Kullanıcı ve onların deneyimine odaklı bir dijital web tasarım stüdyosuyuz...

Web teknolojilerini deneyimle buluşturuyor insanları örnek alıyoruz!

Çalışma Sistemimiz Gayet Basit: Projelerinizin ihtiyacı olan ziyaretçileri belirliyor ve beklentilerini hedefliyoruz. Hizmet ve/veya ürünlerinizin kullanıcılarınıza hitap etmesi için en doğru analizleri yaparak projelendiriyoruz.

Web Tasarım
Web Tasarım

Kullanıcı Deneyimi Analizi

Potansiyel veya Yeni ziyaretçileriniz sizlerden ne bekliyor ve neler yapıyor? Ürün, Hizmet veya sayfalarınızda gezinirken insanların sizlere yönelik davranışları tam olarak nedir? Bu durum sizin etkileşim sağlayacak kazanc ve işinizi nasıl etkiliyor. Bu kriterler bizim için vazgeçilmez ve benzersiz deneyim ve analiz teknikleridir. Web sitenizin insanlara yönelik olmasıyla birlikte arama motolarınada uyum sağlaması önemlidir. Bu sebeple web sitenizi derinlemesine analiz yapıyor ve ticari anlamdaki problemleri tanılıyoruz. Sonuç: Yeni veya var olan web siteniz %99,9 insanları örnek alıyor ve sektörünüzdeki liderliği elde etmeyi hedefliyor.

Web Tasarım

Etkileyici Sunum ve Sınırsız Revize Hakkı

Nasıl ve neye ihtiyaç duyduğunuzu mutlak kestiremeyiz. Talep ve isteklerinizi derlemek için ekibimiz ile sürekli olarak geliştirmek önemlidir. İhtiyaçlarınızı sizin için tanımamız sınırsız revize ve optimizasyon sürecinden geçmektedir.

Problemlerinizin çözüme ulaşması için düzenli çalışmalar, deneyim ve uzmanlık optimizasyonları gerektirir.

Web Tasarım

Zengin Yabancı Dil Desteği

Zengin ve Yabancı Dil Desteği ile tüm dünya genelinde sayısız ziyaretçi ve potansiyel müşteri kitlelerinize ulaşabilirsiniz. Yabancı dil desteği ile kullanıcılarınızın nasıl etkileşime girdiğiniz görün. Başarımızın merkezi mutlak surette global gelişime ayak uydurmak ve müşterilerimizin de bu uzmanlığımızdan yararlanmasıdır.

Web Tasarım

Çok Fonksiyonlu Admin Paneli

Benzersiz Admin Panelimiz takımın ve tasarım sahibinin bir parçası haline gelmiştir. Anlık ve sürekli olarak güncelleme imkanı verirken kullanım kolaylığı ve deneyimi de oldukça basittir. Detaylı veya yüzeysel değişiklikleri saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir ve deneyime uyum sağlayabilirsiniz.

Birlikte neler yapabiliriz?

Kullanıcı Deneyimi ile benzersiz web tasarım ve dijital pazarlama hizmetleri adına bir çok markada başarı elde ettik. Sizlerde Tecrübe, Deneyim ve Uzmanlık alanlarımızda ürün veya hizmetlerinizi buluşturabilirsiniz. Bunun için biraz ön bilgiler verebilir misin?

Web Tasarım

Web tasarım, ulusal ağ ortamlarında yayınlanan web sitelerinin oluşturulma sürecidir. Amaç kurumların kimliksel sürecini tamamlamak ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesidir. Web sayfaları video, ses kaydı, metin veya fotoğraf gibi araçları oluşturur. Bu sistem içerisinde tüm web sayfaların bir araya getirilmesiyle web siteler oluşur. Son yüzyılın en büyük yeniliği olan web tasarım için dijital ortamın görsel yüzü denilebilir. Web tasarımla birlikte internet araştırmanın ve öğrenmenin oldukça etkili bir yolu haline gelmiştir.

Web Tasarım İstanbul

Diğer iletişim yolları düşünüldüğünde internet çok daha hesaplıdır. Web sayfaları aracılığıyla bilgi paylaşımı kolay ve rahat bir şekilde sağlanarak kullanıcılara sorunsuz veri akışı sunulur. Bu durumun etkili olmasında web tasarım sürecinin payı oldukça fazladır. Web sitelerinin temel hedefi bireysel veya kurumsal olarak kullanıcılarına kesintisiz iletişimi ve tanıtımı sağlamaktır. Bu süreç içerisinde tüm verileri kullanılarak potansiyel kitle için formlar gönderilebilir.

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım hakkında bilinmesi gereken temel hedefinin kitlelerin taleplerine yanıt vermek amacıyla tasarlandığıdır. İnternet üzerinden arama motorları aracılığıyla kullanıcılar veri akışının oluşmasını sağlar. Bundan dolayı internet siteleri arama motorlarına uygun olarak tasarlanır. Ancak yalnızca arama motoru kriterini dikkate almak iyi bir web tasarım sürecinin gerçekleşmesi için yeterli olmayabilir.

Web Tasarım Firması

Dijital ortamda web siteleri arasında ki rekabet oldukça yoğundur. Bu yüzden öncelikli olarak tercih edilen bir web siteye sahip olmak için tasarım kalitesinin yüksek olması gerekir. Ayrıca sitenin kolay ve rahat kullanılabilir olması rakiplerin önüne geçilmesinde fayda sağlar. Web tasarım kavramı genellikle görsellikle bağdaştırılır. Ancak görselliğin yanında oldukça geniş kapsamlı bir algı oluşturulması hedeflenir. Web tasarım içerik, metin ve dökümanları görsellerle bütünleştirerek farklı bir bakış açısı kazandırır.

Web Tasarım Danışmanlık

Web tasarım hakkında merak edilenlerden birisi de algının oluşturulma operasyonudur. Tasarımlar ve içerikler birbirini tamamlamadığı takdirde hedeflenen başarıya ulaşılamayabilir. Kaliteli ve kullanışlı bir web sitenin tasarlanması için uyulması gereken bir takım kriterler vardır. Öncelikli olarak web tasarım sürecinde kullanışlı ve sade tercihler yapılmalıdır.

Web Tasarım Nedir?

Abartılı ve karışık tasarımlar kullanıcıya iletilmek istenen mesajın net bir şekilde verilmesine imkan sağlamayabilir. Web sitesinde kullanılan renkler kullanıcıların gözünü yormamalıdır. Renk kombinasyonu uyumlu olacak şekilde tercih edilmelidir. Fazla sayıda rengin kullanımı sitenin potansiyel kullanıcı sayısının azalmasına sebebiyet verebilir. Sitenin kullanıcılarına gezinti kolaylığı sağlaması kaliteli bir tasarım sürecinin gerçekleşmesine bağlıdır.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım sürecinde ek yazılımların kullanılması pek tavsiye edilmez. Bu durum ziyaretçiler tarafından güvenilir bir atmosfer oluşturmaz. Ek yazılımla birlikte web sitelerde oluşan sayfalar geç yüklendiği için kullanıcılar tarafından olumlu bir etki yaratmayabilir. Site tasarımlarında oluşturan içeriklerin dili sade ve kolay anlaşılır olmalıdır. Web sitenin oluşturulma amacıyla tasarım süreci bütünleşmelidir.

Web Tasarım Nasıl Yapılır

Kurumun tarzına ve üslubuna uygun tasarlanan siteler potansiyel kullanıcı sayısının artmasını sağlar. Özellikle site ziyaretçilerinin zaman kaybına uğraman öğrenmek istedikleri bilgiyi elde etmeleri önemlidir. Bunun içinde web sitenin kullanışlı olabilecek şekilde tasarlanması gerekir.

19 Yorumlar

 • Web tasarım, alanında yeni olmanıza rağmen rastladığım en kapsamlı ve geniş portföye sahip site olmanız açıkçası beni şaşırttı. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Teknolojiyi güncel bir şekilde kullanan, yeniliklere hemen adapte olan bir firma. Tebrikler. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 • Tüm çalışanları gerçekten çok ilgili. Çalıştığım en iyi yerleden biriydi. Teşekkürler penta yazılım 🙂

 • Web tasarım alanında iletişime geçtiğim bir firma. İş programları, ilgileri, alakaları ve yayın sonrası destekleri üst seviye. Web tasarım alanında irtibata geçmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • web tasarım ve kurumsal mail hizmetleri aldık kendilerinden çok memnun kaldık. bizzat iş yerimize kadar gelip bilgisayarcının yapmadığı diğer işleride yapmaları cabası. Teşekkürler

 • Web tasarım alanında kaynak ve içerikleriniz kayda değer ve kaynak vasfı taşımakta. Ticari yönelimi bir yana bırakıp insanları bilgilendirme taraftarı dönüşümler yapmanız güzel. İçimden tebrik etmek geldi açıkcası.

 • Web tasarım konusunda gördüğüm en iyi yer. Ksin ve net bi şekilde söyleyebilirim ki kesinlikle burayla çalışmanızı öneririm

 • Web tasarım işimi yaptıracağım bir yer ararken bulduğum bir firma. Bizim için yaptıkları tasarımlar olsun, ilgileri alakaları olsun, destekleri olsun her konuda yardımcı oldular. Teşekkürler Penta Yazılım.

 • Web tasarım ve seo hizmeti adı altında yüzlerce web sitesi ve hizmete şahit oldum satın aldım ancak penta yazılımın dönüşüm oranları beklentilerimin üstündeydi. Başarılarınızın devamını dilerim…

 • Performans olarak beklentimi fazlasiyla karsilayan bir ürün ortaya koydular. Teşekkürler penta yazılım.

 • E-ticaret sitemizin web tasarımı konusunda çalıştığımız bir firma. Web tasarım, SEO ve eğitim konusunda çok iyiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • 3 tane web tasarım firması dolaştıktan sonra bulduğumuz Penta Yazılımı bir daha bırakmayız. O kadar.

 • E-Ticaret’e Penta Yazılım ile girdiğimiz için kendimi şanslı hissediyorum. Herşey için tekrar teşekkürler

 • Stajımı burada yapmıştım. Gerçekten birçok şey öğrendim. Teşekkürler Penta Yazılım !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...