Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Bizimle Görüşmeden E-Ticaret’e Girmeyin!
Tam 12 yıldır aktif olarak e-ticaret yapıyoruz!
Size E-Ticaret Sitesi Satıp Daha Sonra Yalnız Bırakmıyoruz!

Yazılımımızın en son çıkardığı özellikleri (Kampanya Modülleri, Reklam Modülleri, Google Dostu Araçlar vb.) göz önünde bulundurularak sizin yerinize biz yapılandırıyoruz. E-Ticaret sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz ve yine ilgili yasalara göre düzenlenip işletmenize uygun bir şekilde hazırlanması gereken tüm yasal sözleşmelerinizi ekibimiz sizin için hazır hale getiriyor ve sitenize ekliyor. Böylelikle e-ticaret siteniz ile ilgili en hassas olan konulardan birini daha çözmüş oluyorsunuz. Sitenize eklemek adına içeriğini ve metnini hazırladığınız dinamik sayfalarınızı sizin adınıza ekliyoruz ve düzenliyoruz.

Google Servislerinin Kurulumu

E-Ticaret siteniz için olmazsa olmaz olan Google Analytics, Google Adwords, Google Search Console gibi popüler seo ve marketing uygulamalarını ve bu uygulamaların sağladığı tüm özellikleri sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz adına siteniz ile entegre hale getiriyoruz.

Google Analytics Entegrasyonu

Google Bussines Başvurusu ve Takibi

Google Analytics E-ticaret Takip Modülü Entegrasyonu

Google Analytics E-ticaret Takip Modülü Entegrasyonu

Google Adwords Sipariş Takip Modülü Entegrasyonu

Google Adwords Dönüşüm İzleme Kodu Entegrasyonu

Google Search Console Site Doğrulama Kodu Entegrasyonu

Buraya 1 özellik daha gelmesi gerekiyor.

Mail Adreslerinin Tanımlanması

Talep ettiğiniz kendi domaininiz uzantılı kurumsal ya da bireysel tüm mail adreslerini (info, destek, siparis vb gibi) iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ekibimiz sizin için açar ve tüm düzenlemeleri yaparak kullanıma hazır hale getirip size teslim eder.

E-ticaret

Sanal Pos Kurulumları

İhtiyaçlarınıza en uygun ödeme seçeneğini belirleyip başvurunuzu yaptıktan sonra, tercih ettiğiniz ödeme yönteminizin platformunuz ile entegre edilmesi aşamasını sizler için biz üstleniyoruz. Entegrasyonunuzun kusursuz çalışması adına gerekli olan tüm ayarlamalarınızı yapıp, test siparişleriyle sistemi kontrol edip, ödeme almaya hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.

E-ticaret

E-Ticaret siteniz için başka neler yapabiliriz?

E-ticaret

Referanslarımız

Türkiye’nin 81 ilinde 40’dan fazla sektörde faaliyet gösteren 200+ referansımızdan bazıları…

TOPTAN BİLGİSAYAR
16.000 Üyesi 6000 Bayisi Olan Türkiye'nin En Büyük Bilgisayar Toptancılarından Biri Olan E-Ticaret Girişimimize 360 Derece Hizmet Vererek Her Alanda Başarılı Olduk.
Müşteri : Hakkı Bey
Verilen Hizmet : Arayüz Tasarımı & Kodlama
Web Site : toptanbilgisayar.net
Siteye git
KKD UZMANI
Bir çok kişisel koruyucu donanım ürünlerinin ana bayisi ve distribitörü olan KKD UZMANI bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Diğer sosyal medya hizmetlerde verdik.
Müşteri : Hakan Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.kkduzmani.com
Siteye git
ONLİNE HELAL
Helal Ürünler satan ve sektörde çok iyi bir yere sahip olan ONLİNE HELAL e-ticaret projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel, E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Beytullah Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.onlinehelal.com
Siteye git
PARÇA BAYİSİ
Oguslar Otomotivin Yedek Parça E-Ticaret girişimini tamamladık. Karşınızda parcabayisi.com! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Enes Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.parcabayisi.com
Siteye git

E-Ticaret Nedir, Nasıl Yapılır?

-

E-Ticaret

E-Ticaret Nedir? sorusuna verilebilecek en basit yanıt; firmanızın sunduğu mal ve hizmetleri elektronik ortamda hitap ettiğiniz tüketici grubuna sunmaktır. Dünyada 1990’lı yıllarda faaliyete geçen e-ticaret siteleri, ülkemizde 1998 yılından itibaren kullanılmaya başlamıştır. 21. Yüzyılın alışveriş alışkanlıklarını ve trendlerini etkileyen bu dijital alışveriş ortamı her geçen gün çığ gibi büyümekte ve dev bir pazar konumuma gelmektedir. Hızla gelişen teknoloji ve iletişim mecralarının yaygınlaşması da bu elektronik alışveriş ortamının zamanın en üst segmentlerine çıkarmıştır. Sürecin bu kadar hızlı işlemesiyle birlikte anlık online ticaret yapma alışkanlığı çok sayıda tüketicinin ilk alternatifi olmuştur.
+

E-Ticaret Nedir?

E-Ticaret Nasıl Yapılır? işte kilit soru budur. Firmanızın faaliyet alanında yer alan mal ve hizmetleri tüketicilerle nasıl buluşturacaksınız? E-ticaret yapabilmeniz için öncelikle satılabilir bir ürün veya fikrinizin bulunması gerekir. Daha sonra bu hizmetleri kullanıcıların dikkatini çekecek tarzda, e-ticaret web sayfası veya sosyal medya gibi mecralarda tanıtmalısınız. Eğer doğru ürünü veya fikri en iyi şekilde kullanıcılarla buluşturursanız satış yapma olasılığınız artacaktır. Bununla birlikte satışlarınızı tetikleyecek bir diğer hususta açtığınız web site sunumunun güven vermesidir. Ayrıca satış sonrası müşterilere verilen destek sadık bir müşteri portföyü oluşturmanızı da kolaylaştırır. İdeasoft olarak, e-ticaret alanında yaşanan son gelişmeleri yakından takip ediyor ve en iyi çözümleri sizler için üretiyoruz.

E-ticeret paketleri işte tam bu aşamada size yardımcı olacaktır. Bunun için en iyi e-ticaret paketleri sunan firmaları araştırmalı ve buna göre karar vermelisiniz.  E-ticaret sitelerinin kurulumu ve yönetilmesi aşamasında tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışmak her zaman başarı getirecektir. Kazandığınız her başarı ise ticaret hacminizin artırarak daha fazla gelir elde etmenizi kolaylaştırır. Eğer rekabeti yoğun olan e-ticaret alanında bir ilerleme kaydetmek istiyorsanız çağın getirdiği tüm imkânları değerlendirmelisiniz. Bu konuda size destek olmak için nitelikle ekibimizle hizmet sağladığımızı hatırlatmak isteriz. E-ticaret alanında tüm sorularınızı bize iletebilir ve size özel hazırladığımız e-ticaret paketlerimizi değerlendirebilirsiniz.
+

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret paketleri karşılaştırma yaptığınızda firmamızın sunduğu cazip kampanyaların olduğunu göreceksiniz. Siz de işinize en uygun paketi tercih ederek e-ticaret alanında sağlam adımlar atabilirsiniz. Firmamızın sunduğu hizmetler ve sağladığı kolaylıklarla rakiplerinizin bir adım önüne geçmeniz de mümkün olur. İnternet üzerinden satış yapmak isteyen bazı firmalar ücretsiz e-ticaret sitelerini tercih etmekte. Ancak bu şekilde hazırladığınız bir web sitesi kısa vadede başarı getirebilir. Orta ve uzun vadede ise tam bir hüsrana uğramanız söz konusu olacaktır. Bu nedenle ticari faaliyetlerinizi riske atmamak için her zaman güvenilir çözüm yolları bulmanızı tavsiye ederiz.
+

E-Ticaret Tasarlarken En Çok Neye Dikkat Ediyoruz?

Müşteriniz bu kazağı seviyor mu? Belki öyledir, ama belki satın alacak kadar değil. Yapılan araştırmalara göre, e-ticaret sitelerinin sepetinden vazgeçme oranı %72.. İşte kullanıcı dostu tasarımların ve  dijital reklamcılığın büyük bir avantaj sağladığı yer tam olarak burasıdır. Yani müşterilerin karar verme aşamasıyla doğrudan ilgilenmek. Geleneksel alışverişte  müşteriyi mağazanızın dışına çıkarıp alışveriş yapmak için geri gelmesini beklemek ürkütücü ve çaresiz bir durumdur. Ama dijital reklamlarla ona bir takipçi gibi görünmeden tekrar ulaşabilmeniz mümkündür. Hatta onu hiç rahatsız etmeyen güzel bir konsept-tasarım her şeyi değiştirmenize olanak sağlayabilir. İşte bu prensipler Penta Yazılım tarafından yeniden pazarlama ve yeniden hedefleme yolu olarak kabul edilir.