Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Wordpress Kadın Temaları

Wordpress Kadın Temaları
Wordpress Kadın Temaları
12/09/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
1601

Wordpress Kadın Temalarında bulunan özellikler son bir kaç yılda çok rağbet görmeye başladı? Peki neden Wordpress kadın temaları bu kadar değerli oldu? Çünkü kadınlar güçlü ve modern tasarımlar tercih ediyor. Kadınsı tasarımlar daha çok ilgi çekiyor.  Kadın üzerinden mükemmel bir internet pazarı var. Alışverişten sağlık, sağlıktan yeme-içme spor'a kadar  çok geniş bir alana hitap ettiği için kadın wordpress temaları bu denli popüler oldu. Genellikle google adsense ile uğraşan webmasterlar da kadın wordpress temalarını tercih ederler bunların en büyük nedeni kadın wordpress temaları hızlı ve temiz kodlanmış oluşu kendinden adsense eklentili olması ve ingilizce kadın üzeirne blog açarak dolar üzerinden para kazanmak istemeleridir.

Bu Wordpress Temalarının çoğu internet aleminde çok kolay şekilde bulunacaktır. Hatta Google'da " WordPress Kadın Temaları" diye arattığınızda binlerce Ücretsiz Wordpress Kadın Teması görebileceksiniz. Fakat biz sizler için favorilerimiz olan kadın temalarını bir araya getirdik. Daha Fazla uzatmadan piyasadaki en iyi kadın wordpress temalarını sizler için listeliyoruz!

1.CHİCSERVE

ırmalar ve testler sonucu çok popüler kadın sitelerinin bu tema ile üzerinden tasarlandığını öğrendik. Kadınlara hizmet sağlayacaklar için mükemmel bir tercih olabilir. Kadın Wordpress Teması arayanlar için tavsiye ederiz. Temanın özelliklerine gelince şık ve esnek bir tasarıma sahiptir.  Tasarımı gayet kolay ve keyiflidir. Tut sürükle mantığı ile öğeleri gösterilmesi istediğiniz sayfalarda yayınlayabilirsiniz. Elementor sayfa yapıcı ile güzel uyumlu çalışır.

ChicServe Kadın Temasında  bazı özelliklerinden bahsetmek isterim. İstediğiniz şekilde sayfalarınızı ayarlayabilirsiniz. Temada güzel bir galeri sistemi de mevcuttur. Temanın benim gözüme çarpan ilk özelliği SEO dostu bir kadın teması olmasıdır. Neden bu özellik benim için önemli derseniz. Potansiyel müşterileriniz google veya başka bir arama motorunda sizi bulmakta zorluk çekmez. Bu yüzden SEO çok önemli. SEO konumuzun önemi için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Bu tema aynı zamanda WoooCommerce ile mükemmel uyum içinde çalışır.

İNCELE           &           ÖZEL YAPTIR

2.GLAM PRO

Glam Pro Wordpress Kadın Teması, belki bilmeyeniz yoktur, bu kadar popüler temanın bilinmmemesine imkan vermiyorum. StudioPress firmasına ait bu tema da özellikleri ile göz kamaştırıyor. Bu temanın gözüme çarpan en iyi özelliklerinden bitanesi çok çeşitli şablonlara sahip olması. Bir çok alanda kullanabileceğiniz bir tema.  Resimden de anlaşılacağı üzere tema çok feminen ve kadınsı duruyor.  Kadınların ilgi ve dikkatini çekmek için bol miktarda beyaz ve pembe renkler kullanılmış.  Temada tut sürükle bırak mantığı olması da kullanımını kolaylaştırmış

Bu temanın birde özellikle mobil duyarlılığı çok hoşuma gitti.  Her türlü elektornik cihaza 0 uyumlu sağlayan belkide nadir Wordpress Kadın Temalarından bir tanesidir.  Sağlam ve kullanışlı temayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz!

İNCELE           &           ÖZEL YAPTIR

3.KLOE

Kloe Wordpress Kadın Teması, ben bu temayı nedense hep böyle yaşam tarzı bir blog gibi hayal ediyorum. Youtube'de vlog videoları yapan kadınların veya günlük yaşama dair yazılar yazan, giyim, kuşam, yemek, moda gibi konların ele alınacağı bir tema olarak hayal ediyorum. Yazılarıınz daha çok ilgi çekici olması için bir sürü şablon deneyimi sunuyor. Tek tıkla demo yükleme seçeneği olması da bu temanın ne kadar sağlam ve popüler olduğunun göstergesidir.

Kloe Wordpress Kadın teması ayrıca WooCommerce eklentisi ile 0 uyum sağlar.  Bu eklent ile Kadın sektöründe para kazanma şansınız artar. Fiziksel öğeleri satabilmeniz için Wordpress kullanıcılarının kesinlikle WooCommerce eklentisi kurması gerekir.

ÜCRETSİZ İNDİR           &           ÖZEL YAPTIR

4.ISABELLA

Isabella ismindende anlaşılacağı üzere bir Wordpress Kadın Temasıdır. Demosuna göz gezdirdiğinizde bu temanın şıklık için tasarlandığını fark edeceksiniz. Bu temada otomatik kaydırıcı özelliği sizi bir çok gereksiz işlerden kurtarmış olacak. Popüler blog  gönderilerinizi veya kategorilerinizi sergilemek için harika bir özellik! Bu temada stillerin bile kadınsı yapılması göze hoş gelmesi pozitif bir özellik.  Bu temada arka planı değiştirmek veya arka plana resim koymakta çok basit. 

Sitenize alt bilgiler ekleyebilmek üst menülei düzenlemekte yine çok kolay. Isabella  kurar kurmaz pembe şık bir temaya sahip oluyorsunuz. Yazı tipi ise Sherif olarak karşınızda olacaktır. Tabii bunları özelleştirebilirsiniz. Ben yerinizde olsam Arial yazı tipi kullanırdım.

ÜCRETSİZ İNDİR           &           ÖZEL YAPTIR

5.AİLEEN

Gezgin kadınlar için Wordpress teması arıyorsanız bu mükemmel bir çözüm olur diye düşünüyorum.Sadece Gezgin kadınlar için değil, moda ile ilgili kadınların da gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir tema! Bu tema kadın temasıdır!  Her şeyi kadınsıdır. Tema 0 duyarlı olup, Mobil uyumu müthiş şekilde sorunsuz çalışmaktadır. Mobil Optimizasyonu çok iyi şekilde yapılmıştır. Tek tık ile demo kurma özelliği ise sizi bir çok gereksiz işlemden kurtarır.

Aileen Kadın Wordpress Teması, sosyal medya paylaşma beğenme eklentilerini kendisinde barındırması ve  MailChimp ve WooCommerce desteğini tema içerisinde sağlaması nedeniyle tercih edilenler listesinin başında geliyor.

ÜCRETSİZ İNDİR           &           ÖZEL YAPTIR

6.CHİCSHOP

Kadın girişimciler için efsane bir wordpress kadın teması, WooCommerce ile müthiş şekilde birleşmesi, ürün, ayakkabı, elbise satmak isteyen veya başkaca fiziksel eşya satmak isteyen kadınlar için biçilmez bir kaftan. Ticaret ile uğraşmak isteyen ve e-Ticaret temalarına göz atmak isteyen kadınlar bu tema ile tanışmalı!

Bu tema ile sınırısz resim ve ürün eklemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ürün derecelendirme ve yorumlama destekleri bulunur. Duyurularla bazı ürünleri öne çıkartabilirsiniz. Başlıkta bir bildirim çubuğuna sahiptir.  SEO dostu olması ve Instagram ile entegreli çalışan bir kadın wordpress teması olması ilgi odağında hep  olmasını başarıyor.

ÜCRETSİZ İNDİR           &           ÖZEL YAPTIR

7.GEMA

 

Kadın Wordpress teması arayanların Gema isimli bu göz kamaştırıcı temaya mutla göz atmasını öneriyorum. Bu temayı bizzat indirip yükledim uğraşması bile keyif verdi.  Kadınsı bir tasarıma sahip olmasında bile herkes tarafından çok tercih edilen bir tema. Herkes bu temayı kullanabilir.  Yemek blogları için Wordpress teması arayanlardan tutun, moda, seyahat, veya kişisel blog siteleri açmak isteyenler için çok uygun bir wordpress teması. Bu tema Izgara düzeni isimli bir sistem  kullanılrak düzenlenmiş. Bu da en iyi görünüme sahip olmasına neden oluyor.

ÜCRETSİZ İNDİR           &           ÖZEL YAPTIR

8.TRİBE

İş kadınları için düşünülmüş ve tasarlanmış harika bir tema, Temanın öne çıkan özelliklerinin en başında, şık ve stratejik tasarım. Peki neden bu özellik önemli diye soracak olursanız, Tasarım her zaman daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olur.  Bu tema hizmetlerinizi zahmetsiz tanıtmanıza olanak sağlar. Bu temada WooCommerce ile mükemmel uyum sağlayabilir. e-Ticaret yapmak isteyen kadınların kullanabileceği bir temadır.

Wordpress kadın teması arayıp geliştirmek isteyenler bu temayı çok kolay ve az zamanda düzenleyebilir ve geliştirebilir.

ÜCRETSİZ İNDİR           &           ÖZEL YAPTIR

9.MAGİE

Bir başka 2020 yılında trend olan wordpress kadın teması denilince akla hiç şüphesiz Maggie geliyor, programlarını, hizmetlerini satmak isteyen kadınlar için son derece zarif ve modern bir yapıya sahip temayı kullanmak size mutluluk ve kolaylıklar sağlayacaktır. Bu temada öne çarpan özellk 3 pencereli özellik sistemi sayesinde kullanıcılarınız websitenizde çok rahat şekilde gezebilecek galeri ve portföy sayfalarınız ile daha fazla zaman geçirebilecekler. Tema markanıza mükemmel uyum sağlayacaktır. Çok kolay özelleştirilebilme özelliği sayesinde müthiş bir e-ticaret deneyimi de sağlar.

Bu temada ek olarak SEO  için özel çalımalarında yapılmış olması gerçekten mutluluk verici.

ÜCRETSİZ İNDİR           &           ÖZEL YAPTIR

10.PEPPER+

 

Pepper plus olarak bilinen bu temayı değerlendirmelerimizin 10. sırasına aldık. Wordpress kadın teması için fakrlı bir tercih olabilir. Minimal tasarımı ile göz önüne gelen bir tema. İçerisinde bir çok modülü barındırması, zarif ve minimal bir görüntüye sahip olması, elemantor gibi sayfa yapıcılar ile sorunsuz çalışması temanın tercih edilmesini sağlıyor. Bu tema  ayrıca gelişime geliştirmeye açık.

Bu temayı sıfırdan düzenlemek kolay çünkü tut sürükle sistemi bu temada bile var.  Bu temada hakkımızda, logo, tablolar , ekip üyeleri gibi tüm kurumsal bilgilerinizi çok kolay şekilde halledebilirsiniz.  Bu tema en popüler eklentilerle mükemmel uyum sağlar. SEO konusunda da iyi çalışmalar yapmış olmaları temanın kullanılması için başka bir iyi sebep.

 

ÜCRETSİZ İNDİR           &           ÖZEL YAPTIR

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: