Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

En Ucuz Bilgisayarı Hemen Toplayın!

En Ucuz Bilgisayarı Hemen Toplayın!
En Ucuz Bilgisayarı Hemen Toplayın!
23/12/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
1993

Bilgisayar teknolojisi her geçen gün insanlar ve kurumların hayat standardını ve çalışma şartlarını iyileştirmeye devam etmektedir. Bilgisayarlar, artık sadece profesyonel iş ortamında değil günlük hayat rutinini kolaylaştırmadan, eğlenceye kadar çok geniş kullanım alanına sahiptir. Bu kadar geniş kullanım alanı olan bilgisayarların kullanıcılar tarafından tercih edilme nedenleri de kaçınılmaz olarak farklılaşmaktadır.

Türkiye'nin en akıllı bilgisayar toplama robotunu kullanarak en ucuz bilgisayarı için buraya tıklayabilirsiniz.

Örneğin tasarım için kullanılması planlanan bir bilgisayar ile oyun amaçlı tercih edilen bilgisayarın teknik olarak farklı özelliklerde olması beklenmektedir. Özellikle donanım konfigürasyonlarının en güçlü olduğu masaüstü bilgisayarları, ihtiyaca yönelik özelliklerin bir araya getirilerek kullanıcı taleplerinin karşılanmasında önemli rol oynamaktadır.

Sektörde lider konumda olan Toptan Bilgisayar 2003 yılından bu güne Türkiye’de her türlü teknoloji ürünlerini başta bilgisayar ve tabletler, bilgisayar bileşenleri, çevre birimleri ve sarf ürünleri olmak üzere toplam on ana kategoride tüketici tercihlerine sunmaktadır.

TOPTAN BİLGİSAYAR YENİLENDİ KULLANIM KOLAYLIĞI GETİRİLDİ…

Yeniden düzenlenen web sitesi ile internet ortamında, tüketici bütçesine ve ihtiyaçlarına hitap eden çözüm önerileri geliştirmektedir. Zira standart özelliklere sahip bir bilgisayarlardan daha fazlasını talep eden tüketici, kendi kişisel bilgisayarını kullanım tercihlerine ve bütçesine göre belirlemek isteyecektir. Bunun yanında çok farklı sektörlerde hizmet ve üretim yapan iş yerleri de kendi çalışma sistemlerine uygun teknolojik altyapı oluşturmaktadır.

Hızla gelişen bilgisayar teknolojilerini takip eden bilinçli tüketicinin vazgeçilmez adresi olan Toptan Bilgisayar yepyeni bir web tasarımı ile kişiye özel bilgisayarlar ve bunların donanım konfigürasyonlarının bir araya getirilmesinde klasik satış mantığını aşarak fonksiyonel hizmetlerle tüketici beklentilerini karşılamaya yönelik çıtayı rakiplerinden yükseğe taşımaktadır.

Hazırladığı "PC Toplama Sihirbazı” ile sektörde fark yaratan gelişmelere öncülük etmektedir. Yenilenen kampanyaları, indirimli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine avantajlı bir online alışveriş deneyimi sunmaktadır.

BÜTÇENİZE EN UYGUN BİLGİSAYARI TOPLAYIN…

Toptan Bilgisayar sektörde on yedi yıllık tecrübesi ile müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyata ulaştırmayı hedeflemektedir. Altyapısı güvenli bir platform üzerine oturtulmuş olan Toptan Bilgisayar hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Bunun müşterilerinin kullanımına sunduğu PC toplama sihirbazı ile tüketicinin talep ettiği özellikte ve bütçede bilgisayarı yine tüketicinin oluşturmasına imkân sağlamaktadır. Kullanım amacına göre bilgisayarın hangi özelliğinin güçlü hangi özelliğinin standart olacağına karar veren tüketici, bilgisayar toplamak için gereken parçaları PC toplama sihirbazı sayesinde tüm alternatifleri görerek seçim yapma şansına sahip olacaktır.

AKILLI BİLGİSAYAR TOPLAMA ROBOTUNU KULLANIN…

Firma PC toplama robotlarında sık karşılaşılan uyumsuz parça sorununa da çözüm getirmiştir. Tercih edilen parçaların birbiriyle uyum sorununu ortadan kaldıran program hazırlatmıştır. Örneğin başlangıç olarak seçilen işlemciden bir adım sonrasında seçilebilecek anakart için, müşteri ekranına sadece seçilen işlemci ile uyumlu olan anakart seçenekleri gelecektir. Toptan Bilgisayarın hazırlattığı PC toplama sihirbazı çok kapsamlı bir robot programdır ve müşteri ile yaşanabilecek sorunları asgari düzeye indirerek müşteri memnuniyetini zirveye taşımayı hedeflemektedir.

Aynı zamanda müşterilere teknik ekip desteği sağlanarak hem fiyat nem de işlevsellik açısından doğru ürün tercihleri ile tüketiciyi desteklemektedir. Firma geniş bayi ağıyla Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli hizmet vermekte ve bilişim teknolojilerini, bilgisayar tüketim ürünlerini ve bağlantılı hizmet alanlarını internet ortamında geniş bir kitleye ulaştırmayı başarmaktadır.

BİLGİSAYAR TOPLAMA SİHİRBAZINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ…

Toptan Bilgisayar on yedi yıllık tecrübesi, bilgi birikimi ve geniş bayi ağıyla sektörde lider konumdadır. Bu nedenle doğabilecek her türlü sorun için Whatsapp müşteri destek hattı, sosyal medya hesapları ve e-mail yolu ile tüketici memnuniyetini sağlamaktadır. Son derece geniş ürün yelpazesi ile yedek parça satışlarında satılan her ürün üretici firma garantisi altındadır.

Her türlü kusurlu, arızalı veya uyumsuz ürünler koşulsuz iade edilebilmektedir. Ürün garantisi ve sorunsuz iade şartları ile tüketici mağduriyetini minimuma indirmektedir. Bunların yanında tecrübeli teknik ekibi ile doğabilecek her türlü sorunun ortadan kaldırılmasına yönelik teknik destek sağlanmaktadır. Gerek tecrübeli teknik ekibi gerekse PC toplama sihirbazı sayesinde daha önce bilgisayar toplama işlemi yapmayan bir kullanıcının dahi kendi bilgisayarını rahatlıkla oluşturabilmesine olanak sağlanmaktadır.

BİLGİSAYAR TOPLAMA ROBOTU İLE LİDERLİK KONUMUNDA…

Yenilenen on-line platformu ile toptanbilgisayar.net her zaman olduğu gibi kaliteli ve rekabetçi hizmet anlayışını arttırarak sürdürecektir. Hızla gelişen bilgisayar ve internet sektörünün Türkiye’deki öncüsü olmaya devam edecektir.

Yazıya Puan Ver
1 Kişi Puan Verdi