Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Google Reklamları

Google Adwords Hesap Kurulumu ve Yönetimi


Pazarlama stratejinizi sistematik bir şekilde ilerlese bile performans kaybı her zaman olacaktır. Bu kayıp karlılığınızın önünde ki en büyük engel buna kayba dur demenin vakti geldi. Google Adwords aracılığı ile hedef kitlenize yönelik çarpıcı reklam kampanyaları yönetiyoruz. Google Ads uzmanlarımız: Rekabet analizi, hedef kitle analizi, hedef kitleye ulaşmak için en uygun stratejiyi geliştiriyor. Metin yazarlarımız kurumunuzu ve ürünlerinizi pazarlayacak harika metinler üretiyor. Başarıya giden yolda doğru plan, uygun strateji büyük bir önem taşır. Bütçeyi en hesaplı şekilde kullanarak, yoğun bir dönüşüm alıyoruz. Daha fazlasını öğrenmek için şimdi arayın.

Google Reklamları

Google Arama Ağı Reklamları

Google pazarın yüzde %80’ini elinde bulunduruyor. Bu sayede doğru reklam stratejisi, uygun görseller ve reklam metinleri ile potansiyel müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Google’ın gücünden yararlanarak bölgesel, lokal, müşterilerinize reklamlarınızı ulaştırabilirsiniz. En güçlü silah elinizde, en faydalı şekilde kullanmak için doğru firmayı tercih edin.
Google Reklamları

Google Görüntülü Reklam Ağı

Türkiye pazarında yaklaşık 60 milyona yakın Google kullanıcı bulunuyor. Tüm bu insanlara erişmek için Google görüntülü reklam ağından daha iyi bir yol yok. Doğru reklam stratejisi ile markanızın değerini, bilinirliğini artırıyoruz. Dönüşüm oranı ile karlılık sağlıyoruz. Reklam bütçenizi doğru kullanarak, karlılığınıza oldukça yüksek oranlarda katkı sağlayabilirsiniz.
Google Reklamları

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Daha önce firmanızı, kurumunuzu ya da e – ticaret sitenizi ziyaret eden müşterilerinizden dönüşüm alamadınız mı? Google yeniden pazarlama reklamları ile bu kullanıcıları yeniden sitenize yönlendirebilirsiniz. Doğru strateji ile kaybettiğiniz karlılığı kazanabilirsiniz bunun için sizlere özel bir formül sunuyoruz.
Google Reklamları

Google Alışveriş Reklamları

Cep telefonu ya da herhangi bir ürün sattığınızı düşünün. Sattığınız ürün aratıldığında en üst kısım da ürün görseli, fiyatı yer alsın ister misiniz? O zaman en doğru tercih Google alışveriş reklamları olacaktır. Ürünleri pazarlamanın en hızlı yolunu, bizimle keşfedin.
Google Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube artık yeni medya, değişim rüzgarı herkesi arkasından sürüklüyor. Markanızı, kurumunuzu en iyi şekilde tanıtmanın yolu da buradan geçiyor. Birlikte dijital dönüşümünüzü, markanızın değerini ve bilinirliği artıralım. Youtube reklamları ile yükselişe geçin.
Google Reklamları

Mobil Uygulama İndirme Reklamları

Herkesin ilgisini çekecek uygulama, oyun dahi yapsanız kimse onu bilmediğinde son kullanıcıya ulaşamazsınız. Mobil uygulama indirme reklamları ile hedef kitlenize uygulamanızı ulaştırıyoruz. Google Adwords uzmanımız kusursuz bir strateji ile sizleri alanınız en popüler uygulaması yapabiliriz. Daha ayrıntılı bilgi için şimdi, iletişime geçme zamanı. Birlikte sınırları zorlayalım.
Google Reklamları

Biz Sizi Arayalım

?

Ziyaretçilerinizi gerçek müşteriye dönüştüren bir web sitesine hemen sahip olun!