Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Whatsapp’ta Silinen Resimler Kurtarılabilir mi ?

Whatsapp’ta Silinen Resimler Kurtarılabilir mi ?
Whatsapp’ta Silinen Resimler Kurtarılabilir mi ?
02/06/2021
0 Yorum
Ö.Faruk
1340

Whatsapp günlük olarak en çok kullandığımız mobil   iletişim uygulamalardan bir tanesi. Bunun sebepleri ise iletişim hızından ve direkt telefonunuzun hattı ile görüşmek için karşı tarafın numarasına ihtiyacınız olmasından kaynaklıdır.Telefon numarasına sahip olmadığınız kişi ile bu iletişim programları aracılığıyla sadece arkadaş ekleyerek direkt iletişim kurabiliyorsunuz. Üstelik telefonlarda bulunan ana mesajlaşma uygulamalarında SMS ile gönderim yapılıyor ancak bu uzun sürüyor. Whatsapp internet üzerinden ücretsiz, daha hızlı mesajlaşma, WI-FI ile sesli ve görüntülü arama seçenekleri sunuyor.

Whatsapptan sahte mesaj göndermek ve fake şakalar yapmak için Whatsapp Sahte Mesaj Gönderme konumuzu okuyabilirsiniz.

Günlük olarak iş, haberleşme, sohbet vb. amaçlarla sık sık kullanılan bir uygulama olduğundan kullanıcılar için vazgeçilmezlerden. Üstelik sadece mesajlaşma, arama gibi özelliklerle kısıtılı kalmıyor, fotoğraf, video, ses paylaşımı gibi seçeneklerde sunuyor. Böylece kullanıcılar arasında daha eğlenceli ve daha zengin içerikli sohbetler sağlanıyor. Whatsapp uygulamasının hızlıca fotoğraf, video, belge, ses paylaşımını kullanıcılar arasında sağlayabiliyor olması özellikle iş dünyası için çok önemli ve vazgeçilmez.

Bu konu devlet memurları için gizlilik açısından yasak olsada pratikliliği sayesinde genel olarak herkes tarafından kullanılan ve sevilen bir uygulama. Ama tabii ki işin içine insan girince kullanıcı hataları yanlışlıkla sohbetlerin, fotoğrafların, videoların silinmesi gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Peki yanlışlıkla veya bilinçli olarak silinen bu verileri geri istediğimiz zaman ne yapmalıyız? Sildiğimiz zaman bu veriler tamamen yok mu oluyor? Bir daha o görüşmeleri, fotoğrafları, videoları göremeyecek miyiz? Bu görüşmeleri kurtarmak, geri getirmek için neler yapmalıyız? Bu yazı içinde tüm bu sorulara sizin için cevap vermeye çalışacağız. Bu ve bunun gibi içerikler için siteyi düzeli olarak takip etmeyi unutmayın!

Whatsapp Nedir isimli konumuz ile çok daha geniş kapsamlı bilgiler elde edebilirsiniz.

WHATSAPP SİLİNEN RESİMLER NASIL GERİ GETİRİLİR?

Whatsapp günlük olarak en sık kullanılan mobil iletişim uygulamalarından biri olduğu için görüşmeler sırasında yanlışlıklar, aksaklıklar meydana gelebiliyor. Yanlışlıkla mesajlaşmalar, fotoğraflar, resimler ve videolar silinebiliyor. Bu durum kullanıcılar için can sıkıcı olabiliyor ve bu verileri geri isteyebiliyorlar. Peki bu veriler geri alınabilir mi? Cevap evet, alınabilir. Silinen fotoğraf, video, mesajlaşmalar Whatsapp ayarlarından etkinleştirdiyseniz “Yedekleme” seçeneği ile geri alınabilir, kurtarılabilir. Açık olduğu taktirde sildiğiniz mesajlaşmalar, fotoğraflar, videolar vb. verilerinize geri ulaşabilirsiniz. Eğer ayalarlardan bu “Yedekleme” seçeneğini aktifleştirmediyseniz başka yollar ile verilerinizi elde edebilirsiniz. Whatsapp ile iletişime geçerek mesajlaşmalar ve verilerini istediğiniz bir talep oluşturarak kaybettiğiniz, sildiğiniz görüşmelerinize tekrar kavuşabilirsiniz. Bunun dışında bu silinen verileri hızlıca ve ücretsiz olarak geri getirdiğini iddia eden uygulamalar da mevcut. Ancak bu uygulamalar Whatsapp tarafından onaylanmadığı sürece çok ciddi güvenlik sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Bundan dolayı bu yolu önermiyoruz. Bu yazı sizin için yararlıysa bu ve bunun  gibi daha fazla içerik için siteyi takip etmeyi unutmayın!

Yazıya Puan Ver
2 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: