Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Ataşehir

Web Tasarım Ataşehir

Ataşehir de web sitesi yapan firmalar arasında bulunan Penta Yazılım olarak diyoruz ki; Kullanılan en yaygın ve en etkili dijital pazarlama yöntemleri arasında yer almakta olan web tasarım uygulamaları, en doğru içerikler ile hazırlandığı takdirde müşteri potansiyelinin hızla artmasına olanak tanımaktadır. Firma hakkında bilgi edinmek isteyen müşterinin size en kolay şekilde ve dilediği zaman erişim sağlayabilmesine olanak tanıyan web tasarım uygulamaları, firmaların güvenilirliklerinin artmasında da çok önemli bir yere sahiptir.

Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek sizlere en etkin çözüm önerilerini sunan Ataşehir web tasarım ekibi, kaliteli bir web sitesine sahip olabilmeniz için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Gerçek bir ziyaretçi akınına sahip olmanızı sağlayan ve profesyonellikten hiçbir zaman uzaklaşmayan bu kuruluş, her işletmenin hitap ettiği sektöre ve kitleye uygun özelliklerde web tasarım uygulamaları geliştirmektedir.

Web tasarım ve programlama süreci bir uzmanın ellerinde sanat eserine dönüşen bir süreçtir. Bu süreçte tamamen istenilen işe odaklanmak ve çalışmaları titizlikle sürdürmek oldukça önemlidir. Ataşehir web tasarım bu kapsamda sizlere etkili bir çalışma sunmaktadır. Marka bilinirliğini artırma çalışmaları üzerine yaptığımız web tasarım işlerinde, markanın logo detaylarına ve renklerine önem vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımız ilk olarak bir hazırlık sürecinden geçildikten sonra başlamaktadır.

Teknolojinin getirilerini her zaman kullanmakta olan firmamız işinde en iyisi olmak için işlerini titizlikle yürütmektedir. Web tasarım işi isteyen bir marka ya da kurum ile detaylı bir görüşme yapılır. Ardından müşteri istekleri ön planda tutulacak şekilde taslak bir çalışma ortaya koyulur. Ardından taslak hali daha da geliştirilerek web tasarım işine dökülür. Bu süreçte ilk olarak müşteri memnuniyeti ve isteklerini gözeterek taslaklar oluşmaktadır. Ancak ilerleyen süreçte müşteri isteklerine ek olarak yapılan çalışmalarımız ilk olarak müşteriye bildirilir ve beğenisi alındıktan sonra eklenir. Bu sayede firmamızın her zaman arkasında olduğu müşteri memnuniyeti ilkemizi gerçekleştirmekteyiz.

Ataşehir Web Tasarım Firması

Kontrol paneline sahip olan ve gerek duyulduğu zaman kolayca güncelleştirme yapabilme imkânı sunan web tasarım uygulamaları, şık tasarımı ve kolay ara yüzü ile de beklentilerin ötesine geçmektedir.

Web sitesi kontrolü her zaman kolay bir işlem olmayabilir. Sitenize bir şey eklemek istediğinizde ya da sitenizden bir şey kaldırmak istediğiniz de kontrol paneli üzerinden yapmanız gerekir. Sektör içerisinde yer alan hazır kontrol panelleri karmaşık yapısı nedeniyle istenilen işlemleri genel anlamda zorlaştırabilmektedir. Ancak Ataşehir web tasarım her zaman kendi sistemini kullanmaktadır.

Kontrol paneli ya da admin paneli olarak bilinen ara yüz tasarımlarında tamamen kurumların daha kolay kullanabileceği bir sistem ile çalışmaktayız. Zorlu web tasarım işlemleri yerine sizlere daha kola kontrol edebileceğiniz bir arka plan çalışması vadediyoruz. Yaptığınız tüm eklemeler ile sitenizde herhangi bir bozulma olmadan rahat bir kullanıma sahip olacaksınız. Oluşabilecek herhangi bir surumda bizlerle istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Günümüzde internet kullanıcılarının sayısının her geçen gün artması ile web tasarım uygulamalarının öneminin daha çok farkına varılmasını sağlamıştır. Doğru bir şekilde kodlanan ve hata içermeyen web tasarım uygulamaları, kullanılan özgün içerikler ve dikkat çekici görselleri ile birlikte arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza olanak tanır.

İnternet tarayıcılarının her geçen gün artan teknolojiyi yakalamak üzerine oluşturdukları arama motoru optimizasyonu, web tasarım işlemleri için önemlidir. Siteniz için yapacağımız SEO çalışmaları web sitenizi üst sıralara taşımakla beraber aynı zamanda reklam almanızı da sağlayacaktır. Bu konuda uzman SEO ekipleri ile çalışan Ataşehir web tasarım firması, sizlere en iyi şekilde bu süreci yönetmeniz için çalışmalar yapacaktır. Web tasarım işlemlerinizin tamamlanmasının ardından sizlere SEO çalışmaları ve diğer web tasarım içerisinde yapılan çalışmalar hakkında gerekli bilgiler detaylı bir şekilde verilecektir.

Web Sitesi Yapan Firmalar Ataşehir

Kullanıcı dostu yapısı ile ziyaretçilerini yormayan web tasarım siteleri, geri dönüşlerin çok daha fazla olmasına imkân tanımakta ve bu da satış potansiyelinin artmasına neden olmaktadır. Birçok firma için vazgeçilmez olmayı başaran ve artık günümüzün gereklilikleri arasında yer alan web tasarım siteleri 7/24 firmanızın reklamını yapmanıza neden olmaktadır. Olumlu etkileri her geçen gün artan ve firmaların prestijlerinin artmasına en etkili çözüm yolunu sunan kurumsal web tasarım uygulamaları, en kusursuz hali ile sizlerin beğenisine sunularak rakiplerinizden bir adım daha önde olmanıza imkân tanımaktadır.

Gelişen teknoloji ve sosyal medya kullanımı ile artık herkes internet ortamında aktif bir rol oynamaktadır. Her geçen gün değişen tasarım sistemlerinin daha sade ve dikkat çekici hale gelmesi üzerine sizlere yeni bir tasarım sistemi ile gelen Ataşehir web tasarım, uzman kişiler ile çalışarak her zaman sizlere en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Web tasarım denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan Penta yazılım, bu alanda başarısını kanıtlamış bir firma olarak sizlere bu kapsamda detaylı ve iyi bir iş sunacağının garantisini her zaman vermektedir. Firmamız için kalite ve müşteri memnuniyeti ilk önceliktir.

Ataşehir web tasarım firması olarak sizlere yeni nesil bir tasarım vadediyoruz. Tasarımlarımızda özel bir ekip oluşturarak, tamamen müşteri odaklı bir çalışma yapılmaktadır. Aynı zamanda çalışmalarımızın odağında yer alan kodlama ve tasarım işlemlerinde, kolay bir kullanım sağlanması üzerine çalışmalar yapmaktayız. Bu sayede sizlerin sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bir web sitesi ortaya çıkartıyoruz. Bu sayede çalışmalarımızda sizlere site kullanımı hakkında bilgi verirken akıllarda soru işareti bırakacak herhangi bir nokta bırakmıyoruz. Firma olarak önceliğimiz daima müşterilerimizin istekleri ve işe olan beğenileri olmaktadır.

En az maliyetlere katlanarak en etkili reklamları yapmanıza imkân sağlayan Ataşehir web tasarım firması, özgün olarak hazırladığı çalışmaları ile birlikte sizlere çok önemli avantajlar sunmaya devam etmektedir.

Yazıya Puan Ver
8 Kişi Puan Verdi
1743

Web Tasarım Ataşehir Sıkça Sorulan Sorular

-

Neden Bir Web Sitesi Açmalıyım?

Web tasarım Ataşehir firması olarak en çok karşılaştığımız sorulardan bir tanesi budur. Ve bu sorunun çok barizdir. Eğer bir şirketiniz varsa ve markanızı daha geniş bir çevreye yaymak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey kuşkusuz bir web sitesi açmak olacaktır. Bu web sitesi sayesinde sanal ortamdan da reklamınızı rahatlıkla yapabilir ve günümüz internet dünyasında adınızı daha rahat bir şekilde duyurabilirsiniz.

+

Firmanızın Web Tasarım Ücretleri Ne Kadar?

Ücretlerimiz tamamen istediğiniz pakete göre değişmektedir. Bu sebepten ötürü de web tasarım Ataşehir firmamız ile iletişime geçerek bizden çok daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Paketten pakete değişkenlik gösterebildiği için isteklerinizi bize iletmeniz fiyat anlamında çok daha rahat bir konuşma yapmamıza ortam hazırlayacaktır.

+

Web Sitesinin Tasarımı Ne Kadar Önemlidir?

Bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus kuşkusuz tasarım olmalıdır. Elbette içerik bir web sitesinin temel taşlarından bir tanesi olmasına rağmen tasarımı iyi olmayan bir web sitesi internet kullanıcılarını sizin sitenize çekmeyecektir. Bu sebepten ötürü de web tasarımı oldukça önemlidir.

+

Web Sitesine Nasıl Daha Çok Kişi Çekebilirim?

Bu sorunun cevabı kesinlikle reklamdan geçmektedir. Eğer reklamınız düzgü bir şekilde yapar ve sitenizi ziyaret etme açısından cazip bir yer haline getirirseniz internet kullanıcıları sitenizi daha sık tercih etmeye başlayacaklardır. Web tasarım Ataşehir firmamız ise yalnızca tasarım yapmamakta aynı zamanda reklam hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+

Sitenin Mobil Cihazlarla Uyumlu Olması Önemli midir?

Mobil cihazlar eskiye nazaran insanlar tarafından çok daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Bunun en büyük sebebi ise mobil cihazlarımızdan istediğimiz her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşmakla alakalıdır. Bu sebepten ötürü de bir web sitesinin mobil cihazlar ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Web tasarım Ataşehir firması olarak bir web sitesinin mobil cihazlar ile de uyumlu olmasına oldukça dikkat ediyoruz.