Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Arayüz Tasarımı

Arayüz Tasarımı

Tasarıma mı ihtiyacınız var?


Web tasarım ve geliştirme dünyasında yenilikçi olmak için çalışıyoruz. Web trendleri hakkında en son bilgilere ulaşarak, müşterilerimize sektörlerin de görmek istedikleri işlevsellik de yenilikçi özellikler sunuyoruz!


Web sitenizin içeriğinin düzgün olması sadece SEO amaçlı değil, var olan potansiyel müşterileriniz için de önemlidir. İçerik ekibimiz, markanızın ve sunduğunuz ürün veya hizmetlerin özünü yakalamak için çalışır ve sitenizin ziyaretçilerini çekecek ve dönüştürecek etkili tasarımlar hazırlar.

Tasarımdan önce ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz!

Creative yaklaşıyoruz, fakat kullanıcı alışkanlıklarından vazgeçmeden!

Mükemmel için çalışıyoruz!

Tasarım esnasında revize hakkı gibi ek ücretler çıkartıp pişman etmiyoruz!

Tüm tasarımlara kendi projemiz gibi yaklaşıyoruz!

Arayüz Tasarımı Nedir ? Nasıl Yapılır ?

-

Arayüz Tasarımı

Arayüz tasarımı her zaman için uzman kişilerin yardımlarıyla zahmetsiz bir şekilde oluşturulabilirken web sitelerinin olmazsa olmazlarındandır. Hazırlanılan web sitesinin tüm genel hatları ve buna bağlı olarak detaylarının yazılım programları aracılığıyla çizilmesine verilen genel bir tanımlamadır. Photoshop veya benzer bir program kullanımı söz konusudur. Arayüz tasarım programı kullanımıyla ince hatların çizimleri çok daha iyi olacaktır. Firmamız üzerinden iletişime geçilmesiyle tasarım şablonlarına hâkim olan ekiplerimizle çalışabilir, arayüz tasarımı deneyimi yaşayarak kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Arayüz tasarımı süreçlerinde genel genişlik 2000 px standartlarında olurken aynı azmanda hem eskiz hali hem de esas halinin ortaya konulması mümkün olmaktadır. Esas site içerikleri ise 2000 px olan arka planın ortalanması için 1024 px genişliğinde hazırlanmaktadır. Bu sayede tüm ekranlarda web sitesinin ortalı olarak görülmesi elde edilmektedir. Ayrıca CSS entegrasyon özelinde yazılımcı bağlamında sıkıntılı olma durumu da ortadan kaldırılmaktadır. Peki, arayüz tasarımı neden başarılı olur ?
+

Neden Arayüz Tasarım Kullanılır ?

Arayüz tasarımı farklı şablonların kullanılmasıyla çok daha geniş alanda sunulmaktadır. Web projelerinde arayüz tasarımlarının kullanılması beraberinde çeşitli başarıları da kazandırmaktadır. Öncelikli olarak çok daha kusursuz bir arayüz tasarımı oluşturabilmek için bazı bilgilerin kullanılabilir olması gerekir. Hangi problemler çözülmesi gerektiği, kullanıcı akışının nasıl olacağı, önemli ürün alanları hakkında bilgiler önem taşır. İyi bir arayüzün ortaya çıkarılmasında hedef kitle belirleyici olmaktadır. Mobil arayüz tasarımı içinde aynı durum geçerlidir. Bununla birlikte basitlik ve sadelik de kullanım konusunda pratiklik verecektir. Web sitesinin ya da uygulamanın incelenmesi, dolaşılması için bir haritanın olmaması gerekir. Böyle bir durumda basitlikten söz edilemez. Yazı stilleri, görseller, renkler ve geri bildirim mesajlarının basit olması da arayüz tasarımı eğitimi bilgilerindendir. Firmamız aracılığıyla sizlerde web sitelerinize en uygun arayüz tasarımlarını oluşturabilir, çok daha etkili bir şekilde sitenizin kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
+

Arayüz Tasarımı Püf Noktaları

Arayüz tasarımı süreçlerinde görsel hiyerarşi gerekli olurken arayüz tasarımı kitap ve yazı stilleriyle bir amaç hedeflenir. Arka planın çok daha zıt bir görüntüye sahip olması da metinlerin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Kontrast renk kullanımlarında ise itici bir havanın oluşmamasına dikkat edilmelidir. Tasarımın yükseltilmesi için kullanılabilir olan renklerle online arayüz tasarımı oluşturulabilir.
           
Arayüz tasarımı özelinde alınacak profesyonel yardımlarda firmamızı tercih edebilir, zahmetsiz bir şekilde bütün disiplinlerde en iyiyi elde edebilirsiniz. Çok daha ilgi çekici ve pratik bir web sitesine sahip olacağınızı şimdiden garanti etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Arayüz tasarım programı ve uzman ekiplerimizle sizlere en iyi şartlarda çok daha fazlasını vaat etmekteyiz.