İdeasoft Tema Yapımı

IdeaSoft Akıllı e-ticaret paketlerini kullanan veya yeni kullanmaya başlayacak olan müşterilerimiz arzu ederlerse IdeaKonsept tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirler. Ücretsiz olarak sunulan tasarım seçenekleri dışında, tasarım ekibimiz tarafından size özel siteniz baştan tasarlanır ve uygulandıktan sonra sizlere teslim edilir. Size uygun Konsept tasarım hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

E-TİCAET KONUSUNDA İDDİALIYIZ! ÇÜNKÜ 12 YILDIR BAŞIRILI BİR E-TİCARET YÖNETİYORUZ !

Türkiye’nin en önde gelen Eticaret firması olan İDEASOFT E-Ticaret Sistemlerinin Çözüm ortağı ve Ana Bayisi olan Penta Yazılım, hem ideasoft E-Ticaret paketlerini satmak ta hemde İdeasoft paketlerine Özel TEMA TASARIMI ve Modül Geliştirme Hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanısıra 12 Yıllık E-ticaret tecrubesini müşterileri ile paylaşmaktadır. Bu Bağlamda İdeasoft ile ilgili hizmetlerimizden bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

İDEASOFT ALT YAPISINDAKİ E-TİCARET WEB SİTENİZ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ ?

  • Ürünlerinizin fotoğraflarını profesyonel anlamda çekip optimize edebiliriz. ( bkz. Ürün Çekimi )
  • Sosyal Medya ve Dijital Reklamlarınızı yönetebiliriz. ( bkz. Sosyal Medya , Dijital Reklam )
  • Tüm ürünlerinizi seo uyumlu bir şekilde web sitenize ekleyebiliriz.
  • İdeasoftun yeni çıkardığı API sayesinde özel çözümler üretebiliriz.
  • Web sitenizi mobil uygulamaya çevirebiliriz. ( bkz. mobil uygulama )
  • Web sitenizin tasarımsal ve kurumsal olarak sizi tam olarak yansıtması açısından fikir verebiliriz.
  • Web sitenizi İdeasoftun en son çıkardığı özellikler (kampanya modülleri, reklam modülleri,) sizin istekleriniz ve rakip site analizleri gözönünde bulundurularak tekrar yapılandırabiliriz .
  • Web sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz tüm yasal sözleşmelerinizi işletmenize uygun bir şekilde hazır hale getirip sitenize ekleyebiliriz.

Neler Dediler?

İdeasoft’a yaptıkları özel tema tasarım çalışmasında çok iyiler. işi adım adım ilerletiyor ve her adımı izleme, kontrol etme ve müdahale etme şansını veriyorlar. kaliteli ve sektöründe uzman bir web yazılım firması.

Furkan K.www.purpuravioleta.com

İdeasoft için özel tema tasarımının yanı sıra; teklif alma, bayi fiyat bildirimi, özel slider tasarımı, sticky navbar çeşitleri gibi birbirinden farklı ve isteğe özel modül tasarım hizmeti aldık. işlerinde gayet başarılı bir firma.

Mustafa Ulvi C.www.toptanbilgisayar.net

Web sayfam için yaptırdığım özel tema tasarımında, istediğim herşeyi dikkate alarak yaptıkları tasarım da, revize yapılabilmesi için gerekli desteği sağladılar. zamanında aldığım çalışmadan oldukça memnunum.

Olcay B.www.telefonparcasi.com

İşinizi Birlikte Büyütelim…

Penta Yazılım ve Ajans Hizmetleri ile sizinde diğerlerinden farklı bir siteniz olsun !

Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...