Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları
Web Tasarım Fiyatları
21/06/2020
0 Yorum
Musa C.
19188

Web tasarımını bir kurumun veya kişinin bilgisayar ortamına tutulmuş olan aynası olarak nitelendirebiliriz. Günümüzde kurumsallaşmak isteyen bir şirket veya kendisini tanıtmak isteyen herkes dijital dünyada yerini almalıdır. Nasıl ki bir iş görüşmesine gidildiğinde kıyafetimize özel gösteriyorsak web site tasarımı da bu derecede önem taşımaktadır.

Her işi, ehline bırakmanın doğru olduğu gibi web site tasarımı da profesyonel ellere bırakılmalıdır. Günümüzde birçok kişi amatörce web site tasarımı yapmaktadır. Ancak bir kurumun veya şirketin vitrini olarak tanımlayabileceğimiz web site tasarımı profesyonel yazılımcılar tarafından yapılmalı ve riske atılmamalıdır.

Web sitelerinin giderek öneminin arttığı bu dönemlerde web sitesi tasarlanırken hedef kitle belirlenmeli ve sektöre en uygun şekilde tasarım yapılmalıdır. Bu sayede hedef kitle yalnızca ulusal alanda sınırlı kalmayıp küresel ortama yayılabilecektir. Örneğin bir e-ticaret sitesi için bu durum 7/24 satış yapabilmesi demektir. Gelirin artıp giderin azalması profesyonel bir web tasarımı ile mümkündür.

Web Site Tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Bir web sitesi tasarlatmak istiyorsanız fiyatların nasıl belirlendiği oldukça önem taşıyan bir konudur. Web sitesi tasarım fiyatlarının belirlenmesinde boyutun önemli bir rolü vardır. Web sitesinin istenilen büyüklüğüne göre bütçe ayarlaması yapılmalıdır.

Stil, web site tasarım fiyatlarını etkileyen bir başka özelliktir. Her sektörün web sitesinin görünüşü farklılık göstermelidir. Amaca uygun olarak belirlenmelidir. Bu nedenle istediğiniz stile göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kurulacak olan web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda olması istenmektedir. Bu nedenle SEO çalışmaları web tasarımı konusunda oldukça önemlidir. Ayrıca SEO çalışmaları fiyatlandırmayı da etkilemektedir.

Günümüzde bir web sitesinin mobil uyumlu olması beklenen özelliklerden biridir. Bu nedenle mobil uyumlu web sitesinin fiyatlandırmaya etkisi vardır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bir web sitesi tasarlanırken fiyatı belirleyen birçok etken vardır. Bu nedenle web sitesi sahipleri ihtiyaçlarını belirlemeli ve işi profesyonellere bırakmalıdır.

PENTA YAZILIM

Penta Yazılım, web tasarımı veya web sitesi yazılımı için talep edilen hizmete göre en uygun fiyatları belirlemektedir. Uzun yıllar sektörde edindiğimiz tecrübe ve profesyonel yazılım uzmanlarından oluşan takım arkadaşlarımız sayesinde benzersiz bir tasarım deneyimi sunmaktayız. Kalite standartlarının üstünde bir performans ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Dijital dünyada birçok web sitesi bulunmaktadır. Her sektörde bulunan binlerce web sitesinin arasından yalnızca en iyiler adlarını üst sıralara taşıyabilmektedir. Penta Yazılım bünyesinde bulunan profesyonel yazılım uzmanlarımız ile sizleri rakiplerinizden farklı kılacak web tasarımları sunmaktayız. Rekabet ortamında adını üst sıralara taşımak her kurum ve kişi için özel olarak belirlenen ihtiyaçlara göre çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Hizmet Fiyat
Başlangıç Paketi Web Tasarım Fiyatı 2500 TL’den başlayan fiyatalarla.
Kurumsal Web Tasarım Paketi Fiyatı 5000 TL’den başlayan fiyatalarla.
Özel Proje + Web Tasarım Fiyatı 10000 TL’den başlayan fiyatalarla.
Özel Yazılım Web Tasarım Fiyatı 20000 TL’den başlayan fiyatalarla.

Web tasarım fiyatlarını sitenizin yönetim paneli özellikleri, mail alt yapısı, SEO teknikleri gibi birçok özellik belirler. Aynı zamanda kullanılan tasarım ve yazılım alt yapısı da web tasarım fiyatları üzerinde etkilidir. Yıllardır içinde bulunduğumuz yazılım sektöründe yaptığımız yüzlerce web tasarım örneklerimizi, referanslarımızı ve irtibat telefonlarımızı sayfamızdan bulabilirsiniz. Size en uygun teklifi öğrenmek ve fiyat almak için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Penta Yazılım ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar ve her zaman size bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz

Yazıya Puan Ver
39 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: