Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Turkcell Superonline İnternet Kesintisi 2021

Turkcell Superonline İnternet Kesintisi 2021
Turkcell Superonline İnternet Kesintisi 2021
27/03/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
6044

Superonline internet koptu, turkcell internet koptu, turkcell internet gitti, gibi soruları Google'a soruyorusanız doğru yerdesiniz, Turkcell superonline kullanıcısı olarak dün bende bir bağlantı kopukluğu yaşadım. Bu yüzden böyle bir şey yazmaya karar verdim. Umarım fayda sağlar. 

Bu aralar twitterda çok fazla superonline internet kesintisi, turkcell internet kesintisi, turkcell superbox internet kesintisi gibi etiketlerle binlerce paylaşım yapılıyor. Bir çok kullanıcı twitterda şuan sıkıntlarını dertlerini aktarıyor. Ülkemizin bilhassa Türkiyemizin başına corona virüs bela iken, bunca insan evde iken birde internetin kesilmesi veya yavaşlaması can sıkıcı hal alabiliyor. Turkcell bu konu ile ilgili bir açıklama yaptı mı yapmadı mı bilmiyoruz. Fakat Twitter kullanıcılarının attığı tweetlere göre herhangi bir açıklama yok. Yine twitter kullanıcıları super online ve turkcellin müşteri hizmetlerine bağlanamamaktan şikayetçi.  İnternet neden yok sorularına bir cevap bulamamakta. Twitter kullanıcılarının yapmış olduğu, yorumlara bakılırsa bir kısım internet kullanıcısının internetinin yavaşladığı, bir kısım kullanıcıların ise ara ara internet kesintiler ile karşı karşıya kaldığı, yine bir kısım kullanıcıların ise tamamen bir kaç saatliğine internetlerinin olmadığını ifade ettikleri gözüküyor.  

Biliyorum corona virüs nedeni ile milyonlarca insan evde ve canları sıkılıyor, internet olmayıncada iyice sıkıcı hale geliyor fakat buradan internet bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlara şunu söylemek istiyorum, Turkcell Türkiyenin kaliteli internet sağlayıcılarından, her türlü firmada bu tür aksaklıklar olabilir. Hız ve kalite konusunda ödün vermeyen Turkcell'in bu sorunu çözeceğine eminiz. Alt yapı çalışmalarının olduğundan haberimiz var. Umarız Turkcell yakın zamanda alt yapı çalışmalarını bitirir ve kesintisiz olarak internet hizmeti vermeye devam eder.

Twitter kullanıcılarının turkcell superonline internet kesintileri hakkında yaptıkları yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıya Puan Ver
6 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: