO dediğimiz iç SEO çalışmaları ilk aşamada yapılması gereken işlemlerdir. Daha sonra marka bilinirliği, sosyal medya paylaşımları, backlinkler gibi site dışı SEO çalışmalarına geçilir. Web sitenizin arama motorlarında sıralama alması ancak bu iki işlemin paralel yapılmasıyla gerçekleşir.

SEO

Site dışı SEO çalışmalarınız ne kadar kaliteli ve kapsamlıysa arama mortlarında üst sıralara çıkmanız da o kadar hızlı olur. SEO çalışmalarının %65’lik kısmını oluşturan site dışı SEO, bu nedenle büyük bir öneme sahiptir.  Burada hemen aklınıza site dışı SEO nasıl yapılır sorusu gelebilir. Bunun kısaca açıklayacak olursak; site dışı SEO çalışmaları backlink almanızla ilgilidir diyebiliriz.

SEO çalışmalarında sıklıkla duyulan Off page SEO yani site dışı çalışmalarının başarısı sitenizin de başarısını gösterir. Site dışı çalışmalar blog, haber, forum, video, sözlük ve sosyal medya paylaşımları gibi birçok çalışmadan oluşur. Sektörel haber ve bloglardan tanıtım yazısı almanız ve yazılar içinde sitenize referans bağlantılar vermeniz sitenizi üst sıralara taşıyacaktır.

SEO

Biz Sizi Arayalım

?

Ziyaretçilerinizi gerçek müşteriye dönüştüren bir web sitesine hemen sahip olun!