Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Ücretsiz WordPress e-Ticaret Temaları (WooCommerce Uyumlu)

Ücretsiz WordPress e-Ticaret Temaları (WooCommerce Uyumlu)
Ücretsiz WordPress e-Ticaret Temaları (WooCommerce Uyumlu)
14/07/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
24406

Ücretsiz WordPress e-Ticaret Temalarını sizler için derledik. WordPress tabanlı ücretsiz e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız mutlaka WooCommerce eklentisi ile entegreli şekilde projenizi yürüteceğinizi bilmenizde fayda vardır!

Küçük veya büyük eğer e-ticarete atılma fikriniz var ise mutlaka bu işin uzmanı bir Web Yazılım Firması ile irtibata geçmenizi önemle hatırlatırız! Penta Yazılım olarak 12 yıllık e-ticaret tecrübemiz her zaman yanınızdayız! Ücretsiz bize ulaşın! Danışın! Fiyat Alın!

Wordpress E-Ticaret Teması arıyorsanız, mutlaka Şahıs Şirketi İçin Gerekli Belgeler isimli konumuzu okumanızı öneririm. 

E-ticaret yeni teknolojiler ve konspetlerle hızla gelişiyor, önümüzdeki yıllarda daha yaygın kullanılması bekleniyor. Dünyaca yapılan araştırmalarda dünya internet kullanıcılarının tam %45’den fazlası çevrimiçi ticarete katıldığı araştırıldı. Bu araştırmaya göre e-ticaretin ne kadar doğru bir seçim olduğunu ne kadar muhtelem bir proje olduğunu anlamak çok zor olmayacaktır. Bildiğiniz üzere wordpress ile istediğiniz her türlü projeyi gerçekleştirebilirsiniz. Eskiden wordpress ile yapılacak şeyler sınırlıyken gelişen yapısı sayesinde her türlü projeye uygun hale getirildi. Wordpress tabanlı bir e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız hiç şüphesiz e-ticaret projeniz için WooCommerce eklentisi kurmak gerekecektir. Wordpress e-ticaret temalarının hepsi Woocommorce eklentisi kullanmaktadır.  Wordpress e-ticaret temalarının vazgeçilmez eklentisi de diyebiliriz.

WordPress e-Ticaret Teması araştıranlar, E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır isimli konumuzu da bol bol okuyorlar. Hayal gücünüzü ve projelerinizi daha da çok anlamlandırmak istiyorsanız mutlaka, e-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur isimli konumuzu da okumanızı tavsiye ederiz. 

Dünyaca ünlü e-ticaret siteleri tarafından WooCommorce eklentisi de desteklenmektedir.  Peki bir yüzde verebilir miyiz? Dünya çabında global olarak %35’i desteklemektedir. Bu da eklentinin ne kadar güvenli ve yaygın olduğunu göstermektedir.  Moda, Elektronik, Aksesuar vb. çeşitli e-ticaret siteleri oluşturnak için, internet aleminde milyonlarca tema vardır. Bu temalar hatta WooCommerce desteklidir. E-ticaret temanızı seçerken mutlaka mobil uyumlu olup olmadığı ve mobil uyumu ne kadar iyi olduğunu araştırmalı test etmelisiniz.

Ücretsiz wordpress e-ticaret teması arıyorsanız doğru yerdesiniz, burada 0 uyumlu WooCommerce eklentili wordpress e-ticaret temaları bulabileceksiniz.  Özenle test ettiğimiz ve seçtiğimiz wordpress e-ticaret temaları koleksiyonumuzdan umarım memnun kalırsınız.  Hemen şimdi aşağıya göz atın ve hayalinizdeki e-ticaret sitenizi oluşturmak için ilk adımı atın! 

AccessPress E-Ticaret Teması 

AccessPress e-ticarete adım atmak isteyenlere biçilmiş kaftan neden mi? WooCommerce ile uyumlu yeni nesil tema, hem hızlı hem modern!  Modern tasırımı, muhteşem özellikleri ve sezgisel arayüzü ile kullanıcı dostu bir temadır.  Hata ve eksiklikten nefret edenler için uygun bir tema. Bu tema e-ticaret sitesi oluşturmak için gereken tüm özellikleri ve işlevleri içerir. Temada birden fazla web düzeni, kaydırıcı, renk seçenekleri, çoklu kategori düzenleme araçları vardır. Şöyle ki temaya arzu ettiğiniz her türlü görünümü vermek son derece basittir.

AccessPress E-Ticaret Temasının Özellikleri

Temayı canlı özelleştirebilirsiniz,

WooCommerce Entegrasyonu,

Ürün ve İçerik Arama Motoru,

Promosyon Kodu Özelliği,

WooCommerce Ayarları

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

Zigcy Lite e-Ticaret Teması

Zigcy Lite, tüm WooCommerce özelliklerini içerisinde barındırıyor, bu temanın şıklığı göze çarpıyor. Temanın muhteşem bir SEO ayarı var. SEO Optimize edilmiş bir tema.  Hızlı yükleme özelliği mevcuttur. Temanın temiz kodlanmış olması, zarif olarak tasarlanmış oluşu ve son derece esnek ayarlanabilir Anasayfası ile zarif bir görünüme sahiptir. Zigcy Lite Wordpress e-ticaret teması araştıranlar veya  düşünenler için uygun zarif bir tema.

Zigcy Lite'nin Özellikleri

 1. Full özelleştirici üzerine kurulmuştur,
 2.  3 ayrı demo, tek tıklama ile demo içe aktarma,
 3. Yeni nesil WooCommerce teması,
 4. Derin WooCommerce Entegrasyonu,
 5. Promosyon Bölümü, Ultra Renk Yapılandırması
ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

StoreVilla e-Ticaret Teması

StoreVilla, bunu neden 3. sıraya koydum bilmiyorum belki 1. sırada da olabilir. Temiz ve modern bir tasarıma sahip wordpress e-ticaret teması diyebiliriz. Ücretsiz e-ticaret/woocommerce teması. Ücretsiz olmasına rağmen, bir çok özelliği olan tema. Başarılı e-ticaret teması adayı bence. Çok fazla seçeneği ve özgünleştirme ayarı var. 10'dan fazla bileşen yani widgetleri var. Bence denemelisiniz.

StoreVilla Başlıca Özellikleri:

 • Tamamen Özelleştirici
 • Derin WooCommerce Entegrasyonu
 • Gelişmiş Ürün Arama
 • WooCommerce Ayarları Etkin
 • Yüksek Konfigüre Edilebilir Ana Sayfa
ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

ShopIsle e-Ticaret Teması

ShopIsle, e-ticarete yeni başlayanlar için güzel kullanımı basit bir WordPress e-ticaret temasıdır.  Ürünlerinizi internet dünyasında çok kolay bir şekilde satabilmeniz için WooCommerce eklentisi ile entegre edilmiştir.  Bu tema çok iyi ve çok temiz kodlanmış hatta bu kodların bazı yazılımcılar tarafından onaylandığı yabancı kaynaklarda yazılıdır. Sezgisel tema seçenekleri ve buna ait panel ile site ayarlarınızı hemencecik yapabilirsiniz.  Bu temada göze çarpan en güzel özellik basitlik ve hızlı yükeleme hız konusunda iyi optimize edilmiş bir temadır.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

EightStore e-Ticaret Teması

 

EightStore Mağazası, muhteşem WordPress Ücretsiz E-Ticaret Teması diyebilirim. Çünkü bu temayı yapan arkadaşımız, tüm ihtiyaçları gözönüne bulundurarak tasarlamış. Zengin özelliklere sahip Ücretsiz Wordpress E-Ticaret Teması ile mutlaka tanışmalısınız.  Bu tema ile hiç bir bilginiz olmadan e-ticaret dünyasına adım atmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Esnek tasarımı herkes için çok büyük kolaylıklar sağlıyor.  SEO uyumlu ücretsiz WordPress e-ticaret teması ile tanışma vakti bence geldi!

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

WpStore e-Ticaret Teması

WP STORE Zarif tasarımlı WP Store temasını yeni başlayan herkes mutlaka duymuştur. Her türlü satışı yapabileceğiniz hoş tasarıma sahip bu tema tabii ki WooCommerce eklentis ile sorunsuz çalışmaktadır. Bu tema ile olağan üstü e-ticaret sitesi oluşturma fırsatı yakalayabilirsiniz. En yeni trend özellikleri bile göz ardı etmemiş bu tema ile mutlaka zaman geçirmenizi öneriririz.  Bu tema tüm ekran çözünürlüklerinde ve tarayıcılarında iyi çalışacak şekilde optimize edilmiş bir WordPress e-ticaret temasıdır.  Büyük eklentilerle sorunsuz çalışmaktadır. Denemenizi mutlaka tavsiye ederiz.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

TheShop e-Ticaret Teması

TheShop temasını çıktığından beri takip ediyorum, WordPress e-ticaret teması arayanların isteklerine göre tasarlanmış kullanıcı dostu bir tema. Bu tema popüler olan WooCommerce eklentisi tarafından desteklenmektedir. Tüm e-ticaret özelliklerini içeren bir temadır. Birden fazla şablon sunmaktadır. TheShop E-Ticaret teması ile hızlı bir e-ticaret sitesi oluşturmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Tema tamamen SEO dostu ve tüm tarayıcılar ile mükemmel bir uyum sağlar.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

Ghumti e-Ticaret Teması

Her türlü e-ticaret faaliyetleriniz için Ghumti isimli bu temayı kullanabilirsiniz. Modern ve Zengin özellikle Wordpress E-Ticaret teması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tema WooCommerce ile mükemmel bir uyum sağlar. Temiz ve yaratıcı bir tasarıma sahiptir. Bu tema ile ürünleriniz hakkında kolayca makale ve blog yazısı yazabilirsiniz. Böylelikle çok daha fazla kitlelere ulaşabilirsiniz. Bir çok öğeyi kendi zevkinize göre düzenlemenin keyfini yaşayın!

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

Emmet e-Ticaret Teması

Emmet, e-ticaret sitesi açmak isteyenler için yaratıcı ve ücretsiz Wordpress E-ticaret temasıdır. Güçlü özellikleri ve şık  modern tasarım ile temanın ayrı bir havası var. Bu temada herhangi bir uzmanlığınız olmadan websiteinizi özgünleştirebilir, özelleştirebilirsiniz. Wordpress Özelleştirici ile tamamen sorunsuz şekilde entegrelidir. Bu tema hemen hemen tüm cihazlarda (bilgisayar, tablet, telefon ) ve tüm tarayıcılarda (firefox, Chrome, İnternet Explorer) çalışmaktadır. Bu tema kullanıcı dostu bir deneyim sağlayacaktır.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

Shopper e-Ticaret Teması

Shopper Wordpress E-Ticaret Teması, Ücretsiz Wordpress E-Ticaret teması arayanların hiç şüphesiz en aradığı özelliklerin başında temiz ve minimal düzene sahip, duyarlı tema gelmektedir. Tonlarca kişiselleştirme seçeneği sunmanın yanında eklentilerle sorunsuz çalışması bu temayı kullanmanız için süper bir sebep. Shopper Ücretsiz Wordpress E-Ticaet Teması gerçekten basit, duyarlı ve SEO 'ya çok iyi şekilde optimize edilmiş.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

eStore e-Ticaret Teması

eStore, En iyi ücretsiz Wordpress E-Ticaret Teması, bana göre eStore temasıdır! Neden mi? Çünkü bu tema ücretsiz WordPress e-ticaret teması olmasına rağmen, eksiksiz, premium benzeri özellikler sizlere sunar. Başarılı bir girişimciyseniz, işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız,  mutlaka bu tema ile yola çıkmalısınız. Çok kolay ve hızlı bir temadır. 10+ widget alanı, 12+ özel widget, ana renkleri değiştirme imkanı, sadece bir kaç özelliklerinden, mutlaka kurup deneme yapmanızı öneririz.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

Styled e-Ticaret Teması

Styled Store, bir çok popüler ve güçlü özelliğe sahip öne çıkan Ücretsiz Wordpress E-Ticaret Temasıdır. Modern tasarımı sevenler için tasarlanmıştır.  Birden fazla sayfa düzeni, blog düzeni, ve diğer özelleştirme imkanları sunar. Bu temada gözüme çarpan özelliklerin başında tabiiki bunlar yok, ürün ekleme kolaylığı çok hoşuma gitti, eminim sizinde hoşunuza gidecektir. Eksiksiz bir ücretsiz wordpress e-ticaret teması bana göre!

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

StoreFront e-Ticaret Teması

Storefront, WooCommerce ve bu eklentiye ait uzantılarla çok iyi şekilde optimize edilmiş bir tema, bu temada bana saçma gelen bir çok özellik yok. Bu nedenle temada gereksiz bileşen ve kodlar olmadığından tema rakiplerine göre çok daha hızlı.  Tema SEO ve hıza önem verenler için çok iyi bir çözüm olacağına inanıyorum.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

TopShop e-Ticaret Teması

TopShop ile güzel bir ücretsiz Wordpress E-Ticaret sitesi kurabilirsiniz. Bu temada bir şeyi yayınlamadan önce canlı olarak önizleme yapabilirsiniz. Tema, 2 başlık düzeni, tam genişlik, kutulu düzen, sınırsız renk seçenekleri, sosyal medya ile entegreli gibi özellikleri taşımatadır. Özel tasarımı ve WooCommerce Entegrasyonu ile birlikte gelir.  Büyük trafik çekmek isteyenler için SEO Optimizesi güçlü bu temayı kullanabilirler.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

ShopStar e-Ticaret Teması

ShopStar, ücretsiz WordPress e-ticaret teması arayanların imdadına koşan bir başka tema, bu temada son derece göze estetik geliyor, modern ve güzel tasarımı harici temiz kodlanmış olması hem estetik hem hızlı olmasını sağlıyor. WooCommerce eklentisi ile birlikte otomatik kuruluyor, kurar kurmaz ürünlernizi kolaylıkla satabilirsiniz. SiteOrigin yani sayfa oluşturucu , İletişim Form 7 ile birlikte kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

CommerceMarket e-Ticaret Teması

CommerceMarket, namı değer e-Ticaret Pazarı isimli tema, ben bu temayı daha çok, spor malzemeleri , kitap satışı veya kozmetik  ürünleri satabileceğiniz bir WordPress teması olarak görüyorum. Bu temada gezinmek son derece kolaydır. Tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışması ve WooCommerce ile mükemmel uyumu pozitif puan kazandırıyor.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

BB-eCommerce e-Ticaret Teması

BB ECommerce Store ücretsiz WordPress E-Ticaret teması fakat bu tema hiçte ücretsiz gibi durmuyor! Premium özellikli temalarda bile olmayan özellikleri mevcut! Ücretsiz çok amaçlı e-ticaret temasını mutlaka yükleyip keşfetmelisiniz. Biz yinede sizlere birazcık ipuçucu verelim. Bu tema ile elektronik bir mağaza, moda mağazası, spor malzemeleri, kozmetik ürünleri vb. gibi her türlü e-ticaret faaliyetleriniz için kullanabilirsiniz.  Wordpress en son sürümü ile pürüssüz çalışır. Bu temayı yüklemekte sorun yaşarsanız, temada kuruluma ilişkin bilgi ve belgeler var mutlaka okuyun.  Bu tema Wordpress için tasarlanmış e-ticaret eklentileri ile de mükemmel çalışır.

ÜCRETSİZ İNDİR DEMO e-Ticaret Paketi SATIN Al

 

Yazıya Puan Ver
3 Kişi Puan Verdi