Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

“Sık Sorulan Sorular” ile ilgili merak ettiklerinize, aşağıdaki soru başlıklarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Taksitli Ödeme Yapabilirmiyim ?

Evet Tüm Kredi Kartlarına Taksitle Ödeme Yapabilirsiniz.

Özel Yazılım Yaptırsam Kaynak Kodları Satın Alabiliyormuyum ?

Penta Yazılım kullanıcı dostu bir politika izleyerek kaynak kodların müşteriye uygun fiyata satılmasına karar vermiştir. Belirli şartlar altında kaynak kodları satın alabilirsiniz ?

Web Sitemin Altındaki PENTA YAZILIM Reklamını Kaldırabilirmiyim?

Web siteniz için fiyat teklifi hazırlanırken firmamızın reklamını sitenizin en alt tarafında yayınlayacağınızı kabul ediyormuş gibi fiyatlandırma yapılır. Dilerseniz belirli bir ücret karşılığında bu yazıyıda kaldırabiliriz.

Projemi Takip Edebiliceğim Bir Panel Veya Destek Sistemi Var Mı?

PENTA YAZILIM, teknoloji çözümleri sunarken proje takibi ve yönetiminde kurumsal bir yaklaşımın çok önemli olduğunu kavramıştır.PENTA YAZILIM’ın kendi ürettiği destek sistemi olan PENTA CRM (https://destek.pentayazilim.com) üzerinden proje takibinizi yapabilmenize olanak sağlamaktadır.Sözleşme onaylandıktan itibaren PENTA CRM (https://destek.pentayazilim.com) üzerinde firma hesabınız ve projesi oluşturulur. Aynı anda mail adresinize kullanıcı giriş bilgileriniz gönderilir.Firma yetkilisi PENTA CRM (https://destek.pentayazilim.com) üzerinden hesap girişini gerçekleştirip, projesini inceleyebilir ve yaşadığı sorunlara karşı destek talebi oluşturabilir.PENTA CRM (https://destek.pentayazilim.com) içerisinde; projenin genel detayları, başlangıç/bitirme tarihleri, firma bilgileri, projede çalışan ekip arkadaşlarımız, açıklamalar ve fiyatlandırma alanı bulunmaktadır.

Web Sitemi Tasarlarken Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz ?

PHP / HTML5 / CSS3 / JAVASCRİPT / VUE.JS / JQUERY / MYSQL / APİ / LARAVEL

Web Siteniz , en güncel teknoloji olan W3 standartlarına uygun olarak kodlanacaktır. Responsive tasarım, web sitesinin mobil, tablet, laptop gibi nasıl cihazdan girilirse girilsin, site içerisindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.

Web Sitemi Yaptırdıktan Sonra Herhangi bir YILLIK ÜCRET Ödüyormuyum?

Eğer bizden Hosting , Domain , SSL , Özel İP veya Yıllık Destek Hizmeti Satın almadıysanız ÖDEMİYORSUNUZ !

Diyelimki Anlaştık Nasıl Başlayacağız ve Nasıl İlerleyeceğiz ?

Proje, teklif geçerlilik süresi içerisinde tarafların sözleşmeyi imzalamasıyla birlikte ve ödemenin alınması ile başlar.

Projeniz açılır açılmaz mail adresinize projenizi takip etmek, destek ticketi açmak ve faturalarınızı ödemek için “Pena Yazılım Destek Paneli” giriş bilgileriniz gönderilir.

Web siteniz ile ilgilenecek personel sizinle ilk görüşmeyi yaparak tasarım süreci ile ilgili bilgileri not eder veya doldurmanız için bir TASARIM BİLGİLENDİRME FORMU gönderir.

Tasarım formu bize ulaştıktan sonra web sitenizin istekleriniz doğrultusunda tasarlanmaya başlar ve sizden gelen onaylar neticesinde web siteniz teslim edilir.

Soru Sor

Formu kullanarak soru sorabilirsiniz.

Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...