Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Neden Önemlidir?

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Neden Önemlidir?
Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Neden Önemlidir?
08/07/2021
0 Yorum
Musa C.
887

Profesyonel web tasarımını anlatmadan önce şu konuya değinmeden geçemeyiz. Günümüzün en etkili paylaşım ve iletişim aracı olan internet, insanların dünyaya açılan penceresi niteliğindedir. İnternetin insanlar tarafından bu bakış açısı ile kullanılması kişiler, markalar ve işletmeler tarafından göz ardı edilmemesi gereken bir gerçekliktir. Zira her an internet aracılığı ile etkileşim halinde olan insanı etkilemenin en iyi yöntemi dijital pazarlama ve tanıtımdır. İnternet ortamında kişiler, markalar ve işletmeler için tanıtım dendiğinde ise akla ilk gelen araç web siteleridir.

Web siteleri kişi, marka ve işletmelerin dünyaya açılan kapısı olarak değerlendirilir. Kendiniz, markanız veya işletmenizin web sitesini ziyaret eden kullanıcılar ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi elde etme imkânı yakalamaktadır. Kişilerin sizin veya markanız hakkında ilk izlenimi web sitesi sayesinde olacağından web sitesinin oldukça güncel ve kaliteli bir şekilde oluşturulması hayati önem taşır.

Kaliteli ve güçlü bir görünümün yanında siteyi ziyaret eden kullanıcılara güvenilir olduğunuzu hissettirmeniz hem işletmeniz ve markanızın geleceği hem de web sitenizin etkili olması açısından oldukça önemlidir. Web sitenizin insanlar üzerindeki etkisinin yanında reklam ve tanıtım giderlerinizi düşürmesi de ekonomik istikrarınızı olumlu yönde etkiler. Broşür ve katalog gibi unsurların da dijitalleşmesini sağlayan web siteleri kâğıt israfının da önüne geçmiş olur.

Profesyonel Bir Web Tasarım Hizmeti Neden Almalısınız?

Web tasarımı, herkes tarafından yapılabilen bir tasarım değildir. Bu alanda eğitim alan, daha önce bu alanda çalışmalar yapmış ve bu alanda uzmanlaşmış birisi ya da bir firma size en kaliteli hizmeti sunacaktır. Bu nedenle kesinlikle web tasarımı alanında uzmanlaşan ve kendisini bu işte geliştiren kişilerden destek almanız gerekmektedir.

Web tasarım çalışmalarında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu noktalar çoğu zaman müşteriler tarafından bilinmemektedir. Ancak uzman ve bu alanda profesyonel bir web tasarımcının söz konusu noktaları bilmesi ve bu noktalara göre tasarım çalışmalarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda web tasarım alanında uzman olan kişiler web sitenizde hangi noktalara önem vermeniz gerektiği konusunda da sizi uyaracaktır. Bu sayede daha önce bilgi sahibi olmadığınız bir alanda işinizi büyütebilir ve profesyonel bir destek ile başarılı bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Web tasarım uzmanları bir web sitesini tasarlarken sizin kurumsal kimlik çalışmalarınızı ve firmanızın imajını ad göz önünde bulundurmaktadır. Bu nedenle bu alanda uzman ve profesyonel bir şekilde hizmet veren kişiler ile çalışmanız çok önemlidir. Bu sayede en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Peki, kişiler, markalar ve işletmeler için böylesine önemli olan web siteleri nasıl olmalıdır? Buyurun inceleyelim…

Web Siteleri Nasıl Olmalıdır?

Bir web sitesinin kullanıcıları etkileyebilmesi kişiler, markalar ve işletmeler için oldukça önemlidir. Bu önemin farkında olan kişiler web sitelerinin hem tasarımına hem de alt yapısına oldukça önem vermektedir. İdeal bir web sitesinin özellikleri şu şekildedir;

  • Web sitenize erişim sağlamaya çalışan kullanıcıyı etkileyecek ilk unsur akılda kalıcı ve çarpıcı bir alan adı seçmeniz olacaktır.
  • Web sitenizin yüklenme hızı oldukça önemlidir. Kullanıcılar tarafından oldukça önemsenen bu husus kullanıcıların sitenizde gezinme süresini arttırır.
  • Mesajı net bir şekilde veren web siteleri karmaşadan uzak ve sade olmalıdır. Burada sadelik sıradanlık olarak algılanmamalıdır.
  • Web sitesindeki menüler oldukça az ve kullanıcıların kafasını karıştırmayacak şekilde düzenlenmelidir. Kullanıcı aradığı başlığı menülerin etkili olması sayesinde hemen bulabilmelidir.
  • Siteye eklenecek arama butonu ile kullanıcıların arayıp da bulamadığı sayfalara ulaşım kolaylaştırılmalıdır.
Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: