Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Google Reklamları

Google Reklamları alanında başarı kaydeden bir ekip olarak, müşterilerimizin anlayacağı dilden konuşmaktan keyif alıyoruz! Sektör dilindeki      karmaşık ifadelerden ziyade şeffaf ve anlaşılabilir olmayı tercih ediyoruz.  Adwords uzmanlarımızın reklam çalışmalarıyla binlerce ziyaretçiyi “potansiyel müşteriye” dönüştürüyoruz.

Adwords Uzmanlarımız ürünlerinizin veya hizmetlerinizin ticari değerini ortaya çıkartmak; kuru kalabalık yerine potansiyel müşterilerle buluşturmayı amaçlamaktadır.  Tüm bunlar yapılırken markalaşma sürecinize ve kurumsal kimliğinize gerekli özen gösterilmektedir.

Penta Yazılım olarak Google Reklamları için tek bir uzman görevlendirmiyoruz.  Reklamlarda kullanılacak görselleriniz grafikerlerimiz tarafından, kitleleri harekete geçirecek olan metinler ve sloganlar içerik yöneticilerimiz tarafından, Rakip ve Anahtar kelime analizi gibi teknik işlemler ise, Google Reklam Uzmanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. 

Google Reklamları

Peki; Özetle Adwords Uzmanlarımız Nasıl Çalışmaktadır?

 • Önce benzer rakiplerinizi araştırırız. Tespit ettiklerimizi rapor haline getiririz.
 • Anahtar kelimelerin ay ay arama sonuçlarını tespit ederiz bununla yetinmeyip minimum ve maksimum tıklama başı maliyetlerine bakarak rekabet ölçümlerinizi gerçekleştiririz.
 • Web sitenizin Google Reklamlarına uygunluğu konusunda detaylı çalışmalar yaparız.
 • Profesyonel olarak Google Reklamları hizmeti verebilmek ve satışlarınıza ivme kazandırabilmek için firmanız hakkında birinci ağızlardan bilgi alırız, iş akışı konusunda en az sizin kadar bilgi sahibi oluruz.
 • Hedef kitlenizi araştırır ve nokta atışı ile tespit edip buna göre reklamlar türlerini belirleriz.
 • Grafiklerimizin kreatif bakış açısı ile güncelliğini yitirmeyen, ilgi ve dikkat toplayıcı görüntülü bannerlarınızı hazırlarız.
 • Google Reklam Uzmanlarımız tarafından günlük, haftalık, aylık performans raporlamaları yapar ve sunarız.

Google Reklamları Yayınlama

Firmanızın ürün ve hizmetlerini, sıradan ziyaretçiler yerine potansiyel  müşterileriniz ile buluşturmanın keyfini yaşamanın yanında sadece müşterileriniz sizinle iletişime geçtiği anda ödeme işleminin gerçekleşeceğini hatırlatmak isteriz.  Oluşturduğumuz ve yayınlanmasına karar verdiğimiz reklamlara tıklama olmadıkça bakiyenizdeki paranın eksilmeyeceğini ve herhangi bir ekstra ücret ödemeyeceğinizi ; sadece tıklamalar için ödeme yapacağınızı  altını çizerek belirtmek isteriz.  Hiç zaman kaybetmeden Google Reklamlarının gücünden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Google Reklamları

Google Reklamları Türleri

Google’da reklam vermenin ilk basamağı kampanya oluşturmaktır.  Google uzman ekiplerimiz tarafından gerekli analizler yapıldıktan sonra kampanya türleri reklamcılık hedeflerinize uygun olarak seçilir.  Kampanya türü  ile birlikte reklamların müşterilerinize nerelerde gösterileceğinin ayarlamaları da yapılır. Google ; arama ağı kampanyası, görüntülü reklam ağı kampanyası, alışveriş kampanyası, video kampanyası, uygulama kampanyasından oluşur. Bu kampanyaların ayarlamaları veya optimizasyonları mutlaka uzman bir kişi tarafından yapılmalıdır.

Google Reklamları

Google Reklamları Ücretlendirme

Oluşturduğumuz kampanyalara yani reklamlara tıklama olmazsa herhangi bir ücretlendirmede söz konusu olmaz.  Müşterileriniz web sitenizi ziyaret eder, sizi arar veya sizinle iletişime geçerse o zaman reklam bütçenizden bir düşüm sağlanır yani ücretlendirme yapılmış olur. Adwords hesabı oluşturmak ücretsizdir. Google bu hesabı oluşturduğunuz için sizden her hangi bir ücret talep etmez. Dilerseniz kendiniz dilerseniz uzman ekibimiz aracılığı ile Adwords hesabı açabilirsiniz. Reklam bütçesinde herhangi bir sınırlama yoktur. İstediğiniz miktarı reklamlarınız için ayırabilirsiniz.  Bizlerden hizmet satın aldığınızda ;  Penta Yazılım bünyesindeki Google Reklam Uzmanlarımız rakip ve anahtar kelime analizinizi yaparak ne kadar bir bütçe ile başlamanız gerektiğini size iletecektir.  Bizim için önemli olan Performans metriğinin ne olacağını iletmeniz ve web sitenizi ziyaret edenlerden ne gibi geri dönüşümler istediğinizi belirtmenizdir.  Bu kriterler toplandıktan sonra ödemeli reklamcılıkta dahil tüm kampanya kurulumlarına başlarız.

Google Reklamları

Potansiyel Müşteri Tespiti

Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için elimizden gelen her türlü teknik imkanı sunuyoruz.  Ürün ve hizmetlerinize ulaşmak isteyen müşterilerinize önce biz ulaşıyoruz ve reklamları tam gözlerinin önünde çıkmasını sağlıyoruz.  Onlar hizmetlerinizi ararken, biz hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tecrübe ve stratejik tekniklerle sunuyoruz ve sizinle etkileşim haline geçmesini sağlıyoruz. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için genelde şu reklam modellerini kullanıyoruz;

 • Uygulama İçi Reklamlar
 • Görsel ve İşitsel Reklamlar
 • Metin Tabanlı Reklamlar
 • Alışveriş Reklamları
 • Google Reklamları Sonuçları
 • Grafik Görüntülü Reklamlar
 • Banner Reklamları

Google Reklamları Uzmanlarımız ayrı ayrı stratejilerle bu modülleri en etkili şekilde kullanır, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kolay yoldan pazarlanmasını sağlar. Ayrıca müşterileriniz tarafından en çok tercih edilen ve en çok ciro getiren ürünler tespit edilir bunlar üzerinde daha çok çalışmalar yapılarak karlarınızın artırılmasına çok büyük katkı sağlarız.

Google Reklamları

Performans Takibi

Aldığınız hizmetin tüm sonuçlarını, detaylarını, rapor haline getirmekten ve başarımızı somutlaştırmaktan büyük keyif alıyoruz.  Google Reklamları sayesinde kimlerin sizlerle iletişime geçtiğini, bu reklamlar sayesinde ne kadar satış yaptığınızı, hangi kelime için ne kadar ücret ödediğinizi, ödediğiniz ücret ve karşılığında kazandığınız ciroları gibi tüm detayları Adwords Raporlaması ile size sunarız. Raporlama konusunda her zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi ve raporları gününden evvel bile isteyebileceğinizi de ayrıca hatırlatmak isteriz.

Google Reklamları

Uzman Önerileri

Penta Yazılım Adwords ekibi firmalara Google Reklamları konusunda aşağıdaki tavsiyelerde bulunuyor.

 • Reklamlarınızın sadece masaüstü cihazlarda yayınlanmasından bir sonuç beklemeyin; bu nedenle internete bağlanabilen her türlü cihazda Google Reklamlarınızın yayınlanmasını tavsiye ediyoruz.
 • Penta Yazılım’ın Web Tasarım ve Web Yazılımda "Mobil Önce Gelir" sloganı Google Reklamları konusunda da geçerlidir. Potansiyel müşterilerinizin size nerede ne zaman ulaşacağı hiç belli olmaz. Araştırmalara göre internet alışverişlerinin ve iletişime geçme eylemlerinin bir çoğu mobil cihazlar üzerinden gerçekleşiyor. Bu yüzden mobil kampanyalara masaüstünden daha çok özen ve ehemmiyet gösterilmesi gerekmektedir.
 • Penta Yazılım müşterilerinizin firmanıza hangi cihazlarla ve hangi reklam türleri ile ulaştığını da ayrıca analiz eder, raporlar ve stratejilerini buna göre belirler.
Google Reklamları