Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Bayrampaşa

Web Tasarım Bayrampaşa

Bayrampaşa Web Tasarım

Hepimizin bildiği üzere artık iletişim ve teknoloji çağında yaşıyoruz. Bu çağda en önemli iletişim araçlarından birisi de internet. Artık büyükten küçüğe her firmanın bir internet sitesi var. İnsanlar zamanlarının büyük çoğunluğunu internette gezinerek ve araştırarak geçiriyorlar. Eğer siz de firmanızın ürünlerinin ve hizmetlerinin daha geniş kitlelere etkili bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız, Bayrampaşa web tasarım bu konuda size yardımcı olabilir. Web tasarım, şirketinizi internet ortamında tanıtacak olan internet sitesinin programlamasını ve tasarlamasını içeren bir süreçtir. Tabii ki şirketinizin insanların gözüne daha güzel görünmesi ve daha iyi tanıtılması için, alanında uzman profesyonel internet sitesi yapan firmalar Bayrampaşa tarafından yapılması en doğrusudur.

Televizyon reklamları, broşür ve afişler artık biraz eskide kalan yöntemler. Hiçbiri internet kadar geniş kitlelere bu kadar hızlı ve etkili şekilde ulaşamaz. Bayrampaşa web sitesi tasarım internet sitenizin en doğru ve en etkili şekilde halka sunulmasında size yardımcı olacaktır.

 

 

Bir şirket için imaj her şeydir. Nasıl ki şirketin ismi, logosu, tabelası, kartviziti şirketin imajını oluşturan unsurlarsa, şirketin internet sitesi de bu unsurların ayrılmaz bir parçasıdır. Tüketicinin sizi nasıl gördüğü, size nasıl ulaştığı çok önemlidir. Her şirket elbette ki kolay ulaşılabilir olmak ister. Böylece ürünleri ve hizmetlerini daha fazla insana ulaştırabilir. Düşünün ki internette web sitelerini geziyorsunuz. Hangi internet siteleri daha çok aklınızda kalır? Başarısız ve profesyonel şekilde hazırlanmayan zayıf tasarımlı internet siteleri mi ? Yoksa sunulabilir, konuya uygun, zengin içerikli ve dikkat çekici şekilde hazırlanmış web siteleri mi? Tabii ki de merak uyandırıcı ve dikkat çekici, içeriğindeki bilgiler ile en doyurucu olan web sitesi dikkatinizi çeker ve aklınızda kalır. Bayrampaşa web site yapan firmalar kuruluşunuza uygun bu tarz bir web sitesi yapmak konusunda size çok yardımcı olabilir.

 

Bir şirket ya da kuruluşun büyüklüğü ulaştığı geniş kitlelerle ölçülür. Yani ne kadar çok insanın aklında yer edebilirseniz, o kadar büyük bir şirket olursunuz. Televizyonlarda izlediğimiz reklamlar, ilgi çekici oldukları kadar geniş kitlelere ulaşabilirler. Aynı o reklamlarda olduğu gibi, web siteleri de ilgi çekici olmalıdır ki daha geniş kitlelere ulaşabilsinler. Bir insanın ilgisini çektikten sonra, iletişim yolları aracılığı ile o kişinin çevresindeki diğer bireylerin de ilgisini çekmiş olursunuz. Bu yüzden ortak zevke hitap eden, herkesin ilgisini ve beğenisini kazanabilecek bir web sitesi sahibi olmak çok önemlidir. Bayrampaşa web tasarımı bunu profesyonelce yapmanın en etkili yoludur. Profesyonellik, en ince detaya kadar işlenmesi ve benimsenmesi gereken bir husustur. Eğer böyle olursa bunu hitap edilen kitle de mutlaka algılar. Elbette herkes de profesyonel bir firma ile çalışmak ya da onların ürünlerini ve hizmetlerini kullanmak ister. Şirketiniz veya kuruluşunuz, elbette ki yaptığı işte çok başarılı ve profesyoneldir. Ancak bunu siz biliyorsunuz. Bu başarıyı ve profesyonelliği insanlara tanıtmak gereklidir. Bu noktada da iletişim araçları çok büyük bir önem kazanmaktadır. Çünkü nasıl bizim söylediğimiz cümleler insanların anladığı kadarlarsa, profesyonelliğimiz de başarımız da insanlara aktarabildiğimiz kadar vardır.

Günümüzde insanların bir yerden bir yere gitmek için fazla vakitleri de yoktur. Elbette ki sizin çok güzel bir şirketiniz veya kuruluşunuz vardır. Ancak bazı insanlar şirketinizi gezebilir. Bir internet sitesi sahibi olmak size çok büyük bir avantaj kazandırır. Dünyanın her yerinden isteyen her insan, şirketinizi gezebilir, tanıyabilir ürünleri ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir. Siz de oldukça geniş bir kitleye ulaşıp, başarı merdiveninde en önemli adımlardan biri atmış olursunuz.

Yazıya Puan Ver
1 Kişi Puan Verdi
1477

Web Tasarım Bayrampaşa Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarım Bayrampaşa Firmasında Hangi Hizmetler Veriliyor?

Web tasarım Bayrampaşa firması bünyesinde birçok hizmet bulundurmaktadır. Bu hizmetlerden belli başlı bazılarına bakacak olursak:

·         Web Tasarım
·         Web Yazılım
·         Mikro Site
·         Kişisel Site 
·         Arama Motoru Düzenleyici
·         Kurumsal Site
·         Grafik Tasarım
·         Hosting ve Domain Tescili
·         Toplu Mail Gönderimi

Gibi hizmetler mevcuttur. Bu hizmetleri firmamıza gelerek her daim bizden alabilirsiniz.
+

Web Tasarımı Nedir?

Genellikle web tasarımı işletmelere yapılmaktadır. Ancak bununla birlikte kişisel hizmetlerde bulunmaktadır. Web tasarımı kavramı, grafik tasarımlarıyla birlikte bir sitenin çok daha işlevsel hale getirilmesinin sağlanmasıdır. Hem tıklama sayısını artırma hem de daha verimli site kullanımı tamamıyla web tasarımı sayesinde olmaktadır. Bu tasarımları web tasarım Bayrampaşa firması sayesinde çok üst düzey bir halde alabilirsiniz.
+

Yapılan Web Tasarımını Beğenmezsem Ne Olur?

Web tasarım Bayrampaşa firması olarak ilk amacımız kuşkusuz müşteri memnuniyetidir. Yapmış olduğumuz kişiye özel web tasarımlarını sürekli olarak sizinle irtibatta kalarak yapıyoruz. Bu sayede beğenmediğiniz ya da değişmesini istediğiniz bir nokta olduğu zaman hemen müdahale ederek beğendiğiniz tasarım gerçekleşene kadar değiştirip güzelleştiriyoruz. 
+

Web Tasarım Süreçleri Nelerden Oluşur?

Web tasarım Bayrampaşa firması tarafından hazırlanan tasarımlar ortalama 15 gün civarında sürmektedir. Ancak minimal düzeydeki kişisel tasarımlar daha kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Büyük web tasarımları ise haliyle daha uzun bir süreyi kapsamaktadır. Bu süreçlerden geçen web tasarımları dört dörtlük olana kadar devam etmektedir. 

+

Mobil Cihazlar İçin de Web Tasarımı Yapıyor musunuz?

Evet, elbette mobil cihazlar için web tasarımı yapılmaktadır. Çünkü günümüzdeki web sitelerinin tasarım boyutunda yalnızca bilgisayar şeklinde olması yanlıştır. Olması gereken mobil cihazlar için web sitelerinin uyumlu hale getirilmesi olacaktır. Web tasarım Bayrampaşa kalitesi bambaşkadır!