WOLWOX ERP Programı

Türkiye’nin en büyük ERP firmalarından biri olan Akınsoft Wolvox8 ile Depo envanter çalışmaları yapabilir, Hızlı satış sistemlerinizde barkodlu satışlar gerçekleştirebilir, fiziki mağazanızı yönetirken e-ticaretinizle senkronik halde kullanabilirsiniz. Akınsoft Wolvox8 ERP ile mağazalarınızı, şubelerinizi tek bir merkezden offline-online olarak yönetirken eşzamanlı olarak e-ticaret sitenizden de (akınsoft e-ticaret ) satışlarınızı, carilerinizi, ürünlerinizi takip edeceksiniz. Ön muhasebenizi, genel muhasebenizi, personellerinizi, şubelerinizi, satış yaptığınız bütün web sitelerinizi tek bir programla yönetmenin keyfini çıkarın.

ERP senaryosu : Bir şarküteri işlettiğinizi varsayalım birkaç şube açıp offline veya online olarak hızlı satış yapıyor ve bütün operasyonlarınızı tek merkezden yönetebiliyorsunuz. İleriki süreçte bir websitesi kurup e-ticarete başlıyor ve ürünlerinizi internetten de satıyorsunuz. Personel yükünüz arttıkça İnsan kaynakları modülü devreye girebilir. Ayrıca genel muhasebenizi de ilgili modülü programa dahil ederek tutabilirsiniz. Plasiyerleriniz aracılığıyla servis arabalarınızla sıcak satış yapabilir, el terminali veya tabletinizi etkin şekilde kullanabilirsiniz. Depo lokasyonlarınızı ayarlayabilir, envanterlerinizi sayabilir ve satışlarınızla ilgili gelişmiş ve sınırsız bir raporlama sistemini kullanabilirsiniz.

Akınsoft Wolvox8 ERP programınızla ilgili her türlü teknik destek hizmetini sunuyoruz. Ayrıca program kullanım eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. Blut veya fiziği yedekleme hizmetlerimizle muhasebe – CRM programınıza ait bütün verileri güvence altına alabilirsiniz.

ERP CRM