fbpx

Web Tasarım

Farkında olmadan  internette birçok site üzerinde gezinti yapılıyor. Bu sitelerden dikkatinizi çekmeyi başaranlar genellikle farklı tasarımlara sahip olanlardır. Çünkü internet siteleri kalıplaşmış ve sıradan tasarımlarla oluşturuluyorlar. Bu tasarımların artık bir farklılığının kalmaması internet sitelerinin akılda kalıcılığını azaltmaktadır. Alışılagelmişin dışında yeni bir tasarımla hizmet gösteren internet siteleri akılda kalıcı olmayı başarmaktadır.

Web tasarım konusu kullanıcıların sitelere sürekli trafik sağlamasında oldukça etkili. Sitenizin tasarımının içerikle bütünleşmesi sitenizin sık kullanılanlara eklenmesini kolaylaştıracaktır. Web tasarım sitenizin içeriğini sunacağınız bir alan. Ve bu alanın ne kadar yenilikçi ve amaca hizmet eden bir yapısı olursa sitenizin yükselişi de hızlı ve sağlam olacaktır.

Web tasarım oldukça geniş ve farklı alanlara etki eden bir detay. Sadece kullanıcılar için değil aynı zamanda Google tarafından da oldukça ilgi gören bir alan. SEO uyumlu web tasarım örnekleri Google tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak hizmet vermektedir. Bu sayede arama sonuçlarında yükselmeniz kolaylaşmaktadır.

Penta Yazılım mobil uyumlu yeni web tasarımlarına imza atarken, birçok tarayıcıyı desteği sağlamaktadır. Kullanıcıların hangi tarayıcı ile internete erişim sağlarsa sağlasın sitenize sorunsuz ulaşım sağlamasını hedeflemektedir. Özgün tasarımların yüksek destek ile sunulması kullanım kolaylığı açısından da avantaj sağlayacaktır.

web tasarım
web tasarım

Hızlı ve Anahtar Teslim

Web sitenizi esnek altyapımız ve uzman kadromuz sayesinde en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Dilerseniz tüm içerik ve ürünleri girerek anahtar teslim veriyoruz.

Siz Beğenene Kadar Tasarım Yenileme

Kendi alanında uzman grafiker kadromuz ile kullanıcı dostu bir arayüz dinamik, hızlı, kolay ve dünya standartlarına uygun bir şekilde siz beğenene kadar web sitenizi tasarlıyoruz.

Sınırsız E-Posta Alanı

Yandex Mail altyapısı kullanarak müşterilerimize sunduğumuz e-posta hizmeti sayesinde sınırsız e-posta alanı, spam koruması ve sınırsız kullanıcı hesabı sağlıyoruz.

SSL Sertifikalı %100 Güvenli Site

Google.com'un yeni reklam ve seo politikasına göre tüm web siteleri SSL sertifikalı olmalıdır. Penta Yazılım olarak tüm müşterilerimizin web sitelerine ÜCRETSİZ SSL Sertifikası sağlıyoruz.

Arama Motorlarına Kayıt

Web sitenizi dünyaca ünlü arama motorları Google,Yandex ve 100'e yakın arama motoruna kayıt ediyoruz. Bunu yaparken organik teknikler kullanıyoruz.

Entegre E-Ticaret Modül Uyumlu

Kullandığımız gelişmiş altyapı sayesinde kurumsal web sitenizi çok kısa süre içerisinde bir e-ticaret sitesine çevirebiliyoruz.

Firma Rehberleri ve Forum Sitelerine Kayıt

Kullanıcı trafiği yüksek firma rehberi ve forum sitelerinde sitenizi tanıtıyoruz. Bu sayede organik kullanıcı trafiği ile hem sunduğunuz hizmetlerin hemde ürünlerin satış potansiyelini arttırmayı hedefliyoruz.

Zengin Yabancı Dil Desteği

Gelişmiş dinamik altyapımız ile kurumsal web sitenizi istediğiniz dillerde özel tercümanlarımız ile hizmet verebileceğiniz bir şekilde yayına hazır hale getirebiliyoruz.

İstediğiniz İçerikte Formlar (İş Başvuru, Bayilik)

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınızdan talep edebileceğiniz tüm bilgileri bir form aracılığı ile kolayca alabiliyoruz. Örn: (İş başvurusu , Bayilik başvurusu, İnsan kaynakları , Toplu sipariş vb. tüm form çeşitleri )

IOS & Android Mobil Uygulama

Penta Yazılım olarak çözüm ortaklarımız sayesinde web sitenizi kısa bir süre içerisinde mobil uygulamaya çevirebiliyoruz. (Opsiyonel)

Haberler & Blog Modülü

Haberler ve blog modülü sayesinde sitenizde sınırsız haber ve blog konuları açabilirsiniz. Web tasarım firmaları için çok önemli bir özellik olan bu modül Penta Yazılım Farkı ile sizlerle buluşuyor.

Yönetim Paneli & Çoklu Kullanıcı

Hem WordPress hemde kendi alt yapımız olan Penta Admin Paneli sayesinde web sitenizi yönetilebilir hale getiriyoruz. Çoklu kullanıcı özelliği sayesinde sitenizde sizden habersiz hiç birşey olmayacak

Yedekleme, Güvenlik & Bakım

Bir çok web tasarım firmasının çalıştığı veya sağladığı hosting paketlerinde yedekleme özelliği yoktur veya ücretlidir. Penta yazılım ve ajans hizmetleri olarak hizmet verdiğimiz tüm hosting paketlerimizde yedekleme güvenlik ve rutin bakım vardır.

Özgün Metin Yazarlığı

Konusunda uzman hatta elit diyebileceğimiz yüksek lisans mezunu iş ortaklarımızdan yardım alarak hazırladığımız özgün makale hizmeti sayesinde sitenizde benzersiz makaleler yayımlayabilirsiniz.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Çözüm ortaklarımız sayesinde Google Adwors yönetimini profesyonel bir şekilde takip ediyoruz !

Tanıtım Filmleri & Animasyon

Dilerseniz web siteniz veya hizmetinize özel animasyon videolar hazırlayabilir. Montajını Yapabilir. Reklamını Yayımlayabiliriz.

Google Maps & Navigasyon Başvuru

İç seo hizmeti alan tüm müşterilerimizin Google ve Yandex navigasyonda bulunabilirlik ayarlarını ücretsiz yapıyoruz !

Danışmanlık

Web Tasarım işletmenize özel olmadıkça pek bir anlam ifade etmez. İşletmenizin sattığı Ürün / Hizmet alıcısı potansiyel müşteri adaylarınızın websitenizden almak istediği bilgiler ,

Canlı Destek & Ticket Modülü

Canlı Destek Modülü Sayesinde saat kaç olursa olsun hep online kalın ! Telefonunuza kuracağımız uygulama sayesinde 7/24 hizmet şansı yakalayın !

Web Tasarım

Dünya üzerinde milyarlarca internet sitesi şuanda online durumdadır ve milyarlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemizde yayın yapan milyonlarca internet sitesi bulunuyor. Bu sitelerin belirli kategorilere ayrıldığını ve her kategori içerisinde bir rekabet olduğunu ifade etmek mümkündür. Şuanda bu yazıyı okurken web tasarım konusundaki farklılığımız dikkatinizi çekecektir. Çünkü bizler web tasarım firmasıyız ve alanda sizlere yenilikler sunmalıyız. İşte bu yazıyı okumanız bizlerin arama motorlarında üst sıraya çıkmasında tasarımın ne kadar önemli olduğunun somut göstergeleri arasında yer alıyor. Sıradanlaşan internet dünyasında farklı ve yeni bir tasarımla bulunmak sitelerinize büyük katkı sağlayacaktır.

Web tasarım formatları ve birbirinden farklı şekilde ilerliyor ve gelişiyor. Tasarımlarda kullanılan HTML5, C++, Visual Basic, CSS3 gibi birbirinden farklı kodlamalar ve yazılımlar web tasarım konusunda yenilik yalamak için kullanılıyor. WordPress günümüzde yaygın olarak kullanılan internet sitesi tercihi olarak ediyor. Açık kaynak kodlu olması tercih edilmesinde oldukça etkili. Web tasarım konusunda dilediğiniz kodlama ve yazılımlarla çalışmalar yaparak sitenizin daha özgün ve akılda kalıcı bir halde yayın yapmasına imkân sağlıyoruz.

Unutulmaması gereken bir konuya değinerek ilerleyelim. Yıllar önce herkes bilgisayar üzerinden internete erişim sağlarken günümüzde bu durum mobil cihazlara doğru bir kayma göstermektedir. Sitelerin web  tasarım konusunda mobil destek sağlamıyor olması, mobil cihazlar üzerinden erişim sağlayanların sitenize girdiğinde oldukça karmaşık ve düzensiz bir tasarımla karşılaşmasına neden olacaktır. Bu durumda hızla sitenizi terk eden kullanıcılar öncelikle sayfada kalma süresini düşürerek arama motorları tarafından negatif olarak algılanmanıza neden olacaktır. Ayrıca arama motorları kısa sürede sitenizden çıkan bu kadar çok kullanıcı olunca sitenizin beklenen ilgiyi görmediğini düşünerek sitenizi daha alt sıralara indirmeye başlayacaktır. Bu durumun temel nedeni yukarıda yazdığımız gibi tasarımın mobil uyumlu olmamasıdır.

Penta Tasarım web tasarım örnekleri ile bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu projelerden örnekleri “referanslar” kısmında açıkça göstermektedir. Kendini web tasarım konusunda geliştirerek geleceğe daha donanımlı hazırlanmak isteyenler için web tasarım dersleri vererek sorumluluk örneği göstermektedir. Kurumsal web tasarım veya kişisel web tasarım hizmetleri ile sizlerin ihtiyacı olan türdeki internet siteleri tasarımları hazırlamaktayız. Hazırlanan tüm tasarımlarda kullanıcıların talepleri dikkate alınarak hayal ettiğiniz gibi bir tasarımı hayata geçirmek için yoğun çaba sarf etmekteyiz.

Teşekkür Ederiz 🙂
[Toplam: 10 Averaj: 4.3]
WhatsApp chat WhatsApp Destek Hattı

Karar veremediniz mi ?

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.