Gelişmiş Altyapı

Gelişmiş alt yapısı ile ideasoft sistemleri rakiplerinizden daha ileride olmanızı sağlayacak. Üstelik gelişmiş yönetim sistemi ile ürünlerinizi daha iyi sergileyebileceksiniz.

Sınırsız Yönetim

Bizde ürün sınırı yok, dilediğiniz kadar ürünü ekleyebilir ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Gelişmiş alt yapı sayesinde e-ticaret sitenizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Esnek Tasarım

Sitenizi sabit blok yapısından kurtarıyoruz, esnek ve responsive yapısı dışında gelişmiş blok yönetimi ile sitenizdeki kalıplardan kurtuluyorsunuz. Üstelik web siteniz tüm tarayıcılara uyumlu.

Siz de işinizi hemen E-ticaret’e taşıyın!

Hizmet süresince tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

GELİŞMİŞ ÜRÜN YÖNETİMİ

Ürünlerinize resimler atayabilir, ürün maliyet fiyatlarınızı ve satış fiyatlarınızı ayrı ayrı girebilir, ürüne özel seo ayarlarınızı ve çoklu kategori seçimi gibi birçok özelliği tanımlayabilirsiniz

KATEGORİ & MARKA YÖNETİMİ

Gelişmiş kategori yönetimi sayesinde ürünlerinizi birden fazla kategoride yayınlayabilir, kategorileriniz için tanım görselleri ile banner ekleyebilirsiniz.

FİLTRE & ÜRÜN SEÇENEKLERİ

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz.

İSTATİSTİK VE RAPORLAMA

Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi takip edebilirsiniz. Satış ve ürün raporları ile satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.

MOBİL UYUMLU & RESPONSİVE

Öne çıkan en önemli özellik responsive yani mobil cihazlar ile uyumlu olması, müşterilerinize kolay alışveriş imkanı sunabilmenizi sağlar.

GELİŞMİŞ ŞABLONLAR

Profesyonel tasarlanmış hazır şablondan ürün pörtföyünüze uygun temanızı seçerek eticaret sitenizde çok daha hızlı satışa başlayabilirsiniz.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

Sitenize hiç bir ek ücret ödemeden dilediğiniz dili ekleyerek her ülkeye özel kendi dillerinde hizmet verebilirsiniz. onlarca farklı dil imkanı..

GELİŞMİŞ KARGO YÖNETİMİ

Her ülke için ayrı kargo ücreti tanımlayabilir, kapıda ödemeyi istediğiniz ülkeye kısıtlayabilir hatta her ülkeye ayrı kargı firması tanımlayabilirsiniz.

Tüm Pazaryerlerini Tek Ekranda Yönetin

Sosyal medya, N11, Hepsiburada, Ucuzcu, Cimri ve Gittigidiyor gibi sanal pazarlarda otomatikman ürünlerinize sergileyebilirsiniz. Gelişmiş XML alt yapısı ile her zaman kazanan siz olun.

İsterseniz E-Ticaret Sitenizi Biz Tasarlayalım?

Peki sizin e-ticaret siteniz ne kadar profesyonel? Sizin en full esnek responsive yapıya sahip profesyonel e-ticaret sitenizi hemen hazırlayalım.

FULL RESPONSIVE TÜM TARAYICILARA UYUMLU!

Günümüz teknolojilerine uygun gelişmiş esnek yapıya sahip her tarayıcıda sorunsuz görüntülenen bir web siteine ihtiyacınız var ise bunu sizin için yapabiliriz. Mobilde, tablette ve bilgisayarda sorunsuz çalışan bir e-ticaret sitesi ile rakiplerinizden ileride olun!

EN PROFESYONEL TASARIM SADECE SİZE ÖZEL

Sadece size özel profesyonel e-ticaret site tasarımı ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. bunun dışında ürün ve hizmetlerinizi en iyi sunabileceğiniz, görselleştirme ile satışlarınızda artış ve ziyaretçilerinizin beğeni oranı büyük ölçüde artacaktır.

ÖZEL E-TİCARET TASARIM DESTEĞİ

Özel e-ticaret yazılımı kullanıyorsunuz ama tasarımınızdan memnun değilsiniz. Üzülmeyin! Penta Yazılım tasarım ekibi sizin için istediğiniz özel e-ticaret yazılıma tasarımınızı profesyonel bir şekilde hazırlayarak kullanıma hazır hale getiriyor. Siz nasıl bir şey istediğinizi söyleyin gerisini bize bırakın!

Akıllı E-Ticaret Paketleri


Paketler

Kampanyada

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

Web Alanı / Database Alanı

E-Posta Hesabı

Ürün / Kategori / Marka Yönetimi

Ticket & Telefon ile Teknik Destek

Hazır Tema Tasarımları

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

Toplu Mail Gönderimi

Blog / İçerik Yönetimi

Detaylı Kargo Yönetimi

İstatistik ve Raporlama

Sosyal Medya Pazarlama

Banner Slider Yönetimi

Akıllı SEO Yönetim Araçları

Bayi (B2B) Altyapısı

SSL Güvenlik Sertifikası

Kredi Kartı Modülü

Hediye Çeki / Puan Sistemi

Artı Taksit / POS Kampanyaları

E-mail Adresine Göre Özel İndirim

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

XML Entegrasyonları (Opsiyonel)

Facebook Store

Google Rich Snippets

Google Merchant Center Entegrasyon

Mobil E-Ticaret Sitesi

Ürün Karşılaştırma Modülü

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Davet Sistemi

Online Fatura Modülü

Alışverişsiz Tahsilat Modülü

XML Tedarikçi Modülü

Excel Ürün Aktarım Robotu

Promosyon Modülü

Google Arama Hacmi Entegrasyonu

N11 Ürün Entegrasyonu

Hepsiburada Ürün Entegrasyonu

Gittigidiyor Ürün Entegrasyonu

3000 TL Değerinde Gittigidiyor Mağazası

Shopio Çoklu Dil Paketi Entegrasyonu

Rakip SEO Analizi

SEO Analiz Modülü

Lite

1.500 TL

1.200 TL

1000 GB

Sınırsız

10 Adet

Sınırsız

Pro

3.250 TL

2.400 TL

1500 GB

Sınırsız

20 Adet

Sınırsız

Entegre

3.750 TL

2.700 TL

2500 GB

Sınırsız

20 Adet

Sınırsız

Enterpise

4.500 TL

3.300 TL

3000 GB

Sınırsız

30 Adet

Sınırsız

Platinum

9.000 TL

4.900 TL

4000 GB

Sınırsız

50 Adet

Sınırsız