Hızlı ve Anahtar Teslim

Web sitenizi esnek altyapımız ve uzman kadromuz sayesinde en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Dilerseniz tüm içerik ve ürünleri girerek anahtar teslim veriyoruz.

Siz Beğenene Kadar Tasarım Yenileme

Kendi alanında uzman grafiker kadromuz ile kullanıcı dostu bir arayüz dinamik, hızlı, kolay ve dünya standartlarına uygun bir şekilde siz beğenene kadar web sitenizi tasarlıyoruz.

Sınırsız E-Posta Alanı

Yandex Mail altyapısı kullanarak müşterilerimize sunduğumuz e-posta hizmeti sayesinde sınırsız e-posta alanı, spam koruması ve sınırsız kullanıcı hesabı sağlıyoruz.

SSL Sertifikalı %100 Güvenli Site

Google.com'un yeni reklam ve seo politikasına göre tüm web siteleri SSL sertifikalı olmalıdır. Penta Yazılım olarak tüm müşterilerimizin web sitelerine ÜCRETSİZ SSL Sertifikası sağlıyoruz.

Arama Motorlarına Kayıt

Web sitenizi dünyaca ünlü arama motorları Google,Yandex ve 100'e yakın arama motoruna kayıt ediyoruz. Bunu yaparken organik teknikler kullanıyoruz.

Entegre E-Ticaret Modül Uyumlu

Kullandığımız gelişmiş altyapı sayesinde kurumsal web sitenizi çok kısa süre içerisinde bir e-ticaret sitesine çevirebiliyoruz.

Firma Rehberleri ve Forum Sitelerine Kayıt

Kullanıcı trafiği yüksek firma rehberi ve forum sitelerinde sitenizi tanıtıyoruz. Bu sayede organik kullanıcı trafiği ile hem sunduğunuz hizmetlerin hemde ürünlerin satış potansiyelini arttırmayı hedefliyoruz.

Zengin Yabancı Dil Desteği

Gelişmiş dinamik altyapımız ile kurumsal web sitenizi istediğiniz dillerde özel tercümanlarımız ile hizmet verebileceğiniz bir şekilde yayına hazır hale getirebiliyoruz.

İstediğiniz İçerikte Formlar (İş Başvuru, Bayilik)

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınızdan talep edebileceğiniz tüm bilgileri bir form aracılığı ile kolayca alabiliyoruz. Örn: (İş başvurusu , Bayilik başvurusu, İnsan kaynakları , Toplu sipariş vb. tüm form çeşitleri )

IOS & Android Mobil Uygulama

Penta Yazılım olarak çözüm ortaklarımız sayesinde web sitenizi kısa bir süre içerisinde mobil uygulamaya çevirebiliyoruz. (Opsiyonel)

Haberler & Blog Modülü

Haberler ve blog modülü sayesinde sitenizde sınırsız haber ve blog konuları açabilirsiniz. Web tasarım firmaları için çok önemli bir özellik olan bu modül Penta Yazılım Farkı ile sizlerle buluşuyor.

Yönetim Paneli & Çoklu Kullanıcı

Hem WordPress hemde kendi alt yapımız olan Penta Admin Paneli sayesinde web sitenizi yönetilebilir hale getiriyoruz. Çoklu kullanıcı özelliği sayesinde sitenizde sizden habersiz hiç birşey olmayacak

Yedekleme, Güvenlik & Bakım

Bir çok web tasarım firmasının çalıştığı veya sağladığı hosting paketlerinde yedekleme özelliği yoktur veya ücretlidir. Penta yazılım ve ajans hizmetleri olarak hizmet verdiğimiz tüm hosting paketlerimizde yedekleme güvenlik ve rutin bakım vardır.

Özgün Metin Yazarlığı

Konusunda uzman hatta elit diyebileceğimiz yüksek lisans mezunu iş ortaklarımızdan yardım alarak hazırladığımız özgün makale hizmeti sayesinde sitenizde benzersiz makaleler yayımlayabilirsiniz.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Çözüm ortaklarımız sayesinde Google Adwors yönetimini profesyonel bir şekilde takip ediyoruz !

Tanıtım Filmleri & Animasyon

Dilerseniz web siteniz veya hizmetinize özel animasyon videolar hazırlayabilir. Montajını Yapabilir. Reklamını Yayımlayabiliriz.

Google Maps & Navigasyon Başvuru

İç seo hizmeti alan tüm müşterilerimizin Google ve Yandex navigasyonda bulunabilirlik ayarlarını ücretsiz yapıyoruz !

Danışmanlık

Web Tasarım işletmenize özel olmadıkça pek bir anlam ifade etmez. İşletmenizin sattığı Ürün / Hizmet alıcısı potansiyel müşteri adaylarınızın websitenizden almak istediği bilgiler ,

Canlı Destek & Ticket Modülü

Canlı Destek Modülü Sayesinde saat kaç olursa olsun hep online kalın ! Telefonunuza kuracağımız uygulama sayesinde 7/24 hizmet şansı yakalayın !