Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Kullanıcı deneyimine odaklanan
kurumsal bir web tasarım stüdyosuyuz...
ve diyoruz ki;
web sitenizin ziyaretçilerini müşteriye dönüştürelim

Web teknolojilerini deneyimle buluşturuyor insanları örnek alıyoruz!

Websiteleri tasarlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de kullanıcıların websitenizi ziyaret ettiği cihazlara uygun boyutlarda responsive bir tasarım yansıtabilmektir.

Masaüstü Bilgisayar
Taşınabilir Bilgisayar
Tablet Bilgisayar
Televizyon
Akıllı Telefon
Deneyim

Web Tasarım Evet Ama Mobil Uyumlu Mu?

Tüm Cihazlar ile uyumlu bir internet sitesi…

Responsive tasarım, masaüstü, laptop, tablet ve telefonlara özel tasarımlar ile her bir cihaza en uygun görüntüyü verebilmektir. Tasarım aşamasında web sitenizin grafikleri farklı cihazlara göre çizilmekte ve tüm bilgisayar/telefon boyutları göz önüne alınmaktadır. Responsive tasarımı günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendimizi yenileyerek kullanmaktayız.

Masaüstü uyumlu
Tablet
uyumlu
Mobil
uyumlu

Web Tasarım Tamam da. Ya Kullanıcı Deneyimi?

Ziyaretcilerin web siteniz ile nasıl etkileşime girdiğini biliyoruz…

Potansiyel veya Yeni ziyaretçileriniz sizlerden ne bekliyor ve neler yapıyor? Ürün, Hizmet veya sayfalarınızda gezinirken insanların sizlere yönelik davranışları tam olarak nedir? Bu durum sizin etkileşim sağlayacak kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor. Bu kriterler bizim için vazgeçilmez ve benzersiz deneyim ve analiz teknikleridir. Web sitenizin insanlara yönelik olmasıyla birlikte arama motorlarına da uyum sağlaması önemlidir. Bu sebeple web sitenizi derinlemesine analiz yapıyor ve ticari anlamdaki problemleri tanılıyoruz. Sonuç: Yeni veya var olan web siteniz %99,9 insanları örnek alıyor ve sektörünüzdeki liderliği elde etmeyi hedefliyor.

Etkileyici Sunum ve Sınırsız Revize Hakkı

Nasıl ve neye ihtiyaç duyduğunuzu mutlak kestiremeyiz.

Talep ve isteklerinizi derlemek için ekibimiz ile sürekli olarak geliştirmek önemlidir. İhtiyaçlarınızı sizin için tanımamız sınırsız revize ve optimizasyon sürecinden geçmektedir.Problemlerinizin çözüme ulaşması için düzenli çalışmalar, deneyim ve uzmanlık optimizasyonları gerektirir.

Web Tasarım Hizmeti

Tam Yönetilebilir Admin Paneli

Çok fonksiyonlu admin panelimiz sayesinde kontrol sizde!

Benzersiz Admin Panelimiz takımın ve tasarım sahibinin bir parçası haline gelmiştir. Anlık ve sürekli olarak güncelleme imkanı verirken kullanım kolaylığı ve deneyimi de oldukça basittir. Detaylı veya yüzeysel değişiklikleri saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir ve deneyime uyum sağlayabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmeti

Neler Yaptık

?

Türkiye’nin 81 ilinde 40’dan fazla sektörde faaliyet gösteren 200+ referansımızdan bazıları…

Müşteri : Enes O.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.oguslarkia.com
Siteye git
Müşteri : Hakkı C.
Verilen Hizmet : Arayüz Tasarımı & Kodlama
Web Site : www.toptanbilgisayar.net
Siteye git
Müşteri : Mustafa H.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.rosensea.com
Siteye git
Müşteri : Erdal K.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : #
Siteye git
Müşteri : Soner Y.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.gumusistan.com
Siteye git
Müşteri : Ali Rıza B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.growinemea.com
Siteye git
Müşteri : Fatih A.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.bacas.com.tr
Siteye git
Müşteri : Safter E.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.gundogduasfalt.com
Siteye git
Müşteri : Rahmi B.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.erlerplastik.com
Siteye git
Müşteri :
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.bacom.com.tr
Siteye git
Web siteniz responsive mi?
Aşağıdaki kutucuğa web sitenizin adresini yazarak web sitenizin telefon, tablet ve diğer cihazlara uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

?

Ziyaretçilerinizi gerçek müşteriye dönüştüren bir web sitesine hemen sahip olun!

Sıkça Sorulan Sorular

-
Web tasarım, kişi veya kurumların sundukları mal ve hizmetlerini internet ortamında tanıtması amacıyla tasarlanan yazılımlardır. Web tasarım nedir sorusuna ise, tasarlanan fikirlerin belli bir amaç ve ilkeler tarafından yönlendirilerek düzenlenmesidir diyebiliriz. Bu yapılan düzenlemelerin uygulamaya dönüşmesi işlemiyle aktif bir web sitesi ortaya çıkar. Böylece internet kullanıcıları arama motorlarının yardımıyla bu web sitelerine erişim sağlamaktadır. İyi bir web tasarım firması, tasarladığı yazılımla kullanıcıların siteye hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlamalıdır. Aynı zamanda web tasarımcısının ana hedefi kullanıcıların ihtiyacı olan tüm hizmetleri kolayca bulması olmalıdır.
+
Web tasarım oluşturulurken birçok noktanın göz önünde bulundurulması gerekir.  Peki, iyi bir Web tasarım nasıl yapılır? Bu soruyu şöyle açıklamaya çalışalım: Öncelikle bu konuda profesyonel anlamda hizmet veren web tasarım ajanslarına ulaşmanız çok önemlidir. Markanızı veya firmanızı kimlere emanet ettiğiniz, hedeflediğiniz başarıyla doğrudan ilgili olan bir konudur. Bu nedenle tercih edeceğiniz web tasarım ajansı, sizi ya başarıya taşıyacak ya da başarısızlığa sürükleyecektir. Web tasarım İstanbul firmaları arasında başarılı projelere imza atmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz. Yazılım konusunda nitelikli ekip arkadaşlarımız web sitelerinizi hedef kitlenize en doğru şekilde ulaştırmak için gayret etmektedir. Bu nedenle web tasarımı yaptırmak için en doğru adreslerden birinde olduğunuzu ifade etmek isteriz

Web tasarım hizmetleri alanında yılların verdiği tecrübe ve uzman ekip kadromuzla sizlere hizmet sağlıyoruz. Kullanıcı dostu tasarımlar, doğru imaj ve sürekli bir kazanç elde edeceğiniz web siteleriniz için en doğru çözü önerilerini sunuyoruz. 0 müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız tüm yazılım programları beklentilerinizi karşılayacak niteliktedir. En iyi web tasarım firmaları arasında adından oldukça söz ettiren firmamız her geçen gün başarı ivmesini yükseltmektedir. Bunun için son teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, tüm web tasarım, hosting ve e-ticaret çalışmalarınızı buna göre gerçekleştiriyoruz.
+
Web tasarım konusunda en iyiler arasında olan uzmanlaşmış kadromuz, hayal ettiğiniz tüm projeleri hayata geçirmenize destek oluyor. Bize emanet ettiğiniz sitelerinize hızlı ve pratik çözümler üreterek en kısa sürede teslim işlemini gerçekleştiriyoruz. Penta yazılım olarak sunduğumuz hizmetlerle tanışmadan karar vermeyin diyoruz. Böylece rakiplerinizi arasında daha prestijli bir tasarımla çıkma şansına da sahip olabilirsiniz. Ajansımız, web tasarı, web yazılım, SEO, web hosting ve e-ticaret gibi hizmetleri de sizlere sunmaktadır. Bu ayrıcılıklı hizmetlerden yararlanmak için hemen bizi arayabilir ve sizin için neler yapabileceğimiz konusunda ki görüşlerimizi öğrenebilirsiniz. Bunun için size sadece bir telefon kadar uzakta olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Web tasarım fiyatları konusuna da bir açıklık getirecek olursak şunları söyleyebiliriz. Web tasarım için ödeyeceğiniz miktarı istediğiniz sitenin alt yapısı belirlemektedir. Web sitesinin içeriği ve tasarlamak istediğiniz sayfa sayısı da ücretler konusunda değişikliklerin ortaya çıkmasına neden olur. Aynı zamanda google uyumlu ve firmanıza özel olarak hazırlanacak olan ek hizmetlerde ödeyeceğiniz miktarı arttırmaktadır. Bunun için web tasarım fiyatları hakkında net bir cevap vermek doğru olmaz. Bu konuda daha detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle irtibata geçebilir veya sitemizde ki örnek fiyat tablosunu inceleyebilirsiniz.