Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım

 
" şimdi hedef kitlenize ulaşabilen bir web tasarım hizmeti alın !"
 
ve
 
 web sitenizin ziyaretçilerini müşteriye dönüştürün !

Web teknolojilerini deneyimle buluşturuyor insanları örnek alıyoruz!

Web Siteleri tasarlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de kullanıcıların websitenizi ziyaret ettiği cihazlara uygun boyutlarda responsive bir tasarım yansıtabilmektir.

Masaüstü Bilgisayar
Taşınabilir Bilgisayar
Tablet Bilgisayar
Televizyon
Akıllı Telefon
Deneyim

Web Tasarımda Mobil Önce Gelir !

Web tasarım her zaman önceliğiniz responsive tasarım olmalı

Ekibimiz her zaman web tasarım konusunda mobil önceliği baz alarak çalışmaktadır. Mobil uyumluluk demek tüm cihazlara uygun bir web tasarım demektir.
Peki neden mobil önce gelir?
 • Türkiye’de, nüfusun %72‘si yani 59,3 Milyon internet kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz?
 • Hmmm bu kullanıcıların 56,3 Milyonunun telefonlarından internete bağlandığını?
 • Peki Masaüstü bilgisayar veya laptop kullananların oranı %48 iken, tablet kullananların oranının %25 olduğunu?
Bu oranları neden sizlerle paylaştık? Hemen açıklayalım; kullanıcıların birçoğu cepte taşınan cihazlarla internete bağlanmaktadır. Responsive tasarımın önemi burada devreye girmektedir. Her türlü cihazlarda mükemmel bir sonuç vermek için web tasarım da responsive uyum her zaman önceliğimizdir.
Sizlerle Responsive Web Tasarım konusunda yine ek bilgiler paylaşmak istiyoruz. Türkiye’de kullanıcılar ayda 4 kez internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin; %75’i akıllı cep telefonları üzerinden gerçekleşiyor. %52’si ise dizüstü bilgisayarlardan, %39’u ise masaüstü bilgisayarlardan %21 ise tablet ve diğer cihazlar üzerinden yapılmaktadır.
Web Tasarım da yapılan yanlışların en başlarında responsive çalışmalarının göz ardı edilmesi ve yeterince önemsenmemesi geliyor. Responsive’ i şablon çalışmalarla kestirip attıklarında maalesef bu etki sizin kazançlarınıza dahi yansıyor ve yeterince web sitenizden verim alamamakla sonuçlanıyor.
Penta Yazılım web tasarımda günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendisini yenileyerek mutlu müşteriler kazanıyor ve bu kazanımlarını Referanslar bölümünde herkesle paylaşmaktan gurur duyuyor. Ekibimiz web tasarım çalışmalarında her zaman mobil platformları baza alarak çalışmakta olup tüm cihazlara uygun herkes tarafından taktir edilen muhteşem tasarım çalışmaları çıkartmaktadır.
 
Özetle: Masaüstü, Laptop, Telefonlar ve tüm mobil cihazlara uyumlu kullanıcı dostu bir web tasarım için mutlaka responsive konusunda uzman bir ekiple çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Web Siteniz Olabilir.. Ya Kullanıcı Deneyimi?

Ziyaretcilerin web siteniz ile nasıl etkileşime girdiğini biliyoruz…

 • Potansiyel veya Yeni ziyaretçileriniz web sitenizden ne bekliyor ve neler yapıyor? 
 • Ziyaretçilerinizin sayfalarınızda dolaşırken nasıl davrandıklarını merak ediyor musunuz?
 • Ziyaretçilerin bu durumu sizin etkileşim sağlayacak kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?
 • Yukarıdaki durumlar kazanç ve işinizi nasıl etkiliyor?
Bu sorular neden bu kadar net diye sorabilirsiniz. Hemen cevaplayalım; bu kriterler bizim için vazgeçilmez ve benzersiz deneyim ve analiz teknikleridir.  Web Tasarımınızın kullanıcı odaklı olmasının yanında arama motorlarına da uyumlu şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin web sitelerini derinlemesine analiz ediyoruz ve ticari anlamdaki problemlerini tanılıyoruz.
Bu şekilde web tasarımınız ile sektörde lider olmanızı hedefliyor, kazançlarınızı artırmayı sağlıyoruz
Sonuç: Web Siteniz, %99,9 insanları örnek alıyor ve sektörünüzdeki liderliği elde etmeyi hedefliyor.


Google'da 1. Sayfa'da Olmak Hayal Değil !

Google’un kural ve kriterlerine dikkat edilerek kodlanan bir web tasarım…

 • Google.com un web sitelerini sıralamaya koyarken 200'den fazla kriteri baz aldığını biliyor muydunuz?
 • Peki bu kriterlerin içinde imla kuralları, yazı uzunlukları, domain yaşı vb. gibi garip kriterlerin olduğunu?
 • Google un her ay en az 2 defa Sıralama Algoritmasını değiştirdiğini biliyor muydunuz?
Web Tasarım’da firmaların ihtiyaçlarına, Google’da çıkmak istediği anahtar kelimelere göre kodlama ve tasarım yapıyoruz. Anahtar kelimelere duyarlı bir web tasarım oluşturuyoruz.  Web Tasarım da sadece görselliğe odaklanmıyor, Google ve diğer arama motorlarında ilk sırada çıkmanızı ve ziyaretçilerinizin müşteriye hızlı şekilde dönüşmesini sağlıyoruz. Bu yüzden web tasarım çalışmalarımızı Google un kriterlerine göre kodluyor ve tasarlıyoruz. SEO konusunda 10 yıla aşkın tecrübemiz ile müşterilerimizin web sitelerini ilk sıralara taşıyoruz.

Web Sitenizi Yönetebiliyor Musunuz ?

Kullanıcı dostu bir web yönetim paneliniz var mı ?

Keşke her şey göründüğü kadar güzel olsa ...  Bir web sitesinin ön yüzünün çok iyi olması müşterilerinizin hoşuna gidebilir. Ama bu kadar iyi görünen bir web sitesini yönetebilmeniz ve içerikleri güncel tutabilmeniz için kullanıcı dostu bir yönetim paneline ihtiyaç duyacaksınız. Web tasarım yaptırırken müşterilerinizi düşündüğünüz kadar kendinizi de düşünerek yaptırdığınız ajansa mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir yönetim paneli olup olmadığını sorun :)

Profesyonel Bir Web Sitesi İçin Profesyonel Bir Ajansı İle Çalışmalı!

Web start-up projelerin %70 e yakınının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz ?

Doğru ajans ile çalışmak kurumsal kimliğinizin web sitenize doğru yansımasını sağlar, doğru inşaa edilen bir web sitesi ziyaretçilerini müşteriye dönüştürür veya ulaşılmak istenen yere götürür. Profesyonel web ajansları web sitenizi tasarlarken empati kurabilir, size yeni fikirler verebilir, firmanıza bakan 3. bir göz olabilir. 

Adım Adım Web Tasarım ve Web Grafik Tasarımı

Çalışmalarına başlamadan önce kural olarak aşağıdaki adımları izler ve uygularız.

 • Firmanızın sektördeki yerini, işleyişini en ince ayrıntısına kadar detaylandırırız.
 • Firmanızın analiz işlemi gerçekleştirildikten sonra, hedeflerinizi ve isteklerinizi rapor halinde getiririz.
 • Müşterimizin tasarım anlayışı, zevkleri ve beklentilerini bu süreçte anlarız.
 • Müşterimizi anladıktan sonra; anladıklarımızı müşterilerimiz ile paylaşırız.  Paylaşmakla kalmaz, istediği tasarımı hemen örnek bir şekilde tasarlar beğenisine sunar, o tasarımı müşterimiz onayladığında web tasarım çalışmalarımıza başlarız. 
 • Başka bir deyişle tasarım analizlerini yaptıktan ve onayınızı aldıktan sonra web tasarım döküm sürecini başlatıp bu süreçte bile müşterilerimiz ile gerek yüz yüze gerek telefondan veya internet ortamından yoğun olarak görüşme sağlıyoruz.
 • Web tasarım sürecinde tamamlanan sayfaları tek tek test ediyoruz, bir ziyaretçi edası ile sayfalarınızı deneyimliyoruz; hata yapılmasını ve işin eksik teslim edilmesinden hiç hoşlanmıyoruz.  Web tasarım  konusunda  titiz çalışıyoruz.
 • Her daim kreatif yaratıcılık yeteneklerimizi projenin bitimine kadar özenle kullanır, müşteri memnuniyetini sağlarız.
 • Penta Yazılım ekibi olarak sadece web tasarım yapıp sitenizi teslim etmeyiz. içeriklerinizin yönetimini, web panellerin kullanımı, reklamcılık, entegrasyon  vb.    tüm teknik konularda eğitimlerinizi de büyük bir heyecanla yerine getiririz.Nasıl Yapıyoruz?

Web Tasarım İle Alakalı Faydalı Videolar

Web sitelerini tasarlarken dikkat ettiğimiz hususlar, tasarlama ve kodlama modelleri , kullandığımız program ve yöntemlerini detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Bu bölümde sizlere sürekli güncel bilgilendirici ve kaynak vasfı taşıyan bilgiler vermeye çalışacağız. Penta Yazılım sadece bir yazılım firması değil aynı zamanda aktif olarak E-Ticaret girişimi olan bir şirkettir. Bu bağlamda sizlere gerek web tasarım gerekte e-ticaret hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

UI UX Çalışmaları Hakkında

Aynı zamanda bu bölümde sizlere daha önce hazırladığımız afiş, banner, slider ve sosyal medya postlarımızı nasıl yaptığımız hakkındada videolar paylaşacağız.

Sağlıklı günler dileriz..

Web tasarım da çalışma prensiplerimiz nelerdir?

Doğru bir iş akışı sadece zamandan değil, aynı zamanda paradan da tasarruf sağlar ve en sonunda hayal kırıklığını önler.

Web Tasarım da iyi bir iş akışının mümkün olan en iyi yolu ince detaylarda geçireceğimiz zamana bağlıdır. Bu, proje süresince olumlu ve verimli iletişimi etkiler. PENTA CRM i Proje Yönetimi için kullanmanın yanı sıra, yüz yüze tanışmak, projeyi, kapsamını ve felsefesini hissetmek istiyoruz.
 
İşimizde esnek olmamıza ve sorunsuz bir şekilde uyum sağlamaya çalışmamıza rağmen, bir web sitesi veya mobil uygulama oluştururken takip ettiğimiz aşamalar aşağıdadır. Her aşama, başarmak için belirlediğimiz kilometre taşlarına bölünüyor. Bu, müşterinin projenin hangi adımda olduğunu, ilerlemesini veya nihai sorunlarını anlaması için çok net bir görüntü sağlar.

 • Toplantı: Öncelikle istek ve ihtiyaçlarınızı dinlemek için bir toplantı yapacağız.
 • Proje Gereksinimleri: Detaylı proje gereksinimi ve dökümanların hazırlanması
 • Teklifi Hazırlama: Proje analizi yapıldıktan sonra teklifin hazırlanması
 • Tasarım Aşaması: Hepsinin en keyifli aşaması – tasarım. Yaratıcılık ve heyecan.
 • Tasarım Onayı: Kodlamaya başlamak için tasarıma onay vermenizi bekliyoruz
 • Ön Yüz Kodlama: Projenin %50 sinin tamamlandığını gösterir.
 • Arka Yüz Kodlama: Artık bu muhteşem web sitesinin bir yönetim panelini olmalı!

Web Tasarım Nedir? Nasıl Yapılır?

Web Tasarım Hakkında Doğru Bilgiler

Web tasarımı, web sitesini görsel olarak daha çekici ve kullanımı kolay hale getirmek için düzen, kullanıcı arayüzü ve diğer görsel görüntüler gibi estetik faktörlere odaklanan bir web sitesi oluşturmaya yönelik bir Web geliştirme sürecidir. Web tasarımı, amaçlanan görünümü elde etmek için Dreamweaver, Photoshop, AdobeXD, FIGMA vb. gibi çeşitli programlardan ve araçlardan yararlanır. Doğru bir tasarım yapmak için Web tasarımcılarının hedef kitlesini, web sitesinin amacını ve tasarımın görsel çekiciliğini düşünmesi gerekir.

Çoğu web sitesi, Köprü Metni Biçimlendirme Dili (HTML) adı verilen kodlanmış bir dil kullanılarak oluşturulur. Bir web sitesinin web tarayıcısında başarılı bir şekilde görüntülenmesi için bu dilin kurallarına uyması gerekir. HTML etiketleri, her sayfa için web sitesinin içeriğini tanımlar. Basamaklı Stil Sayfaları (CSS) daha sonra her sayfanın genel görsel görünümünü tanımlamak için kullanılır. Sonuç, bu unsurların kombinasyonuna dayanmaktadır. Bazı tasarımcılar için elle kodlama zorlayıcı olabilir, bu nedenle bazıları Adobe Dreamweaver gibi programları kullanmayı tercih eder.

Referanslarımız

Türkiye’nin 81 ilinde 40’dan fazla sektörde faaliyet gösteren 200+ referansımızdan bazıları…

ÖZTREYLER A.Ş
Türkiye'nin kendi alanında en büyük kamyon kasası üretimi sağlayan ÖZTREYLER web sitesi tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ömer Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Kodlama
Web Site : oztreyler.com.tr
Siteye git
DAF KİLİT A.Ş.
Kalitesi, estetiği ve yenilikçi çizgileriyle tüm yaşam alanlarına güven kazandıran DAF KİLİT A.Ş., Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Talha Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : dafkilit.com
Siteye git
EAE AYDINLATMA A.Ş.
1983’de kurulmuş olan Elektromekanik endüstrisinde ülkenin önde gelen imalatçıları arasında yer alan EAE Grubu’na mensup olan EAE Aydınlatma A.Ş. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Hasan Ç.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : eaeaydinlatma.com
Siteye git
EAE TEKNOLOJİ A.Ş.
Türkiye'nin otomasyon - elektrik - teknoloji sektöründe lider firmalarından olan EAE TEKNOLOJİ A.Ş. Otomasyon konfigüratörü için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Mehmet Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : configurator.eaetechnology.com
Siteye git
BEŞİKTAŞ TERSANE A.Ş
Yılda yanaşan 180'den fazla gemi ile Avrupa'da 1. sırada yer alan dünyanın önde gelen gemi tamir tersanelerinden biri olarak kabul edilen Beşiktaş Shipyard, Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Eylül Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : besiktasshipyard.com
Siteye git
EMRE AROLAT
Kuruluşundan bu yana kentsel imar planlarından havaalanlarına, konutlardan kültürel yapılara ve işyerlerine kadar etkileyici bir yelpazede ödüllü eserler inşa eden EAA / EMRE AROLAT MİMARLIK, Kariyer Portalı Web Yazılımı için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Gökhan K.
Verilen Hizmet : Web Yazılım
Web Site : careers.emrearolat.com
Siteye git
SEED REAL ESTATE
Portekiz’de satıcılara, alıcılara ve yatırımcılara emlak alanında hizmet veren SEED REAL ESTATE, Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Semih Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Web Yazılım
Web Site : seedrealestate.pt
Siteye git
YEKTAMAK
Başta otomotiv sektörü olmak üzere birçok sektörün özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet veren YEKTAMAK, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Cihat Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : yektamak.com
Siteye git
ALCAM
40 yılı aşkın tecrübesi ile mimari cam sektörüne işlenmiş cam tedarik eden. Alcam Web Tasarım İçin Alanında Uzman Penta Yazılımı'ı tercih etti.
Müşteri : Volkan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : alcam.com.tr
Siteye git
Chapter Zero Turkiye
Bağımsız yöneticilerin oluşturduğu küresel bir ağ olarak işletmelerde iklim değişikliğine ilişkin farkındalığı ve eylemleri teşvik eden Climate Governance Initiative (CGI), Chapter Zero Türkiye'nin resmi web sitesi şimdi yayında !
Müşteri : Şahin Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : chapterzeroturkiye.com
Siteye git
CTECH ( Turk Havacılık Uzay Sanayi )
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.'nin (TUSAŞ) bir iştiraki haline gelen ve bu gelişme sonrasında hızla büyümeye devam eden CTech web tasarım ve diğer işlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : İsmail Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / YAZILIM
Web Site : ctech.com.tr
Siteye git
SOCRadar® Cyber Intelligence Inc.
Siber tehditlere karşı erken uyarı sistemlerini geliştiren SOCRadar® web tasarım ve diğer işlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Hilal Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / YAZILIM
Web Site : socradar.io/
Siteye git
Assembly Buildings
Kendi markası altında ofis binaları geliştiren ve çeşitli ofis mekânları, ortak alanlar, servisler ve etkinlikler aracılığıyla tüm kurumlara özel ofis alanları tasarlayan ve yöneten Assembly Buildings, Web Tasarım hizmeti için PENTA YAZILIM ' ı tercih etti !
Müşteri : Musa T.
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : assemblybuildings.com
Siteye git
SORBİL
Yazılımdan sanata kadar birçok farklı alanda bilgilendirici içerikler barındıran, kendini her alanda geliştirmek isteyen insanların bilgi bulutu SORBİL, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Sarp K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : sorbil.org
Siteye git
YC INOX
1973 yılında Tayvan’da kurulan Paslanmaz çelik, kaynaklı boru, profil, sac, levha, bobin, lama ve köşebent ürünleri ile bu alanda lider konumda olan YC INOX, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Tuğrul I.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : ycinox.com.tr
Siteye git
AHŞAP A.Ş
Özel tasarım mobilya ve dekorasyon sektöründeki yüksek kalite standartlarındaki uluslarası üretimiyle kendini sektörün sanatkarlarından biri olarak tanımlayan AHŞAP Ürün Sanayi A.Ş, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Murat Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : ahsap.com.tr
Siteye git
ASİS ELEKTRONİK A.Ş
Türk Savunma Sanayiinde Şahlanış Gösteren ve Yüzde Yüz Yerli Sermayeden Oluşan ASİS ELEKTRONİK VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş Penta Yazılım'ı Tercih Etti.
Müşteri : Barış Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Yazılım/ UI / UX
Web Site : asisguard.com.tr
Siteye git
ADÖKSAN
Sanayi sektöründe uluslararası müşterilerine dünya kalitelerinde hizmet sağlayan ADÖKSAN Web Tasarım Hizmeti için Penta Yazılım'ı Tercih Etti !
Müşteri : Gökhan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Tasarım
Web Site : adoksan.com
Siteye git
ETNA MEMBRAN YAPI
İnşaat sektöründe uzun yıllar çalışmış uzman mimar ve mühendisler tarafından 2010 yılında kurulan ETNA MEMBRAN YAPILAR, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : İlve Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : etnayapi.com
Siteye git
ADA-SHİPYARD
2002 yılında gemi inşa, gemi tamir ve bakım sektöründe faaliyet gösteren ADA-SHİPYARD, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ece Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : ada-shipyard.com
Siteye git
BOLTINSIGHT
Ek pazarlara açılma planlarını ilerleten en hızlı büyüyen pazar araştırma-teknoloji şirketi olan BOLTINSIGHT Web Tasarım hizmeti için PENTA YAZILIM ' ı tercih etti !
Müşteri : Cansu Hanım
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : boltinsight.com
Siteye git
MARSAN
En yeni teknoloji kullanılarak başta otomotiv sektörü olmak üzere, beyaz eşya, banyo ekipmanları, aydınlatma, armatür sektörüne ve plastik üzeri krom kaplamanın kullanıldığı tüm sektörlere en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunabilen MARSAN KROM, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Senem Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : marsankrom.com
Siteye git
PROCONTRACT A.Ş
Mobilya ve Dekorasyon alanında 40 yıllık tecrübe sahibi PRO CONTRACT Dekorasyon Mobilya Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Emin Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : procontract.com.tr
Siteye git
GİZİL
Enerji ve Mühendislik Alanında Uluslarası Kalite Standartlarını Yakalayarak Sektörde 10 Yıldır Öncü Konumunda Bulunan Gizil Enerji Web Tasarımı İçin Penta Yazılım'ı Tercih Etti!
Müşteri : Ozan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : gizilenerji.com
Siteye git
DÖNERCİ ALİ USTA
Dünyanın ilk döner restoran zinciri olan Dönerci Ali Usta Web Tasarım / UI ve UX işlerinde Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Veren Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Mert Bey
Verilen Hizmet : Web YAZILIM / UI / UX
Web Site : aliusta.com.tr
Siteye git
KATANA
22 Yıldır Hayata Değer Katan Enerji ! Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Web Tasarım ve Web Yazılım hizmetlerinde Penta Yazılım'ı Tercih etti .
Müşteri : Ecenur Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : katana.com.tr
Siteye git
İLKER ELEKTRONİK A.Ş
LED ve LED Aydınlatma sektöründe Türkiye pazarının en büyük müşteri portföyüne sahip firması olan İLKER ELEKTRONİK A.Ş Web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Mert Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : ilker.com.tr
Siteye git
SARIKAYA FOODS
Kendi topraklarında ürettiği organik kurutulmuş gıda ve zeytinyağlarıyla sağlık, lezzet ve kalitede tarım sektörünün öncü firmalarından biri olan Sarıkaya Foods, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Alper Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : sarikayafoods.com.tr
Siteye git
PREPMATTER
Başvuru ve mülakat süreçlerinde yönetim danışmanlığı ve yabancı dil konusunda eğitim veren PREPMATTER Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Deniz Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : prepmatter.com
Siteye git
RÜYA DİZAYN
Global çapta tüm yönetmeliklere uygun, sağlam ve ekonomik yapılar kazandıran RÜYA DİZAYN, web tasarım hizmeti için Penta Yazılımı Tercih Etti.
Müşteri : Arslan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : ruyadizayn.com
Siteye git
RAVENA
Türkiyenin yerli duvar kağıdı üreticilerinden olan ve Alman duvar kağıdı üreticisi Rasch firmasının öncülüğünde Bandırma'da faaliyet gösteren RAVENA Web Tasarım için alanında uzman Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Beyda Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : ravena.com.tr
Siteye git
METHOD IT
2003 yılından bu yana uluslarası firmalara veri koruma ve güvenliği ile analiz çözümleri alanında üst düzey hizmetler sunan teknoloji çözüm firması METHOD IT, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ ı tercih etti.
Müşteri : Burak Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : methodtr.com
Siteye git
KIA ( OĞUŞLAR )
Mobil uyumlu responsive arayüz, kullanıcı dostu servis randevu sistemi ve full yönetilebilir admin panel tasarımı yanı sıra danışmanlık hizmetleri de verdik ! Tüm Anahtar kelimelerinde Google da 1. Sayfaya Ulaştırdık
Müşteri : Enes Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : oguslarkia.com
Siteye git
FİLİZ GÖKLER
Kadın girişimcilere örnek bir kişiliğe sahip olan, Enerji yönetiminde dünya çapında önemli başarıları bulunan Schneider Electric firmasında yaptığı çalışmalar ile başarılara imza atan Sn. Filiz Gökler web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Filiz Hanım
Verilen Hizmet : UI / Web tasarım / Editör
Web Site : filizgokler.com
Siteye git
SÖNMEZ ÇİMENTO A.Ş.
Yıllık 2 milyon ton klinker ve 2,16 milyon ton çimento üretim kapasitesine sahip olan SÖNMEZ ÇİMENTO A.Ş., Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ali Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : sonmezcimento.com.tr
Siteye git
SCSOFT BİLİŞİM A.Ş
Yenilikçi yazılım teknolojileriyle sektöründe fark yaratan SCSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Sinan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : scsoft.com.tr
Siteye git
STARMOBİ
Tecrübeli kadrosuyla iç mimar desteği vermekte olup, müşterilerimizin isteği doğrultusunda çözümler üreten STARMOBİ, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Mürefşen Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : starmobi.com.tr
Siteye git
LİVA GAZ
En yeni teknolojik imkanlarla endüstriyel yedek parça üretiminde dünya standartlarında bir kalite sağlayarak 32 yıldır sektörün en büyük firmalarından biri olmuş LİVA GAZ, Web Tasarım Hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Esat Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : lva.com.tr
Siteye git
DERMANN & MAXIMA
Kendi bünyesinde bulunan dizayn ekibiyle hazırladığı trend koleksiyonlar ve yeni modellerle Avrupa’nın en büyük moda mağaza zincirlerine kaliteli ürünlerini temin eden Dermann & Maxima Grup, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti !
Müşteri : Oğuzhan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : dermann.com.tr
Siteye git
FESPA EURASIA
Avrasya bölgesindeki baskı ve tabela sektörlerinin lider fuarı olarak her yıl İstanbul’da 500’den fazla markayı 10.000’den fazla ziyaretçiyle buluşturan FESPA EURASIA, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti !
Müşteri : Beril Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : fespaeurasia.com.tr
Siteye git
POLYCHEMX
Dünyanın önde gelen ana petrokimya üreticilerinden plastik ve kauçuk hammadde ithal ederek müşterilerine güvenilir çözüm ortaklığı sunan Polychemx, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti !
Müşteri : Uğur Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : polychemx.com
Siteye git
OK SILVER
Dünya'nın en büyük bayan gümüş imalat ve ihracatçısı OK SILVER Web tasarım hizmeti, Video Tanıtım ve Ürün fotoğraflama işlemlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Gökhan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Kodlama / Fotoğraf Çekimi
Web Site : oksilver.net
Siteye git
MEFA ELEKTRİK
Elektrik sektöründe temin ettiği birinci kalitedeki ürünlerle hizmet tedarikinden satış sonrası desteğe varana kadar müşterilerinin bir numaralı çözüm ortağı konumundaki MEFA Elektrik, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Erdem Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Tasarım
Web Site : mefaelektrik.com
Siteye git
DIVANPLUSS
İç dizayn ve mimari tasarım alanında dünya çapında geniş bir proje yelpazesine sahip DIVANPLUSS, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : İlyas Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : divanpluss.com
Siteye git
ŞİFA TIP MERKEZİ
Hizmette kalitenin,ekonomik koşulların ve insana değer veren anlayışın birleştiği bir kuruluş olarak faaliyet göstermekte olan ŞİFA TIP MERKEZİ Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Umut Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : sifatipmerkezi.com.tr
Siteye git
ANB MİMARLIK
Kültürel mirasın devamı için tarihi yapıtların korunması ve onarımı alanında çalışan uzmanlaşmış ekibiyle ANB Mimarlık Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Umut Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : anbmimarlik.com
Siteye git
MİKRODEV
Bugün PLC, RTU, IoT Gateway, Endüstriyel Router, HMI ve SCADA yazılımı ürünlerinin 200’den fazla modelini üreten Mikro Dev, Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Tunç Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : mikrodev.com
Siteye git
SÜTCÜOĞLU A.Ş
Türkiye'nin en büyük Süt ürünleri imalat fabrikası firması olan SÜTCÜOĞLU Penta Yazılımı Tercih Etti!
Müşteri : Sinem Hanım
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Fotoğraf Çekimi
Web Site : sutcuoglu.com
Siteye git
PURPURA VIOLETA
Modanın Trendlerini Belirleyen PURPURA VIOLETA E-Ticaret girişimi için PENTA YAZILIM ' ı tercih etti !
Müşteri : Furkan Bey
Verilen Hizmet : E-Ticaret / Danışmanlık
Web Site : purpuravioleta.com
Siteye git
KOMBİ MAKİNA
İçecek sektöründe birçok ürün çeşidi için makine ve komple dolum hatları tasarımı ve imalatı konusunda dünya çapında hizmet veren KOMBİ MAKİNA Web Tasarım ve Web Yazılım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Emrah Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : kombimakina.com
Siteye git
TANI TERAPİ
Yrd. Doç. Dr. Nüket İŞİTEN ve ekip arkadaşları ile kurulan Tanı Terapi Enstitüsü 'nün Web Sitesi Yayında !
Müşteri : Nüket Hanım
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.taniterapi.com.tr
Siteye git
KSG MAKİNA İMALAT A.Ş
İş Makinaları sektöründe Dünya’nın ve Avrupa’nın en büyük markaları ile iş birliği içinde olan “Tam Zamanında Hatasız Üretim” mantalitesini kabullenmiş KSG web sitesi tasarım işlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Sezer Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Yazılım / UI / UX
Web Site : ksg.com.tr
Siteye git
CLIPSSHOP DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Avrupa'nın bir çok ülkesine hizmet veren ClipsShop web tasarım ve web yazılım için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Nazim Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Web Yazılım
Web Site : clipsshop.com
Siteye git
BIRTECH
Kurumsal açıdan değerli her türlü ortamın, fiziksel, çevresel ve elektriksel ortam koşullarının denetlenmesi üzerinde çalışmalar sağlayan, sektörünün lider firmalarından Birtech web tasarım hizmeti için Penta Yazılımı Tercih Etti.
Müşteri : Ersel Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : birtech.com
Siteye git
SİSTEM OTOMOTİV
Türkiyenin lider otomobil markalarının yedek parçalarını üreten Sistem Otomotiv kurumsal web tasarımın’da bizi tercih etti! Özel Yazılım , İÇ ve DIŞ SEO, Premium destek hizmeti yanı sıra tüm içerik ve site yönetimini üstlendik !
Müşteri : Ergin Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : sistemyedekparca.com
Siteye git
SPD MÜHENDİSLİK
Türkiyede ve Dünyanın bir çok ülkesinde faaliyetlerini sürdüren SPD MÜhendislik Web TASARIM projesinde bizi tercih etti!
Müşteri : Orhan Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : spdmuhendislik.com
Siteye git
EMEKTAR MAKİNA
1956 yılından günümüze CNC takım tezgahları sektöründe öncü ve yenilikçi firma olan EMEKTAR MAKİNA Web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Atahan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : emektarmakina.com.tr
Siteye git
MACROPCB.DE
20 yıllık tecrübeye sahip kadrosuyla hizmet sunan MACROPCB.DE Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Uğur Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : makropcb.de
Siteye git
BOTTEQ CONSULTANCY
IT sektöründe 12 yıllık tecrübe ve deneyimiyle hizmet veren BOTTEQ web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Servet Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : botteq.com.tr
Siteye git
TOPTAN BİLGİSAYAR
16.000 Üyesi 6000 Bayisi Olan Türkiye'nin En Büyük Bilgisayar Toptancılarından Biri Olan E-Ticaret Girişimimize 360 Derece Hizmet Vererek Her Alanda Başarılı Olduk.
Müşteri : Hakkı Bey
Verilen Hizmet : Arayüz Tasarımı & Kodlama
Web Site : toptanbilgisayar.net
Siteye git
PENTA SICHERHEITS TECHNİK A.Ş.
Avusturya da Dahua ve Hikvision çözüm ortağı olan PENTA SICHERHEITS TECHNİK A.Ş., Web tasarım hizmetinde PENTA YAZILIM 'ı tercih etti !
Müşteri : Fırat Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : pentasicherheitstechnik.at
Siteye git
BOYNEROĞLU KAPI
Günümüzde şıklığı ve sadeliği aynı anda bulunduran en çok tercih edilen BOYNEROĞLU KAPI, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Hande Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : boyneroglukapi.com
Siteye git
ENGLISH WITH EDDIE
Çocuklar için İngilizce'de yeni kelimeler ve kavramlar öğrenmeyi eğlenceli hale getiren ENGLISH WITH EDDIE, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Can Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : englishwitheddie.com
Siteye git
FUERTA GIDA A.Ş
Pazaryerleri ve E-TİCARET girişimini PENTA YAZILIM ile beraber yapmaya karar veren SHEFAA Ailesine E-Ticaret alanında 360 derece hizmet verdik.
Müşteri : Murat Bey
Verilen Hizmet : E-Ticaret, Pazaryerleri, UI UX
Web Site : shefaa.com.tr
Siteye git
MİNA GALVANİZ
Enerji nakil hatları, Aydınlatma direkleri, Oto bariyer, Gsm operatörl direkleri, çelik konstrüksiyon ürünleri gibi birçok önemli alanda hizmet veren MİNA GALVANİZ Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Erdinç Bey
Verilen Hizmet : Web Yazılım
Web Site : www.minagalvaniz.com/
Siteye git
VİRAMEK
İnşaat sektöründe; ısıtma-soğutma, havalandırma, yangından korunma, sıhhi tesisat, otomasyon sistemleri vb. mekanik tesisat taahhüt faaliyetlerini sürdüren VİRAMEK Web Tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Nazlı Hanıım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : viramek.com.tr/
Siteye git
BACAS BACA SİSTEMLERİ
Endüstriyel BACA Sistemlerinde Lider firma olan Bacas Baca Sistemleri Sanayi ve Dış Tic Ltd Şti Kurumsal web site hizmetinde bizi tercih etti !
Müşteri : Fatih Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.bacas.com.tr
Siteye git
NAZLI ZEYNEP GÜNEY
Avukatlık alanında başarılı bir kariyere sahip olan Av. Nazlı Zeynep Güney web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Nazlı Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web yazılım
Web Site : nazlizeynepguney.av.tr/
Siteye git
ORTADOĞU KIL ÇADIRI
Son zamanlarda ilgi odağı haline gelen kıl çadırı sektöründe Türkiye merkez olmak üzere Ortadoğu ve Dünya ülkelerine ihracat yapan, Sektörde 50 yıllık tecrübeye sahip olan ORTADOĞU KIL ÇADIR Web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Veysel Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : ortadogukilcadir.com/
Siteye git
EPOD ENERJİ
Enerji sektöründe Türkiye çapında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ve yaptığı tüm projelerde başarıya ulaşmış EPOD ENERJİ Web Tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Didem Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : epod.com.tr
Siteye git
MAKRO PCB SAN TİC LTD.
Elektronik baskılı devre kart pazarındaki acil PCB ihtiyaçlarını karşılama amaçlı faaliyet gösteren NUMUNE PCB Web Tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Serdar Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.numunepcb.com/
Siteye git
AKHİSAR EKMEK
Lezzet ve kalite bakımından kurumsal kimliğini yansıtan AKHİSAR EKMEK Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Zuhal hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : akhisarekmek.com.tr
Siteye git
PROYUM
Profesyonel Paketleme Sistemlerinin yanı sıra ihtiyaca göre her türlü paketleme ve ambalajlama sistemleri için çözümler sunan PROYUM Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Zeynep Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : proyum.com/
Siteye git
ÇAKIR PREFABRİK
A dan Z ye prefabrik hizmetleri sunan cakirprefabrik.com kurumsal kimlik ve web sitesinde bizi tercih etti! Php Özel Yazılım, Logo / Kurumsal Kimlik, Banner Slider ve Premium içerik destek hizmetleride verdik.
Müşteri : Savaş Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.cakirprefabrik.com
Siteye git
İKBAL DENİZCİLİK
Müşteri : Ceyhun Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.ikbaldenizcilik.com
Siteye git
KKD UZMANI
Bir çok kişisel koruyucu donanım ürünlerinin ana bayisi ve distribitörü olan KKD UZMANI bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Diğer sosyal medya hizmetlerde verdik.
Müşteri : Hakan Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.kkduzmani.com
Siteye git
MESA COUNTRY
Müşteri : Sezgin Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.mesacountry.com.tr
Siteye git
ONLİNE HELAL
Helal Ürünler satan ve sektörde çok iyi bir yere sahip olan ONLİNE HELAL e-ticaret projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel, E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Beytullah Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.onlinehelal.com
Siteye git
PARÇA BAYİSİ
Oguslar Otomotivin Yedek Parça E-Ticaret girişimini tamamladık. Karşınızda parcabayisi.com! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Enes Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.parcabayisi.com
Siteye git
SUNUCU TEKNİK
Sunucu ve bir çok BT şirketinin çözüm ortağı olduğumuz grup şirketimizin Tüm yazılım ve Dijital işlerini bitirdik.
Müşteri : Mustafa Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.sunucuteknik.com
Siteye git
DEGER ENERGİE
Dünya'nın en büyük Güneş Enerji Takip Sistemi firmalarından biri olan DEGER ENERGIE Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Cafer Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.degerenergie.de
Siteye git
SANTEK MAĞAZA
Mersinde Hırdavat Sektörünün Nabzını Tutan SANTEK E-Ticaret girişiminde PENTA YAZILIM 'ı tercih etti !
Müşteri : Ahmet Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.santekmagaza.com
Siteye git
VERPOL BOYA
Polyester Reçine, Vernik, Epoksi ve Boya sektörünün lider firmalarından olan VERPOL BOYA, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Şeyma Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.verpolboya.com/
Siteye git
ALGOMEDİCUS
Gelişmiş Teknolojisiyle Röntgen filmleri üzerinden hastalıkları saniyeler içinde tanımlayabilen ALGOMEDİCUS, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : İrem Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.algomedicus.co/
Siteye git
BOZLAR YAPI
Enerji sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi proje sürecimize ışık tutabilen BOZLAR YAPI, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Arif Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : bozlaryapi.com/
Siteye git
SAFEMİLE AUTO TRANSPORT
Amerika'da faaliyet gösteren Safemile Auto Transport mobil uyumlu responsive arayüz, kullanıcı dostu araç transfer sistemi ve full yönetilebilir admin panel tasarımı yanı sıra danışmanlık hizmetleri de verdik !
Müşteri : Furkan Ö.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazıllım
Web Site : safemileautotransport.com
Siteye git
İNPAK MAKİNA
Kuruluşundan itibaren plastik ve ambalaj sektörlerinde paydaşlarına termoform makineleri üreten İNPAK MAKİNA Web Tasarım ve Web Yazılım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Mustafa E.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.inpakmakina.com
Siteye git
ESER OTOMOTİV
30 yılı aşkın deneyimi ile 8000 m2 kapalı alanda Otomotiv aydınlatma aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren Eser Otomotiv, Web Tasarım ve Web Yazılım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti
Müşteri : Ahmet G.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : eserotomotiv.com
Siteye git
DEMA RÖLE A.Ş.
1977 yılında İstanbul’da kurulmuş, Sekonder Koruma Röleleri ve yardımcı cihazlar konusunda Türkiye’de ilk Yerli Üretici olan Dema Röle A.Ş. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Atakan O.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : demarole.com.tr
Siteye git
SACFORM / AGMLİNE
Rulo Sac İşleme sektöründe , müşterilerine taleplerine özel ve efektif çözümler sunun etkin servis desteği ile kalite sürekliliği sağlayan SACFORM / AGMline, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Dilan T.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : agmline.com/
Siteye git
ELECTRENT
Şirketler için elektrikli EV (Electric Vehicle) araç ve filo kiralama alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmayı hedefleyen ELECTRENT, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Oktay K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : electrent.com.tr
Siteye git
MİDMETAL
Çelik endüstrisi için bağımsız olarak yürütülen bir ürün ve hizmet sağlayıcısı olan MIDMETAL, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Hande K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : midtradetr.com/
Siteye git
SUADA MARİN
Doğu Marmara’nın en büyük Aqua Parkına sahip eğlence merkezi SUADA MARİN, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Cihat K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : suadamarin.com/
Siteye git
ARTHROSCHOOL
Eklem anatomileri, uzmanlardan ortopedik cerrahi teknikler, vaka sunumları, vaka tartışmaları ve teorik bilgiler ile uygulamalı eğitimler dahil kullanıcılarına eğitim videoları sunan ARTHROSCHOOL, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Tolga Y.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : arthroschool.com/
Siteye git
ALKOP
Ülke istihdamına gerekse sanayileşmeye sağladığı katkı ile örnek sanayi sitelerinden olan Alkop Sanayi Sitesi, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Yakup B.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.alkop.com.tr
Siteye git
SELKO ATEŞ TUĞLA
Döküm Sektöründe kullanılan Seramik Yolluk Tuğlalarının üretimini yapan, ülkemizdeki sayılı refrakter firmalarından biri olan SELKO ATEŞ TUĞLA, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Enis D.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : selko.com.tr/
Siteye git
MURATLI KARTON
1996 yılında Tekirdağ ilinin Muratlı İlçesinde kurulan Türkiye’nin ilk kuşeli karton üreticisi MURATLI KARTON, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Fatih B.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : muratlikarton.com.tr/
Siteye git
DRC YAPI
İnşaat, yatırım-işletme, gayrimenkul ve sanayi alanlarında birbirinden farklı projeler geliştiren DRC YAPI, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Songül U.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : drcyapi.com/
Siteye git
Web siteniz responsive mi?
Aşağıdaki kutucuğa web sitenizin adresini yazarak web sitenizin telefon, tablet ve diğer cihazlara uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım ve Doğru Faydalı Bilgiler Bulabileceğiniz Bölümümüze Hoşgeldiniz ...

-

İyi Bir Web Tasarım Nasıl Yapılır ?

Web tasarım oluşturulurken birçok noktanın göz önünde bulundurulması gerekir.  Peki, iyi bir Web tasarım nasıl yapılır? Bu soruyu şöyle açıklamaya çalışalım: Öncelikle bu konuda profesyonel anlamda hizmet veren web tasarım ajanslarına ulaşmanız çok önemlidir. Markanızı veya firmanızı kimlere emanet ettiğiniz, hedeflediğiniz başarıyla doğrudan ilgili olan bir konudur. Bu nedenle tercih edeceğiniz web tasarım ajansı, sizi ya başarıya taşıyacak ya da başarısızlığa sürükleyecektir. Web tasarım İstanbul firmaları arasında başarılı projelere imza atmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz. Yazılım konusunda nitelikli ekip arkadaşlarımız web sitelerinizi hedef kitlenize en doğru şekilde ulaştırmak için gayret etmektedir. Bu nedenle web tasarımı yaptırmak için en doğru adreslerden birinde olduğunuzu ifade etmek isteriz
+

İyi Bir Web Tasarım'a Neden İhtiyaç Vardır ?

Çünkü İyi görünmek önemlidir. Web siteniz potansiyel müşterilere verdiğiniz ilk izlenimdir...  Çünkü müşterilerin firmanız ile ilgili fikir sahibi olmasının en büyük etkenlerinden biride iyi bir web sitesidir.  Kurumsal kimliğinizi doğru yansıtan bir web sitesi size yeni müşteriler kazandırır.
+

Web Tasarım Müşteri Kazandırır Mı?

Doğru yapılmış bir web tasarım işi her zaman etkili bir kazanç ile geri döner. Bu nedenle firmanıza uygun ve sizlerin isteklerini göz ardı edilmediği bir web tasarım ile firmanız büyüyecek ve müşteri kazancı artacaktır.
+

Doğru Web Tasarım Nasıl Olur ?

Web tasarımı yapılacak olan firma ya da markanın renklerine uygun ve markayı temsil eden bir tasarım oluşturulmalıdır. Aynı zamanda web tasarım içerisinde kolay ve anlaşılır bir sistem oluşturulması kullanıcılar açısından daha doğrudur. 
+

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Bir markanın bilinirliğini artırması, sosyal medya içerisinde olması ve teknolojiyi yakından takip etmesi oldukça önemlidir. Web tasarım bu nokta da devreye girerek, internet içerisinde firmaların varlığını korumasını ve daha da gelişmesini sağlamaktadır. 

+

Etkili Bir Web Tasarım Nasıl Olur?

Müşteri isteklerinin ön planda tutulduğu, günümüzün tasarım anlayışına uygun ve sade bir tasarım tercih edilen web tasarım çalışmalarının internet ortamında daha etkili olduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle uzman ekibimiz her zaman son teknolojiyi takip ederek çalışmalarını gerçekleştirir.