Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri, son yıllarda artan sosyal medyanın gücü ile daha da önem kazanmıştır. Birçok kurumsal firma artık sosyal medya uzmanları ile birlikte çalışmaktadır. Sosyal medya danışmanlık hizmetleri firmanız için sizin göremediklerinizi görüp, bu doğrultuda raporlar ve analizlerle sosyal medyadaki gücünüzü ve hakimiyetinizi arttırmak için çalışırlar. İçerik paylaşımlarının düzenlenmesi, müşterilerinizle olan iletişimleriniz, satış stratejileri gibi önemli konularda düzenlemeler yaparak sosyal medyadan maksimum verimi almanız sağlanır.

Bu hizmetler dışında günlük veya haftalık olarak sunulan raporlarla sosyal medyadaki büyüme oranınız, hedef kitleniz gibi verilerin istatistikleri çıkarılarak size sunulmaktadır. Artık sizde kurumsal firmalar gibi sosyal medya danışmanlık hizmetlerinden yararlanıp, bu doğrultuda büyüme oranınızı arttırabilirsiniz.

Penta yazılım, sektördeki gelişmeleri takip ederek, sosyal medya danışmanlık paketleri ile yukarıda anlatılan hizmetlerin hepsini siz müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli analizler sonucu, birlikte yapılan çalışmalarımız doğrultusunda ihtiyacınız olan hizmetleri belirleyerek bu konuda size yardımcı olmaktayız. Firmamızın sosyal medya konusundaki uzaman ekibi tarafından hazırlanan rapor, veri analizi ve hedef kitle belirlenmesi işlemleri sizin bilginize sunularak, sosyal medyadaki kontrolünüz için ilk adımlar atılmış olur. Ardından sizin için en uygun hizmet paketi seçilerek işlemler başlatılır.

İçerik Yönetimi

Siteniz üzerinden satışını yaptığınız ürün veya hizmetlerin kullanıcıya ulaşması çok büyük önem taşır. Bu konuda firmamızın çalışmaları doğrultusunda, sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlar, satışını yaptığınız ürün veya hizmetin talebini büyük oranda arttıracaktır. Danışmanlığınızı yaptığımız süre boyunca sosyal medyada içerik paylaşımlarınızı güncel tutmak ve müşteri potansiyelinizi arttırmak için çalışmalarımız olacak. Düzenli ve güncel olarak yaptığımız paylaşımlar sosyal medyadaki müşterilerinize kurumsal bir firma olduğunuz izlenimini yaratacak. Sosyal medyadaki hesaplarınızın yönetimi ile ilgili haftalık olarak sunduğumuz raporlarla, sürekli olarak bilgi alarak işiniz ne noktaya geldiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Müşteri İstek ve Şikayetleri

Sosyal medyada müşterilerinizden gelen soru ve şikayetleri anında değerlendirmek, cevaplandırmak, markanız açısından çok önemlidir. Müşterilerinizin istek ve şikayetleri tarafımızca değerlendirilip cevaplandırılır. Bu sayede müşterilerinize, güvenilir ve onları önemsediğinizi gösteren bir firma olarak iyi bir izlenim bırakmış olursunuz. Bu konulardaki haysiyetinizin farkında olmaları marka bilinirliğiniz açısından çok önemlidir. Özellikle sosyal medya gibi olumsuz yorumların çok hızlı şekilde yayıldığı platformlarda, bu konu üzerine çalışmalarımız sizi memnun edecektir.

Satış Stratejileri Belirleme

İnsanların neler istedikleri konusunda bilgiler toplayarak, kullanıcı odaklı reklam kampanyaları ile müşterilerinizin sattığınız ürün veya hizmeti almaları için onları ikna edebiliriz. Sosyal medya bu konuda doğru kullanıldığında çok iyi geri dönüşler alabileceğiniz bir platform.

Dijital Pazarlama

Halkla ilişkiler odaklı olarak gözden geçirilen markanız uzman ekiplerimizce yönetilir. Seo uyumlu metinler ve görseller kullanarak kurumsal sosyal medya hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemli bir konudur.

Diğerlerinden Farklı Bir Web Siteniz Olsun !12 Yıldır Başarılı Bir E-ticaret Sitesi Yönetiyoruz ! 13 Yıldır Bilişim ve Bilgisayar Sektöründeyiz !Web Sitenizin Ziyaretcilerini Müşteriye Çevirelim !

Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...