Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Sitesi Yapan Şirketler

Web Sitesi Yapan Şirketler, belli bir estetik çizgide belirli amaçlar için yaptıkları sitelerde güncel gelişmeleri takip etmelidir. Kaliteli bir web site tasarımı için belli ana hatlara dikkat etmek gerekir. Bunlar; web sitesi için seçilen renkler, fontlar, grafikler ve siteye girilecek içeriklerin SEO kurallarına uygun olmasıdır. Ancak bu işlemlerin doğru bir şekilde uygulanması sonucu başarılı bir sonuç elde edilir. Günümüzde bazı web sitesi yapan kişiler ne yazık ki bu kriterlere uygun olmayan siteler tasarlamaktadır. Bu durumda kalitesiz bir web sitesi ortaya konmakta ve harcadığınız paralar boşa gitmektedir. Bu nedenle web site tasarımlarınızı güvenilir ve sektörde lider olan firmalara teslim etmelisiniz.

En İyi Web Tasarım Firmaları

Web Sitesi Yapan Şirketler, kadrolarında SEO uzmanları, grafikerler ve yazılımcılarla birlikte çalışma zorundadır. Ayrıca Google algoritmalarının güncellemelerini yakından takip eden ve analiz becerisi yüksek kişilerle çalışmaları gerekir. Ancak bu şekilde kaliteli bir web tasarımı gerçekleşir. En iyi web tasarım Şirketleri elde ettikleri başarıları oluşturdukları profesyonel kadrolara borçludur. Web tasarım şirketleri İstanbul başta olmak üzere ülke geneline web tasarım hizmeti sağlarlar. Web tasarımı yapmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Yeni oluşturulacak bir web sitesi için öncelikle hitap ettiği hedef kitlenin tespit edilmesi gerekir. Ancak bu tespitten sonra web sitesinin diğer kurulum çalışmalarına başlanabilir.

 

Web Sitesi Yapan Firma: Penta Yazılım

Web Sitesi Yapan Şirketler, arasında öncü pozisyonda olan firmamız profesyonel ekibiyle hizmet sunmaktadır. Web sitesi yapan yerler arasında bol referansları ve müşteri memnuniyetleriyle sektörde başarılı web site tasarımlara imzamızı atıyoruz. Web site fiyatları açısından da rakipleri arasında en uygun fiyat garantili firma olarak hizmet sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz sizlere daha iyi hizmet sunmak için teknolojik gelişimleri yakından takip etmektedir. Bunun için başarı odaklı ve müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızla her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız başarılı web site projelerimiz yapacağımız web site tasarımlarının teminatı niteliğindedir. Web site hizmeti sunduğumuz yüzlerce mutlu müşterimizin arasına girmek için bize ulaşabilir ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Yazıya Puan Ver
39 Kişi Puan Verdi
10158