Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Arnavutköy

Web Tasarım Arnavutköy

Etkileyici güvenilir web sitesi tasarımı gerçekten önemli mi? Şu anda firmanızın web sitesi için yeni bir tasarım yapmanın, yeni bir iş üreteceğine inanmayabilirsiniz. Hatta sizin gözünüzde mevcut web siteniz rakiplerinizle kıyaslandığında güncelliğini koruyor olabilir.

Fakat sizin şüpheciliğinize rağmen, yapılan çalışmalar iyi bir web sitesinin daha çok müşteri trafiği yaratacağını ve gelişmiş bir kullanıcı ara yüzünün satış oranını arttırdığını gösteriyor. Üstelik bu yöntemle işletmenizin yeni bir işletme haline dönüşebileceğini gösteriyor. Ama nasıl? İnternet sitesi tasarımı gibi yüzeysel bir çalışma, işinizin ya da şirketinizin başarısını nasıl etkileyebilir. Mevcut şirketinizin iyi bir web sitesi tanıtımına ve/veya zaman içinde güncellenmeye ihtiyacı vardır.

Günümüzün kalabalık ticaret piyasasında firmanızın sesini duyurmak ve varlığı hakkında tanıtım yaparak müşterilerle iletişim halinde olmak, hayatta kalabilmek için birincil koşul olmuştur. İyi tasarlanmış bir web sitesi, şirketinizle ideal müşterileriniz arasında hızlı bir diyalog oluşturur.  Arnavutköy web tasarım olarak Fatih bölgesinde bu konulardaki bütün çalışmalarınızda size yardımcı olmak istiyoruz.

 

Fatih Bölgesindeki İşletmeleriniz İçin Web Sitesi Tasarlarken Göz Önünde Tutmanız Gereken Başlıca Noktalar

 

 

Arnavutköy web sitesi tasarım konusunda uzman ekibimiz ile size yeniden bir site kurmanız ya da var olan sitenizde hangi konuyu iyileştireceğiniz hakkında pratik çözümler sunar. Söz gelimi web sitenizde navigasyon yeterli olmayabilir ya da yeni sistemlerle güncellenmemiş olabilir. Oysaki bir web sitesinde en önemli konu iyi bir navigasyondur. Yani sitenizde gezinme sırasında ziyaretçiler hızlı ve kolay yolculuk edip, aradıkları tutarlı bilgilere erişebilmelidirler.  Arnavutköy web tasarımı olarak biz bu konuda müşteriye aşırı basitleştirilmiş bir gezinme ortamı sunarız. Böylece olabilecek en geniş müşteri yelpazesini de istediğimiz siteye çekmiş oluruz. Çoğu internet sitesi yapan firmalar Arnavutköy web tasarım gibi düşünmek yerine, süslü yazı karakterleri ve girift tasarımları kullanıyorlar. Bu yöntem ziyaretçileri daha fazla etkilemez. Tam tersine sitede daha az zaman geçirmelerine yol açar. Arnavutköy web site yapan firmalar arasında bu sorunun giderilmesinde açık ara farkla öndedir. Daima müşteriye kullanım kolaylığı sağlayan tasarımları hizmetinize sunar.

 

Marka Tutarlılığı

Şirketinizde bir logo varsa, bu logo baskı malzemelerinde sıkça kullanılır. (kartvizitler, broşürler, antetli kağıtlar vb.) Logo, logo/marka renkleri, marka mesajlaşma ve baskı için kullanılan görüntüler için de güçlü web tasarımlarına ihtiyacınız olacaktır. Müşterilerinizin markanızı her türlü iletişim biçiminde tanıması, marka konumunuzu sizinle ilişkilendirmeleri Fatih dendiğinde öncelikle sizi hatırlamaları çok önemli ayrıntılardır. Bu üzerinde önemle durulması gereken çok hassas bir konudur. Çünkü genellikle görsel iletişim, bir marka ile yer değiştirdiğinde müşteriler kendilerini rahatsız hissederler. Bu da şirketinizle ilgili olumsuz bir önyargı oluşumuna neden olabilir. Deneyimli, konusunda uzmanlaşmış kadromuz bu konuda da sizin yanınızda olmak istiyor. Logonuzun olumlu hatırlanması  ile size istediğiniz hizmetleri çok daha fazla miktarda sunma imkanı sağlamak bizi mutlu ediyor.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1240

Web Tasarım Arnavutköy Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Sitesi Optimizasyonu (SEO)

Kurumsal Seo hizmeti ile mükemmel sonuçlar elde edin. ilk sıralarda sizlerde yerinizi alın. Sitenizi, istenilen kelimeler de google.com arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasına imkan sağlar. Arama motorlarının web sitenizi daha kolay bir şekilde tarayıp dizinlerine kayıt etmesi için yapılan teknik bir çalışma bütünüdür. Genel olarak çalışma yapılırken en çok tercih edilen arama motorları olan Google, bing, yandex ve yahoo baz alınır. SEO da amaç bellidir anahtar kelimelerde web sitemizin üst sıralarda listelenmesini isteriz. Peki üst sıralarda yer almak bize ve İnternet sitemize ne gibi faydaları olur derseniz. Cevabı oldukça basit, yeni müşteri, tanınırlık, ürün ve hizmet pazarlama. İnternet ortamındaki pazar payının her geçen gün artması seo ya olan ilgiyi gittikçe arttırıyor. Sizlerde seo hizmeti edinerek internetin nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Doğru ve legal yapılan seo çalışması web sitenizin arama motorları gözünde popüler olmasına olanak sağlar. Arama motorları tarafından sevilen web siteleri, arama sonuçlarında popüler konumlarda yer alır. Web sitesinin doğru hedef kitleye ulaşması anlamına gelmektedir. Doğru hedef kitle ise web sitenizden kazanç elde edebileceğiniz anlamını taşır. Web dünyasında Seo hizmeti, doğru hedef kitleye ürün, reklam ve hizmet pazarlamanın en etkili yollarından bir tanesidir.
+

Web siteleriniz sınırsız sunucuda barınsın

Sunucu, reseller hosting hizmetimiz sizlere web sitenizi güvenli, hızlı ve yüksek depolama kapasitesi imkanı sağlıyoruz.  Reseller Hosting Sunucu kavramlarını genel olarak şu şekilde tanımlayabiliriz. Global iletişim ağı olan İnternet ağının altyapısını oluşturan en temel depolama birimleridir. Web siteleri ve içeriklerinin barındığı uzak sunucu bilgisayarların istemciye açık depolama alanlarıdır. Web sayfaları internet ağı üzerinde bu birimlerde barındırılarak, insaların internet sitelerini ziyaret etmesine imkan sunulur. Günümüzde olçukça gelişen web teknolojileri ile birlikte sunucu, reseller, hosting teknolojileride büyük gelişimler göstermiştir. İşletim sistemi çekirdek tabanlı olarak genel ihtiyaçlara cevap veren windows ve linux en çok tercih edilen barındırma hizmetleridir. Sunucu; içerisinde bir veya daha fazla reseller hosting barındırma imkanı sunan, kapasitesine bağlı olarak bünyesinde bir çok İnternet sitesine barındırma özelliğine sahip uzak sunucu bilgisayarlardır. Özel ağ ve protokoller tanımlanabilen, sıklıkla datacenter adı verilen depolama merkezlerinde tutulan istemciye veri aktarmakla görevlendirilmiş bilgisayarlara verilen genel isimdir. Reseller; bir tane İnternet sitesine ev sahipliği yapabileceği gibi çok sayıda İnternet sitesini barındırabilecek özelliğe sahip, bayi hosting olarak ta bilinen sunucularda web sitelerini küme içerisine almamıza yarayan depolama birimidir. Hosting; Genel kullanımı bir tane internet sitesi için planlanmış en küçük barındırma birimi olarakta düşünülebilir. Geniş depolama, bant genişliği gerektirmeyen internet siteleri için tercih edilir.
+

Arnavutköy’de işletmeniz var ise sosyal medyaları iyi yönetin müşteri çekin

Sosyal medya ile tanıtım ve pazarlamada etkili ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Sosyal medya kanallarında web sitesi, ürün ve hizmet tanıtımları yanı sıra kurumsal kimliğinize uygun prestij çalışmaları sunuyoruz. Sanal dünyanın vazgeçilmez sanal paylaşım ve bilgi platformlarında sizlere özgü reklam stratejisi geliştiriyor, web ortamında bilinirliğimizi arttırıyoruz. Son dönemlerde en etkili çıkışını yapan sosyal medya siteleri, milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Potansiyel bir reklam gücüne sahip sosyal medya siteleri, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve tanıtım ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz vazgeçilmez niteliklere sahipler. Günün her anı milyonlarca insanı bir araya toplayan sosyal medya siteleri, firmaların, markaların çok sık tercih ettiği reklam alanları haline gelmiştir. Sosyal medya sitelerinde doğru hedef kitleyi ulaşabilmek için geniş çaplı bir çalışma gereklidir. Etkili ve doğru pazarlama teknikleri ile sizlerde ürün ve hizmetlerini müşterilerinize doğrudan ulaştırın. İlk adımı atan siz olun, Sosyal medyada ürün ve hizmetinizi müşterilerinize servis edin. Geniş kitlelere hizmet sunun, popüler müşteri potansiyeline sizlerde sahip olun. Sosyal medyanın diğer bir avantajı ise web sitenize sosyal medya kanallarından gelen ziyaretçiler. Her ziyaretçiyi bir arama motoru robotu olarak düşünün. Her gelen ziyaretçi sizi daha yukarı taşıyacaktır. İnternet sitenize gelen her ziyaretçi, google ve diğer arama motorlarında popüler arama sonuçlarında yer almanıza yardımcı olacaktır.
+

Neden Mobil uyumlu tasarımlı site yaptırmalıyım

Responsive web tasarım “tek site beş farklı boyut” web tarayıcıları ve arama motorları ile dost. %100 seo uyumlu web sitesi tasarım ve web yazılım teknolojisi.

·         Tüm ekranlar ile uyumlu tasarım teknolojisi.
·         Seo altyapısına sahip yazılım desteği.
·         Kolay kullanılabilir yönetici paneli.
·         Eklenebilir e-ticaret “online satış” altyapısı.
·         Kurumsal kimliğe uygun sosyal medya eklentileri
·         Sürükle bırak sayfa yönetim teknolojisi.
·         Blog ve makale yazıları sayfası.
·         Geliştirilebilir yazılım ve tasarım desteği.
·         Arama motorları ile uyumlu yazılım ve tasarım
+

Penta Yazılım Web Tasarım Referansları

Web tasarımı, web yazılım, seo ve diğer referanslarımızı inceleyerek yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında kısaca bilgi edinebilirsiniz. Projelerimiz web tasarımı, web yazılım, seo arama motoru optimizasyonu, eticaret, reseller, hosting ve sosyal medya hizmetleri üzerine kendini geliştirmiş profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktır. Sizlere ve sektörünüze en uygun projeler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitesi seo arama motoru optimizasyonu hizmeti her sektörden sadece bir firmaya verilmektedir.