Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları
Genel
blog kategorisi
paylaşım tarihi
yorum sayısı
yazar
görüntülenme sayısı
5 yıldız

Web Tasarım Fiyatları Web tasarım fiyatları istemiş olduğunuz web sitesinin alt yapısına, içeriğine ve tasarlatmak istediğiniz sayfa sayısına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca Google uyumlu ve firmanıza özel hazırlanan bir web sitesinin maliyeti satın almanız gereken ek hizmetlerle dahada yükselebilir. Ancak Açık kaynak kodlu olan Lisanslı bir WordPress web sitesi veya hazır E-Ticaret paketlerimizden birini satın almak isterseniz sizler için hazırladığımız web tasarım fiyat listesini inceleyebilirsiniz

Hizmet Fiyat
Başlangıç Paketi Web Tasarım Fiyatı 2500 TL’den başlayan fiyatalarla.
Kurumsal Web Tasarım Paketi Fiyatı 5000 TL’den başlayan fiyatalarla.
Özel Proje + Web Tasarım Fiyatı 10000 TL’den başlayan fiyatalarla.
Özel Yazılım Web Tasarım Fiyatı 20000 TL’den başlayan fiyatalarla.

Web Tasarım Fiyatları 

Web tasarım, markanızın ve sunduğunuz hizmetlerin hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmasına aracılık etmelidir. Bunun için güvenilir ve referansları olan web site tasarımı yapan ajanslarla çalışmak en ideal seçenektir. Günümüzde birçok web tasarım firması hizmet sağlamaya başlasa da en doğru seçimi yapmak sizin elinizdedir. Şunu unutmamanızı gerekir; web siteniz sizin vitrininiz ve hedef kitlenize bakan yüzünüzüdür. Bu nedenle sizi dijital dünyada temsil edecek sitenizin mükemmel bir şekilde tasarlanması gerekir. Eğer ilk kez bu piyasaya adım atmayı düşünüyorsanız hazır web sitesi fiyatları size cazip gelebilir. Ancak bu durumda alacağınız hizmetin kalitesi sizi ne derece tatmin edecektir.

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Web tasarım veya Web sitesi yazılım fiyatları, talep ettiğiniz hizmete, sitenizin alt yapısına ve istediğiniz ek hizmetlere göre farklılık gösterir. Bu nedenle öncelikle web site tasarımınız için belli kriterleri belirlemeli ve daha sonra hizmet almalısınız. Burada dikkat edeceğiniz nokta, tercih ettiğiniz ajansın bu alandaki yetkinlikleridir. Ayrıca size özel ve pratik çözümler üretebilecek bir ekibin olması da önemlidir. Web Sitesi Tasarım Web tasarım yapan firmalara baktığımızda freelance web tasarım fiyatları açısından oldukça makul ölçülerde olduğu söylenebilir. Sektörde hizmet veren Web Ajansımızın e-ticaret web tasarım fiyatları açısından da oldukça cazip fiyat teklifleri sunmaktadır. Uzun yıllardır verdiğimiz web tasarım hizmetlerimiz kalite standartlarının üstündedir. Bunun nedeni profesyonel yazılım uzmanlarından oluşan ekibimizin başarı odaklı çalışmasıdır diyebiliriz.

Dijital ortamda sizi temsil edecek olan site tasarımlarınız sayesinde rakipleriniz arasında sıyrılarak başarılı bir grafik yakalayabilirsiniz. Bunun için web arayüz tasarımı fiyatları ve diğer teknik destek hizmetlerimizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; irtibat telefonumuzdan firmamızı aramak ve size özel fiyat tekliflerini almak olacaktır. Web tasarım fiyatlarını sitenizin yönetim paneli özellikleri, mail alt yapısı, SEO teknikleri gibi birçok özellik belirler. Aynı zamanda kullanılan tasarım ve yazılım alt yapısı da web tasarım fiyatları üzerinde etkilidir. En ucuz web site fiyatları hakkında yaptığınız araştırmalarda firmamızın size sunduğu hizmetleri karşılaştırarak karar verebilirsiniz.

Web site fiyatları sınırsız özellikleri ile hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olmak için her zaman sizin aynınızdayız. Şu ana kadar yazılımını gerçekleştirdiğimiz yüzlerce web site tasarım örneklerimizi, referanslarımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bunun yanında firmamızdan hizmet alan değerli müşterilerimizin pozitif geri dönüşleri de firmamız hakkında size fikir olacaktır diye düşünüyoruz.

Penta Yazılım olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yazıya Puan Ver
1 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri:
Yorum Yap
E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile belirtildi.