Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Avcılar

Web Tasarım Avcılar

Avcılar Web Tasarım

Avcılar web tasarım olarak Gaziosmanpaşa lokasyonunda yer alan bütün internet hizmetleriniz için yanınızdayız. Artık bu konuda karşılaşabileceğiniz hiçbir sorunu sizin düşünmenize gerek kalmadı. İzin verin Avcılar web sitesi tasarım alanında sizinle sizin için çalışalım. Problemlerinizi yaratıcı ve uzman kadromuz ile olabilecek en hızlı çözüme ulaştıralım. Avcılar web sitesi tasarımı alanında size profesyonel hizmetler sunmak için, artık Gaziosmanpaşa konumunda da yanınızdadır.

Firmanızın günümüz ticaret ortamında yer alabilmesi için iyi bir web sitesine ihtiyacı vardır. Eğer kullandığınız bir web siteniz varsa, bunun  sürekli güncel tutulması için üzerinde çalışılması gereklidir. Aksi takdirde rakipleriniz karlı iş bağlantıları kurarken, piyasadan silinmeniz dahi söz konusu olabilir. Artık bütün müşteriler istedikleri hizmete ya da ürüne internet kullanımı ile ulaşmak istiyorlar. Başarılı bir internet sitesi olmayan şirketin, istediği kapasitede müşteriye ulaşması imkansız görünüyor. Ya da bu kadar geniş alandaki müşteri kitlesine ulaşmak için çok yüksek masraflı tanıtım faaliyetlerini göze alması gerekiyor. Bütün bunlar düşünüldüğünde, düzgün bir web sitesi tanıtımının şirketinizin hayati bir kolu olduğu açıkça görülür.

Avcılar web site yapan firmalar arasında konu ile ilgili en kritik noktaları size sunabilen bir firmadır. Şirketinizle alakalı önemli anahtar kelimeleri html tabanlı bir metne eklediğinizde Google ya da Bing gibi arama motorları web sitenizi kolayca tarayıp müşterinize sunar. Bunun gayet iyi bilincinde olan Bakırköy web tasarım, profesyonel kadrosu ile arama motoru yerleşimlerinizi arttırabilir ve web sitenize daha genel bir görünürlük sağlayabilir.

 

 

Pek çok internet web sitesi yapan firmalar Avcılar kadar sitede yayınlayacağınız içeriklerin şirketinizin marka konumunun müşteriye iletmesi açısından ne kadar önemi olduğunun bilincinde değildir. Kullanılan sözcüklerin müşterinizin hafızasına işleyiş şekli, hayati önem taşır. Bir metin yazıcısı içeriği yazdığında ve tasarımcı içerik için tamamlayıcı görsel ortamı oluşturduğunda dikkate alınması gereken çok önemli ögeler vardır. Mesajı kısa tutmak ve istenen noktaya getirmek bunlardan biridir. Bunun yanı sıra, istenen satıcı- müşteri diyaloğunun sıcaklığının sağlanması okuyucunun mesajı daha kolay hatırlamasına yardımcı olur. Ve içselleştirmesine yol açar.

Ayrıca bir sayfada çok fazla metin olduğunda, sayfa görsel olarak dağınık hale gelir ve okuyucunun sayfayı okumaya devam etmesi fiziksel olarak zorlaşır. Tasarımcı içeriği düzene sokarak metni sayfaya uygun biçimce yerleştirmelidir. Oluşturulan alan okuyucunun gözlerini zorlamamalı ve yormamalıdır.

 

Güven

Müşterileriniz arasında güven oluşturmanız firmanız için en önemli konudur. Ancak bunun için gerçekten onları tanımalısınız ve onlara değer vermelisiniz.  Çeşitli pazarlama taktiklerini kullanarak potansiyel müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz. Bu da müşterilerinizin ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi edinebilmenizin harika bir yoludur. Müşterilerinizle diyaloğu güçlendirerek, yeni tasarımınız sayesinde onlara olumlu frekanslar yollayabilirsiniz. Web sitenizi ziyaretçilerinize daha davetkar ve güvenilir gösterdiğinizde web sitenizin trafiğinin arttığını göreceksiniz. Yeni iş dünyasında bütün çalışmalar, web sitesi iletişimi ile gerçekleşiyor.

İnternet yüz yüze iletişim kurma konusunda başarılı kişiler için tedirgin edici olabilir. Hatta belli iş kollarında Matrix filminin perili sahnelerini bile geri getirebilir. Çoğu müşteri işletme hakkında, kafa karıştırıcı harfler ve rakamların bulunduğu labirentlerden daha hoş şeyler arıyorlar.

Web sitesi kurmak ve güncel tutmak, insanların yararlı ipuçları ve en iyi uygulamaları bulmak için geldiği kullanıcı dostu bir ortam oluşturmanın harika bir yoludur. Bir web sitesi düzgün bir şekilde tasarlamış ve yönetiliyorsa müşteriler sitenize sürekli olarak geri dönerler ve şirketinizle tekrar tekrar iş yapar.

Bakırköy web tasarım olarak Gaziosmanpaşa’dayız .  Her türlü web sorununuz için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1391

Web Tasarım Avcılar Sıkça Sorulan Sorular

-

Avcılar Kurumsal Tasarım

Firmaların kurumsallık adına ilk adımı web sayfası sahibi olmaktır. Öyle ki bir firmayı en detaylı şekilde tanıtabileceğiniz tek mecra web sitesidir. Firmaların hizmet/ürün sunumlarını kullanıcı ile buluşturacak olan web siteleri firmayı destekleyici yönde müşterilerine güven veren, görsel kaliteye sahip olmalıdır. Tam da burada bir devreye giriyoruz; ihtiyacınızı biliyoruz ve bunun için firmanıza yakışır, görsel kaliteye sahip, kolay yönetilebilir ve seo optimizasyonuna sahip kurumsal web siteleri yapıyoruz.
+

Avcılar e-ticaret ajansı Penta Yazılım

Ticaret, mal veya hizmetin satın alınması ve satılması işlemlerine verilen genel bir isimdir. Bu işlemi sanal ortama taşıma işlemine ise e-ticaret diyoruz. E-Ticaretin ana amacı, Ürünlerinizi internet üzerinde en basit, hızlı, verimli ve güvenli şekilde yapılmasıdır. Ürün ve hizmetlerin müşteriye sunumu, siparişin basit adımlarla gerçekleşmesi, ödeme işlemlerinin kolay ve güvenlik içinde olması ve ürün ya da hizmetin en hızlı şekilde müşteriye ulaştırılması e-ticaretin temelini oluşturur.
+

Avcılar SEO Danışmalığı

Kurumsal hizmet anlayışına sahip bir firmanız var ise web siteniz de olmalıdır. Size özel paketlerimizi inceleyerek web site sahibi olmanız çok kolay! Asıl önemli kısım web sayfanızın ne kadar ulaşılabilir olduğu yani arama motorlarındaki yeri ve ne kadar kullanıcıya erişebildiğinizdir. Web siteniz fazlasıyla iyi özelliklere sahip olsa dahi sizinle aynı hizmeti veren bir çok firma kuyruk beklemek yerine üst sıralarda olmak için seo çalışması yaptırıyor. Eğer siz siteniz için bir adım atmazsanız rakiplerinizin seo başarısı ile alt sıralara inmek durumunda kalacaksınız. İşte tam bu noktada sizlere yardımcı oluyoruz. Firmanızın ya da markanızın arama motorlarında görünür olmasını sağlıyoruz.
+

Avcılar Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya kanalları aracılığı ve profesyonel sosyal medya yönetimi ile kazancınızı ve itibarınızı bizimle artırın.

Sosyal medya ; katılım, paylaşma ve işbirliği ile ilgilidir, doğrudan reklam ve satışla ilgili değildir.
 
 İlişki Geliştirmek

·         İyi oldukları alanı açıkça belirtilmelidir,
·         Aksatmadan sosyal medyaya katılım göstermelidir,
·         Çok fazla kendi reklamını yapmaktan kaçınmalıdır,
·         Sunduğu bilgiler, linkler ve kaynaklarla izleyicilerine bir değer sunmalıdır


 İş süreçlerini geliştirmek

·         Müşteri problemlerini veya şikâyetlerini taramak ve bunlara bir çözüm sunmak,
·         Müşteri geri dönüşlerini (feedback) elde etmek ve bunu yeni ürün tasarımında veya değişikliğinde kullanmak,
·         Bir seferde birçok kişiye teknolojik destek sağlamak,
·         Önemli Pazar ve rekabet bilgilerini takip etmek ve toplamak