Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

En Hızlı 10 Ücretsiz BuddyPress Teması

En Hızlı 10 Ücretsiz BuddyPress Teması
En Hızlı 10 Ücretsiz BuddyPress Teması
17/05/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
2525

Ücretsiz Buddypress temalarından haberiniz var mı? Yeni bir sosyal medya sitesi yani topluluk sitesi oluşturmak mı istiyorsunuz? Üyelerinize Buddypress eklentisi ile bu hayalinizi ve projeinizi hayata geçirmek çok basit! Buddypress eklentisi ile muhtemeşem wordpress sosyal medya temaları oluşturmak bile mümkün kendiniz çok kolay şekilde özelleştirebilirsiniz!İ şte sizler için seçtiğimiz sosyal medya sitesi açabilmek için  ücretsiz 10 Buddypress teması keyifli okumalar. 2020 yılı için wordpress buddypress temaları listesi güncellendi! Wordpress sosyal medya teması gibi kullanabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim, Buddypress eklentisi çok amaçlıdır. Her temaya kolayca adapte olabilir.

1.WOOSTİFY

Woostify temasını öne çıkarmak istiyorum, çünkü güzel optimiz edilmiş, kullanıcı kullanımı dikkate alınarak tasarlanmış, hafif hızlı ve esnek bir tema. Bu tema, Elementor, SiteOrigin, gibi popüler sayfa oluşturucularını destekler mükemmel bir uyum sağlar. Yine Budyypress eklentili tema arayanların yine tercihinde bu tema olmalı çünkü test ettiğimize göre, bbpress, WooCommerce, LearnDash, Gamipress, Yoast gibi eklentiler ile de hatasız çalışmaktadır.Bu tema ile Eğitim Topluluğu, Öğrenci Topluluğu, Okul Portalı, Öğrenci Sitesi, Danışmanlık vb. her türlü websitesi oluşturabilirsiniz.

İNDİR  | DEMO

2.WhiteDot

Ücretsiz Buddypress düşünen arkadaşların ikinci tercihinde WhiteDot teması gelmeli, bu tema hızlı ve seo dostu olması ile göze çarpan bir Wordpress temasıdır, Bu tema da yine popüler sayfa oluşturucular, Elemantor, Divi gibi eklentiler ile mükemmel uyum içerisinde çalışır. Hız konusunda aşırı takıntısı olan arkadaşlar bu hızlı buddypress temasını tercih edebilirler. Tema telefonlarda ve büyük ekran televizyonlarda 0 kaliteli ve uyumlu gözüküyor.

İNDİR  | DEMO

3.Evolve

Evolve teması da buddypress için güzel bir wordpress temasıdır. Temiz kodlanmış bir temadır. Beyaz ve açık mavi renkleri ile güzel bir görüntü oluşturmuşlardır. Sliderleri popüler bir temadır. Google haritaları ile yerleşik iletişim sayfasıda göze çarpan özelliklerinden.Evolve teması ile tek tuşla demosunu kurabilirsiniz. Ek olarak WPML ve Çeviriside hazır bi tema.

İNDİR  | DEMO

4.OceanWP

OceanWP ile herhangi bir topluluk sitesi açabilirsiniz.  Bu tema profesyonel çalışmak isteyenler için oldukça elverişlidir, geliştirilmeye açık bir temadır. Websitenizi birden çok widget bölgesi ile kişileştirme olanağı sağlıyor. Herhangi bi demosunu tek tıkla aktarmak için güzel bir içe aktarma eklentisi var. Bütün sayfa oluşturucular ile uyumlu çalışır. 

İNDİR  | DEMO

5.Emmet Lite

Yenilikçi temada başka neler mi var? Sayfa oluşturucular sorunsuz çalışıyor. Visual Composer'in yardımcıyla çok güzel sayfalar oluşturmak mümkün. Ayrıca bu tema işletmeniz markasına uygun renk ayarları sunar.

İNDİR  | DEMO

6.MezoColumn

MesoColumn ücretsiz buddypress temasıdır. Budypress, bbpress, WooComerce ve daha bir çok popüler eklentiyi destekleyen duyarlı bir temadır Menü'de sınırsız renk seçeneği ile birlikte gelir. Bu temada herhangi bir işlem yapmadan hemen bir sosyal medya sitesine benzer bir çevrimiçi topuluğu oluşturabilirsiniz.

İNDİR  | DEMO

7.Customify

Customify adından da anlaşılacağı üzere özelleştirmesi, SEO dostu bir temadır. Yoast, Gamipress, WooCommerce, LearnDash gibi tüm uygulamlarla müthiş uyumlu çalışır.

İNDİR  | DEMO

8.Spacious

Spacious teması, basit ama son derece esnek bir yapıya sahip her türlü şekle sokabilirsiniz. Bu tema ile Blogda öne çıkma olasığınız yüksektir. Bu tema 13 devasa widget özelliği sunuyor, arama motorlarına önemli içerikleriniz sunmak için en iyi SEO uygulamalarını takipte olan bir temadır. Diğer temalar gibi profesyonel eklentiler ile mükemmel uyum içerisinde çalışır. 

İNDİR  | DEMO

9.Bstone

Bstone teması, SEO ve kullanılabilirlik ön planda tutulup oluşturulmuş, bunu nereden anlıyorum, süper esnek ve çok amaçlı tasarlanmasından, bu tema Buddypress, bbPress uyumlu bir tema yine SEO Yoast ile hatasız çalışır, Elemantor sayfa yapıcı ile çok harika sayfalar oluşturabilirsiniz.

İNDİR  | DEMO

10.Neve

Neve teması, buddypress ile uyumlu çalışır, kullanımı kolay bir temadır, başlagıç seviyesi için iyi olabilir. Divi, Beaver gibi sayfa yapıcılarla sorunsuz çalışan bir temadır.  AMP optimize edilmiş olarak karşımıza çıkar.

İNDİR  | DEMO

 

Editör Notu : En hızlı ve en iyi 10 ücretsiz Buddypress teması hakkında artık fikriniz var! Bir topluluk sitesi oluşturmak istiyor ve aradığınızı burda bulamıyorsanız, bizimle iletişime geçin! Penta Yazılım olarak Premium özellikli Buddypress eklentili bir tema yapabiliriz. Mevcut wordpress siteni Buddypress eklentisi kurabilir, gerekli profesyonel uyum ve düzenlemeyi yapabiliriz. Wordpresste üyelik sistemi ve sosyal medya özellikleri istiyorsan hemen bizimle iletişime geç! 

Yazıya Puan Ver
2 Kişi Puan Verdi