Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Whatsapp Sahte Mesaj Gönderme (Fake Mesaj)

Whatsapp Sahte Mesaj Gönderme (Fake  Mesaj)
İnternet
blog kategorisi
paylaşım tarihi
yorum sayısı
yazar
görüntülenme sayısı
3 yıldız

Whatsapptan sahte mesaj gönderme, sahte mesaj oluşturmak için bu siteler tam size göre online sahte mesajlaşma siteleri..Whatsapp Fake Mesaj Gönderme siteleri son zamanlarda çok fazla popüler olmaya başladı. Büyüklerimize veya flörtlerimize , bir bahane sunmak için kullanılmaya başlansa da güzel şakalar da yapılmaktadır.

Whatsapp Fake Mesaj Nasıl Gönderilir sorusunun en temiz cevabı bu yazımızda, peki whatsapp fake mesajlaşma sistemi ile başka neler yapılabilir?

Bana göre whatsapp fake mesajlaşma sistemi ile facebook ve instagramda paylaşımlar yapılabilir, mesela komik iki insan arasında geçen diyologlar paylaşılabilir.

Ya da whatsappdan yazılmış gibi bilgilendirici notlar paylaşılabilir artık hayal dünyanıza kalmış bir olay…

Online Whatsapp Fake Mesaj Gönderme  Sitesi

Sahte Whatsapp Sohbetleri oluşturabileceğiniz siteleri sizler için derledik Whatsappın her yerini aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak değiştirebilirisiniz, bu site sayesinde, zaman, teslim tarihi, teslim durumu ve daha fazla şeyleri değiştirmeye olanak sağlıyor. Fake mesajlaşma sistemini başkasının anlaması imkansızdır. Orijinal whatsapp ile birebir aynıdır.

Sahte Whatsapp Mesajı Oluşturmak İçin Buraya tıklayın  :

Bu sitenin yapımcısı, Sahte Whatsapp Mesajlaşma sistemini şöyle açıklıyor, orjinali ile birebir yaptıklarını, her türlü ince ayarın yapılabileceğini, fotoğraf şeklinde sahte mesajı indirebileceğinizi, sohbet mesajlarının saatlerinin değiştirilebileceğini, whatsapp arka planını değiştirebileceğnizi ve bir çok şeyi özelleştirebileceğinizden bahsediyor.

Yine yapımcı kendi anasayfasında dediğine göre, Whatsapp'a benzeyen sahte sohbetler oluşturmanız için bu siteyi oluşturduk diyor, hızlı şekilde gerçekçi whatsapp sohbetlerini simüle etmek için bu site var diyor... :)

Yazıya Puan Ver
12 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: whatsapp
Yorumlar (1)
User
Esra
09.06.20
Cevap Yaz
fake mesaj uygulamasından bence çok daha güzel ve kullanışlı, benim hoşuma gidiyor
Yorum Yap
E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile belirtildi.
Blog Kategorileri
Etiketler