Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Adsense Alternatifi Güvenilir Firmalar

Adsense Alternatifi Güvenilir Firmalar
Adsense Alternatifi Güvenilir Firmalar
17/10/2020
0 Yorum
Hakan G.
2120

Web site sahipleri için sitede gösterilecek reklamlardan gelir elde etmek adına en büyük güç ve kazanç kaynağı Adsense olsa da alternatifler de mevcut. Adsense’de yer alamayan ya da alternatif arayanlar için Adsense alternatifi güvenilir firmalar da değerlendirilebilir. Üstelik bazı siteler için alternatif firmalar, daha iyi kazanç imkanı da sunabiliyor.

Günlük hitiniz çok yüksek olduğu halde Google Adsense 'den yeterince kazanç sağlayamıyorsanız. mutlaka uzman bir firmadan destek almanızı öneririz. Reklam yerleşemi ve kelime seçimi ile site hızının kazançta çok önemli yer tuttuğunu unutmayınız. Bu yüzden adsense alternatifi firma aramadan önce, bu öneriklerimizi uzman eliyle yapabilirsiniz. Dilerseniz Penta Yazılım ile Ücretsiz olarak irtibata geçebilirsiniz.

 Adsense Alternatifi Güvenilir Firmalar Hangileri?

  1. Wordego

Uzun yıllardan beri kullanımda olan ve güven yaratmayı başarmış olan Wordego, değerlendirilebilecek ilk seçeneklerden birisi. Dünyanın farklı bölgelerinde temsilcilikleri bulunan Wordego, farklı reklam modelleriyle de kişilere seçim imkanı tanıyor. Gösterim başına kazanç alabileceğiniz sistem, tıklama bazlı da ödeme yapıyor. Reklamlarda belirli alt limit ve ödeme süresi gibi değişkenlere sahip olan firma, kazanç üzerinden yasal kesintiler de yapmakta.

  1. Admatic

Admatic, Adsense’yi kullanmak istemeyenlerin en çok tercih ettiği firmalardan birisi. Bunun en önemli nedeni ise kazanç kısmında daha fazla imkan sunması. Aylık periyotlarda ödeme yapılan sistem, Adsense ile benzer özelliklere sahip. Ancak Admatic için en çok dikkat edilmesi gereken detay gösterim üzerine dayanması. Adsense’de tıklama ile elde edilen gelir gibi farklı gelir kalemleri olurken Admatic gösterime daha fazla önem veriyor. 3-4 yıllık bir geçmişi bulunan firma, kısa süre içerisinde hem reklam veren hem de yayınlayıcı olarak yüksek kullanıcı sayısına da ulaşmayı başardı.

  1. ReklamStore

Reklamstore ;Yerli firmalardan bir diğeri olan ReklamStore, İstanbul’da bulunuyor. Reklam alanında elde ettiği başarı ile Türkiye dışında da yer almaya başlayan marka, reklam gösterim konusunda daha hafif olan şartları sayesinde tercih ediliyor. Affiliate, gösterim, video, mobil ve native olarak farklı reklam seçeneklerini kullanıcılara sunan firma, reklam yayıncıları kadar reklam verenler için de gelişmiş araçlar sunuyor. Üstelik farklı reklam servislerini aynı anda kullanmak isteyenler için ReklamStore daha uyumlu ve katı değil.

  1. ReklamAction

ReklamAction ; 2007 yılında kurulan ve bu tarih itibariyle sürekli yenilenen ve güçlenen yapısı ile hizmet veren ReklamAction, satış ortaklığı sistemini daha fazla ön plana almış durumda. Ancak firmalar ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak çok değişken bir komisyon oranı olması, ReklamAction için en büyük dezavantajlardan birisi. Ancak ödeme ve istatistikler kısmında güçlü altyapısı ile sorunsuz bir şekilde hizmet veren ReklamAction, ödeme vadesinde de çok fazla kullanıcı dostu değil.

  1. LinkWise

LinkWise ; Yerli firma tercih etmek istemeyenlerin ilk seçeneklerinden birisi olan LinkWise, Yunanistan merkezli bir reklam firması. Ancak reklamlar için farklı bir model olan LinkWise, satış ortaklığı sistemi sunuyor. Bu bakımdan tıklama ya da gösterim başında herhangi bir ücret kazanmanız söz konusu olmadığı gibi reklamlar üzerinden reklam veren sitelere yönlendirilen kişiler satın alma işlemlerini yaptığında, reklam kazancı elde etmeniz mümkün oluyor. Sosyal medya gibi farklı desteklemeleri bulunan LinkWise, başarılı bir şekilde uygulandığında klasik reklam sistemlerinden daha fazla kazandırma potansiyeline sahip. Komisyonlarda ise yüzde 10 ile yüzde 20 arasında bir limit bulunmaktadır.

  1. Adcash

Adcash ; 2007 yılında kurulan Adcash, Fransa’nın en güçlü markalarından birisi durumunda. Türkiye’de çok fazla popüler olmasa da global olarak en çok tercih edilenlerden birisi olan Adcash; push notifications, pop-under, banner gibi seçenekler sunuyor. Bin gösterim başına ödeme sistemi bulunan sistemde, kazanç oranları yüksek. Bu nedenle de çoğu web site sahibi tarafından tercih edilen Adcash, ödeme eşiği aşıldığı takdirde bir sonraki ödeme periyotunda ödemeleri gönderiyor.

  1. Adsterra

2013 yılında kurulan ve diğer alternatiflere göre daha genç bir reklam servisi olan Adsterra, mobil ve masaüstü için farklı çözümler sunarak aylık yüksek gösterimlere ulaşmakta. Ödeme alma noktasında da Bitcoin gibi yenilikleri sistemine entegre eden Adsterra,  reklam servisleri arasında belki de en esnek isimlerden birisi. Küçük ölçekli blog sitelerinde dahi kullanılabilir durumda olan Adsterra, düşük ödeme limitleri sayesinde daha güvenilir.

  1. İş ortaklığı sistemleri

Reklam yayıncılığı dışında web site sahiplerine iş ortaklığı sunan siteler de yine tercih edilebilir. Bu kapsamda; Amazon, Gittigidiyor gibi web siteleri tercih edilebilir. Her birinin farklı ortaklık sistemi ve şartı bulunduğundan dolayı web sitenizin hedef kitlesine yönelik en uygun olanı seçebilirsiniz.  

Yazıya Puan Ver
5 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: adsense