Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Bakırköy

Web Tasarım Bakırköy

Bakırköy Web Tasarım

Bakırköyweb tasarım Kağıthane’de faaliyetlerine başladı. Bakırköyweb sitesi tasarım konusunda titiz ve dikkatli yaklaşımıyla sizin yanınızdadır. Düzgün ve kolay kullanılabilen bir web sitesi firmanız için çok önemli bir tanıtım yöntemidir. İnternet sitesi çok büyük kitlelere hitap edebildiği için kısa zamanda büyük müşteri topluluklarına ulaşabilirsiniz.

Bakırköy web site yapan firmalar arasından düzenli çalışma prensibi ve bilgili teknik kadrosu ile ayrılır. Web tasarımının iyi planlanması ve uygulanması firmanızı tahmin ettiğinizden daha hızlı bir şekilde ileri iter. İnternet sitesi yapan firmalar Bakırköy web  tasarımı ile kıyaslandığında bizim üstün hizmetimiz daha rahatlıkla fark edilebilir.

 

 

Çevrimiçi varlığınızı sürdürmeniz söz konusu olduğunda dikkate almanız gereken pek çok parametre vardır. Temel olarak çevrimiçi varlığınızı oluşturma eylemi yalnızca işletmeniz ve/veya şirketiniz için basit bir web sitesi oluşturmakla sona ermez. Çoğu olmasa da web siteleri doğru SEO taktiklerini birleştirerek ve sürekli olarak doğru unsurlarla besleyerek çevrimiçi pazarlama çalışmalarıyla büyük başarılar kazanmışlardır. Anlık sonuçlar almasanız da belli bir süre sonra satışlarınızda ciddi bir ilerleme kaydedersiniz.

Web sitesi tasarımı sunmaya çalıştığınız hizmeti/ ürünü bir üst ya da alt düzeye taşıyabilir. Hedef kitlenizin işletmenizi veya şirketinizi nasıl gördüğünü birincil derecede etkiler. Ayrıca hedef kitlenizin potansiyel olarak müşteriye nasıl dönüştüğü konusunda da önemli fark yaratır. Bu nedenle etkileyici bir kullanıcı ara yüzüne sahip web sitesi tasarımı geliştirmek daha iyi bir işletme  ve gelir elde edilmesine yol açacaktır.

Bu konuda bir iki dikkat edilmesi gereken teknik detaydan söz edecek olursak; Öncelikle web tasarımının temel hedeflerinden birisi web sitenizdeki dağınıklıkları en aza indirmek olmalıdır. Gözden kaçabilecek en ufak bir tutarsızlık çok büyük kayıplara neden olabilir.

 

Arama Motoru Optimize Edilmelidir

Birçok web tasarım ögesi ve uygulaması, web sitenizdeki içeriği nasıl yayınladığınızı etkiler. Bu da arama motorunun web sitenizi nasıl taradığını ve okuyucuya kaçıncı sırada ilettiğini etkiler. Bu konuda ihmal göze alınabilecek bir durum değildir. Sayfa içi SEO temel bilgileriniz uygun biçimde yayılmayacaksa, işe başlamanızdan itibaren yokuş yukarı bir savaş yöntemi uygulayacaksınız demektir.

İçeriğin web sitenizde nasıl yayınlandığının yanı sıra, belirli web tasarım ögeleri SEO’yu doğrudan ve kendileri de etkileyebilir. Web tasarım kodunuzun SEO dostu olması gerektiğini bilen bir ajansla çalışmak istediğiniz takdirde sizin yanınızdayız.

Uygun web tasarım uygulamalarını (ve sonraki arama motoru görünürlüğünü) sağlamanın en iyi yolu, ne yaptığını bilen bir web tasarım ajansıyla ortaklık kurmaktır.

Web tasarım konusunda yardım arıyorsanız Kağıthane’de bir başka firma aramayın. Kaliteli web tasarımı dijital pazarlamanın kendi kendine öğrenmesi zor olan bir dalıdır. Ada web tasarımın profesyonel web tasarımcıları engin bir teknik deneyimine sahiptir. Geçmişlerinde Web tasarımını mükemmel hale getirmek için çok zaman harcadılar.

Dış kaynak kullanımı web tasarım çalışması, çevrimiçi bir varlığa sahiptir. Ve neredeyse bütün işletmeler için standart hale gelmiştir.  Üstelik bütün bu uygulamaların maliyeti de tahmin ettiğiniz kadar yüksek değildir.

Profesyonel web tasarım hizmeti arıyorsanız size yardımcı olmayı çok isteriz. Uzman tasarımcı ekibimiz müşterilerimiz için benzersiz özel web siteleri oluşturma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Bir web sitesinin trafiğini nasıl arttıracağınızı bu yolla nasıl müşteri portföyünüzü geliştirebileceğiniz biliyoruz. Firmanızın faaliyetlerinin çarpıcı şekilde web varlığı sürdürmesine yardımcı olmamız için lütfen bizimle temas kurun.

Ücretsiz fiyat teklifi ve daha fazla bilgi için en kısa sürede bize ulaşın…

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1231

Web Tasarım Bakırköy Sıkça Sorulan Sorular

-

Domain Nedir?

Web tasarım yapmanın ilk şartı domain tescil etmektir. Domain kavramı, internet sitenizin anahtarı olarak geçer yani sitenize verebileceğiniz ya da verdiğiniz isimler olarak geçmektedir. Bu site isimleri www.siteadı.com şeklinde verebiliyorsunuz. Elbette sizin tercihinize göre .com ifadesi; .net, .org gibi ifadelerle de yer değiştirebilmektedir. Bu durum tamamen sitenizde tercih ettiğiniz domain ile alakalı olacaktır.
+

Hosting Nedir?

Hosting olarak isimlendirilen kavram, web sitenizde var olan dosyaların barındığı bir internet sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir nevi Hosting için sitenizdeki depolama alanı diyebiliriz. Her web tasarımı hosting dikkate alarak yapılmaktadır. Kullanıcılara açık olarak verilen bu dosyalar her web sitesinde bulunmaktadır. Web tasarım Bakırköy firması olarak hosting hizmetlerimizi fazlasıyla iyi bir şekilde yapmaktayız.
+

Domain ve Hosting Ücretleri Ne Kadardır?

Web tasarım hizmetlerimiz arasında yer alan domain ve hosting ücretleri firmamızı tercih eden müşterilerimize ilk yıl ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ancak sitenizin devamlılığını sağlayabilmek adına yapmanız gereken ilk yılın ardından bu hosting ve domain ücretlerini yatırmaktır. Bunu da web tasarım Bakırköy firması aracılığıyla oldukça rahat bir biçimde yapabilirsiniz.

+

Firmanızda Web Sitesi Hazırlama Süresi Ne Kadardır?

Yapılacak olan hizmete göre değişebilen bu süreler ortalama olarak 5 ila 15 gün arasında değişmektedir. Web tasarım Bakırköy firması olarak firma standartlarımız gereği müşterilerimize verdiğimiz taahhüt süresi 5 – 15 gün arasındadır. Bu süre içerisinde web sitenizin harika ve özgün tasarımı yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.
+

Web Tasarım Bakırköy Web Sitesinin Google’da Daha Üst Sıralara Çıkması İçin Yardım Ediyor mu?

Web tasarım Bakırköy firması reklam hizmetlerini ekstra ücretler karşılığında vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanabilmek adına hemen bizimle iletişime geçebilir ve yararlanabilirsiniz.