Google Reklamları

Google Adwords Hesap Kurulumu ve Yönetimi

Markanızın satış stratejileri ne kadar iyi olursa olsun, reklam kampanyalarınız yoksa satış konusunda her zaman sıkıntı yaşarsınız. Google reklamları bu konuda sizin için her zaman ön planda olmalı, saniyede 60 bin kişinin arama yaptığı bu platformda reklam kampanyalarınızı yönetmek hizmet veya ürün satış oranlarınızı kesinlikle yükseltecektir. Doğru reklam kampanyaları yürütmek için bu konu hakkında uzman olan firmamızdan yararlanabilirsiniz. Google reklamları kullanıcılara ulaşmak için son derece basit ve kullanışlı bir reklam aracıdır, fakat doğru kullanıldığında. Biz sizin için doğru reklam kampanyaları yürütebilir, bu doğrultuda bütçenizi ayarlayabiliriz.

Google Arama Ağı Reklamları

Google Arama Sonuçları’nda yerinizi alarak ürününüzü veya hizmetinizi arayanlar sizi Google Arama Ağı’nda arayarak bulabilir. Google Adwords Arama Ağı Reklamları sayesinde rakiplerinizden hep bir adım önünde olursunuz. Google Adwords Arama Ağı Reklamları performans ve hacim açısından en etkili dijital pazarlama kanallarından biridir.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Hedef kitlelerinize Google Görüntülü Reklam Ağı’na kayıtlı web sitelerinden ulaşabilir, uygun görsel reklamlar ve reklam metinleri ile potansiyel müşterilerinizin her zaman önünde olabilirsiniz. Google Görüntülü Reklam Ağı dijital pazarlama ekosisteminde en büyük reklam ağlarından biridir.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Web sitenize daha önceden ziyaret eden ziyaretçilerinizi Google Yeniden Pazarlama ile yeniden hedefleyebilirsiniz. Google Yeniden Pazarlama ile reklamlarınızın dönüşüm oranlarını artırırken reklamlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Google Alışveriş Reklamları

Alışveriş reklamları ile Google Arama Ağı’nda yer alan sonuçlarda e-ticaret sitenizdeki ürünlerin görselleri ve fiyatları yer alarak ve müşterileriniz size daha kolay yoldan ulaşabilirler.

Youtube Reklamları

Google Arama Motoru’ndan sonra en çok kullanılan arama motoru olan YouTube üzerinden videolarınızı hedeflerinize uygun kitlelere en uygun şekilde yayınlayarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Gmail Reklamları

Gmail reklamları ile Gmail üzerinde hedef kitlelerinize en uygun reklamlarla ulaşabilirsiniz. Kitlelerinize tüm kanallardan ulaşın ve hedeflerinizi ıskalamayın!

Mobil Uygulama İndirme Reklamları

Mobil cihazların her geçen yıl önem kazandığı yeni mobil öncelikli dünyamızda olan mobil uygulamalarınızın Google Adwords yardımı ile daha fazla cihazda bulunmasını sağlayabilir ve müşteri yaşam boyu değerini artırabilirsiniz.

Diğerlerinden Farklı Bir Web Siteniz Olsun !12 Yıldır Başarılı Bir E-ticaret Sitesi Yönetiyoruz ! 13 Yıldır Bilişim ve Bilgisayar Sektöründeyiz !Web Sitenizin Ziyaretcilerini Müşteriye Çevirelim !

Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...