Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

SEO Uyumlu WordPress Temaları 2021

SEO Uyumlu WordPress Temaları 2021
SEO Uyumlu WordPress Temaları 2021
16/07/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
3922

SEO uyumlu WordPress temalarını bu listemizde rahatlıkla bulabileceksiniz. Her türlü projeleriniz için kullanabileceğiniz çok amaçlı SEO uyumlu WordPress temaları ile e-ticaretten, blog, haber, seyahat üzerine bloglar kurabilirsiniz. Sadece projenize uygun temaları seçtiğinizden emin olmalısınız.

Burada listelediğimiz temaların hepsinin ortak özelliği Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının dostu olarak kodlanmış oluşudu. SEO uyumlu tema seçmediğinizde bir çok emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız mutlaka başta seçimi güzel yapmalısınız.

PentaYazılım olarak, sizler için başta Google olmak üzere arama motoru dostu temaları listeledik, hangisini seçerseniz seçin, hespi bir birinden uyumlu güzel ve şık, seçin ve projenize başlayın!

1.Divi – SEO Uyumlu Wordpress Teması

Divi, SEO kuralları düşünülerek kodlanmış, yıllardır en çok satan WordPress temasıdır. Bu tema ile SEO konusunda gözünüz hiç arkada kalmasın! Google'ın tüm talimatlarına uyduğunu düşündüğümüz tema, çünkü o kadar ince ayarları yapılmış ve üzerine titiz çalışılmış test ettik ve gördük.      

Bu temada dikkatimizi çeken bir başka özellik ise sürekli kendisini güncellemesi, güncellemesi SEO ve Hız konusunda oluyor, bu yüzden ilk sıraya bunu yerleştirmek istedik. Bir çok şablonu kendi bünyesinde taşıyor, bu şablonların her biri SEO için ayrı ayrı optimize edilmiş. Tek tık ile kurabiliyorsunuz. Projenize uygun hazır şablonu seçmenin keyfini yaşayın! İşlerinizi, hitlerinizi ve üyelerinizi hız konusunda memnun ederek arama motorlarının gözüne girebilirsiniz.

Bu temada güçlü Builder var, bu Builder sayesinde sitenizi dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz, Modern ve esnek arayüzü bu panelden çok basit şekilde değiştirebilirsiniz. SEO konusunda her alanda tema bulmak zor fakat bunu satın alarak, bir sürü proje için uyumlu sitenizi tek tıkla hazırlayabilirsiniz.

DEMO   İNDİR  |   SİPARİŞ ET

2.MH Magazin - SEO Uyumlu Wordpress Teması

MH Magazin, bu tema adından da anlaşılacağı gibi, Blog, Magazinsel Haberler veya düzenli içeriklerin paylaşıldığı projeleriniz için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu temada benim keşfettiğim 13 Demo mevcut, projenize veya göz zevkinize uygunu seçip hemen kurabilirsiniz. Bu tema sayesinde arama motorları yazdığınız veya yayınladığınız tüm içerikleri çok kolay şekilde indexleyecek ve ulaşmak istediğiniz kitleler içeriklerinize kısa sürede ulaşacaktır. Bu tema SEO açısından harika olduğu kadarıyla kullanıcılarınıza çok kolay şekilde gezinme keyfi de yaşatacak. Mükemmel bağlantılı Widgetleri sayesinde kullanıcılar daha uzun süre sitenizde kalacak ve gezek, sitenizin hemen çıkma oranı büyük oranda düşecektir. Bu tema Google Adsense odaklı çalışanlar için çok uygun, bu tema Adsense konusunda da size bir çok özellik sunar.

Wordpress SEO uyumlu tema arayışınızın yanında, hız ve trafikten en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız mutlaka demosunu ziyaret edin ve beğenirseniz satın alın!

DEMO   İNDİR  |   SİPARİŞ ET

3.SEO Crawler - SEO Uyumlu Wordpress Teması

SEO Crawler, bir başka arama motorları dostu bir tema ile karşınızdayız, profosyonel tasarımı ile göz kamaştırıyor,  bu websitesini kurmak diğerlerine göre çok daha basit. Bu temada göze çarpan özelliklerin başında tut sürükle özelliği ile istediğiniz gibi şekil verecek araçların bulunması. GoogLayers sayfa oluşturucu sayesinde kendinize özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu tema içerisinde 19 birbirinden ilgi çekici şablonlar var. Yine tema içerisinde yazı tipini değiştirme gibi bir çok araç ve özellik var.

SEO ayarlarının güzel olması yanında hız konusunda da iddialı bir tema, oldukça hızlı yüklenen sayfaların hızına yetişmek ne mümkün ? Google memnn etmek için hız ve mobil konusunda üzerine baya çalışılmış bir tema.  Ayrıca bu tema arama motorlarının vazgeçilmez WordPress eklentisi olan Yoast SEO ile de çok uyumlu çalışmaktadır.

DEMO   İNDİR  |   SİPARİŞ ET

4.TheGem - SEO Uyumlu Wordpress Teması

TheGem, SEO konusunda üzerine baya çalışmış bir başka WordPress SEO uyumlu tema! Arama motorlarının sitenizi şirin görmesi için elinden her geleni yapan tema olarak tanıtmak istiyorum! Sitenizin yavaş olmasını istemiyor, mobil uyumlu olup, güvenlik konusunda da iyi olmasını istiyorsanız bu SEO uyumlu tema tam size göre! Yoast SEO ile 0 uyumlu çalışan bu tema sizin tüm ihtiyaçlarınızı şüphesiz karşılayacaktır. Yoast harici diğer SEO eklentileri ilede çok rahat şekilde entegreli çalışıyor bu ayrıntıyı da geçmemek gerek.

100 üzeri demosu ile tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek, bu demoların hepsi SEO düşünülerek tasarlanmış. Bloglardan kurumsal işletmelere kadar her türlü projeye uygun demolar mevcut. Ayrıca bu temada şöyle bir şey deneme fırsatı yakaladık, sayfa oluşturucular ilede hatasız ve hızlı şekilde çalışmakta, biz bir hata ile karşılaşmadık.

DEMO   İNDİR  |   SİPARİŞ ET

5.Pofo - SEO Uyumlu Wordpress Teması

Pofo, SEO uyumlu Wordpress temaları araştırıp bu tema ile karşılaşmamak olmaz, Wordpress ile hemen hemen her türlü proje yapmak mümkün, Bu temada dikkatimizi çeken hayalinizdeki projelerinize uygun 200'e yakın demoyu bünyesinde taşımış olması, bu temayı incelemenizi şiddetle tavsiye edioyurz. e-ticaret, blog, haber, seyahat, gezi, gezgin blogları gibi bir çok projenizi bu tema ile gerçekleştirmenin keyfini yaşayın!

DEMO   İNDİR  |   SİPARİŞ ET

6.Schema - SEO Uyumlu Wordpress Teması

Schema bir çok yabancı sitede bu tema için mükemmel SEO dostu Wordpress teması olarak kayda geçmiş,  genelde bu tema için hızlı olması vurgulanmış, fakat biz hızı konusundan başka özelliklerini de çözdük, tema 2014 yılında en hızlı tema seçilmiş sene 2020 olmuş hız konusunda oldukça halaiddialı, bu temada zengn snippetler sayesinde arama motorları size aşık olacak, bu tema akıllı telefonlarda harikalar yarattığı gibi masaüstü ve tabletlerde de harikalar yaratıyor, kısa kod kütüphanesi ile mükemmel hızlı bir tema haline gelmiş yapanların ellerine sağlık diyorum. Bu temayı satın almaktan hiç endişeniz olmasın. Tabii bize bakarak direkte almayın, önce inceleyin kontrol edin sonra alın, bol keyifler .

DEMO   İNDİR  |   SİPARİŞ ET

7.Webify - SEO Uyumlu Wordpress Teması

Webify, bu temayı bir dönem bende kullandım, SEO uyumlu ve basit tema, bu temayı serbest çalışan, freelancer tarzı çalışanlar için uygun olduğunu söyleyebilirim. Zaten çok fazla özelliği olmadıından hız konusundan bahsetmeye gerek yok.  Avukatlar içinde uygun olduğunu düşündüğüm bu SEO uyumlu Wordpress temasının demosunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

DEMO   |  İNDİR  |   SİPARİŞ ET

8.SEO WP - SEO Uyumlu Wordpress Teması

SEO WP,  daha profesyonellere yakıştırdığım WordPress teması, daha çok SEO şirketleri, Dijital işler ile uğraşan ajanslar, Sosyal medya uzmanları için tasarlanmış, esnek bir WordPress teması, Eğer, esnek ve pazarlama odaklı  düşünüyorsanız düşünmeden bu temayı satın almalısınız. Sınırsız sayıfa sayfa tasarımı, bir birinden güzel başlık stilleri, alt bilgi özellikleri ile büyüleneceksiniz. Müşterlerinizin dikkatini bu tema ile çekmek çok basit ve kolay. Takip ettiğimiz kadarıyla son güncelleme ile yavaşlık sorununuda düzelttiler.

DEMO   İNDİR  |   SİPARİŞ ET

Yazıya Puan Ver
5 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: seo-uyumlu