Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Kişisel Websitesi Nasıl Yapılır?

Kişisel Websitesi Nasıl Yapılır?
Kişisel Websitesi Nasıl Yapılır?
18/03/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
1690

KİŞİSEL WEBSİTESİ NASIL YAPILIR ?

Kişisel websitesi  nasıl yapılır? Websitesi açmak zor ve çok zahmetlidir. Kendi imkanlarınız ile kişisel websitesini kurmak  için harcadığınız zaman sizi projenizden soğutabilir. Harcadığınız efor Biranda tüm heveslerinizi yok edebilir. Bir çok profesyonel web yazılımcı bile kendilerine özel kişisel websitelerini yazılım firmalarına yaptırmaktadır. Çünkü yazılımcı zamanın bir çok kısmını bu yolda harcamak istemez. Hevesinin kaçacağını bu işten hayli canının sıkılacağını çok iyi tecrübe edinmiştir.  Kişisel websitesi açmak internet dünyasına giriş yapmanın temelini oluşturur. Kişisel websitesi nasıl yapılır konusunda şüphelerinizi Penta Yazılım'ı ücretsiz arayarak yok edebilirsiniz.

Not : Konusu ne olursa olsun “Bir websitesi açmak” istiyorsanız, Penta Yazılım’ı ücretsiz olarak arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. İsterseniz İstanbul-Kartal’da bulunan Lapishan’daki web yazılım ofisimizde misafir olabilirsiniz. Bizi aramaktan çekinmeyin!

Kişisel Websitesi Nasıl Yapılır? Sorusuna eminim internette çok cevap bulacaksınız. Fakat sadece “açmak” ve “bilinmemek” istiyorsanız evet… Bu yazılanlar işinize yarayacaktır. Lakin “Popüler olmak” ve “bilinmek” ayrıca kişisel site açarak “para” kazanmak istiyorsanız. Mutlaka Kişiselwebsitesi açma işine girmeden profesyonel bir Web Yazılım Firması ile irtibata geçmeniz gerekir. Kişisel Websitesi Nasıl Açılır konusunda şüpheleriniz ve tereddütleriniz varsa,  Penta Yazılım olarak ister bizi telefon ile arayabilir, bilgi alabilirsiniz istersenizde İstanbul Kartal’da bulunan Lapishan’daki ofisimize gelerek kahve ve çay eşliğinde ücretsiz olarak misafirimiz olabilirsiniz

KOLAY KİŞİSEL WEBSİTESİ KURMA YOLLARI

En kolay ve en ekonomik kişisel websitesi kurma yollarından biri dürüst ve güvenilir bir web yazılım firması ile birlikte çalışmaktır. Kişisel websitesi kurma bu kadar basittir. Bir site kurmanın ortalama ücreti bellidir. Siteyi kurmak ve teknik destek almak için mutlaka bir yazılım firması ile çalışmak gereklidir. Penta Yazılım olarak Kişisel Websitesi  Kurma konusunda sizleri sürekli bilgilendiriyor, nasıl hareket etmeniz konusunda ipuçları veriyoruz.

KİŞİSEL WEBSİTESİ ŞABLONLARI VE SAYFA ÖRNEKLERİ

Kişisel websitesi şablonlarımız çok fazladır, hepsini burada göstermek mümkün değildir. Dilerseniz bize ulaşıp örnek isteyebilirsiniz. Ayrıca biz şablona bağlı çalışmıyoruz. Hayal ettiğiniz veya istediğiniz örnek bir şablon veya site varsa daha gelişmiş ve özelliklisini uzman kadromuz ile çok kısa sürede kodluyoruz. Sizlere özel tonlarca kişisel websitesi şablonları ve kişisel websitesi sayfa örnekleri sunabiliriz. Gözünüz korkmasın, makul ve ucuz fiyata çok kaliteli hizmet için buradayız. Penta Yazılım olarak, bize güvenebilir, istediğiniz her an bizi ücretsiz şekilde arayabilirsiniz. En çok tercih edilen kişisel websitesi şablonlarını aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz.

Yazıya Puan Ver
2 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: