Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Bağcılar

Web Tasarım Bağcılar

Bağcılar web sitesi  tasarım ailesi olarak Güngören’de  hizmetinizdeyiz. Bağcılar  web tasarım, web tasarımının neden önemli olduğunun çok iyi bilincindedir.

Öncelikle bir firma sahibi olarak işletmelerin web tasarım çalışmaları için neden bu kadar çok ödeme yaptıklarını anlamak zor olabilir. Sonuçta işlevsel bir siteniz olduğunu ve bu konunun da abartıldığı kadar önemli olmadığını düşünebilirsiniz. Oysaki durum hiç de böyle değil. Web tasarımı çevrimiçi varlığınızı gösteren en önemli alanlardan biridir.

Web tasarımı konusuna gereken önemi vermeniz demek, en üst düzeydeki tasarımcılar için aşırı miktarda para ödemeniz gerektiği demek değildir, Bunun yerine işletmeniz için dürüstçe çalışan bir web stilisti bulmanız gerektiği anlamına gelir.

Güngören’de web tasarımı konusunda uzman birisiyle temas kurmak isterseniz Bağcılar  web tasarımı olarak hizmetinizdeyiz, bizi arayınız. Bağcılar  web site yapan firmalar arasında uzman kadrosu ve amatör heyecanını yitirmemiş, profesyonel ekibi ile ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

İnternet Sitesi Oluştururken Önem Vermeniz Gereken Konular

İnternet sitesi yapan firmalar Bağcılar web tasarımı arasında fark olduğunu görmeniz açısından bu konuya teknik yaklaşımımız üzerine biraz bilgi verelim:

 

 

Müşterilerinizin ilgi süresinin kısa olacağını hesaplayarak mümkün olduğunca sezgisel bir navigasyon ortamı hazırlatmalısınız. İletişim sayfasına nasıl ulaşacağını düşünmesi uzun sürerse müşteriniz sitenizden kolayca ayrılabilir. Bu nedenle siteniz okuyuculara ulaşabilecekleri yolu en kolay şekilde göstermek için tasarlanmalıdır.  Eğer bir mağazada aradığınızı bulmak için bütün ürünleri raftan indirmeniz gerekiyorsa, doğal olarak o mağazadan uzaklaşırsınız. Web siteniz için de aynı konsept geçerlidir.

 

Müşteri Hizmetleri Ve Güven

Web sitenizi bir müşteri hizmetleri temsilcisi gibi düşünebilirsiniz. İnternet sitesi işinizin dijital yüzüdür. İlk izleniminizin iyi olmalıdır. Kötü tasarlanan bir web sitesi, kaba ve işe yaramaz bir müşteri temsilcisi gibi olabilir. Müşterilerinizde çekim etkisi yaratmaz. Firmanızdan uzaklaştırır. Öte yandan iyi tasarlanmış bir web sitesi, müşterilere yardımcı olmak için nazik ve içten tutumunu sergileyen, zarif bir müşteri temsilcisi gibidir. Elbette ikinci müşteri temsilcisi tipi  kalıcı bir ilişki için temel oluşturur.

Güven konusunda da aynı benzetmeyi yapabiliriz. Kırık camlarla kaplı giriş yolu bulunan bir işletmeye güvenir misiniz? İnsanlar görsel yaratıklardır. Web sitesinin tasarımı bu açıdan çok önemlidir. İyi bir web tasarımı firmanızın satış ayağını ileriye taşımak ve potansiyel müşterileri gerçek müşteri konumuna getirmek konusunda çok etkilidir.

Rekabet

En temel düzeyde bir web sitesine yatırım yapmalısınız, çünkü bütün rakipleriniz bunu yapıyor. Sitenizin takibi zorsa ve amatör görünüyorsa, rakibinizin sitesi profesyonel ve güvenilir görünüyorsa, hiç kuşkunuz olmasın potansiyel müşteriler rakiplerinizi seçecektir. Bağcılar web

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1224

Web Tasarım Bağcılar Sıkça Sorulan Sorular

-

Firmanızın web sitesi ve kaliteli web tasarımı size ne gibi faydalar sağlar?

·         Kurumlara ve müşterilere olumlu bir imaj çizmiş olursunuz,
·         Sizler ve firmanız hakkında bilgi almak isteyenleri kaliteli ve gösterişli bir sunumla etkilersiniz
·         Müşterileriniz dışında milyonlarca internet kullanıcına ulaşabilirsiniz
·         Yeni müşteriler ve kurumlarla bağlantı kurma imkanına ulaşırsınız
·         İnternet sitenizden ürünlerinizi tanıtabilir ve yeniliklerden müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz Müşterilerinize satış, sipariş ve direk rezervasyon imkanı sunabilirsiniz
·         Mesai saatleri ve çalışma günleri dışında firmanız kapalı dahi olsa, internet siteniz 7/24 açık olacağı için müşterilerinize firma ve ürünlerinize her an ulaşma imkanı sağlamış olursunuz,
+

Penta Yazılım Sayesinde Kurumsal Logonuz olsun

Penta Yazılım ekibi olarak hem yaratıcılığa hem de sıradışılığa önem vermekteyiz. Logo tasarım ekibimiz farklı etnik kültür yapısından oluşmuş olup, sürekli kendilerini geliştiren bir çizgide tasarımlar hazırlamaktadır. Her proje için Grafiker ve logo tasarımcı ortak çalışmaktadır. Ekibimiz, müşterilerimize firmanın kurumsal kimliğini ve felsefesini en iyi şekilde yansıtan logo tasarımlar sunmayı kendilerine görev edinmiştir.
+

Müşterilerimize sunulan dijital platformdaki çözümlerimiz

Kodlama olarak: Php, Flash, Asp, Xhtml, Dhtml, Html, Html 5, Css, Css3, VisualBasic, VB.NET, Acces, C, C++, Objective-C, C# , Java, JavaScript, Pascal, Ajax, ActionScript
Mobile Application: İOS(Apple) C, C++, Objective-C Windows Mobile C, C++, Windows Phone C# , Symbian C++, Palm OS C, C++, Pascal, Android Java, BlackBerry Java.
Veri tabanı olarak: MySQL, MsSQL, Ms access, PostgreSQL, Oracle,
Server olarak: Linux, Windows Server (Türkiye, Almanya, Amerika Web Hosting, Reseller Hosting, Virtual Private Server, Virtual Dedicated Server)
Server Yazılımları: Zend , Ioncube , ImageMagick , GD , Gc, Chrootkit, Apf Firewall, Anti-Dos Apf, SPRI, Rootkit Hunter, BFD, Vb.
Seo (Arama Motoru Optimizasyonu): Black Hat Seo, White Hat Seo, Bad Seo, On Page Seo, Off Page Seo, Seo Programlarımız.
Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik, Tema Tasarımı, Banner Tasarımı: Photoshop Cs6,
+

Bağcılar “SEO” Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Kısacası SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu internet ortamında hizmet veren çok sayıda girişimci arasından sunduğu hizmet ya da ürünün kalitesine, fiyatına ve faydasına güvenen satıcı ile bu hizmet ya da ürünü talep eden rasyonel bireyi daha çabuk buluşturmayı amaçlayan hizmettir. Bu hizmetimizde organik aramalarda istediğiniz yerlerde kendinizi görebilirsiniz.
+

E-Ticaret Özel yazılım, Hazır Yazılım Hizmeti

Elektronik ticaret, firmaların internet üzerinden satış yapmasını sağlayan bir ticaret yöntemidir. Gelişen teknoloji ve insanların alışveriş için artık interneti tercih etmesi e-ticaret sektörünü cazip hale getirmiştir. İyi ve anlaşılabilir bir tasarım, kolay ve kullanıcıyı zorlamadan alışverişine keyifle devam etmesini sağlayan elit web ara yüzü ve daha birçok etken sizlere ciro olarak geri dönmektedir. İnternetten para kazanma konusunda firmalara ve kişilere büyük bir avantaj sağlayan e-ticaret siteleri ile sizlerde başarıya hızlı ve en etkili yönden ulaşabilirsiniz. Size en uygun e-ticaret paketleri ve diğer alternatif çözümlerimiz için lütfen bizi arayın.