Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Beylikdüzü

Web Tasarım Beylikdüzü

Eskiden şirketlerin kendini insanlara tanıtması çok zordu. En fazla kulaktan kulağa tavsiyeler, birkaç broşür ya da yoldaki tabelalarla kendilerini ifade edebiliyorlardı. Bu şekilde tanınmak da gerçekten zor ve uzun bir süreçti. Daha sonra televizyonlar geldi, şirketlerin reklam ihtiyacını çok güzel bir şekilde karşıladı. İnsanlar bu yeni icada çok dikkatli bir şekilde bakıyorlar ve günlerinin büyük kısmını onun karşısında geçiriyorlardı. Günümüzden çok da uzak olmayan bir gelecekte ise, devrim niteliğinde olan icat internet karşımıza çıktı. Şirketlerin, kuruluşların, markaların kendilerini tanıtabilmesi ve reklamlarını yapabilmesi için harika bir ortamdı internet. Nedeni ise şuydu; dünyanın her yerinden insanı birbirine bağlıyordu. İletişim kurmak artık çok kolaydı. Milyonlarca internet sitesi kuruldu ve Dünya’nın her yerinden insanlar her gün bu internet sitelerini ziyaret etmeye başladılar. Ve merak ettikleri, çevrelerinden duydukları kuruluşların, markaların internet sitelerini ziyaret ettiler.

Zaman geçtikçe her şeyde olduğu gibi internet de gelişti. İnternet geliştikçe web siteleri de tabii ki. Artık daha gelişmiş, daha ilgi çekici tasarımları olan internet siteleri var. Beylikdüzü web sitesi yapan firmalar da geri kalmadı. Hep daha ilgi çekici, daha modern, daha sonuca yönelik tasarımlar yarattılar. Böylece insanların hem gözüne hem de gönlüne hitap eden web siteleri ortaya çıktı.

 

 

Web Sitesi Tasarımı Neden Önemlidir?

 

Üstümüze başımıza, kılık kıyafetimize neden dikkat ediyorsak işte o sebepten önemlidir Beylikdüzü web sitesi tasarım. İnternet sitenizin sizi, şirketinizi ve markanızı en doğru ve en iyi şekilde temsil etmesi gerekmektedir. Nasıl ki televizyon reklamları özenle hazırlanıyorsa, internet sitesi yapan firmalar Beylikdüzü de aynı özenle internet sitenizi tasarlar. Bu özen ve profesyonellik sayesinde, şirketiniz daha geniş kitlelere hitap eder. Çünkü ortak zevklere daha çok hitap eden, göze daha hoş gelen bir tasarım ortaya çıkacaktır. Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin doğru ve etkili tanıtımı ancak böyle mümkün olabilir. Hiçbir tüketici ya da internet gezicisi, düzensiz ve doğru tasarlanmamış bir internet sitesinde vakit geçirmek istemez çünkü. Geniş kitlelere hitap etmek de daha büyük bir marka olabilmek için önemlidir elbette. Halka ne kadar çok ulaşabilirseniz, o kadar çok potansiyel müşteriniz olur. Elbette Dünya’nın her yerinden isteyen herkesin ziyaret edebileceği bir web sitesinden daha iyi bu amaca sizi ulaştırabilecek bir mecra yoktur.

 

Hayat her gün biraz daha hızlanıyor. Artık insanların hiçbir şeye vakitleri yok. Televizyon izlemeye, sıkıcı broşürler okumaya ya da reklam izlemeye vakit ayırmıyorlar. Kısacık boş vakitlerinde insanlara ulaşmanın en etkili yolu internet sitesi oldu artık. Tabii ki de insanlar bu kısacık vakitlerini sıkıcı ya da boğucu, kötü tasarlanmış internet sitelerinde geçirmek istemiyorlar. İyi tasarlanmış, hoş vakit geçirebilecekleri, merak ettikleri konu ya da ürün ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilecekleri web sitelerini tercih ediyorlar. Eğer internette bir siteniz varsa sizinki de böyle olmalı. Bunun için Beylikdüzü web tasarımı çok önemlidir. Profesyonel, sizi en iyi şekilde temsil edecek, ilgi çekici ve merak uyandırıcı Beylikdüzü web tasarım sonuca nokta atışı yapmanızı sağlayacak. Böylece amacınıza ulaşacaksınız ve yatırımınız boşa gitmemiş olacak. Değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurmuş olacaksınız. Markanızı ve şirketinizi modernleştirmiş ve büyütmüş olacaksınız. Farklı olmak, fark yaratmayı gerektirir. Elbette her şeyde olduğu gibi, online ortamda da şirketinizin ve internet sitenizin bir farkı olmalı. Böylece daha geniş kitlelere ulaşıp, akılda kalıcı olmayı başarabilirsiniz.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1254

Web Tasarım Beylikdüzü Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarım Beylikdüzü Firması Çalışma Saatleri Nasıl?

Web tasarım Beylikdüzü firması olarak haftanın her günü çalışıyoruz. En acil ihtiyaçlarınız da dahi yanınızda olmanın gururu ise tamamen bize ait oluyor. 7 gün 24 saat bir hizmet verme anlayışına sahip olan firmamız bu sayede hem oldukça fazla güven kazanıyor hem de web tasarım işlerini oldukça hızlı bir şekilde hallediyor.
+

Web Tasarımında IP Adresi Bir İşe Yarar mı?

Web tasarım işlemleri sırasında IP adresi elbette işe yarayacaktır. Çünkü IP adresi dediğimiz şey tamamen o sitenin elektronik ortamda nerede ve nasıl kullanıldığı ile alakalı bilgi vermektedir. Bu sebepten ötürü de web tasarım sırasında IP adresinizi bilmeniz ve asla unutmamanız gerekmektedir.

+

Alan Adı Varsa Web Sitesi Açılabilir mi?

Web sitesi açmanın en temel yolu bir alan adınızın bulunmasıdır. Bu alan adı web sitenizin vücudu gibi bir işlem görecektir. Tamamen özgün ve telif haklarında herhangi bir sorun çıkartmayacak şekilde olması gereken bu alan adlarıyla ilgili yardım isterseniz web tasarım Beyoğlu olarak her daim kapımız siz değerli müşterilerimize açıktır.

+

Web Tasarımında Web Alanı Ne İşe Yarar?

Web tasarımı oldukça ciddiye alınması gereken bir iştir. Bu sebepten ötürü de web alanı da bu noktada önemli bir yer tutar. Bu alan kısmı sitenizde JPG ve HTML gibi uzantı kısımlarının bulunduğu alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden de web alanı kavramı sitenizin en temel yerlerini oluşturur.
+

Aylık Data Transferi Nedir?

Web tasarım Beylikdüzü firmamızda web tasarımı yapıldıktan sonra bizim eklediğimiz yönetici paneli yoluyla takip edilebilen data transferi, en basit tanımıyla sitenizde yayınlayabileceğiniz aylık toplam yazı ya da içeriği ifade etmektedir.