Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Arnavutköy

Web Tasarım Arnavutköy

Etkileyici güvenilir web sitesi tasarımı gerçekten önemli mi? Şu anda firmanızın web sitesi için yeni bir tasarım yapmanın, yeni bir iş üreteceğine inanmayabilirsiniz. Hatta sizin gözünüzde mevcut web siteniz rakiplerinizle kıyaslandığında güncelliğini koruyor olabilir.

Fakat sizin şüpheciliğinize rağmen, yapılan çalışmalar iyi bir web sitesinin daha çok müşteri trafiği yaratacağını ve gelişmiş bir kullanıcı ara yüzünün satış oranını arttırdığını gösteriyor. Üstelik bu yöntemle işletmenizin yeni bir işletme haline dönüşebileceğini gösteriyor. Ama nasıl? İnternet sitesi tasarımı gibi yüzeysel bir çalışma, işinizin ya da şirketinizin başarısını nasıl etkileyebilir. Mevcut şirketinizin iyi bir web sitesi tanıtımına ve/veya zaman içinde güncellenmeye ihtiyacı vardır.

Günümüzün kalabalık ticaret piyasasında firmanızın sesini duyurmak ve varlığı hakkında tanıtım yaparak müşterilerle iletişim halinde olmak, hayatta kalabilmek için birincil koşul olmuştur. İyi tasarlanmış bir web sitesi, şirketinizle ideal müşterileriniz arasında hızlı bir diyalog oluşturur.  Arnavutköy web tasarım olarak Fatih bölgesinde bu konulardaki bütün çalışmalarınızda size yardımcı olmak istiyoruz.

 

Fatih Bölgesindeki İşletmeleriniz İçin Web Sitesi Tasarlarken Göz Önünde Tutmanız Gereken Başlıca Noktalar

 

 

Arnavutköy web sitesi tasarım konusunda uzman ekibimiz ile size yeniden bir site kurmanız ya da var olan sitenizde hangi konuyu iyileştireceğiniz hakkında pratik çözümler sunar. Söz gelimi web sitenizde navigasyon yeterli olmayabilir ya da yeni sistemlerle güncellenmemiş olabilir. Oysaki bir web sitesinde en önemli konu iyi bir navigasyondur. Yani sitenizde gezinme sırasında ziyaretçiler hızlı ve kolay yolculuk edip, aradıkları tutarlı bilgilere erişebilmelidirler.  Arnavutköy web tasarımı olarak biz bu konuda müşteriye aşırı basitleştirilmiş bir gezinme ortamı sunarız. Böylece olabilecek en geniş müşteri yelpazesini de istediğimiz siteye çekmiş oluruz. Çoğu internet sitesi yapan firmalar Arnavutköy web tasarım gibi düşünmek yerine, süslü yazı karakterleri ve girift tasarımları kullanıyorlar. Bu yöntem ziyaretçileri daha fazla etkilemez. Tam tersine sitede daha az zaman geçirmelerine yol açar. Arnavutköy web site yapan firmalar arasında bu sorunun giderilmesinde açık ara farkla öndedir. Daima müşteriye kullanım kolaylığı sağlayan tasarımları hizmetinize sunar.

 

Marka Tutarlılığı

Şirketinizde bir logo varsa, bu logo baskı malzemelerinde sıkça kullanılır. (kartvizitler, broşürler, antetli kağıtlar vb.) Logo, logo/marka renkleri, marka mesajlaşma ve baskı için kullanılan görüntüler için de güçlü web tasarımlarına ihtiyacınız olacaktır. Müşterilerinizin markanızı her türlü iletişim biçiminde tanıması, marka konumunuzu sizinle ilişkilendirmeleri Fatih dendiğinde öncelikle sizi hatırlamaları çok önemli ayrıntılardır. Bu üzerinde önemle durulması gereken çok hassas bir konudur. Çünkü genellikle görsel iletişim, bir marka ile yer değiştirdiğinde müşteriler kendilerini rahatsız hissederler. Bu da şirketinizle ilgili olumsuz bir önyargı oluşumuna neden olabilir. Deneyimli, konusunda uzmanlaşmış kadromuz bu konuda da sizin yanınızda olmak istiyor. Logonuzun olumlu hatırlanması  ile size istediğiniz hizmetleri çok daha fazla miktarda sunma imkanı sağlamak bizi mutlu ediyor.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
969