Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

En Hızlı Wordpress Temaları

En Hızlı Wordpress Temaları
En Hızlı Wordpress Temaları
14/03/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
3859

Wordpress En Hızlı Temalarını bulduk buluşurduk! Google yayınladığı 200'e yakın güncellemeler ile biz site kurucularına sağlıklı ve kullanışlı site açma konusunda ipuçları vermektedir.  200'e yakın kriter arasında en dikkat çekici öneme sahip hızdır. Buradaki hız, tabii ki site hızıdır. Bu nedenle kullanacağınız temaların her ne olursa olsun, temiz kodlanıp kodlanmadığına bakmak ilk önceliğimiz olmalıdır. Temiz kodlanmış bir tema hızlı bir temadır.

Site hızı sitenizi ziyaret edecek konuklarınız için son derece önemlidir, siteniz Google arama örümcekleri tarafından taranmakta, test edilmektedir. Makelerinizin içeriği ne olursa olsun, siteniz yavaş ise, kullanıcılar kaliteli makalelerinize giremeden sitenizden çıkacaktır. Bu nedenle siteniz yavaş ise, ziyaretçiler bunu keşfedemeden sayfaya giremeden çıkacak, bu da tüm emeğinizi çöp edecektir. 

Wordpress'te hızlı tema kullanmak, projenizin temelini oluşturmaktır diyebilirz. Bu makalemizde sizler için 2020 yılında bile hızlı wordpress temalarını listeledik. Belki bu temaların bir  kısmını duymuş olacaksanız fakat hala 2020 yılının en hızlı wordpress temaları olduğunu duyduğunuzda ayaklarınız iyicene yerden kesilecek ve umutlarınız artacaktır.

1-Pixwell - Modern Magazine

DEMO DETAYLI İNCELE

 

PİXWELL - MODERN MAGAZİNE GENEL İNCELEME

Bu websitesini genel olarak incelediğimde, Mega menulerinin var olduğu, çok kolay tema ayarlarının bulunduğu, canlı arama sisteminn aktifg olduğu, 700'e yakın google font bulunduğu, süper performans testlerini sağlıkla geçtiği, SEO optimizasyonlarının tema yapımcısı tarafından dikkat edildiğini gördüm.

Mükemmel bir tasarımı, efsane özellikleri, tamamen mobil dostu olan hızlı bir wordpress blog ve magazinsel tema diyebilirim. Bu temayı satın aldığınızda bir sürü şablon ile ödüllendiriliyorsunuz! Mesela, Yemek tarifleri, moda, seyahat, teknoloji, kişisel blog veya buna benzer bir sürü blog açmak için çok uygun ! Hızlı wordpress teması olmasının yanında, Elementor eklentisi, WooCommorce, İletişim Formu 7, W3 Cache ve Yoast SEO gibi popüler wordpress eklentilerine optimize edilmesi de müthiş bir özellik!

GOOGLE İNCELEMESİ

MOBİL UYUMLULUK : 80 MASAÜSTÜ UYUMLULUK : 95

2-News Magazine Papr - News Magazine WordPress Theme

DEMO DETAYLI İNCELE

 

News Magazine Papr Genel İnceleme

Müthiş esnek bir tema! Hız konusunda biraz yavaş olsada :) Google AMP uyumlu, popüler bir haber sitesi olabilir! İyi bir blogda oluşturabilirsiniz. Bu hızlı tema ile neler mi yapabilirsiniz? Gazete, dergi, haber, araba, tur, seyahat, yiyecek, yaşam tarzı, tenoloji haberleri ne bileyim aklınıza ne gelirse! Tam 18 tane DEMOSU var! Şık ve Modern tasarımı çok ilgi çekici! Güzel bir şey daha var bu temada gece ve gündüz modu, ister aydınlık ister karanlık yapabiliyorsunuz. Her demo sorunsuz çalışıyor. Bide temada kendinden var olan şık ve güzel bir sayfa oluşturucu var hiç bilginiz yoksa tut sürükle ile çok güzel sayfalar tasarlayabilirsiniz...

3-Breek - Minimal Masonry Theme for WordPress

DEMO DETAYLI İNCELE

 

Breek Theme Genel İnceleme

Modern ve hızlı kişisel tema arıyorsanız canlı renklere odaklanmış bu tema tam size göre! Üstelik Hız konusunda limitleri gerçekten zorluyor! Bana göre biyografi blogları da oluşturulabilir bu tema ile.  Bu tema gerçekten süper hızlı tema diyebileceğimiz tema, bir çok araç ile test ettim. Hepsinden %98 ve 0 puan aldı.  Bu kadar hafif bir temanın kodlanması beni oldukça şaşırttı. Tema yapımcısının açıklamasına göre birden fazla teknik ile bu tema oluşturulmuş.  SEO açısından da  bir çok çalışma yapıldığını hız ve SEO konusunda içiniz rahat olsun diyor.  Ayrıca bu temada şöyle bir güzelliğide unutmamış. RTL desteği bu demek oluyor ki  Türkçe dil desteği de içeriyor.  Adsense'den pinterest veya google odaklı para kazanmak isteyenler bence bu hızlı temayı deneyebilirler. 

GOOGLE İNCELEMESİ

MOBİL UYUMLULUK : 99 MASAÜSTÜ UYUMLULUK : 100
Yazıya Puan Ver
7 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: