Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım sayesinde müşterilerinize, rakiplerinizden farklı olduğunuzu kanıtlarsınız.
İnanıyoruz ki ;
kaliteli referanslara sahip web ajansları sadece kurumsal web tasarıma önem verir ve imajınızı müşterilerinize kurumsal bir şekilde yansıtır. Penta Yazılım prensip olarak Kurumsal Web Tasarım konusunda buraya sayfalarca yazı yazmak yerine müşteri referansları ile cevap vermeyi tercih eder. 

Kurumsal Web Tasarım Kurumsal Kimliğiniz İçin Gerekli

Doğru yansıtılan kurumsal kimlik firmanızın geleceğidir.

Hızla dijitalleşen dünyamız da kurumsal web tasarım çok daha önemli bir hale gelmeye başladı. Özellikle malum zorlu süreç de online sistemler ve dijitalleşme çok daha hızlı gelişmeye başladı. Bu yüzden kurumlar ve kişiler bu dijitalleşen dünyaya kaliteli ve profesyonel şekilde hazırlanmış web siteleri ile adım atmaya başladılar. Bu adımı henüz atmamış kurum ve kişiler ise kurumsal ve web tasarım yapan ajansları tercih etmeye başladılar. Çünkü bu şekilde profesyonel hazırlanan siteler fonksiyonel oluşları ve Google’da ön plana çıkmaları ile özellikle tercih edilmeye başlandı. Bu sürece ayak uydurmak istenildiğinden bu sektörde rekabet giderek artmaya devam ediyor ve web tasarım ile orijinal ve kaliteli bir site yaptırmak isteyenlerin sayısı da günden güne artmaya devam ediyor.

Kurumsal Web Tasarım İçin Profesyonel Web Ajansı Gerekli

Doğru web tasarım firması ile çalışın!

Web tasarımda amaç müşterinin ya da firmanın isteklerine uygun ve isteklerinin yanında kurumsal kimlikleri ile uyumlu siteler oluşturmaktır. Bu siteleri oluştururken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır ve bu unsurlar şu şekildedir:

 • Web Sitenin kesinlikle yapılan kurumu, firmayı ya da kişinin isteklerini yansıtması gerekir.
 • Yapılan web sitenin fonksiyonel olarak kaliteli ve kullanıcı dostu olması sağlanır. Bu sayede Google gibi arama motorlarında ön plana çıkması amaçlanır.
 • Web tasarım sürecinden önce kesinlikle ayrıntılı şekilde müşteri ve kurumdan nasıl bir site istedikleri kesinlikle dinlenmelidir.

Bu ve bu gibi süreçler daha ayrıntıya inerek anlatılabilir. Kurumsal ve profesyonel web tasarım sürecinde bu soruların sorulması ve bu sürecin aşamalı biçimde izlenmesi çok önemlidir. Bu şekilde çok daha net ve kesin bir sonuca ulaşarak kusursuz bir site oluşturulabilir. Bu yüzden web tasarım sürecinde acele edilmemeli, profesyonel bir ekiple beraber çalışmalısınız. Ekipte profesyonel ve kendini kanıtlamış yazılımcı ve grafik tasarımcıları olmalıdır. Bu yüzden bu tarz web tasarım firmaları bu süreçte önemlidir.

Adım Adım Kurumsal Web Tasarım

Çünkü; kurumsal kimliği doğru yansıtmak, marka bilinirliğinize katkı sağlayacaktır.

Web tasarım yapım süreci birçok aşamadan oluşur. Bu aşamaların hepsine müşteride yapan kişilerde uymalıdır. Çünkü bu süreçte sadece web tasarımcılara değil müşteriye de bazı görevler düşmektedir. Bu süreci şu şekilde özetleyebiliriz:

 1. Öncelikle ilk aşamada müşteri çok dikkatli dinlenmeli ve müşterinin istekleri özümsenmelidir.
 2. Bu sürecin ardından ise müşterinin isteklerinden hangisinin mantıklı ve yapılabilir olduğu ve neler değiştirilirse daha sağlıklı sonuçların ortaya çıkacağı müşteriye aktarılmalıdır.
 3. Sonrasında müşteri ile ortak bir karara ulaşılır ve web tasarım süreci başlar.
 4. Öncelikle grafik tasarımcılar sitenin multimedyasını yani videolar, resimler, görüntüler ve daha birçok şeyi siteye yüksek çözünürlükte ekleyerek sitenin ilk temellerini atar. Atılan bu temeller üzerine sitenin geri kalanı oluşturulur.
 5. Sonraki aşamada ise coderlar devreye girer. Bu süreçte sitenin ara yüzü, sekmeleri, yani sitenin fonksiyonelliğini oluşturan temeller atılır. Kodlama ve grafik tasarım sürecinde müşteriyle verdiğiniz ortak kararları uygulamanız ve sitenin temellerini ona göre atmak çok önemlidir.
 6. Bu üstteki aşamalar kurumsal ve profesyonel web tasarım temelleridir. Bu temellerin sağlam olması için penta yazılım gibi profesyonel bir web tasarım ajansı oluşturmanız çok önemlidir.
 7. Temelleri atılan sitede sonraki aşama gerekli testleri yapmaktır. Site geçici şekilde hosting edilir ve kodlama ve grafik tasarım sürecinde yapılan şeylerin stabil çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Ortaya çıkan hatalar feedbackler ile düzenlenerek ortaya kusursuz bir site çıkması sağlanır.
 8. Web tasarımı yapım süreci genel hatlarıyla bu şekildedir. Bu süreçte web sitesini yapan ekibin iyi bir iletişime ve yardımlaşma becerilerine sahip olmaları önemlidir. Bu yüzden web tasarımı yapım süreci aşamalardan oluşur ve her aşama sağlam temeller üzerine kurulu şekilde yapılmalıdır.

Kurumsal Web Tasarım Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürmelisiniz.

Bu süreç içerisinde bazı aşamalara diğerlerinden daha çok dikkat edilmesi gerekir. Bu aşamalar ve bu aşamalara neden dikkat edilmesi gerektiği sebepleri ile genel manada şu şekildedir;

 • Öncelikle ilk aşama ve her şeyin temeli olan aşama müşteriyi ya da site yaptırmak isteyen firmayı iyi dinlemektir. Eğer siteyi yaptırmak isteyen yer kurumsal bir firma ise firmanın kurumsal kimliğini özümsemeli ve yaptıkları işlerin genelini çok iyi şekilde bilmelisiniz. 
 • Eğer işi yaptıran özerk bir firma ya da bir müşteri ise öncelikle kurumsal bir kimlikleri olup olmadığı gerekli sorular ile anlaşılmalıdır. Eğer kurumsal bir kimlik oluşturmamışlarsa bu konuda da fikirler vererek yardımcı olmalı ve web tasarımına bu şekilde başlamalısınız. Bu sayede karşı tarafa işi ne kadar ciddiye aldığınızı da belirtmiş olursunuz.
 • Sonraki en önemli aşama ise test aşamasıdır. Bu aşamada kesinlikle rehavete kapılmamalısınız. Çünkü bu aşama sitedeki küçük büyük demeden tüm sıkıntıların giderildiği aşamadır. Bu aşamada yaptığınız düzenlemeler sayesinde kusuru olmayan bir site ortaya koyabilirsiniz. Bu durumda dolaylı yoldan müşteri memnuniyetini arttıracaktır.
 • Yapım aşamalarında özellikle dikkatli şekilde yaklaşmanız gereken aşamalar bunlardır. Çünkü bu aşamalar başlangıç ve bitiş aşamaları olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Yani web tasarımından önce yapılan sitenin temellerini müşteri-firma ile konuşarak belirlemeli bitiş aşamasında ise testler ile kusursuz bir site sunmaya çalışmalısınız.


Hızlı Dijitalleşme Dönemi ve Bu Süreçte Web Sitelerinin Etkisi

Dijitali Yakalayın!

Dijitalleşme sürecinin bu kadar hızlanmasının ana nedeni pandeminin bizleri birçok şeyi evden yapmaya zorlamasıdır. Bu işlerini içinde online eğitim, online alışveriş, online rezervasyon gibi şeyler çok fazla tercih edilir hale geldi. Bunu fark eden kurumlar ve kişilerde dijitalleşmeye ve kaliteli siteler yaptırma yolunu tercih etmeye başladılar. Bundan dolayı web tasarım sektöründe ve ticari sektörde dijitalleşmede bir rekabet ortamı oluşmaya başladı. 

Bu rekabette ön plana çıkmak ise kaliteli ve Google algoritmasına uyumlu siteler yaptırmakla mümkün olmaya başladı. Bu süreçte Penta Yazılım gibi başlıca firmalar tercih edilmeye başlandı. Çünkü web tasarım süreçlerinde kurumsal ve profesyonel web tasarım en çok aranan şey haline geldi. Çünkü site yaptıran müşteriler siteye girenleri sitede tutabilmek, site içinde bulunması istenilen şeylerin kolay bulunması gibi özellikleri siteye ancak profesyonel bir firma aracılığı ile katabiliyorlar. Bu yüzden bu dijitalleşme sürecinde rekabet, web sitesinin fonksiyonelliğine ve tasarımına bağlı hale gelmeye başladı.

Son dönemlerde ise web tasarımı özellikle Google algoritmasında öne çıkma amacıyla firmalar ve şirketler tarafından çok önemsenmeye başladı. Bu yüzden sıfırdan site yaptıran ya da Google’ın yeni algoritma güncellemelerine ayak uydurabilmek amaçlı sitelerine yeni güncellemeler ve eklemeler yaptıran kişiler ve firmaların sayısı artmaya başladı. Bu yüzden web tasarımı sadece güzel görünümlü ve fonksiyonel bir site oluşturmakla bitmiyor. Bunun yanında SEO uyumu gibi Google sıralama algoritmasında siteleri ön plana çıkaracak etkenleri de güncel olarak takip ederek sitelerinizi güncel tutmalı ya da gerekli güncellemeleri profesyonel web tasarım ajansı yardımı ve desteği yaptırmalısınız. 
Yani son dönemlerde web tasarımı sadece tasarım değil arama motorlarıyla ilgili güncellemeleri takip ederek siteyi güncel tutmayı da gerektiriyor. Bu yüzden web tasarımı yaptıracağınız yerin bu konulara hâkim olduğundan emin olmalısınız. Bu yüzden Penta Yazılım ile kurumsal ve profesyonel web tasarım sürecinde profesyonel destek almalısınız.

Referanslarımız

Türkiye’nin 81 ilinde 40’dan fazla sektörde faaliyet gösteren 200+ referansımızdan bazıları…

ÖZTREYLER A.Ş
Türkiye'nin kendi alanında en büyük kamyon kasası üretimi sağlayan ÖZTREYLER web sitesi tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ömer Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Kodlama
Web Site : oztreyler.com.tr
Siteye git
DAF KİLİT A.Ş.
Kalitesi, estetiği ve yenilikçi çizgileriyle tüm yaşam alanlarına güven kazandıran DAF KİLİT A.Ş., Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Talha Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : dafkilit.com
Siteye git
EAE AYDINLATMA A.Ş.
1983’de kurulmuş olan Elektromekanik endüstrisinde ülkenin önde gelen imalatçıları arasında yer alan EAE Grubu’na mensup olan EAE Aydınlatma A.Ş. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Hasan Ç.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : eaeaydinlatma.com
Siteye git
EAE TEKNOLOJİ A.Ş.
Türkiye'nin otomasyon - elektrik - teknoloji sektöründe lider firmalarından olan EAE TEKNOLOJİ A.Ş. Otomasyon konfigüratörü için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Mehmet Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : configurator.eaetechnology.com
Siteye git
BEŞİKTAŞ TERSANE A.Ş
Yılda yanaşan 180'den fazla gemi ile Avrupa'da 1. sırada yer alan dünyanın önde gelen gemi tamir tersanelerinden biri olarak kabul edilen Beşiktaş Shipyard, Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Eylül Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : besiktasshipyard.com
Siteye git
EMRE AROLAT
Kuruluşundan bu yana kentsel imar planlarından havaalanlarına, konutlardan kültürel yapılara ve işyerlerine kadar etkileyici bir yelpazede ödüllü eserler inşa eden EAA / EMRE AROLAT MİMARLIK, Kariyer Portalı Web Yazılımı için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Gökhan K.
Verilen Hizmet : Web Yazılım
Web Site : careers.emrearolat.com
Siteye git
SEED REAL ESTATE
Portekiz’de satıcılara, alıcılara ve yatırımcılara emlak alanında hizmet veren SEED REAL ESTATE, Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Semih Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Web Yazılım
Web Site : seedrealestate.pt
Siteye git
YEKTAMAK
Başta otomotiv sektörü olmak üzere birçok sektörün özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet veren YEKTAMAK, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Cihat Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : yektamak.com
Siteye git
ALCAM
40 yılı aşkın tecrübesi ile mimari cam sektörüne işlenmiş cam tedarik eden. Alcam Web Tasarım İçin Alanında Uzman Penta Yazılımı'ı tercih etti.
Müşteri : Volkan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : alcam.com.tr
Siteye git
Chapter Zero Turkiye
Bağımsız yöneticilerin oluşturduğu küresel bir ağ olarak işletmelerde iklim değişikliğine ilişkin farkındalığı ve eylemleri teşvik eden Climate Governance Initiative (CGI), Chapter Zero Türkiye'nin resmi web sitesi şimdi yayında !
Müşteri : Şahin Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : chapterzeroturkiye.com
Siteye git
CTECH ( Turk Havacılık Uzay Sanayi )
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.'nin (TUSAŞ) bir iştiraki haline gelen ve bu gelişme sonrasında hızla büyümeye devam eden CTech web tasarım ve diğer işlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : İsmail Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / YAZILIM
Web Site : ctech.com.tr
Siteye git
SOCRadar® Cyber Intelligence Inc.
Siber tehditlere karşı erken uyarı sistemlerini geliştiren SOCRadar® web tasarım ve diğer işlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Hilal Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / YAZILIM
Web Site : socradar.io/
Siteye git
Assembly Buildings
Kendi markası altında ofis binaları geliştiren ve çeşitli ofis mekânları, ortak alanlar, servisler ve etkinlikler aracılığıyla tüm kurumlara özel ofis alanları tasarlayan ve yöneten Assembly Buildings, Web Tasarım hizmeti için PENTA YAZILIM ' ı tercih etti !
Müşteri : Musa T.
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : assemblybuildings.com
Siteye git
SORBİL
Yazılımdan sanata kadar birçok farklı alanda bilgilendirici içerikler barındıran, kendini her alanda geliştirmek isteyen insanların bilgi bulutu SORBİL, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Sarp K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : sorbil.org
Siteye git
YC INOX
1973 yılında Tayvan’da kurulan Paslanmaz çelik, kaynaklı boru, profil, sac, levha, bobin, lama ve köşebent ürünleri ile bu alanda lider konumda olan YC INOX, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Tuğrul I.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : ycinox.com.tr
Siteye git
AHŞAP A.Ş
Özel tasarım mobilya ve dekorasyon sektöründeki yüksek kalite standartlarındaki uluslarası üretimiyle kendini sektörün sanatkarlarından biri olarak tanımlayan AHŞAP Ürün Sanayi A.Ş, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Murat Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : ahsap.com.tr
Siteye git
ASİS ELEKTRONİK A.Ş
Türk Savunma Sanayiinde Şahlanış Gösteren ve Yüzde Yüz Yerli Sermayeden Oluşan ASİS ELEKTRONİK VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş Penta Yazılım'ı Tercih Etti.
Müşteri : Barış Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Yazılım/ UI / UX
Web Site : asisguard.com.tr
Siteye git
ADÖKSAN
Sanayi sektöründe uluslararası müşterilerine dünya kalitelerinde hizmet sağlayan ADÖKSAN Web Tasarım Hizmeti için Penta Yazılım'ı Tercih Etti !
Müşteri : Gökhan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Tasarım
Web Site : adoksan.com
Siteye git
ETNA MEMBRAN YAPI
İnşaat sektöründe uzun yıllar çalışmış uzman mimar ve mühendisler tarafından 2010 yılında kurulan ETNA MEMBRAN YAPILAR, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : İlve Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : etnayapi.com
Siteye git
ADA-SHİPYARD
2002 yılında gemi inşa, gemi tamir ve bakım sektöründe faaliyet gösteren ADA-SHİPYARD, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ece Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : ada-shipyard.com
Siteye git
BOLTINSIGHT
Ek pazarlara açılma planlarını ilerleten en hızlı büyüyen pazar araştırma-teknoloji şirketi olan BOLTINSIGHT Web Tasarım hizmeti için PENTA YAZILIM ' ı tercih etti !
Müşteri : Cansu Hanım
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : boltinsight.com
Siteye git
MARSAN
En yeni teknoloji kullanılarak başta otomotiv sektörü olmak üzere, beyaz eşya, banyo ekipmanları, aydınlatma, armatür sektörüne ve plastik üzeri krom kaplamanın kullanıldığı tüm sektörlere en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunabilen MARSAN KROM, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Senem Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : marsankrom.com
Siteye git
PROCONTRACT A.Ş
Mobilya ve Dekorasyon alanında 40 yıllık tecrübe sahibi PRO CONTRACT Dekorasyon Mobilya Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Emin Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : procontract.com.tr
Siteye git
GİZİL
Enerji ve Mühendislik Alanında Uluslarası Kalite Standartlarını Yakalayarak Sektörde 10 Yıldır Öncü Konumunda Bulunan Gizil Enerji Web Tasarımı İçin Penta Yazılım'ı Tercih Etti!
Müşteri : Ozan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : gizilenerji.com
Siteye git
DÖNERCİ ALİ USTA
Dünyanın ilk döner restoran zinciri olan Dönerci Ali Usta Web Tasarım / UI ve UX işlerinde Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Veren Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Mert Bey
Verilen Hizmet : Web YAZILIM / UI / UX
Web Site : aliusta.com.tr
Siteye git
KATANA
22 Yıldır Hayata Değer Katan Enerji ! Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Web Tasarım ve Web Yazılım hizmetlerinde Penta Yazılım'ı Tercih etti .
Müşteri : Ecenur Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : katana.com.tr
Siteye git
İLKER ELEKTRONİK A.Ş
LED ve LED Aydınlatma sektöründe Türkiye pazarının en büyük müşteri portföyüne sahip firması olan İLKER ELEKTRONİK A.Ş Web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Mert Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : ilker.com.tr
Siteye git
SARIKAYA FOODS
Kendi topraklarında ürettiği organik kurutulmuş gıda ve zeytinyağlarıyla sağlık, lezzet ve kalitede tarım sektörünün öncü firmalarından biri olan Sarıkaya Foods, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Alper Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : sarikayafoods.com.tr
Siteye git
PREPMATTER
Başvuru ve mülakat süreçlerinde yönetim danışmanlığı ve yabancı dil konusunda eğitim veren PREPMATTER Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Deniz Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : prepmatter.com
Siteye git
RÜYA DİZAYN
Global çapta tüm yönetmeliklere uygun, sağlam ve ekonomik yapılar kazandıran RÜYA DİZAYN, web tasarım hizmeti için Penta Yazılımı Tercih Etti.
Müşteri : Arslan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : ruyadizayn.com
Siteye git
RAVENA
Türkiyenin yerli duvar kağıdı üreticilerinden olan ve Alman duvar kağıdı üreticisi Rasch firmasının öncülüğünde Bandırma'da faaliyet gösteren RAVENA Web Tasarım için alanında uzman Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Beyda Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : ravena.com.tr
Siteye git
METHOD IT
2003 yılından bu yana uluslarası firmalara veri koruma ve güvenliği ile analiz çözümleri alanında üst düzey hizmetler sunan teknoloji çözüm firması METHOD IT, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ ı tercih etti.
Müşteri : Burak Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : methodtr.com
Siteye git
KIA ( OĞUŞLAR )
Mobil uyumlu responsive arayüz, kullanıcı dostu servis randevu sistemi ve full yönetilebilir admin panel tasarımı yanı sıra danışmanlık hizmetleri de verdik ! Tüm Anahtar kelimelerinde Google da 1. Sayfaya Ulaştırdık
Müşteri : Enes Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : oguslarkia.com
Siteye git
FİLİZ GÖKLER
Kadın girişimcilere örnek bir kişiliğe sahip olan, Enerji yönetiminde dünya çapında önemli başarıları bulunan Schneider Electric firmasında yaptığı çalışmalar ile başarılara imza atan Sn. Filiz Gökler web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Filiz Hanım
Verilen Hizmet : UI / Web tasarım / Editör
Web Site : filizgokler.com
Siteye git
SÖNMEZ ÇİMENTO A.Ş.
Yıllık 2 milyon ton klinker ve 2,16 milyon ton çimento üretim kapasitesine sahip olan SÖNMEZ ÇİMENTO A.Ş., Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Ali Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : sonmezcimento.com.tr
Siteye git
SCSOFT BİLİŞİM A.Ş
Yenilikçi yazılım teknolojileriyle sektöründe fark yaratan SCSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Sinan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : scsoft.com.tr
Siteye git
STARMOBİ
Tecrübeli kadrosuyla iç mimar desteği vermekte olup, müşterilerimizin isteği doğrultusunda çözümler üreten STARMOBİ, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Mürefşen Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : starmobi.com.tr
Siteye git
LİVA GAZ
En yeni teknolojik imkanlarla endüstriyel yedek parça üretiminde dünya standartlarında bir kalite sağlayarak 32 yıldır sektörün en büyük firmalarından biri olmuş LİVA GAZ, Web Tasarım Hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Esat Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : lva.com.tr
Siteye git
DERMANN & MAXIMA
Kendi bünyesinde bulunan dizayn ekibiyle hazırladığı trend koleksiyonlar ve yeni modellerle Avrupa’nın en büyük moda mağaza zincirlerine kaliteli ürünlerini temin eden Dermann & Maxima Grup, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti !
Müşteri : Oğuzhan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : dermann.com.tr
Siteye git
FESPA EURASIA
Avrasya bölgesindeki baskı ve tabela sektörlerinin lider fuarı olarak her yıl İstanbul’da 500’den fazla markayı 10.000’den fazla ziyaretçiyle buluşturan FESPA EURASIA, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti !
Müşteri : Beril Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : fespaeurasia.com.tr
Siteye git
POLYCHEMX
Dünyanın önde gelen ana petrokimya üreticilerinden plastik ve kauçuk hammadde ithal ederek müşterilerine güvenilir çözüm ortaklığı sunan Polychemx, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti !
Müşteri : Uğur Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : polychemx.com
Siteye git
OK SILVER
Dünya'nın en büyük bayan gümüş imalat ve ihracatçısı OK SILVER Web tasarım hizmeti, Video Tanıtım ve Ürün fotoğraflama işlemlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Gökhan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Kodlama / Fotoğraf Çekimi
Web Site : oksilver.net
Siteye git
MEFA ELEKTRİK
Elektrik sektöründe temin ettiği birinci kalitedeki ürünlerle hizmet tedarikinden satış sonrası desteğe varana kadar müşterilerinin bir numaralı çözüm ortağı konumundaki MEFA Elektrik, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Erdem Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Tasarım
Web Site : mefaelektrik.com
Siteye git
DIVANPLUSS
İç dizayn ve mimari tasarım alanında dünya çapında geniş bir proje yelpazesine sahip DIVANPLUSS, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : İlyas Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : divanpluss.com
Siteye git
ŞİFA TIP MERKEZİ
Hizmette kalitenin,ekonomik koşulların ve insana değer veren anlayışın birleştiği bir kuruluş olarak faaliyet göstermekte olan ŞİFA TIP MERKEZİ Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Umut Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : sifatipmerkezi.com.tr
Siteye git
ANB MİMARLIK
Kültürel mirasın devamı için tarihi yapıtların korunması ve onarımı alanında çalışan uzmanlaşmış ekibiyle ANB Mimarlık Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Umut Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : anbmimarlik.com
Siteye git
MİKRODEV
Bugün PLC, RTU, IoT Gateway, Endüstriyel Router, HMI ve SCADA yazılımı ürünlerinin 200’den fazla modelini üreten Mikro Dev, Penta Yazılım'ı tercih etti.
Müşteri : Tunç Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : mikrodev.com
Siteye git
SÜTCÜOĞLU A.Ş
Türkiye'nin en büyük Süt ürünleri imalat fabrikası firması olan SÜTCÜOĞLU Penta Yazılımı Tercih Etti!
Müşteri : Sinem Hanım
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Fotoğraf Çekimi
Web Site : sutcuoglu.com
Siteye git
PURPURA VIOLETA
Modanın Trendlerini Belirleyen PURPURA VIOLETA E-Ticaret girişimi için PENTA YAZILIM ' ı tercih etti !
Müşteri : Furkan Bey
Verilen Hizmet : E-Ticaret / Danışmanlık
Web Site : purpuravioleta.com
Siteye git
KOMBİ MAKİNA
İçecek sektöründe birçok ürün çeşidi için makine ve komple dolum hatları tasarımı ve imalatı konusunda dünya çapında hizmet veren KOMBİ MAKİNA Web Tasarım ve Web Yazılım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Emrah Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : kombimakina.com
Siteye git
TANI TERAPİ
Yrd. Doç. Dr. Nüket İŞİTEN ve ekip arkadaşları ile kurulan Tanı Terapi Enstitüsü 'nün Web Sitesi Yayında !
Müşteri : Nüket Hanım
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.taniterapi.com.tr
Siteye git
KSG MAKİNA İMALAT A.Ş
İş Makinaları sektöründe Dünya’nın ve Avrupa’nın en büyük markaları ile iş birliği içinde olan “Tam Zamanında Hatasız Üretim” mantalitesini kabullenmiş KSG web sitesi tasarım işlerinde Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Sezer Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Yazılım / UI / UX
Web Site : ksg.com.tr
Siteye git
CLIPSSHOP DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Avrupa'nın bir çok ülkesine hizmet veren ClipsShop web tasarım ve web yazılım için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Nazim Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım / Web Yazılım
Web Site : clipsshop.com
Siteye git
BIRTECH
Kurumsal açıdan değerli her türlü ortamın, fiziksel, çevresel ve elektriksel ortam koşullarının denetlenmesi üzerinde çalışmalar sağlayan, sektörünün lider firmalarından Birtech web tasarım hizmeti için Penta Yazılımı Tercih Etti.
Müşteri : Ersel Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : birtech.com
Siteye git
SİSTEM OTOMOTİV
Türkiyenin lider otomobil markalarının yedek parçalarını üreten Sistem Otomotiv kurumsal web tasarımın’da bizi tercih etti! Özel Yazılım , İÇ ve DIŞ SEO, Premium destek hizmeti yanı sıra tüm içerik ve site yönetimini üstlendik !
Müşteri : Ergin Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : sistemyedekparca.com
Siteye git
SPD MÜHENDİSLİK
Türkiyede ve Dünyanın bir çok ülkesinde faaliyetlerini sürdüren SPD MÜhendislik Web TASARIM projesinde bizi tercih etti!
Müşteri : Orhan Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : spdmuhendislik.com
Siteye git
EMEKTAR MAKİNA
1956 yılından günümüze CNC takım tezgahları sektöründe öncü ve yenilikçi firma olan EMEKTAR MAKİNA Web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Atahan Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : emektarmakina.com.tr
Siteye git
MACROPCB.DE
20 yıllık tecrübeye sahip kadrosuyla hizmet sunan MACROPCB.DE Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Uğur Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Özel Web Yazılım
Web Site : makropcb.de
Siteye git
BOTTEQ CONSULTANCY
IT sektöründe 12 yıllık tecrübe ve deneyimiyle hizmet veren BOTTEQ web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Servet Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : botteq.com.tr
Siteye git
TOPTAN BİLGİSAYAR
16.000 Üyesi 6000 Bayisi Olan Türkiye'nin En Büyük Bilgisayar Toptancılarından Biri Olan E-Ticaret Girişimimize 360 Derece Hizmet Vererek Her Alanda Başarılı Olduk.
Müşteri : Hakkı Bey
Verilen Hizmet : Arayüz Tasarımı & Kodlama
Web Site : toptanbilgisayar.net
Siteye git
PENTA SICHERHEITS TECHNİK A.Ş.
Avusturya da Dahua ve Hikvision çözüm ortağı olan PENTA SICHERHEITS TECHNİK A.Ş., Web tasarım hizmetinde PENTA YAZILIM 'ı tercih etti !
Müşteri : Fırat Bey
Verilen Hizmet : Web Tasarım
Web Site : pentasicherheitstechnik.at
Siteye git
BOYNEROĞLU KAPI
Günümüzde şıklığı ve sadeliği aynı anda bulunduran en çok tercih edilen BOYNEROĞLU KAPI, Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Hande Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : boyneroglukapi.com
Siteye git
ENGLISH WITH EDDIE
Çocuklar için İngilizce'de yeni kelimeler ve kavramlar öğrenmeyi eğlenceli hale getiren ENGLISH WITH EDDIE, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Can Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Yazılım
Web Site : englishwitheddie.com
Siteye git
FUERTA GIDA A.Ş
Pazaryerleri ve E-TİCARET girişimini PENTA YAZILIM ile beraber yapmaya karar veren SHEFAA Ailesine E-Ticaret alanında 360 derece hizmet verdik.
Müşteri : Murat Bey
Verilen Hizmet : E-Ticaret, Pazaryerleri, UI UX
Web Site : shefaa.com.tr
Siteye git
MİNA GALVANİZ
Enerji nakil hatları, Aydınlatma direkleri, Oto bariyer, Gsm operatörl direkleri, çelik konstrüksiyon ürünleri gibi birçok önemli alanda hizmet veren MİNA GALVANİZ Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Erdinç Bey
Verilen Hizmet : Web Yazılım
Web Site : www.minagalvaniz.com/
Siteye git
VİRAMEK
İnşaat sektöründe; ısıtma-soğutma, havalandırma, yangından korunma, sıhhi tesisat, otomasyon sistemleri vb. mekanik tesisat taahhüt faaliyetlerini sürdüren VİRAMEK Web Tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti!
Müşteri : Nazlı Hanıım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : viramek.com.tr/
Siteye git
BACAS BACA SİSTEMLERİ
Endüstriyel BACA Sistemlerinde Lider firma olan Bacas Baca Sistemleri Sanayi ve Dış Tic Ltd Şti Kurumsal web site hizmetinde bizi tercih etti !
Müşteri : Fatih Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.bacas.com.tr
Siteye git
NAZLI ZEYNEP GÜNEY
Avukatlık alanında başarılı bir kariyere sahip olan Av. Nazlı Zeynep Güney web tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Nazlı Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web yazılım
Web Site : nazlizeynepguney.av.tr/
Siteye git
ORTADOĞU KIL ÇADIRI
Son zamanlarda ilgi odağı haline gelen kıl çadırı sektöründe Türkiye merkez olmak üzere Ortadoğu ve Dünya ülkelerine ihracat yapan, Sektörde 50 yıllık tecrübeye sahip olan ORTADOĞU KIL ÇADIR Web tasarım hizmetleri için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Veysel Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : ortadogukilcadir.com/
Siteye git
EPOD ENERJİ
Enerji sektöründe Türkiye çapında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ve yaptığı tüm projelerde başarıya ulaşmış EPOD ENERJİ Web Tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Didem Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : epod.com.tr
Siteye git
MAKRO PCB SAN TİC LTD.
Elektronik baskılı devre kart pazarındaki acil PCB ihtiyaçlarını karşılama amaçlı faaliyet gösteren NUMUNE PCB Web Tasarım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Serdar Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.numunepcb.com/
Siteye git
AKHİSAR EKMEK
Lezzet ve kalite bakımından kurumsal kimliğini yansıtan AKHİSAR EKMEK Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Zuhal hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : akhisarekmek.com.tr
Siteye git
PROYUM
Profesyonel Paketleme Sistemlerinin yanı sıra ihtiyaca göre her türlü paketleme ve ambalajlama sistemleri için çözümler sunan PROYUM Web Tasarımı için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Zeynep Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : proyum.com/
Siteye git
ÇAKIR PREFABRİK
A dan Z ye prefabrik hizmetleri sunan cakirprefabrik.com kurumsal kimlik ve web sitesinde bizi tercih etti! Php Özel Yazılım, Logo / Kurumsal Kimlik, Banner Slider ve Premium içerik destek hizmetleride verdik.
Müşteri : Savaş Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.cakirprefabrik.com
Siteye git
İKBAL DENİZCİLİK
Müşteri : Ceyhun Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.ikbaldenizcilik.com
Siteye git
KKD UZMANI
Bir çok kişisel koruyucu donanım ürünlerinin ana bayisi ve distribitörü olan KKD UZMANI bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Diğer sosyal medya hizmetlerde verdik.
Müşteri : Hakan Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.kkduzmani.com
Siteye git
MESA COUNTRY
Müşteri : Sezgin Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.mesacountry.com.tr
Siteye git
ONLİNE HELAL
Helal Ürünler satan ve sektörde çok iyi bir yere sahip olan ONLİNE HELAL e-ticaret projesinde bizi tercih etti! Arayüz Tasarımı, Özel, E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Beytullah Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.onlinehelal.com
Siteye git
PARÇA BAYİSİ
Oguslar Otomotivin Yedek Parça E-Ticaret girişimini tamamladık. Karşınızda parcabayisi.com! Arayüz Tasarımı, Özel E-Ticaret Danışmanlığı ve Logo tasarımı.
Müşteri : Enes Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.parcabayisi.com
Siteye git
SUNUCU TEKNİK
Sunucu ve bir çok BT şirketinin çözüm ortağı olduğumuz grup şirketimizin Tüm yazılım ve Dijital işlerini bitirdik.
Müşteri : Mustafa Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.sunucuteknik.com
Siteye git
DEGER ENERGİE
Dünya'nın en büyük Güneş Enerji Takip Sistemi firmalarından biri olan DEGER ENERGIE Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Cafer Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.degerenergie.de
Siteye git
SANTEK MAĞAZA
Mersinde Hırdavat Sektörünün Nabzını Tutan SANTEK E-Ticaret girişiminde PENTA YAZILIM 'ı tercih etti !
Müşteri : Ahmet Bey
Verilen Hizmet : Tasarım / Yazılım
Web Site : www.santekmagaza.com
Siteye git
VERPOL BOYA
Polyester Reçine, Vernik, Epoksi ve Boya sektörünün lider firmalarından olan VERPOL BOYA, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Şeyma Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.verpolboya.com/
Siteye git
ALGOMEDİCUS
Gelişmiş Teknolojisiyle Röntgen filmleri üzerinden hastalıkları saniyeler içinde tanımlayabilen ALGOMEDİCUS, Web Tasarım için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : İrem Hanım
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.algomedicus.co/
Siteye git
BOZLAR YAPI
Enerji sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi proje sürecimize ışık tutabilen BOZLAR YAPI, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Arif Bey
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : bozlaryapi.com/
Siteye git
SAFEMİLE AUTO TRANSPORT
Amerika'da faaliyet gösteren Safemile Auto Transport mobil uyumlu responsive arayüz, kullanıcı dostu araç transfer sistemi ve full yönetilebilir admin panel tasarımı yanı sıra danışmanlık hizmetleri de verdik !
Müşteri : Furkan Ö.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazıllım
Web Site : safemileautotransport.com
Siteye git
İNPAK MAKİNA
Kuruluşundan itibaren plastik ve ambalaj sektörlerinde paydaşlarına termoform makineleri üreten İNPAK MAKİNA Web Tasarım ve Web Yazılım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti !
Müşteri : Mustafa E.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.inpakmakina.com
Siteye git
ESER OTOMOTİV
30 yılı aşkın deneyimi ile 8000 m2 kapalı alanda Otomotiv aydınlatma aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren Eser Otomotiv, Web Tasarım ve Web Yazılım hizmeti için Penta Yazılım'ı tercih etti
Müşteri : Ahmet G.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : eserotomotiv.com
Siteye git
DEMA RÖLE A.Ş.
1977 yılında İstanbul’da kurulmuş, Sekonder Koruma Röleleri ve yardımcı cihazlar konusunda Türkiye’de ilk Yerli Üretici olan Dema Röle A.Ş. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Atakan O.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : demarole.com.tr
Siteye git
SACFORM / AGMLİNE
Rulo Sac İşleme sektöründe , müşterilerine taleplerine özel ve efektif çözümler sunun etkin servis desteği ile kalite sürekliliği sağlayan SACFORM / AGMline, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Dilan T.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : agmline.com/
Siteye git
ELECTRENT
Şirketler için elektrikli EV (Electric Vehicle) araç ve filo kiralama alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmayı hedefleyen ELECTRENT, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Oktay K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : electrent.com.tr
Siteye git
MİDMETAL
Çelik endüstrisi için bağımsız olarak yürütülen bir ürün ve hizmet sağlayıcısı olan MIDMETAL, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Hande K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : midtradetr.com/
Siteye git
SUADA MARİN
Doğu Marmara’nın en büyük Aqua Parkına sahip eğlence merkezi SUADA MARİN, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Cihat K.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : suadamarin.com/
Siteye git
ARTHROSCHOOL
Eklem anatomileri, uzmanlardan ortopedik cerrahi teknikler, vaka sunumları, vaka tartışmaları ve teorik bilgiler ile uygulamalı eğitimler dahil kullanıcılarına eğitim videoları sunan ARTHROSCHOOL, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Tolga Y.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : arthroschool.com/
Siteye git
ALKOP
Ülke istihdamına gerekse sanayileşmeye sağladığı katkı ile örnek sanayi sitelerinden olan Alkop Sanayi Sitesi, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Yakup B.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : www.alkop.com.tr
Siteye git
SELKO ATEŞ TUĞLA
Döküm Sektöründe kullanılan Seramik Yolluk Tuğlalarının üretimini yapan, ülkemizdeki sayılı refrakter firmalarından biri olan SELKO ATEŞ TUĞLA, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Enis D.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : selko.com.tr/
Siteye git
MURATLI KARTON
1996 yılında Tekirdağ ilinin Muratlı İlçesinde kurulan Türkiye’nin ilk kuşeli karton üreticisi MURATLI KARTON, Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Fatih B.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : muratlikarton.com.tr/
Siteye git
DRC YAPI
İnşaat, yatırım-işletme, gayrimenkul ve sanayi alanlarında birbirinden farklı projeler geliştiren DRC YAPI, Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Penta Yazılım’ı tercih etti.
Müşteri : Songül U.
Verilen Hizmet : UI / UX / Web Yazılım
Web Site : drcyapi.com/
Siteye git

Kurumsal Web Tasarım Hakkında

Sıkça Sorulan Soruları Yanıtladık

-

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal firmaların kurumsal kimliklerini doğru yansıtabilmeleri için web ajanslarından talep ettikleri profesyonel web tasarım hizmetidir.
+

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Kurumsal firmalar web sitelerini yaptırırken kesinlikle UI UX çalışması yaptırmalıdır. Önce kurumsal kimliği doğru yansıtan bir Arayüz çizimi yaptırmalı sonrasında front-end çalışmaları yapılıp web sitesinin mobile uyumlu olup olmadığı kontrol edilmeli ve daha sonrasında back-end işlemlerine başlanmalıdır. 
+

Kurumsal Web Site Fiyatları Ne Kadardır?

Kurumsal web siteleri genelde kurumsal kimliği yansıtan ve içerik ağırlıklı web siteleri olduğu için fiyatları PORTAL , Eticaret veya Start-up websitelerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer fiyat aralığı belirtmek gerekirse 2.000 USD - 10.000 USD arasındadır.