Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Beykoz

Web Tasarım Beykoz

Web sitesi, iş dünyasında varlığını sürdüren bir firmanın online dünyada da varlığını gösteren bir kanıttır. Bir firmanın web sitesi sağlam temeller üzerine atılmışsa ve iyi bilen birileri tarafından yapılmışsa söz konusu firma için iş dünyasında başarılı olmak uzak değildir denebilir. Fiziksel olarak varlık gösteren işletmeler, artık internetin de iş dünyasına girmesiyle birlikte online alanlarda yer almak istemektedir. Online yer edinmek artık bir zorunluluk olmaktadır. Bunu da tasarlanan bir web sitesi sayesinde gerçekleştirebilmektedir. Beykoz web tasarım yapan firmalar, sanal alemde boy göstermek isteyen işletmeler için internet sitesi tasarlar.

İnternet ortamının dışında zaten fiziksel olarak rekabet halinde olan işletmeler, sahip oldukları web sitelerinin tasarımlarıyla da rekabet edebilmektedir. Başarılı bir web site tasarımı rakipleri geçmenin önemli bir adımıdır.

 

 

 

 

Başarılı Bir Web Tasarımı Başarılı İş Demektir

İşletmelerin başarılı olmasının altında pek çok faktör yatmaktadır. İnternet dünyasının işletmelere büyük faydası dokunmaktadır. İnternet, işletmelere kapı açmakta ve işlerini sanala taşımalarına yardımcı olmaktadır. Fiziksel bir varlık barındıran bir işletmenin başarısı online olarak da devam edebilir. Aradaki dengeyi korumak önem arz etmektedir.

 

İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bilgiye olan erişim daha da kolaylaşmış ve hızlanmıştır. İnternet sitesi açma işi sadece işletmelerin değil aynı zamanda kişilerin de ilgisini çekmektedir. Web sitelerini kullanarak iş yapma fikri işletmelerin yanısıra kişiler tarafından da kullanılmaktadır.

Böylece hem işletmeler hem de kişiler tasarladıkları web siteleriyle çok uzak mesafelerde dahil olmak üzere pek çok yere ulaşabilmektedir.

 

Doğru tasarlanan bir web sitesi, işletmeler için başarılı bir iş sahası kurmanın ilk adımıdır. Her başarılı internet sitesi beraberinde ilgiyi de getirecek ve müşteri potansiyelini o oranda artıracaktır. İnternet sitesi yapan firmalardan yardım almak işletmelerin yararına olacaktır. İstanbul’un Beykoz ilçesinde bu işi yapan firmalar Beykoz web site yapan firmalar olmaktadır.

Kalite barındıran bir web sitesi tasarlamak hem de bu sitede kaliteli bir şekilde üretilen içeriklere yer vermek daha çok hedef kitleye ulaştıracaktır. Böylece bu hedef kitle arasında müşteri adayları artış gösterecektir. Adaylıktan potansiyel müşteriliğe geçiş de yine işletmenin web sitesinin tasarımındaki başarıya bağlı olarak hızlanacaktır.

 

 

 

 

 

İnternet Siteleri: Fiziksel Varlıktan Çevrimiçi Varlığa Geçiş

Bir işletmenin iş yapabilmesi ve yaptığı işten de kazançlı çıkabilmesi onun tanınmasına ve başarısına bağlıdır. İşletme ne kadar tanınıyorsa o kadar başarılıdır, ne kadar başarılıysa o kadar tanınıyordur. Bir işletmenin fiziki olarak varlığı sadece bir mekan ile sınırlı kalmaktadır. Artık internetin varlığı ile bu sınırlılık ortadan kalkmakta ve kıtalar ötesine geçmektedir. Bunda rol oynayan en önemli etken işletmelerin internetle tanışması ve kendilerine internet sitesi tasarlamalarıdır. İşletmeler web sitesi kurarken internet sitesi yapan firmalardan yardım alabilmektedir. İnternetin iş dünyasında gün geçtikçe artan önemi web site yapan firmaları da gün yüzüne çıkarmaktadır.

 

Fiziksel mekanla sınırlanan bir işletmenin varlığı, ulaşmak istediği hedef kitleyi de kısıtlamaktadır. Günümüzde dünya geneline baktığımızda binlerce işletme fiziksel varlıktan sanal varlığa geçmektedir. İşletmeler arası rekabet arttıkça internetin önemi artmaktadır. Bu durumda da internet sitesi yapan firmalara ciddi iş düşmektedir.

 

Firmaların somut bir mekanla sınırlı kalmayıp internet ortamında boy göstermeleri artık bir zorunluluk haline gelmektedir. Bu nedenle de web sitesine ihtiyaç duymaktadırlar. Web sitesi tasarım yapan firmalar ile anlaşarak işlerini internete aktarmaktadırlar. Milyonlarca insanın yaşadığı dünyada internet sayesinde pek çok ülkeye ve insana ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu da işletmeler arası rekabeti kızıştırmakta ve başarılı bir web sitesine sahip olanlar iş yaşamına daha sıkı tutunmaktadır.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1230

Web Tasarım Beykoz Sıkça Sorulan Sorular

-

Özel Web Sitesi Tasarımı Yapıyor musunuz?

Evet. Yaptığımız web tasarımları tamamen web tasarım Beykoz firmasına özgü tasarımlar olarak karşımıza çıkar. Hiçbir hazır şablon kullanmamakla birlikte bu şablonları her daim kendimiz, özgün bir şekilde hallediyoruz. Tamamen kişiye özel bir şekilde yaptığımız web tasarımlarını görmeniz için hemen doğruca bize gelebilir ve yüksek kalite web tasarımının nasıl bir şey olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.
+

Web Tasarımları Ortalama Kaç Gün İçinde Teslim Edilmektedir?

Bu durum tamamen verdiğiniz siparişe göre değişiklik gösterir. Eğer özel bir projeye sahip bir sipariş verildiyse bu durum oldukça uzun sürebilmektedir. Projenin içeriğine göre değişiklik gösteren bu süreler; kurumsal web tasarımı yaparken de farklılık göstermektedir. Kurumsal web tasarımları ortalama 20 – 25 günde teslim edilirken kişisel tasarımlar 5 – 7 gün arasında teslim edilmektedir.

+

Web Tasarımları Yaparken Kullandığınız Yazılımlar Hangileridir?

Web tasarım Beykoz firmamızda kullandığımız yazılım dilleri projeden projeye değişiklik gösterebilmekle birlikte aşağı yukarı hemen her projede benzer özelliklere sahip yazılımlar kullanılmaktadır. Bu yazılımlar:

·         PHP
·         CSS 3
·         HTML 5
·         jQuery
·         Ajax Web

Şeklinde karşımıza çıkmaktadır.
+

Oluşturduğum Web Sitesi İçin Her Ay Para Ödemem Gerekiyor mu?

Elbette bu sorumuzun cevabı hayır olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü web sitesi ücreti yalnızca bir kere ödenmektedir. Bu ödeme yapıldıktan sonra ise web sitesinin komple olarak sahibi siz olursunuz. Yalnızca belli bir miktar her yıl domain ve Hostingi yenileme ücreti bulunmaktadır.
+

Web Tasarım Beykoz Firmasına Kredi Kartı ya da Çekle Ödeme Yapabilir miyiz?

Web tasarım Beykoz firması olarak çekle yapılan ödemeleri kabul etmiyoruz. Tercihimiz her daim banka havalesi veya peşin para olmasına rağmen kredi kartını müşterilerimize kolaylık sağlaması için kabul ediyoruz.