Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Evden Eve Nakliyat Sitesi Nasıl Kurulur?

Evden Eve Nakliyat Sitesi Nasıl Kurulur?
Evden Eve Nakliyat Sitesi Nasıl Kurulur?
30/04/2020
2 Yorum
Ö.Faruk
3210

Evden eve nakliyat sitesi yaptırmak istiyorsunuz, kafanız haliyle karışık çünkü; internette 100-200 TL ücrete nakliyat sitesi yapanda var 500-600 TL yapanda var.

Hızlı gelişen Türkiye’mizin yanında nakliyat sektöründe de ciddi bir büyüme yaşanıyor. Evden eve nakliyat sektörü bu ciddi büyüme karşısında  2023 yılında belki de fiziki ofislerini kapatıp tamamen internet dünyasından müşterilerine ulaşacak ve hizmet verecektir.

Uzman web yazılımcı kadromuzun görüşüne göre evden eve nakliyat sektörünün önündeki en büyük engel merdiven altı firmalara nakliyat sitesi yaptırmak.

Yine nakliyat sektörü ile ilgilenen yetkililer sektörün her yıl büyüdüğü buna rağmen  nakliyat websitesine tıklayan ziyaretçilerin müşterilere çevrilemediği konusunda sıkıntıları olduğunu dile getirmişlerdir.

EVDEN EVE NAKLİYAT SİTESİ YAPTIRMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Evden eve nakliyat sitesi kurdurmadan önce mutlaka bir Web Tasarım firması ile çalışmanızı öneriyoruz. Salt hazır şablonlar üzerinden yürüyen bir websitesinin Google’da fark edilmesi çok düşüktür.

Peki bir sitenin web yazılım işi ile uğraştığını bir yazılım firması olduğunu nasıl anlayacaksınız? Finansal ve Ticari bilgilerine bakın, Kurumsal kimliği var mı yok kontrol edin.  İletişim bilgilerinde ofisleri var mı yok kontrol edin.

Penta Yazılım Kurumsal bir firma olup küçük işletmelerin ve nakliyat sektörünün yanında, ücretsiz arayabilir bilgi alabilirsiniz, dilerseniz İstanbul Kartal Lapishan’da bulunan ofisimizde kahve eşliğinde yine ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

Not : İnternette web yazılım, web tasarım yapan bir sürü merdiven altı kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerin neredeyse bir çoğu, size hazır sayfalar satmakta, 200 TL yazıp başka fahiş ücretler talep etmektedir. Penta Yazılım olarak her konuda şeffaf olduğumuz gibi ücret konusunda da şeffafız.

Yine ücretsiz şablonlu nakliyat sitesi kurmak, marka adınızı SEO açısından olumsuz etkileyecektir. Bir nakliyat sitesi açmak ucuz ve basit gözükse de Nakliyat sitesi açıp sitenizi ziyaret eden insanların müşteriye dönüşmesi ise zordur. Bu olayı sitenizi teslim ettikten sonra yine uzman kadromuz ile eğitimlerimiz, yönlendirmelerimiz, telefon desteklerimiz  ile sizi bilgilendiriyoruz. Nasıl adım atacağınızı öğretiyoruz.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK SİTESİNDE SEO NASIL OLMALIDIR

Her websitesinde olduğu gibi Google'nin mantığını kavramak gerekir. Google'ın gönlünü yaparsak, kazancımız iki katına çıkar. Evden eve nakliyat sitesinde en büyük sorunların başında yine başı boş açılmış ve her sitede aynı şablon kullanılan nakliyat siteleridir. Bu sitelerin emin olun hiç biri herhangi bir müşteriye ulaşamıyor bile. İşte burada SEO ve Web Yazılım ortaya çıkıyor. Eğer iyi bir SEO eğitimi almış iseniz ,neler yapacağınız size anlatılmış ise işiniz basit. Google da ufak bir araştırma yaptığınızda bütün sitelerin tek bir elden çıktığını veya tek bir şablon üzerinden hazırlandığını göreceksiniz. Hal böyle iken sizi rakiplerinizden ne ayıracak? Google sizi neden öne çıkaracak? Veya müşterileriniz sizde ne fark görecek de sizinle iletişime geçecek ? işte bunları hesaba katmak gerekiyor.

Uzman Web Yazılım ve Tasarım Kadromuz ile evden eve nakliyat sitenizi hazırlıyoruz. Dilerseniz mevcut  şablonlarınızı özelleştiriyoruz, yapılandırıyoruz.  SEO ekibimiz ile de ayrıntılı SEO çalışması yapıyoruz.  Tüm raporları anlayacağınız dilden sizinle paylaşıyoruz.

EVDEN EVE NAKLİYAT SİTESİ ŞABLONLARI

Bizimle iletişime geçerek ister, özel yazılım evden eve nakliyat sitesi yaptırın, isterseniz hazır şablonlarımızdan birini seçin. Her iki yolu da sizlere tavsiye ediyoruz. Eğer küçük ve orta bir işletme iseniz Penta Yazılım’a ait hazır şablonlar işinizi görecektir. Fakat çok büyük bir işletme iseniz, sizin için özel olarak yazacağımız siteyi tercih edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sitesi Şablonlarımızı görmek için iletişim konuyu belirterek kısmından mail atabilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYAT SİTESİ NASIL KURULUR?

Bir ücretsiz sistemler aracılığı ile kurabilirsiniz, iki gerçek bir web yazılım firması ile anlaşıp kurdurabilirsiniz. Biz birinci yolu asla tavsiye etmiyoruz. Çünkü sadece bir siteniz olmuş olacak, ziyaretçileriniz müşteriye çevrilmeyecek kullanılmamış bir facebook veya instagram hesabi gibi sayfanız öylece duracak. Fakat dinamik bir site kurduğunuzda ziyaretçilerinizi müşteriye çevirmek ve kazançlarınızı artırmak çok daha faydanıza olacaktır.

Evden eve nakliyat sitesi kurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle görüştükten sonra nasıl bir yol izleyeceğinize karar verelim. Buradan tonlarca şeyler yazıp başınızı ağırtmak istemeyiz.

Penta Yazılım ile iletişime geçin.  Nakliyat öykünüzü anlatın, stratejinizi belirleyelim.

Ayrıntılı Bilgi Almak için bizimle ücretsiz olarak iletişime geçmeye çekinmeyiniz. Sağlıkla kalınız.

 

Yazıya Puan Ver
14 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: nakliyat-sitesi-kurma