Siz Değerli Müşterilerimizi Ofisimize Bekleriz

IMG_0130
IMG_9955
IMG_0126
IMG_0124

Hakkımızda

Penta Yazılım teknoloji ile ilgili farklı ihtiyaçlarınız için etkili ve kaliteli çözümler sunuyor. 2003 yılından beri donanım çözümleri üzerine hizmet veren firmamız başarılı bir teknoloji ve bilişim firması olma yönündeki çalışmalarını daha geniş alanlarda devam ettiriyor. Şirketlerin donanımsal ihtiyaçlarının yanı sarı yazılımsal ihtiyaçları konusunda da başarılı projeler ortaya çıkaran Penta Yazılım sunduğu hizmetler ile işletmenizi farklı bir noktaya taşımayı hedefliyor. Dijital dünyanın gereksinimlerini başarılı bir şekilde analiz eden; firmaların kurumsal ihtiyaçlarının farkında olan; en yeni teknolojileri ve güncellemeleri takip eden şirketimiz dijital dünyada ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunuyor. Farkındalık yaratan çözümleri ve sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı ile hizmet veren Penta Yazılım, yazılımsal ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda dijital dünyada daha fark edilebilir olmanızı da sağlıyor.

 

Sizin İçin, Sizinle

Penta Yazılım sunduğu hizmet kalitesi ile adından söz ettirirken dijital dünyaya adım atmak isteyenler için yol gösterici olmaya da devam ediyor. Web tasarım ve grafik tasarım alanlarında farklı hizmetle sunan firmamız işletmenizin internet dünyasında dikkat çekmesini sağlayacak çözümler sunuyor. Güncel tasarım dinamiklerini takip eden; özgün çözümleri ile her zaman farkındalık sunan ve yenilikçi bakış açısı ile firmanıza farklı bir soluk getiren Penta Yazılım ile her gün bir adım ileriye gidebilirsiniz.

 

Dijital Çözümler, Gerçek Kazanımlar

Bir firmanın internet dünyasında varlık göstermemesinin kabul edilemez olduğu günümüz şartlarında Penta Yazılım sizin için her zaman en iyiyi sunuyor. Kurumsal web site tasarımı başta olmak üzere tüm web sitesi ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde karşılayan firmamız bunun yanı sıra e-ticaret sistemleri, mobil uygulama yazılımları ve sanal santral kurumları gibi şirketinizi farklı açılardan destekleyecek projeler geliştiriyor. Bir şirketin dijital dünyada varlık göstermesi ve etkili dijital pazarlama yöntemlerini verimli bir şekilde kullanabilmesi için ihtiyacı olan tüm çözümleri bir arada sunan Penta Yazılım bu çözümleri tasarımları ile destekliyor. Kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, afiş ve banner tasarımı, tasarım giydirme projeleri ve kartvizit tasarımı gibi size özel olması gereken her konuda yaratıcı ve özgün çözümler sunan firmamız şirketinizi ve işinizi hem internet pazarlama projelerinde hem de konvansiyonel pazarlama projelerinde en iyi şekilde ifade etmenizi sağlıyor.

Teşekkür Ederiz 🙂
[Toplam: 5 Averaj: 4.2]

Karar veremediniz mi ?

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.