Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım

web tasarım kurumsal kimliğinizi doğru bir şekilde yansıtmalıdır.
" şimdi hedef kitlenize ulaşabilen bir web tasarımı hizmeti alın !"
 
ve
 
 web sitenizin ziyaretçilerini müşteriye dönüştürün !

Web teknolojilerini deneyimle buluşturuyor insanları örnek alıyoruz!

Websiteleri tasarlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de kullanıcıların websitenizi ziyaret ettiği cihazlara uygun boyutlarda responsive bir tasarım yansıtabilmektir.

Masaüstü Bilgisayar
Taşınabilir Bilgisayar
Tablet Bilgisayar
Televizyon
Akıllı Telefon
Deneyim

Web Tasarımda Mobil Önce Gelir !

Web tasarım her zaman önceliğiniz responsive tasarım olmalı

Ekibimiz her zaman web tasarım konusunda mobil önceliği baz alarak çalışmaktadır. Mobil uyumluluk demek tüm cihazlara uygun bir web tasarım demektir.
Peki neden mobil önce gelir?
 • Türkiye’de, nüfusun %72‘si yani 59,3 Milyon internet kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz?
 • Hmmm bu kullanıcıların 56,3 Milyonunun telefonlarından internete bağlandığını?
 • Peki Masaüstü bilgisayar veya laptop kullananların oranı %48 iken, tablet kullananların oranının %25 olduğunu?
Bu oranları neden sizlerle paylaştık? Hemen açıklayalım; kullanıcıların birçoğu cepte taşınan cihazlarla internete bağlanmaktadır. Responsive tasarımın önemi burada devreye girmektedir. Her türlü cihazlarda mükemmel bir sonuç vermek için web tasarım da responsive uyum her zaman önceliğimizdir.
Sizlerle Responsive Web Tasarım konusunda yine ek bilgiler paylaşmak istiyoruz. Türkiye’de kullanıcılar ayda 4 kez internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin; %75’i akıllı cep telefonları üzerinden gerçekleşiyor. %52’si ise dizüstü bilgisayarlardan, %39’u ise masaüstü bilgisayarlardan %21 ise tablet ve diğer cihazlar üzerinden yapılmaktadır.
Web Tasarım da yapılan yanlışların en başlarında responsive çalışmalarının göz ardı edilmesi ve yeterince önemsenmemesi geliyor. Responsive’ i şablon çalışmalarla kestirip attıklarında maalesef bu etki sizin kazançlarınıza dahi yansıyor ve yeterince web sitenizden verim alamamakla sonuçlanıyor.
Penta Yazılım web tasarımda günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendisini yenileyerek mutlu müşteriler kazanıyor ve bu kazanımlarını Referanslar bölümünde herkesle paylaşmaktan gurur duyuyor. Ekibimiz web tasarım çalışmalarında her zaman mobil platformları baza alarak çalışmakta olup tüm cihazlara uygun herkes tarafından taktir edilen muhteşem tasarım çalışmaları çıkartmaktadır.
 
Özetle: Masaüstü, Laptop, Telefonlar ve tüm mobil cihazlara uyumlu kullanıcı dostu bir web tasarım için mutlaka responsive konusunda uzman bir ekiple çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Web Siteniz Olabilir.. Ya Kullanıcı Deneyimi?

Ziyaretcilerin web siteniz ile nasıl etkileşime girdiğini biliyoruz…

 • Potansiyel veya Yeni ziyaretçileriniz web sitenizden ne bekliyor ve neler yapıyor? 
 • Ziyaretçilerinizin sayfalarınızda dolaşırken nasıl davrandıklarını merak ediyor musunuz?
 • Ziyaretçilerin bu durumu sizin etkileşim sağlayacak kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?
 • Yukarıdaki durumlar kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?
Bu sorular neden bu kadar net diye sorabilirsiniz. Hemen cevaplayalım; bu kriterler bizim için vazgeçilmez ve benzersiz deneyim ve analiz teknikleridir.  Web Tasarımınızın kullanıcı odaklı olmasının yanında arama motorlarına da uyumlu şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin web sitelerini derinlemesine analiz ediyoruz ve ticari anlamdaki problemlerini tanılıyoruz.
Bu şekilde web tasarımınız ile sektörde lider olmanızı hedefliyor, kazançlarınızı artırmayı sağlıyoruz
Sonuç: Web Siteniz, %99,9 insanları örnek alıyor ve sektörünüzdeki liderliği elde etmeyi hedefliyor.


Google'da 1. Sayfa'da Olmak Hayal Değil !

Google’un kural ve kriterlerine dikkat edilerek kodlanan bir web tasarım…

 • Google.com un web sitelerini sıralamaya koyarken 200'den fazla kriteri baz aldığını biliyor muydunuz?
 • Peki bu kriterlerin içinde imla kuralları, yazı uzunlukları, domain yaşı vb. gibi garip kriterlerin olduğunu?
 • Google un her ay en az 2 defa Sıralama Algoritmasını değiştirdiğini biliyor muydunuz?
Web Tasarım’da firmaların ihtiyaçlarına, Google’da çıkmak istediği anahtar kelimelere göre kodlama ve tasarım yapıyoruz. Anahtar kelimelere duyarlı bir web tasarım oluşturuyoruz.  Web Tasarım da sadece görselliğe odaklanmıyor, Google ve diğer arama motorlarında ilk sırada çıkmanızı ve ziyaretçilerinizin müşteriye hızlı şekilde dönüşmesini sağlıyoruz. Bu yüzden web tasarım çalışmalarımızı Google un kriterlerine göre kodluyor ve tasarlıyoruz. SEO konusunda 10 yıla aşkın tecrübemiz ile müşterilerimizin web sitelerini ilk sıralara taşıyoruz.

Web Sitenizi Yönetebiliyor Musunuz ?

Kullanıcı dostu bir web yönetim paneliniz var mı ?

Keşke her şey göründüğü kadar güzel olsa ...  Bir web sitesinin ön yüzünün çok iyi olması müşterilerinizin hoşuna gidebilir. Ama bu kadar iyi görünen bir web sitesini yönetebilmeniz ve içerikleri güncel tutabilmeniz için kullanıcı dostu bir yönetim paneline ihtiyaç duyacaksınız. Web tasarım yaptırırken müşterilerinizi düşündüğünüz kadar kendinizi de düşünerek yaptırdığınız ajansa mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir yönetim paneli olup olmadığını sorun :)

Profesyonel Bir Web Sitesi İçin Profesyonel Bir Ajansı İle Çalışmalı!

Web start-up projelerin %70 e yakınının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz ?

Doğru ajans ile çalışmak kurumsal kimliğinizin web sitenize doğru yansımasını sağlar, doğru inşaa edilen bir web sitesi ziyaretçilerini müşteriye dönüştürür veya ulaşılmak istenen yere götürür. Profesyonel web ajansları web sitenizi tasarlarken empati kurabilir, size yeni fikirler verebilir, firmanıza bakan 3. bir göz olabilir. Dijitalleşen bu dünyada artık bir çok kurumsal web tasarım ajansı veya freelancer bulmak çok kolay. Fakat bulacağınız ajans veya freelancer in doğru olduğunu anlamak için lütfen Referanslarını inceleyin !

Adım Adım Web Tasarım ve Web Grafik Tasarımı

Çalışmalarına başlamadan önce kural olarak aşağıdaki adımları izler ve uygularız.

 • Firmanızın sektördeki yerini, işleyişini en ince ayrıntısına kadar detaylandırırız.
 • Firmanızın analiz işlemi gerçekleştirildikten sonra, hedeflerinizi ve isteklerinizi rapor halinde getiririz.
 • Müşterimizin tasarım anlayışı, zevkleri ve beklentilerini bu süreçte anlarız.
 • Müşterimizi anladıktan sonra; anladıklarımızı müşterilerimiz ile paylaşırız.  Paylaşmakla kalmaz, istediği tasarımı hemen örnek bir şekilde tasarlar beğenisine sunar, o tasarımı müşterimiz onayladığında web tasarım çalışmalarımıza başlarız. 
 • Başka bir deyişle tasarım analizlerini yaptıktan ve onayınızı aldıktan sonra web tasarım döküm sürecini başlatıp bu süreçte bile müşterilerimiz ile gerek yüz yüze gerek telefondan veya internet ortamından yoğun olarak görüşme sağlıyoruz.
 • Web tasarım sürecinde tamamlanan sayfaları tek tek test ediyoruz, bir ziyaretçi edası ile sayfalarınızı deneyimliyoruz; hata yapılmasını ve işin eksik teslim edilmesinden hiç hoşlanmıyoruz.  Web tasarım  konusunda  titiz çalışıyoruz.
 • Her daim kreatif yaratıcılık yeteneklerimizi projenin bitimine kadar özenle kullanır, müşteri memnuniyetini sağlarız.
 • Penta Yazılım ekibi olarak sadece web tasarım yapıp sitenizi teslim etmeyiz. içeriklerinizin yönetimini, web panellerin kullanımı, reklamcılık, entegrasyon  vb.    tüm teknik konularda eğitimlerinizi de büyük bir heyecanla yerine getiririz.
Kaynak : wikipedia


Nasıl Yapıyoruz?

Web Tasarım İle Alakalı Faydalı Videolar

Web sitelerini tasarlarken dikkat ettiğimiz hususlar, tasarlama ve kodlama modelleri , kullandığımız program ve yöntemlerini detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Bu bölümde sizlere sürekli güncel bilgilendirici ve kaynak vasfı taşıyan bilgiler vermeye çalışacağız. Penta Yazılım sadece bir yazılım firması değil aynı zamanda aktif olarak E-Ticaret girişimi olan bir şirkettir. Bu bağlamda sizlere gerek web tasarım gerekte e-ticaret hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

UI UX Çalışmaları Hakkında

Aynı zamanda bu bölümde sizlere daha önce hazırladığımız afiş, banner, slider ve sosyal medya postlarımızı nasıl yaptığımız hakkındada videolar paylaşacağız.

Sağlıklı günler dileriz..

Web tasarım da çalışma prensiplerimiz nelerdir?

Doğru bir iş akışı sadece zamandan değil, aynı zamanda paradan da tasarruf sağlar ve en sonunda hayal kırıklığını önler.

Web Tasarım da iyi bir iş akışının mümkün olan en iyi yolu ince detaylarda geçireceğimiz zamana bağlıdır. Bu, proje süresince olumlu ve verimli iletişimi etkiler. PENTA CRM i Proje Yönetimi için kullanmanın yanı sıra, yüz yüze tanışmak, projeyi, kapsamını ve felsefesini hissetmek istiyoruz.
 
İşimizde esnek olmamıza ve sorunsuz bir şekilde uyum sağlamaya çalışmamıza rağmen, bir web sitesi veya mobil uygulama oluştururken takip ettiğimiz aşamalar aşağıdadır. Her aşama, başarmak için belirlediğimiz kilometre taşlarına bölünüyor. Bu, müşterinin projenin hangi adımda olduğunu, ilerlemesini veya nihai sorunlarını anlaması için çok net bir görüntü sağlar.

 • Toplantı: Öncelikle istek ve ihtiyaçlarınızı dinlemek için bir toplantı yapacağız.
 • Proje Gereksinimleri: Detaylı proje gereksinimi ve dökümanların hazırlanması
 • Teklifi Hazırlama: Proje analizi yapıldıktan sonra teklifin hazırlanması
 • Tasarım Aşaması: Hepsinin en keyifli aşaması – tasarım. Yaratıcılık ve heyecan.
 • Tasarım Onayı: Kodlamaya başlamak için tasarıma onay vermenizi bekliyoruz
 • Ön Yüz Kodlama: Projenin %50 sinin tamamlandığını gösterir.
 • Arka Yüz Kodlama: Artık bu muhteşem web sitesinin bir yönetim panelini olmalı!

Referanslarımız

Türkiye’nin 81 ilinde 40’dan fazla sektörde faaliyet gösteren 200+ referansımızdan bazıları…

ÖZTREYLER A.Ş
Türkiye'nin kendi alanında en büyük kamyon kasası üretimi sağlayan ÖZTREYLER web sitesi tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ömer S.
Verilen Hizmet : UI / UX / Kodlama
Web Site : oztreyler.com.tr
Siteye git
ASİS ELEKTRONİK A.Ş
Türk Savunma Sanayiinde Şahlanış Gösteren ve Yüzde Yüz Yerli Sermayeden Oluşan Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş Penta Yazılım'ı Tercih Etti.
Müşteri : Barış Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Yazılım/ UI / UX
Web Site : asisguard.com.tr
Siteye git
PROCONTRACT A.Ş
Mobilya ve Dekorasyon alanında 40 yıllık tecrübe sahibi PRO CONTRACT Dekorasyon Mobilya Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Emin Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.procontract.com.tr/
Siteye git
MORFOSE KOZMETİK A.Ş
Sora Grup bünyesinde bulunan ve Türkiye'nin kozmetik alanında Dünyaya açılan markası olan MORFOSE KOZMETİK Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Damla Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.morfose.eu/
Siteye git
DÖNERCİ ALİ USTA
Dünyanın ilk döner restoran zinciri olan Dönerci Ali Usta Web Tasarım / UI ve UX işlerinde Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Veren Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Mert Bey
Verilen Hizmet : Web YAZILIM / UI / UX
Web Site : www.aliusta.com.tr
Siteye git
KIA ( OĞUŞLAR )
İstanbul'un en çok KIA Satan bayisi OGUSLARKIA.COM yeni tasarımı ile buluştu! Mobil uyumlu responsive arayüz, kullanıcı dostu servis randevu sistemi ve full yönetilebilir admin panel tasarımı yanı sıra danışmanlık hizmetleri de verdik ! Tüm Anahtar kelimelerinde Google da 1. Sayfaya Ulaştırdık
Müşteri : Enes O.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.oguslarkia.com
Siteye git
MEDOSEL MEDİKAL A.Ş
1994 Yılında beri Türkiye'de medikal cihazlar üreten MEDOSEL GRUP web sitesi / kurumsal kimlik ve daha bir çok alanda PENTA YAZILIM'ı tercih etti.
Müşteri : Naci E.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazıllım
Web Site : medosel.com
Siteye git
İLKER ELEKTRONİK A.Ş
Dünya pazarının önemli markaları olan LUMINUS, HI-LED, I-LED, ANYLUX, PROLIGHT, JINBO, NATIONSTAR, LUMINIT ve AEG firmalarının Türkiye'de distribütörlüklerini yapan ve aynı zamanda LED ve LED Aydınlatma sektöründe Türkiye pazarının en büyük müşteri portföyüne sahip firması olan İLKER ELEKTRONİK A.Ş Web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Mert Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : ilker.com.tr
Siteye git
Sönmez Çimento A.Ş.
Yıllık 2 milyon ton klinker ve 2,16 milyon ton çimento üretim kapasitesine sahip olan Sönmez Çimento, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ali Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.sonmezcimento.com.tr/
Siteye git
Evkon Prefabrik A.Ş.
İstanbulda prefabrik temellerinin atılmasından bu yana bilgi, teknoloji ve tecrübeyi harmanlayarak alanında en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş Evkon Prefabrik, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ersin Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.evkonprefabrik.com/
Siteye git
SCSoft Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.
Yenilikçi yazılım teknolojileriyle sektöründe fark yaratan SCSoft Bilişim Teknolojileri Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Sinan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : scsoft.com.tr/
Siteye git
OK SILVER
Dünya'nın en büyük bayan gümüş imalat ve ihracatçısı OK SILVER Web tasarım hizmeti, Video Tanıtım ve Ürün fotoğraflama işlemlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Gökhan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Kodlama / Fotoğraf Çekimi
Web Site : oksilver.net
Siteye git
KOMBİ MAKİNA
İçecek sektöründe birçok ürün çeşidi için makine ve komple dolum hatları tasarımı ve imalatı konusunda dünya çapında hizmet veren KOMBİ MAKİNA Web Tasarım ve Web Yazılım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Emrah Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : kombimakina.com/
Siteye git
AKTERM GROUP A.Ş
Enerji santralleri, endüstriyel tesisatlar, yenilenebilir enerji, konfor tesisatları alanında hizmet veren AKTERM GROUP A.Ş Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Abdullah Ç.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Tasarım / Yazılım
Web Site : aktermgroup.com
Siteye git
AKTERM MEKANİK A.Ş.
Endüstriyel tesisatlar, konfor tesisatları alanında hizmet veren AKTERM MEKANİK A.Ş Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Abdullah Ç.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Tasarım / Yazılım
Web Site : aktermmekanik.com.tr
Siteye git
Deluxe İstanbul
Kişiye özel, kişiselleştirilmiş seyahat deneyimleri ve tatil alanında hizmet veren DELUXE İSTANBUL Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Nezir S.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : deluxeistanbul.com/
Siteye git
EAE Teknoloji A.Ş.
Türkiye'nin otomasyon - elektrik - teknoloji sektöründe lider firmalarından olan EAE Teknoloji A.Ş. Otomasyon konfigüratörü için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Ebru D.
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : configurator.eaetechnology.com/
Siteye git
ER ELEKTRONİK A.Ş
''Aydınlatma Bileşenleri'' ve ''Aydınlatma Armatürleri'' konusunda Türkiye'nin Lider Firmalarından Biri Olan ER ELEKTRONİK web sitesi yayında !
Müşteri : Uğur S.
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : www.erelektronik.com
Siteye git
SÜTCÜOĞLU A.Ş
Türkiye'nin en büyük Süt ürünleri imalat fabrikası firması olan SÜTCÜOĞLU Penta Yazılımı Tercih Etti!
Müşteri : Sinem S.
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Fotoğraf Çekimi
Web Site : sutcuoglu.com
Siteye git
EUROPACK A.Ş.
Dünya'nın bir çok ülkesine medikal ürünler ihraç eden EUROPACK Tüm dijtal işlerde PENTA YAZILIM 'ı tercih etti !
Müşteri : Murat Ç.
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Kurumsal Kimlik
Web Site : www.europack.com
Siteye git
PURPURA VIOLETA
Modanın Trendlerini Belirleyen PURPURA VIOLETA E-Ticaret girişimi için PENTA YAZILIM ' ı tercih etti !
Müşteri : Furkan K.
Verilen Hizmet : E-Ticaret / Danışmanlık
Web Site : www.purpuravioleta.com
Siteye git
FUERTA GIDA A.Ş
Pazaryerleri ve E-TİCARET girişimini PENTA YAZILIM ile beraber yapmaya karar veren SHEFAA Ailesine E-Ticaret alanında 360 derece hizmet verdik.
Müşteri : Murat V.
Verilen Hizmet : E-Ticaret, Pazaryerleri, UI UX
Web Site : shefaa.com.tr
Siteye git
FİLİZ GÖKLER
Kadın girişimcilere örnek bir kişiliğe sahip olan, Enerji yönetiminde dünya çapında önemli başarıları bulunan Schneider Electric firmasında yaptığı çalışmalar ile başarılara imza atan Sn. Filiz Gökler web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Filiz G.
Verilen Hizmet : UI / Web tasarım / Editör
Web Site : filizgokler.com
Siteye git
TANI TERAPİ
Yrd. Doç. Dr. Nüket İŞİTEN ve ekip arkadaşları ile kurulan Tanı Terapi Enstitüsü 'nün Web Sitesi Yayında !
Müşteri : Nüket İ.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.taniterapi.com.tr
Siteye git
Gaziantepli KARDEŞLER IVECO & OTOKAR
Türkiye'nin en büyük IVECO ve OTOKAR Bayi ve Yetkili Servislerinden biri olan Gaziantepli Kardeşler PENTA YAZILIMI tercih etti !
Müşteri : Selcuk U.
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : www.gazianteplika.com
Siteye git
KSG MAKİNA İMALAT A.Ş
KSG Makina 2002 yılında kurulduğu günden itibaren genellikle İş Makinaları sektöründe Dünya’nın ve Avrupa’nın en büyük markaları ile iş birliği içinde olan “Tam Zamanında Hatasız Üretim” mantalitesini kabullenmiş, Türkiye’nin ismini ve “Made In Turkey” damgasının ağırlığının bilincinde işler yapan tam entegre bir üretim merkezidir.
Müşteri : Sezer Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Yazılım / UI / UX
Web Site : ksg.com.tr
Siteye git
AKSU HOLDİNG A.Ş
Türkiye'nin birçok alanında hizmet gösteren ve başarılı çalışmalarıyla tanınan AKSU HOLDİNG Web Tasarım ve Web Yazılım hizmetinde Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Ali A.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : aksuholding.com.tr
Siteye git
Meditac Sağlık ve Turizm A.Ş | takvie.com
Meditac Sağlık ve Turizm A.Ş nin yeni girişimi olan WİSE markasının resmi eticaret sitesi.
Müşteri : Fikret Bey
Verilen Hizmet : E-Ticaret
Web Site : takvie.com
Siteye git
CLIPSSHOP - CLIPSSHOP DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Avrupa'nın bir çok ülkesine hizmet veren ClipsShop web tasarım ve web yazılım için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Nazim Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Web Yazılım
Web Site : clipsshop.com
Siteye git
Verpol Boya
Polyester Reçine, Vernik, Epoksi ve Boya sektörünün lider firmalarından olan verpol, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Şeyma Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.verpolboya.com/
Siteye git
ROSENSE
Rosense ürünlerinin güney doğu asya dağıtıcısı olan ROSENSEA projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı,Özel Yazılım, Görsel ve İçerik Desteği,Logo tasarımı.
Müşteri : Mustafa H.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.rosensea.com
Siteye git
SİSTEM OTOMOTİV
Türkiyenin lider otomobil markalarının yedek parçalarını üreten Sistem Otomotiv kurumsal web tasarımın’da bizi tercih etti! Özel Yazılım , İÇ ve DIŞ SEO, Premium destek hizmeti yanı sıra tüm içerik ve site yönetimini üstlendik !
Müşteri : Ergin N.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.sistemyedekparca.com
Siteye git
SPD MÜHENDİSLİK
Türkiyede ve Dünyanın bir çok ülkesinde faaliyetlerini sürdüren SPD MÜhendislik Web TASARIM projesinde bizi tercih etti!
Müşteri : Orhan Ç.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.spdmuhendislik.com
Siteye git
KATANA
22 Yıldır Hayata Değer Katan Enerji ! Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Web Tasarım ve Web Yazılım hizmetlerinde Penta Yazılım'ı Tercih etti .
Müşteri : Ecenur A.
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : katana.com.tr
Siteye git
BOTTEQ CONSULTANCY
IT sektöründe 12 yıllık tecrübe ve deneyimiyle hizmet veren BOTTEQ web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Servet K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : botteq.com.tr
Siteye git
EMEKTAR MAKİNA
1956 yılından günümüze CNC takım tezgahları sektöründe öncü ve yenilikçi firma olan EMEKTAR MAKİNA Web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Atahan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : emektarmakina.com.tr/
Siteye git
VİRAMEK
İnşaat sektöründe; ısıtma-soğutma, havalandırma, yangından korunma, sıhhi tesisat, otomasyon sistemleri vb. mekanik tesisat taahhüt faaliyetlerini sürdüren VİRAMEK Web Tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Nazlı Hanıım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : viramek.com.tr/
Siteye git
BACAS BACA SİSTEMLERİ
Endüstriyel BACA Sistemlerinde Lider firma olan Bacas Baca Sistemleri Sanayi ve Dış Tic Ltd Şti Kurumsal web site hizmetinde bizi tercih etti !
Müşteri : Fatih A.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.bacas.com.tr
Siteye git
SEFADA
Büyük SES Sistemleri markalarının distribütörlüğünü yapan SEFA ELEKTRONİK e-ticaret projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Sefa B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.sefada.com
Siteye git
ETİCARET TV
E-Ticaretin Nabzını tutan en son gelişmeler en popüler e-ticaret firmaları ve onlara destek veren ajansları birleştiren eticaret.tv web sitesini hazırladık !
Müşteri : Erdal K.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.eticaret.tv
Siteye git
TELEFON PARÇASI
2001 yılından beri telefon parçaları toptancılığı yapan telefonparcasi.com e-ticaret de bizi tercih etti ! Arayüz Tasarımı, Video yönetim modülü, Özel Form Sistemi ve diğer sosyal medya hizmetlerde verdik.
Müşteri : Olcay B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.telefonparcasi.com
Siteye git
GEZGİNSEL
Türkiye'nin en büyük GEZGİN sitesi girişimimizi devreye aldık !
Müşteri : Ömer C.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : gezginsel.com
Siteye git
DERMODI
Hepsiburada, Trendyol ve Diğer pazaryerleri'nin vazgeçilmez popüler satıcısı DERMODI E-Ticaret girişiminde Penta Yazılım'ı Tercih Etti !
Müşteri : Vural Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / UI / UX
Web Site : dermodi.com
Siteye git
PARÇA PORTALI
Uzun Yıllardır Otomotiv sektöründeki tecrübelerini E-Ticaret ile güçlendiren Fleet Assist firması Penta Yazılım'ı Tercih Etti !
Müşteri : Derviş Bey
Verilen Hizmet : E-Ticaret / Tasarım / Kodlama
Web Site : www.parcaportali.com
Siteye git
Kamera Technik AVUSTURYA
Avusturya da Dahua ve Hikvision çözüm ortağı olan Kamera Technik Web tasarım hizmetinde PENTA YAZILIM 'ı tercih etti !
Müşteri : Fırat N.
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : kameratechnik.at
Siteye git
ERLER PLASTİK
Uzun Yıllar Medikal Plastik Ürünleri Üreten ERLER PLASTİK Firmasının Web Sitesini Yeniledik. Aynı Zamanda SEO ve Logo Tasarım Hizmeti Verdik. Tüm Anahtar Kelimelerinde Google da 1. Sayfaya Ulaştırdık.
Müşteri : Rahmi B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.erlerplastik.com
Siteye git
ENS KAUÇUK
Türkiyede ve Dünyada Lider Kauçuk üreticisi ENS Kauçuk Tüm Kurumsal kimlik ve Kurumsal web site hizmetlerinde PENTA YAZILIM'ı tercih etti!
Müşteri : ENES Bey
Verilen Hizmet : Kurumsal Web Tasarım, LOGO, SEO, UI UX
Web Site : enskaucuk.com.tr
Siteye git
GIPTA ET
İstanbul'un en büyük Kasap / Şarküteri zinciri olan GIPTA ET E-ticaret projesinde Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : İsmail Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Eticaret
Web Site : giptadanal.com
Siteye git
LİNTERNA SİLVER
Linterna SILVER E-Ticaret Web Penta Yazılım Farkı İle Yayında !
Müşteri : Halil A.
Verilen Hizmet : E-Ticaret
Web Site : www.linternasilver.com
Siteye git
ESVET
Tesettür Giyimde bir çok şubesi bulunan ve sektöre yön veren firmalardan ESVET GİYİM E-Ticaret projesin de Penta Yazılım ı tercih etti !
Müşteri : Yakup B.
Verilen Hizmet : E-Ticaret / Tasarım / Kodlama
Web Site : www.esvet.com.tr
Siteye git
AKRA FİDANCILIK
Türkiye’nin en büyük fidan üreticilerinden olan AKRA Fide web tasarımda Penta Yazılım'ı Seçti !
Müşteri : Kadir İ.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.akrafide.com
Siteye git
TOPTAN BİLGİSAYAR
16.000 Üyesi 6000 Bayisi Olan Türkiye'nin En Büyük Bilgisayar Toptancılarından Biri Olan E-Ticaret Girişimimize 360 Derece Hizmet Vererek Her Alanda Başarılı Olduk.
Müşteri : Hakkı C.
Verilen Hizmet : Arayüz Tasarımı & Kodlama
Web Site : www.toptanbilgisayar.net
Siteye git
TASARIM AKUSTİK
Türkiye'de 10+ yıllık tecrübesiyle hizmet veren Tasarım Akustik Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Sinan A.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Tasarım
Web Site : tasarimakustik.com
Siteye git
NAZLI ZEYNEP GÜNEY
Avukatlık alanında başarılı bir kariyere sahip olan Av. Nazlı Zeynep Güney web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Nazlı Zeynep Güney
Verilen Hizmet : UI / UX / Web yazılım
Web Site : nazlizeynepguney.av.tr/
Siteye git
EUROMECHANİC ENGİNEERİNG
Son teknoloji makine ve teknik ekipmanlarıyla endüstriyel imalat, makine imalatı, çelik imalatı, mühendislik ve teknik servis alanlarında dünya markası olma yolunda hizmet veren EUROMECHANİC ENGİNEERİNG Web yazılımı hizmetinde Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Barış Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Web Yazılım
Web Site : euromechanic.com.tr/
Siteye git
ORTADOĞU KIL ÇADIRI
Son zamanlarda ilgi odağı haline gelen kıl çadırı sektöründe Türkiye merkez olmak üzere Ortadoğu ve Dünya ülkelerine ihracat yapan, Sektörde 50 yıllık tecrübeye sahip olan ORTADOĞU KIL ÇADIR Web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Veysel Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : ortadogukilcadir.com/
Siteye git
MİKROTEK
Tıbbi cihaz ve iklimlendirme sistemlerinde, sağlık sektöründe hizmet veren MİKROTEK Web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Abdurrahman CANIBEYAZ
Verilen Hizmet : UI / UX / Web yazılım
Web Site : www.mikrotekair.com.tr/
Siteye git
EKS KİMYA
Türkiye’nin en geniş boya ve kimyasal ürün gamına sahip firması olan EKS KİMYA Web Tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Güray Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : ekskimya.com
Siteye git
COLORİNAS
Çocuk Giyim hizmetinde 25 Yıllık deneyim sahibi ve Dünya çapında popüler olan COLORİNAS E-Ticaret Yazılımı için Penta Yazılım'ı Tercih etti !
Müşteri : Burak Bey
Verilen Hizmet : E-Ticaret
Web Site : www.colorinas.com
Siteye git
ENTEGRE SAFETY
İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetinde kaliteli Kişisel Koruyucu Donanım ürünlerinin tedarikini sağlayan Entegre Kişisel Koruyucu Donanımları A.Ş E-Ticaret hizmetinde Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ali K.
Verilen Hizmet : E-Ticaret
Web Site : www.entegresafety.com/
Siteye git
EPOD ENERJİ
Enerji sektöründe Türkiye çapında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ve yaptığı tüm projelerde başarıya ulaşmış EPOD ENERJİ Web Tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Didem Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : epod.com.tr
Siteye git
MAKRO PCB SAN TİC LTD.
Elektronik baskılı devre kart pazarındaki acil PCB ihtiyaçlarını karşılama amaçlı faaliyet gösteren NUMUNE PCB Web Tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Serdar Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.numunepcb.com/
Siteye git
ŞAFAK KOPARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK
Yoğunlukla özel hukuk alanında faaliyet gösteren ŞAFAK KOPARAN HUKUK VE DANIŞMANLIK Web tasarım hizmetinde Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Kaan Ş.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.skhukukdanismanlik.com
Siteye git
AKHİSAR EKMEK
Lezzet ve kalite bakımından kurumsal kimliğini yansıtan AKHİSAR EKMEK Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Zuhal hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : akhisarekmek.com.tr
Siteye git
PROYUM
Profesyonel Paketleme Sistemlerinin yanı sıra ihtiyaca göre her türlü paketleme ve ambalajlama sistemleri için çözümler sunan PROYUM Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Zeynep Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : proyum.com/
Siteye git
ÇAKIR PREFABRİK
A dan Z ye prefabrik hizmetleri sunan cakirprefabrik.com kurumsal kimlik ve web sitesinde bizi tercih etti! Php Özel Yazılım, Logo / Kurumsal Kimlik, Banner Slider ve Premium içerik destek hizmetleride verdik.
Müşteri : Savaş Ç.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.cakirprefabrik.com
Siteye git
ECZA FARMA
EczaFarma medikal sağlık ürünleri sektöründe yaptığı E-Ticaret girişiminde PENTA YAZILIM'ı tercih etti !
Müşteri : FUAT S.
Verilen Hizmet : E-Ticaret / Tasarım / Yazılım
Web Site : www.eczafarma.com
Siteye git
ELSE SİLVER
Kişiye özel gümüş üretimi yapan ELSE Silver e-ticaret projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Ersin S.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.elsesilver.com
Siteye git
HİDROLİK BUL
Müşteri : Soner K.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.hidrolikbul.com
Siteye git
İKBAL DENİZCİLİK
Müşteri : Ceyhun Cebrail C.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.ikbaldenizcilik.com
Siteye git
İSC MARBLE
Dünya’nın birçok ülkesine MERMER ithalatı yapan ISC MARBLE kurumsal web site tasarımında bizi tercih etti! Logo / Kurumsal Kimlik, Banner Slider ve Premium içerik destek hizmetleride verdik.
Müşteri : Soner Y.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.iscmarble.com
Siteye git
KKD UZMANI
Bir çok kişisel koruyucu donanım ürünlerinin ana bayisi ve distribitörü olan KKD UZMANI bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Diğer sosyal medya hizmetlerde verdik.
Müşteri : Hakan S.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.kkduzmani.com
Siteye git
MEFA TİCARET
Türkiyenin Büyük Toptan Polyester Satıcısı MEFATİCARET kurumsal site projesinde bizi tercih etti!
Müşteri : Emrah D.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.mefaticaret.com
Siteye git
MESA COUNTRY
Müşteri : Sezgin A.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.mesacountry.com.tr
Siteye git
NARSAL YAPI
İstanbul'un birçok ilçesinde profesyonel inşaat işleri yapan NARSAL YAPI kurumsal web site tasarımında bizi tercih etti! Logo / Kurumsal Kimlik, Banner Slider ve Premium içerik destek hizmetleride verdik.
Müşteri : Nurettin G.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.narsalyapi.com
Siteye git
ONLİNE HELAL
Helal Ürünler satan ve sektörde çok iyi bir yere sahip olan ONLİNE HELAL e-ticaret projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel, E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Beytullah Y.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.onlinehelal.com
Siteye git
ÖZTÜRK ORGANİZASYON
Türkiyenin en ünlü Hafız , Tasavvuf sanatçıları ve konuşmacılarının menajerliğini yapan OZTURK ORGANİZASYON kurumsal web site tasarımında bizi tercih etti! Logo / Kurumsal Kimlik, Banner Slider, SEO ve Premium içerik destek hizmetleride verdik.
Müşteri : Hüseyin Ö.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.ozturkorganizasyon.com.tr
Siteye git
PARÇA BAYİSİ
Oguslar Otomotivin Yedek Parça E-Ticaret girişimini tamamladık. Karşınızda parcabayisi.com! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Enes O.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.parcabayisi.com
Siteye git
SEFA ELEKTRONİK
Bodrumun en köklü elektronik firmalarından 22 yıllık tecrübesi ile SEFA ELEKTRONIK web sitesi hizmetinde PENTA YAZILIM ı tercih etti.
Müşteri : Sefa B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.sefaelektronik.com
Siteye git
SUNUCU TEKNİK
Sunucu ve bir çok BT şirketinin çözüm ortağı olduğumuz grup şirketimizin Tüm yazılım ve Dijital işlerini bitirdik.
Müşteri : Mustafa Ulvi C.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.sunucuteknik.com
Siteye git
YEKOTO
Toptan ve perakende oto aksesuar ürünleri ithal eden YEKOTO e-ticaret projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Serkan K.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.yekoto.com
Siteye git
HAC UMRE MALZEMELERİ
Zemzem Hac Ümre Malzemeleri firmasının başarılı onlinehelal.com e-ticaret girişiminden sonra yeni girişimi olan hacumremalzemeleri.com da tekrar bizi tercih etti!
Müşteri : Beytullah Y.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.hacumremalzemeleri.com
Siteye git
ZORA MOBİLYA
Pendik de mobilya firması olan ZORA Mobilya e-ticaret projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Kadir Z.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.zoramobilya.com.tr
Siteye git
FATSA KİMYA
Yangın söndürme köpük konsantreleri konusunda, üretim ve AR-GE çalışmaları ile Türkiye ve Orta Doğu’da lider durumda olan FATSA Kimya Web sitesi Yayında !
Müşteri : Burak T.
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : www.fatsakimya.com
Siteye git
GAP KİMYA
24 Yıldır Hizmet Veren HENKEL ürünleri Distribütörü GAP Kimya Web Sitesi Yayında !
Müşteri : Ergün S.
Verilen Hizmet : Web Yazılım
Web Site : www.gapkimya.com
Siteye git
DEGER ENERGİE
Dünya'nın en büyük Güneş Enerji Takip Sistemi firmalarından biri olan DEGER ENERGIE Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : CAFER A.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.degerenergie.de
Siteye git
BERCESTE
Müşteri : Beytullah M.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.berceste.com.tr
Siteye git
SANTEK MAĞAZA
Mersinde Hırdavat Sektörünün Nabzını Tutan SANTEK E-Ticaret girişiminde PENTA YAZILIM 'ı tercih etti !
Müşteri : Ahmet B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.santekmagaza.com
Siteye git
AYDINLATMA MEKANI
Müşteri : ERSİN S.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : aydinlatmamekani.com
Siteye git
SELKONAS - CELLCONAS
Müşteri : Burak T.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.selkonas.com
Siteye git
FİKİRFİRARDA
Kurucu ortaklarımızdan Mustafa Bey e ait kişisel blog.
Müşteri : Mustafa C.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.fikirfirarda.com
Siteye git
TriChi Design
20 Yıldır SPA Ürünleri satan Trichi SPA Web Tasarım hizmeti için PENTA YAZILIM ' ı tercih etti !
Müşteri : Oldaç G
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : www.trichispa.com
Siteye git
ASTRAPYA
Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı Yurt arama motorunu Penta Yazılım Olarak Geliştirdik !
Müşteri : Ezgi K.
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Web Yazılım
Web Site : astrapya.com
Siteye git
BYMORE
BYMORE gümüş profesyonel anlamda E-ticaret girişiminde PENTA YAZILIM'ı tercih etti !
Müşteri : ERSİN S.
Verilen Hizmet : E-Ticaret , SEO , UI UX
Web Site : bymore.com.tr
Siteye git
EMG ÇEVRE
EMRE METAL tüm kurumsal kimlik çalışmaları ve web tasarım hizmetlerinde bizi tercih etti !
Müşteri : Emre Bey.
Verilen Hizmet : Web Tasarım , UI UX , SEO , LOGO
Web Site : emgeridonusum.com.tr
Siteye git
Teknik Servis Atölyesi
Türkiye'nin tüm bölgelerine online hizmet veren popüler cep telefon teknik servisi Kuzey Teknik Servis tüm kurumsal web sitesi işlerinde PENTA YAZILIM'ı tercih etti!
Müşteri : Ömer Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım, UI UX
Web Site : teknikservisatolyesi.com
Siteye git
Algomedicus
Gelişmiş Teknolojisiyle Röntgen filmleri üzerinden hastalıkları saniyeler içinde tanımlayabilen Algomedicus, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : İrem Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.algomedicus.co/
Siteye git
Akterm Enerji
Enerji santralleri, yenilenebilir enerji, alanında hizmet veren AKTERM Enerji A.Ş Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Abdullah Ç.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.aktermenerji.com/
Siteye git
Ekshi Butik
Giyim ve Aksesuarda şıklığı yeninden tasarlayan Ekshi Butik, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Selime Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / E-Ticaret
Web Site : www.ekshibutik.com/
Siteye git
GROW IN EMEA
IBM, SAP, GE gibi firmalarda görev almış ve Linkedin’in Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Bölge Direktörlüğü görevini şirketin İrlanda ve Amerika ofislerinde çalışarak üç yıl süre ile yürütmüş bir Bilişim Sektörü profesyoneli Ali Rıza Babaoğlan yeni projesi "Grow in Emea" şimdi yayında !
Müşteri : Ali Rıza B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.growinemea.com
Siteye git
DİJİTAL UYDU
İstanbulun bir çok yerine hizmet veren en iyi Uydu ve TV servisi Penta Yazılım’ı Tercih Etti !
Müşteri : Turgay C.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.dijitaluydu.org
Siteye git
BACOM BİLGİSAYAR
Kartal Şubesinde bir çok yerine hizmet veren en iyi Bilgisayar Parçaları ve Yazılım sunan Penta Yazılım'ı Tercih Etti !
Müşteri : Yahya B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.bacom.com.tr
Siteye git
Web siteniz responsive mi?
Aşağıdaki kutucuğa web sitenizin adresini yazarak web sitenizin telefon, tablet ve diğer cihazlara uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım ve Doğru Faydalı Bilgiler Bulabileceğiniz Bölümümüze Hoşgeldiniz ...

-

İyi Bir Web Tasarım Nasıl Yapılır ?

Web tasarım oluşturulurken birçok noktanın göz önünde bulundurulması gerekir.  Peki, iyi bir Web tasarım nasıl yapılır? Bu soruyu şöyle açıklamaya çalışalım: Öncelikle bu konuda profesyonel anlamda hizmet veren web tasarım ajanslarına ulaşmanız çok önemlidir. Markanızı veya firmanızı kimlere emanet ettiğiniz, hedeflediğiniz başarıyla doğrudan ilgili olan bir konudur. Bu nedenle tercih edeceğiniz web tasarım ajansı, sizi ya başarıya taşıyacak ya da başarısızlığa sürükleyecektir. Web tasarım İstanbul firmaları arasında başarılı projelere imza atmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz. Yazılım konusunda nitelikli ekip arkadaşlarımız web sitelerinizi hedef kitlenize en doğru şekilde ulaştırmak için gayret etmektedir. Bu nedenle web tasarımı yaptırmak için en doğru adreslerden birinde olduğunuzu ifade etmek isteriz
+

İyi Bir Web Tasarım'a Neden İhtiyaç Vardır ?

Çünkü İyi görünmek önemlidir. Web siteniz potansiyel müşterilere verdiğiniz ilk izlenimdir...  Çünkü müşterilerin firmanız ile ilgili fikir sahibi olmasının en büyük etkenlerinden biride iyi bir web sitesidir.  Kurumsal kimliğinizi doğru yansıtan bir web sitesi size yeni müşteriler kazandırır.
+

Web Tasarım Müşteri Kazandırır Mı?

Doğru yapılmış bir web tasarım işi her zaman etkili bir kazanç ile geri döner. Bu nedenle firmanıza uygun ve sizlerin isteklerini göz ardı edilmediği bir web tasarım ile firmanız büyüyecek ve müşteri kazancı artacaktır.
+

Doğru Web Tasarım Nasıl Olur ?

Web tasarımı yapılacak olan firma ya da markanın renklerine uygun ve markayı temsil eden bir tasarım oluşturulmalıdır. Aynı zamanda web tasarım içerisinde kolay ve anlaşılır bir sistem oluşturulması kullanıcılar açısından daha doğrudur. 
+

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Bir markanın bilinirliğini artırması, sosyal medya içerisinde olması ve teknolojiyi yakından takip etmesi oldukça önemlidir. Web tasarım bu nokta da devreye girerek, internet içerisinde firmaların varlığını korumasını ve daha da gelişmesini sağlamaktadır. 

+

Etkili Bir Web Tasarım Nasıl Olur?

Müşteri isteklerinin ön planda tutulduğu, günümüzün tasarım anlayışına uygun ve sade bir tasarım tercih edilen web tasarım çalışmalarının internet ortamında daha etkili olduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle uzman ekibimiz her zaman son teknolojiyi takip ederek çalışmalarını gerçekleştirir.