Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Online Resim Düzenleme Programı

Online Resim Düzenleme Programı
Online Resim Düzenleme Programı
24/02/2020
1 Yorum
Ö.FARUK
32821

Kolay ve zahmetsiz resim veya fotoğraf düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz, hiç bir program veya eklentiye gerek kalmadan online resim düzenleme programı karşınızda, hemde ücretsiz! Üstelik Google reklamlarından, kayıt ol, üye ol, abone ol gibi problemde yok! Kolay kullanım arayüzü, ayrıntılı paneli ile online resim düzenleme programı nasıl kullanılır sizler için anlattık.

ÜCRETSİZ ONLİNE RESİM DÜZENLEME PROGRAMI

Bulunduğumuz yıl 2020 yılı, artık hiç bir şey eskisi gibi değil. En önemli ihtiyacımız su kadar, artık hız ve pratiklikte temel ihtiyaçlarımız arasında yerini aldı.
Bizleri uğraştıran demo resim düzenleme programları, çok yer kaplayan donan, kasan ve hiç bir işe yaramayan adeta çöp diyebileceğimiz resim düzenleme programlarını artık unutun! Bunları yüklemek, hem bilgisayarınıza hemde zamanıza zarar veriyor. Bugün sizlere yeni geliştirdiğimiz tamamen Türk Ekibi Destekli Online Resim Düzenleme Program'ından bahsedeceğiz. Browser Fotoğraf Düzenleme uygulamalarından da sıkılmış olanlar içinde bu konu faydalı olacağı kanısındayız.

ONLİNE OLARAK GÖRSELLERİNİZİ DÜZENLEYİN

Kolaj hazırlamak görselleri düzenlemek için çok ideal olan tamamen Penta Yazılım'a ait olan bedava Online Resim Düzeneme Programı tam size göre!  Son derece işlevsel fotoğraf editleri yapma imkanına sahipsiniz! Pro versiyon yok! kayıt yok! Tamemen ücretsiz! Peki neler yapabilirsiniz? Caps hazırlayabilirsiniz, espirili içerikler düzenleyebilirsiniz, instagram veya facebook gibi online sosyal medya sayfalarınız için görseller oluşturabilirsiniz. Tüm bunları yapmak için akıllı uygulamalar ve bilgisayar programlarında zaman kaybetmeye gerek yok. Çünkü artık Online Resim Düzenleme Programı var.

ÜCRETSİZ RESİM DÜZENLEME EDİTÖRÜ

Online Olarak Resim Düzenleme Editörümüzü kullandığınızda hiç bir ücret ödemeyeceksiniz, üstelik üye olma şartı da yok, Reklamda yok, tamamen hizmet amaçlı bedava editörü kullanabilirsiniz.  Sizlerden hiç bir ücret veya karşılığında reklam talep edilmeyecektir. 

ONLİNE RESİM DÜZENLEME PROGRAMI MI ONLİNE FOTOĞRAF DÜZENLEME EDİTÖRÜ MÜ?

Belki adına Online Görsel Düzenleme Editörü diyeceksiniz, belki bu konuya ulaşmak için Online Resim Düzenleme Editörü diyeceksiniz, ya da Fotoğraf Düzenleme Programı diyeceksiniz. Önemli olan, bu konuya nasıl ulaştığınız değil. Bu konun ne kadar size fayda sağlayacağıdır. Nasıl aratırsanız aratın sonuç hep aynıdır, Instagram için fotoğraf görsel kolaj da hazırlasanız bir resim editörüne ihtiyacınız var. Fotoğraflarınıza yazı eklemek, şekil eklemek, editlemek içinde bir Resim Editörüne ihtiyacınız vardır, Peki neden Online Resim Düzenleme Programını size tavsiye ediyoruz. Boşa vakit harcamayın diye! İnternette Ücretsiz Resim Editleme Programı, Bedava Resim Düzenleme Programı yazmaktan aramaktan ve bu programları yüklemekten sıkılmadınız mı? İşte Bu yalanlardan kurtulmanın tek yolu Penta Yazılım'a ait Online Resim Programını Kullanmak!

ONLİNE RESİM DÜZENLEME EDİTÖRÜ NASIL KULLANILIR?

https://www.pentayazilim.com/online-resim-duzenleme-programi/URL adresine tıklıyoruz. Direk Online Resim Düzenleme aracımız karşımıza çıkıyoruz. Programsız, eklentsizi ve üyeliksiz olarak editörümüzü kullanmaya başlıyoruz. 

Aşağıdaki Görsel açıldığında, "Resim Aç" sekmesine tıklayın, hemen düzenlemeye başlayın, fotoğraflarınıza Yazı, şekil, etiket ve çerçeve ekleyin. Kullanımı bu kadar basit! 

Unutmayın, yazı veya şekilde ekledikten sonra sağ tarafta uygulama uyarısını göreceksiniz uygula demeniz gerekmektedir. 

Yazıya Puan Ver
20 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: