İdeasoft Tema Yapımı Hizmeti

İdeasoft Tema Yapımı
İdeasoft Tema Yapımı

Penta Yazılım İdeasoft E-Ticaret Sistemlerinin hem bayiisi hemde çözüm ortağıdır. İdeasoft alt yapısını kullanan E-ticaret web sitenize özel kosept tema tasarımları ve özel modüller geliştirebiliyoruz. İdeasoftun Yeni yayınladığı API sayesinde çok daha özel çözümler üretebiliyoruz ! Penta Yazılım olarak internet sitelerinin akılda kalıcılığı hem hız hem de görsel olarak farkı bir şey sunması ile ölçüldüğünün farkındayız ! Çünkü internet sitelerinin birbirine benzeyen tasarımları kullanıcıların farklı olanı direkt olarak algılamasını kolaylaştırıyor. Farklı internet sitesi tasarımlarının yaratacağı olumlu atmosfer hem kullanıcıların ilgisini çekecektir hem de arama motorlarının.

İdeasoft Tema Tasarımı

İdeasoft tema tasarımı hizmetimiz ile sizlerin belirleyeceği özellikleri bünyesinde barındıran bir tema tasarım hizmeti sunmaktayız. Temamız üzerinde ihtiyaç duyacağınız özelliklerin tamamı yer alacaktır. Web siteniz en son trendler, kullanıcı dostu deneyimler ve rakiplerin web siteleri göz önünde bulundurularak çizilecek sizin onayınıza sunulup onayınız alındıktan sonra kodlaması yapılarak aktif hale getirilecektir.

İdeasoft Mobil Tema Tasarımı

Günümüzde internet sitelerini ziyaret eden kullanıcıların yaygınlığının giderek mobil cihazlar üzerinden gelen trafik ile artması sonucunda yaygınlaşan hizmetimizdir. Mevcut temanızın mobil cihazlar üzerinde sorunsuz çalışmasını hedeflediğimiz bu sistemde sitenize mobil cihazlar üzerinden erişim sağlayan kullanıcıların mobil uyumlu bir tema karşılaşmasını sağlayarak sitenizi aktif şekilde kullanmalarını hedeflemekteyiz.

İdeasoft Tema Giydirme

İdeasoft tema giydirme hizmetimiz kapsamında sizlerin hazır olarak elinde bulunan tema tasarımlarının mevcut sitelere eklenmesini ve uygulanmasını sağlamaktayız. Her ne kadar kolay görünen bir işlem olsa da her tema her site alt yapısına uygun değildir. Bu nedenle İdeasoft tema giydirme hizmetimizde alanında uzman ekibimiz mevcut temanızın içerisindeki hatalı yerleri ayıklayacaktır. Ayrıca altyapınıza uygun olmayan tasarım kodlarını altyapınıza uygun şekle sokarak sitenizin kusursuz olarak çalışmasını sağlayacaktır.

Farklı tür kodlamalar ile birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımları hazırlayarak memnuniyetinizi üst seviyede tutmaktayız. Hazırlanan tema üzerindeki tüm kodlamalar gerekli kontrollerden geçirilerek çalışırlığından emin olunmaktadır. Böylece sitenizin tüm fonksiyonları aktif bir şekilde hayata geçirilmektedir.

İdeasoft Konsept Tasarım Hizmeti Alana START-UP Hizmetleri Bedava !

İdeasoft konsept tasarım ile sitenizin hizmet konseptine uygun olarak bir tasarım hazırlamaktayız. Alışveriş, ürün tanıtımı, ürün satışı vb. konseptlerinize uygun olarak hazırlanan konsept tasarımlar ile sitenizi en iyi şekilde kullanmanıza imkan sağlamaktayız. Ayrıca 10 yıllık ideasoft alt yapısındaki e-ticaret tecrubemizi sizlerle paylaşıyoruz. Bu Bağlamda ;

– İdeasoftun en son çıkardığı özellikler (Kampanya Modülleri, Reklam Modülleri, Google Dostu Araçlar vb. ) göz önünde bulundurularak tekrar yapılandırılır.
– Gizlilik Sözleşmesi , Satış Sözleşmesi ve Diğer Formlar Günümüz Şartlarına Göre Tekrar Yapılandırılacak
– Site İçi SEO Ayarları rakipler analiz edilerek tekrar Yapılandırılır
– Google Bussines , Search Console , ve Analytics Ayarları Yapılmamışsa Yapılacak. Yapılmışsa Tekrar kontrol ederek hesapları dilerseniz tarafımızdan yönetilir.
– Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti Verilir.
ideasoft tema tasarımı
ideasoft tema tasarımı

İdeasoft Tema Düzenleme

İdeasoft tema düzenleme hizmetimiz kapsamında mevcut temanızda çalışmayan fonksiyonların düzenlenmesi ve hatalı kodlamaların düzenlenmesi gibi pek çok tema düzenleme işlemini gerçekleştirerek beğendiğiniz temayı daha fonksiyonlu bir hale getirmekteyiz. Böylece kullanıcıların sitenizdeki alışkanlıklarının dışına çıkmadan aynı temayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

ideasoft tema giydirme
ideasoft tema giydirme

İdeasoft Açılır Menü

İdeasoft açılır menü kodlamaları günümüz internet sitelerinin dinamik yapılarına uygun olarak hazırlanan açılır menü tasarımlarını kapsamaktadır. İlgili kategori üzerine gelindiğinde kategorilinin alt başlıkları otomatik olarak açılarak sitenizin modern ve dinamik bir görünüme sahip olması sağlanmaktadır.

İdeasot Tasarımları Yapılır

İdeasoft Tema Yapımı hizmeti başlığı altında sunulan hizmetimiz hayalinizdeki site tasarımını hayata geçirmek adına yaptığımız çalışmaları kapsamaktadır. Sizler hayal edin bizler onu kodlara dökelim ve hayata geçirelim.

Bazı İdeasoft Tema Tasarımlarımız

www.toptanbilgisayar.net

İdeasoft Web Tasarım ve Kodlama, Logo Tasarımı, Seo, Sanal Santral

www.hirdavat.com.tr
İdeasoft Tema Tasarımı & Kodlama

www.telefonparcasi.com
İdeasoft Web Tasarım ve Kodlama, Özel Form Sistemi

www.zoramobilya.com.tr
İdeasoft Web Tasarım ve Kodlama, SEO, Start-Up Hizmeti

www.purpuravioleta.com
İdeasoft Web Tasarım ve Kodlama, Mobil Tasarım, SEO, Start-Up Hizmeti

www.davetiye.org
İdeasoft Tema Tasarımı & Kodlama

www.yekoto.com
İdeasoft Web Tasarım ve Kodlama, Logo Tasarım, SEO, Startup Hizmeti

www.busenlik.com
İdeasoft Tema Giydirme

www.onlinehelal.com
İdeasoft Web Tasarım ve Kodlama, Mobil Tasarım, SEO, Logo Tasarımı, Start-Up Hizmeti