Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Bahçelievler

Web Tasarım Bahçelievler

Bahçelievler Web Tasarım

Firma sahibi olarak size önemli miktarda paraya mal olsa da, bir web sitesi tasarımına yatırım yapmanız işletmeniz için olağanüstü kazanç sağlamanıza yol açabilir. Yatırımınızın avantajınıza göre çalıştığından emin olmak için, bir web sitesinin tasarlanmasında aşağıdaki önemli noktalar ile uğraşabilecek etkin bir web sitesi tasarımcısı ile çalışmalısınız.

Konuya hakim bir tasarımcı ile çalışmak isterseniz Bahçelievler web tasarım olarak Küçükçekmece’de hizmetinizdeyiz. Bahçelievler web sitesi tasarım olarak sizinle firmanızın internet sitesi için çalışmak konusunda çok istekliyiz.

Aşağıda anlatacağımız noktaların uygulanması konusunda Bahçelievler web site yapan firmalar arasından profesyonelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bahçelievler web tasarımı kendi alanında özellikle web tasarım konularında yetişmiş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

 

 

Navigasyon

Bu özellik, web sitenizde ne kadar çok sayfa varsa o kadar önemi artan bir parametredir. Temel olarak iyi etiketlenmiş bir gezinme çubuğu veya farklı web sayfalarının listesini gösteren bir menü içerir. Web sitesi navigasyonu ne kadar iyi ayarlandı ise kullanıcılar web sitenizi o kadar iyi keşfedip anlayabilir. Ziyaretçilerin web sitenizde daha fazla zaman harcamasını ve geri gelmesini sağlayacak bir yöntem kullanmalısınız. Bu nedenle genellikle en temel ve en kullanışlı uygulama basit bir gezme (navigasyon) sistemi kurulmasıdır.

İçerik Ve Görsel Ögeler

Bu bölümde bahsedilenler yazı tipi ve diğer ayrıntıları içerir. Web tasarımı bu yönleriyle firmanız hakkında kullanıcılara doğru mesaj vermelidir. Çoğu durumda okuyucular ve kendilerinin tanımlayabileceği bir şey olduğunda verilen mesajı hatırlamaya meyillidirler.

Çok fazla içeriğe sahip olmak web sitenize herhangi bir yarar getirmez. Web sayfaları dağınık görünür ve geri dönüş oranları olumsuz etkilenir. Okunması zor sayfalar, müşterinin ilgisiz kalmasına yol açar ve tekrar siteyi ziyaret etmek istemez. Bunun önüne geçmek için web sitesi tasarımcıları metinleri kolayca görsellerin içine yerleştirir ve böylece kolay okunabilir bir düzen sağlarlar. Ayrıca tasarımcılar, okuyucunun gözlerini okumalarının ortasında durmasına izin veren ve negatif boşluk adı verilen alanlar da ekleyebilirler.

 

Marka

Markanız sizi rakiplerinizden ayırır. Biz internet sitesi yapan firmalar Bahçelievler olarak bunun çok iyi bilincindeyiz. Firmanızın sahip olduğu logo’nun tutarlılığını sağlamak için web sitesi tasarımına entegre edilmesi işi çok büyük bir önem taşır. Hedef pazarınızın sizin iş markanızı her tür ortaklıkta tanıması çok önemlidir. Örneğin markanızda ve görsel iletişiminizde küçük değişiklikler varsa bu durum müşterileriniz arasında karışıklıklara yol açabilir. Ayrıca işinizle ilgili bir takım sorunlar olduğunu da düşünebilirler. Bu tür ufak ayrıntılar zaman içinde ciddi kayıplar vermenize neden olabilir.

Ziyaretçi Yoğunluğu

Web sayfalarınız, kullanıcılara çok çekici görünmelidir. Okuyucuların sayfalarınızla etkileşimde bulunmalarını sağlamak için sıra dışı bir yerleşime sahip olmalıdır. Tüketicilere görsel olarak hitap

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1147

Web Tasarım Bahçelievler Sıkça Sorulan Sorular

-

İnternet Reklamcılığı Nedir?

İnternet reklamcılığı adından da anlaşılacağı üzere interneti bir pazarlama platformu olarak görmenin ve kullanmanın hedef olduğu reklamcılık tekniklerinin bütünü olarak tanımlanabilir. İnternet reklamcılığı da geleneksel reklam yöntemleri karşısında eşdeğer bir sonuç elde etmeyi mümkün kılan çözümler sunuyor. 2022 yılında pazarlamacıların beklentisi şirketlerin geleneksel reklam harcamalarının dijital reklamların altında kalması yönündeydi ve bu gerçekleşti.
+

İnternet Reklamcılığı Neden Önemlidir?

Küresel Kapsam: Dünyanın dört bir yanına ulaşmak sizin için cazip olmasa bile aslında insanların satın alma kararlarını ağırlıklı olarak interneti kullanarak verdiğini bilmek, hedeflediğiniz lokasyonda bulunan ve araştırma yapan bir potansiyel müşteriye ulaşmak için en iyi yöntem internet reklamlarıdır. 

Bütçe Uygunluğu: Geleneksel reklamcılık yöntemleri ile 1000 kişiye ulaşmak için harcadığınız para ile internet reklamcılığı ile 3000 kişiye ulaşabilirsiniz.
+

E-Ticaret Nedir ?

E-Ticaret, E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Sistemleri, Elektronik Ticaret, Online Satış, Online Satış Sistemleri, İnternet Satış Sitesi E-ticaret son yıllarda ticaret ile uğraşan herkesin duyduğu, ürün satın alma tercihlerinin de bu yöne kayması ile birlikte oldukça popüler olan bir ticaret yöntemidir.
+

E-Ticaret Çeşitleri Nelerdir ?

·         B2B E-ticaret
·         B2C E-ticaret
·         Pazar yerleri e-ticaret ile doğrudan uğraşmak istemeyen ancak internet üzerinden satış yapmanın önemini anlayan kişiler tarafından tercih edilen satış platformlarıdır. Alıcının yaptığı ödeme havuzda bekletilir ve ürün/hizmet teslimi sorunsuz bir şekilde tamamlandığında alıcının da onayı ile satıcı ödemesini alır.
+

E-Ticaret Sitesi Nasıl Çalışır

E-Ticaret, E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Sistemleri, Elektronik Ticaret, Online Satış, Online Satış Sistemleri, İnternet Satış Sitesi E-ticaret yapmak için öncelikle bir web sitesine ihtiyaç vardır. Web sitesinde e-ticaret yapabilmeyi mümkün kılan bir alt yapı olması gerekir. Bu alt yapının temelinde;

-          Ürün veya hizmet listeleme
-          Ön muhasebe
-          Stok takibi gibi temel özelliklerin mutlaka bulunması gerekir. Bu 3 temel unsurun yanına e-ticaret yapmayı kolaylaştıracak yüzlerce ek özellik gelebilir.