Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Beşiktaş

Web Tasarım Beşiktaş

Beşiktaş Web Tasarım

Beşiktaş web tasarım web sitesi ihtiyacınızı karşılar. Şirketiniz ya da kuruluşunuz için web sitesi ihtiyacınız olması gayet normaldir. Çünkü değişen ve gelişen dünyada artık bu neredeyse bir standart olmuştur. Büyüklü küçüklü her şirketin ve kuruluşun internet sitesi var artık. Şirketler için artık bu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Beşiktaş web sitesi tasarımı ihtiyaçlarınıza cevap verir. Şirketinizi bir adım öne taşımak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için internet sitesi yapan firmalar Beşiktaş ile anlaşın.

 

 

Geniş Kitlelere Ulaşmak Neden Önemlidir?

 

Geniş kitlelere ulaşabilmek markalaşma sürecindeki en önemli adımdır. Ne kadar çok insan sizi tanıyorsa ve sizinle iş yapıyorsa, o kadar büyük bir marka olursunuz. Peki geniş kitlelere nasıl hitap etmelisiniz? Günümüzde en yaygın ve en etkili iletişim aracı olan interneti kullanarak tabii ki. İnternet üzerinde milyonlarca internet sitesi bulunur. Milyarlarca insan her gün bu internet sitelerini ziyaret eder, hatta bazılarından alışveriş bile yaparlar. Devamlı olarak inceler ve araştırırlar. İnsanın merak duygusu ve bilgi ihtiyacını en iyi tatmin eden araç olmuştur artık internet. İnternette sizin de bir siteniz olması için, Beşiktaş web site yapan firmalar yardımı ile bir web sitesi tasarlamalısınız.

 

Web Sitesi Tasarlamak Ne Kazandırır?

 

Web sitesi tasarımı bu yola çıkmaya karar verdiğinizde en önemli unsurlardan birisi olur. Çünkü dediğimiz gibi internette milyonlarca internet sitesi vardır ve sizinkinin bir fark yaratması gerekir. Markanızı en iyi şekilde temsil edecek, ürün ve hizmetlerinizi doğru ve etkili bir şekilde tanıtacak bir tasarım ihtiyacınız olan şeydir. Daha geniş kitlelere ancak böyle ulaşabilirsiniz. Düzenli ve özenli tasarlanmamış, can sıkıcı, merak uyandırıcı olmayan web siteleri çok fazla ziyaretçi almaz. Ziyaret edenlerin de aklında yer etmez ve hedefinize ulaşamazsınız. Beşiktaş web tasarımı, profesyonelce yapılmalıdır. Güzel, göze hoş gelen, amaca yönelik bir tasarım ihtiyacınızı görecektir. Bütün bunlar birleştiğinde şirketinizi en iyi şekilde temsil edecek web sitesine sahip olmuş olacaksınız. Böylece markanızı daha da büyütme yolunda bir önemli adım daha atmış olacaksınız.

Zaten atılan her adım bunun içindir. Daha iyi olmak ve daha çok insana hitap edebilmek. Halkın zihninde ve kalbinde yer etmek bunun için çok önemlidir. Değişim her zaman var olacaktır. Başarılı olabilmek için değişime ayak uydurmak gerekir. İnternet siteleri aslında yeni olmasa da birçoğumuzun belki de aşina olmadığı bir platform. Araştırmak, öğrenmek ve bu yeni aracı kullanmaya alışmak gereklidir.

Artık hayat daha hızlı. Dünyamız günden güne küreselleşiyor. Artık Dünya’nın her yerinden insanlar devamlı olarak birbirleri ile iletişim halinde. Eskiden iletişim kurmak zordu. Mektuplar, telgraflar vardı. Bu değişim reklam ve tanıtım sektöründe de çok hissedildi. Eskiden broşürler, afişler varken artık internet var. Televizyon reklamları bile geniş kitlelere ulaşmak konusunda internetle yarışamayacak bir pozisyonda kaldı. Sizin reklamınızı sizden daha iyi kim yapabilir? Sizi sizden daha iyi kim anlatabilir? Bu yüzden firmanızın ve markanızın yüzü olacak nitelikte bir web sitesi tasarımı bu kadar önemlidir işte. Markanızı, şirketinizi, kendinizi en doğru şekilde ifade etmek ve halka tanıtmak için. Daha çok insan web sitenizi ziyaret ettikçe, daha çok büyüyeceksiniz. Beşiktaş web site yapan firmalar sayesinde konunun her detayını bilmenize de gerek yok. Sadece büyüme isteğiniz olması ve bu işe yatırım yapmanız gerekmektedir. Geri kalan her şeyi internet sitesi yapan firmalar Beşiktaş, sizin için çözecektir.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1222

Web Tasarım Beşiktaş Sıkça Sorulan Sorular

-

Responsive Tasarım Ne Demek?

Mobil cihazlarla alakalı olan bu tanım, mobil cihazlar yoluyla internete girdiğiniz zaman yapılmış olan web tasarımının ekran boyutuna ve çözünürlüğüne göre ayarlaması denebilir. Responsive tasarım, web tasarım Beşiktaş firmasının oldukça dikkat ederek yaptığı bir olgu olarak karşımıza çıkar. Yazıların punto büyüklüğünden okumayı kolaylaştıracak her şey bu tasarım türünün içerisinde yer almaktadır. Tasarladığımız her site tamamen mobil uyumlu sitelerdir.
+

Mobil SEO Nedir?

Web tasarım Beşiktaş firmasının mobil cihazlarda da oldukça başarılı tasarımlar yaptığı aşikârdır. Mobil SEO kavramı ise, web sitesinin mobil cihazlarda da hatasız ve hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Normal bir web sitesinin mobil cihaza entegre edilmesi oldukça önemlidir. Ve bunu hızlı bir şekilde başarabilen web tasarım Beşiktaş firması alanında lider olarak dikkat çekmektedir.
+

Web tasarım Beşiktaş Firmasının Tasarımları Özgün mü?

Web tasarım Beşiktaş firması olarak tamamen özgün ürünler ortaya koyuyoruz. Bu özgün tasarımlar sayesinde firmamız oldukça fazla sükse yapmış bulunmaktadır. Bununla birlikte hiçbir şekilde hazır tasarım kullanılmamaktadır. Daha detaylı bilgiler almak ve tasarım ürünlerimizi görebilmek adına bize WhatsApp yoluyla hemen ulaşabilirsiniz.
+

Web Sitem Google Aramalarında Nasıl İlk Sayfada Çıkabilir?

Google arama sonuçlarında ilk sayfada ya da ilk sırada çıkmanın yolu reklamdan geçmektedir. Google Adwords reklamları sayesinde sayfanız ilk sıralarda çıkabilmektedir. Bunun yanında anahtar kelimeleri daha fazla kullanabilir ve organik arama yöntemleri ile web tasarım Beşiktaş firması tarafından tasarlanan sitenizi ilk sıraları yerleştirebilirsiniz.
+

Organik Arama Nedir?

Organik arama tamamen doğal olan arama olarak karşımıza çıkmaktadır. Reklamsız şekilde anahtar sözcükleri ne kadar sık kullandığınıza bağlı olarak ortaya çıkar. Web tasarım Beşiktaş firmasından detay almak için arayabilirsiniz.