Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım sayesinde müşterilerinize, rakiplerinizden farklı olduğunuzu kanıtlarsınız.

İnanıyoruz ki ;

kaliteli referanslara sahip web ajansları sadece kurumsal web tasarıma önem verir ve imajınızı müşterilerinize kurumsal bir şekilde yansıtır. Penta Yazılım prensip olarak Kurumsal Web Tasarım konusunda buraya sayfalarca yazı yazmak yerine müşteri referansları ile cevap vermeyi tercih eder. 

 

 

Kurumsal Web Sitesi Örnekleri

Doğru yansıtılan kurumsal kimlik firmanızın geleceğidir.

Uzman yazılımcı ve tasarımcı kadromuz ile kaliteden ödün vermeden her zaman "en iyi tasarım" mottosuyla kurumsal web tasarım projelerini tamamlıyoruz. Süreç boyunca endişe duymanızı asla istemiyoruz bu yüzden örnek referanslarımızı hemen inceleyebilirsiniz.

 

 

Kurumsal Mail Hizmeti Çok Önemli

Mailleriniz spam filtrelerine yakalanmamalı ve spam mail gelmemeli.

Kurumsal mail alt yapısı sayesinde mailleriniz hem giderken hem gelirken güvence altında. Kurumsal müşterilerimizi ilk yıl ücretsiz bir şekilde yandex mail alt yapısına taşıyarak Giden-Gelen mail alt yapılarını güvenceye alıyoruz. Üstelik kota ve hesap sınırı olmadan ! 

Neden Kurumsal Web Tasarımı Tercih Etmelisiniz?

Çünkü; kurumsal kimliği doğru yansıtmak, marka bilinirliğinize katkı sağlayacaktır.

  • Müşterilerinizin firmanız hakkındaki marka beklentilerini karşılarsınız ayrıca firmanıza  güven duymasını sağlarsınız.
  • Kurumsal Web Tasarım ile benzersiz satış teklifleri sunma imkanına sahip olursunuz. Yani yayınladığınız reklam kampanyalarındaki vaatlerinize müşterileriniz çok daha kolay ikna olur ve sizinle hızlı şekilde iletişime geçer veya ürün/hizmetlerinizi tereddüt etmeden satın alır.
  • Firmanızın kurumsal kimliği ve kurumsal web tasarımı ile marka bilinirliğinizi maksimum seviyede artırırsınız

Kurumsal Web Tasarım Üzerinden Müşterilerinizi Nasıl Kazanabilirsiniz?

Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürmelisiniz.

  • Tasarımın özellikle mobil uyumlu olmasının yanında modern ve kullanıcıların kolay kullanımına uygun olmasına dikkat etmek müşterilerinize ulaşmada önemli bir unsurdur.
  • Büyük veya küçük işletme olmak fark etmeksizin, potansiyel müşterilerinizin sizinle ilk tanıştığı yer web sitenizdir. Bu şu anlama gelir,  müşterileriniz firmanız hakkında ilk deneyimlerini muhakkak web siteniz ile kazanır. ( ilk izlenim, son şansınız olabilir )
  • Kurumsal Web Sitenizde mutlaka potansiyel müşterilerinizi eyleme geçirecek mesaj kutucuğu bulunmalıdır.  Örnek vermek gerekirse, “Hemen Satın Al”, “Ücretsiz Dene”, “Hızlı Form Doldur”, “İndirim Kodu Al”, “Ücretsiz Kullan” gibi metinler içermelidir. Tasarımda dikkat etmeniz gerekenlerden bir tanesi de kurumsal web tasarım ile tasarlanmış web sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinizin karar vermesinde yardımcı olmaktır.
  • Chatbot yazılımı aracılığıyla potansiyel müşterilerinizle anında iletişime geçmek bir başka önemli unsurdur. Otomatik metin robotu kullanmak sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Müşteri temsilcisi yerine böyle bir  robot kullanımı hem zaman anlamında hem prestij anlamında büyük kolaylıklar sunacaktır. 
  • Ürün ve hizmetlerinizin açıklamalarını sade ve net bir Türkçe ile yazmaya özen göstermek, görselleri dikkat çekici şekilde kullanmak, büyük faydalar sağlayacaktır.
  • Müşterileriniz için Kurumsal Web Tasarımın kullanılabilirliğine son derece önem verin, unutmayın karmaşık web tasarımlarında ziyaretçileriniz istediklerine ulaşamazlarsa potansiyel müşteriye dönüşemezler. Hemen sitenizden bir daha geri dönmemek üzere çıkarlar.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Her meslekte aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birilerini bulabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım konusunda müşterilerimize daima en uygun fiyatlı seçenekler sunmaktayız. Uzman ekibimizin marifeti ile hem zamandan, hem iş gücünden tasarruf sağlayarak modern ve çağın koşullarına uygun esnek paketli çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimizin bütçelerine göre Kurumsal Web Tasarım ihtiyaçlarını tamamlamalarına son derece dikkat ediyoruz ve yardımcı oluyoruz. 

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları almak için “Hızlı Teklif Oluştur” butonunu kullanarak ücretsiz olarak fiyat alabilirsiniz.

Dilerseniz 0850 302 69 50 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya satis@pentayazilim.com adresine mail çekerek ücret bilgisi alabilirsiniz.

Referanslarımız

Türkiye’nin 81 ilinde 40’dan fazla sektörde faaliyet gösteren 200+ referansımızdan bazıları…

ÖZTREYLER A.Ş
Türkiye'nin kendi alanında en büyük kamyon kasası üretimi sağlayan ÖZTREYLER web sitesi tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ömer S.
Verilen Hizmet : UI / UX / Kodlama
Web Site : oztreyler.com.tr
Siteye git
ASİS ELEKTRONİK A.Ş
Türk Savunma Sanayiinde Şahlanış Gösteren ve Yüzde Yüz Yerli Sermayeden Oluşan Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş Penta Yazılım'ı Tercih Etti.
Müşteri : Barış Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Yazılım/ UI / UX
Web Site : asisguard.com.tr
Siteye git
PROCONTRACT A.Ş
Mobilya ve Dekorasyon alanında 40 yıllık tecrübe sahibi PRO CONTRACT Dekorasyon Mobilya Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Emin Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.procontract.com.tr/
Siteye git
MORFOSE KOZMETİK A.Ş
Sora Grup bünyesinde bulunan ve Türkiye'nin kozmetik alanında Dünyaya açılan markası olan MORFOSE KOZMETİK Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Damla Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.morfose.eu/
Siteye git
DÖNERCİ ALİ USTA
Dünyanın ilk döner restoran zinciri olan Dönerci Ali Usta Web Tasarım / UI ve UX işlerinde Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Veren Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Ali Bey
Verilen Hizmet : Web YAZILIM / UI / UX
Web Site : www.aliusta.com.tr
Siteye git
OK SILVER
Dünya'nın en büyük bayan gümüş imalat ve ihracatçısı OK SILVER Web tasarım hizmeti, Video Tanıtım ve Ürün fotoğraflama işlemlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Gökhan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Kodlama / Fotoğraf Çekimi
Web Site : oksilver.net
Siteye git
KIA ( OĞUŞLAR )
İstanbul'un en çok KIA Satan bayisi OGUSLARKIA.COM yeni tasarımı ile buluştu! Mobil uyumlu responsive arayüz, kullanıcı dostu servis randevu sistemi ve full yönetilebilir admin panel tasarımı yanı sıra danışmanlık hizmetleri de verdik ! Tüm Anahtar kelimelerinde Google da 1. Sayfaya Ulaştırdık
Müşteri : Enes O.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.oguslarkia.com
Siteye git
ROSENSE
Rosense ürünlerinin güney doğu asya dağıtıcısı olan ROSENSEA projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı,Özel Yazılım, Görsel ve İçerik Desteği,Logo tasarımı.
Müşteri : Mustafa H.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.rosensea.com
Siteye git
SEDAT UÇAN
Türkiye’nin en ünlü tasavvuf sanatçılarından biri olan SEDAT UÇAN’ın web sitesi yayında ! Gelişmiş Etkinlik Programı , Full Yönetilebilir Albüm ve Mp3 Sistemi ve sosyal medya danışmanlık hizmetleride verdik !
Müşteri : Sedat U.
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.sedatucan.com.tr
Siteye git
TOPTAN BİLGİSAYAR
16.000 Üyesi 6000 Bayisi Olan Türkiye'nin En Büyük Bilgisayar Toptancılarından Biri Olan E-Ticaret Girişimimize 360 Derece Hizmet Vererek Her Alanda Başarılı Olduk.
Müşteri : Hakkı C.
Verilen Hizmet : Arayüz Tasarımı & Kodlama
Web Site : www.toptanbilgisayar.net
Siteye git

Kurumsal Web Tasarım Hakkında

Sıkça Sorulan Soruları Yanıtladık

-
Kurumsal Web Tasarım Aslında Nedir?
Web sitelerini kendi içinde ikiye ayırabiliriz. Kişisel web siteleri ve kurumsal web siteleri. Kişisel web sitelerini adı üzerinde kişiye özel hazırlamak en doğru seçim olacaktır. Fakat kurumsal web sitelerini bağlı bulunduğu kurumun kurumsal kimliğine göre hazırlamak gerekir. Kurumsal kimliği doğru yansıtan bir web sitesi için gerçekten kayda değer bir çalışma yapmak gerekir.