Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Büyükçekmece

Web Tasarım Büyükçekmece

Büyükçekmece Web Tasarım

Rekabetin internet ortamına taşındığı bu çağda, web sitesi olmayan bir firma düşünülemez. Ortaya koyduğunuz ürün ve hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun, alıcısına ulaşmazsa; bir anlam ifade etmez. Var olmanın yaratıcı bir yolunu bulmak,  bunu fark yaratarak yapmak gittikçe önem kazanıyor. Değişen rekabet kurallarına ayak uydurmak, yeniliklere açık olmak, gelişen teknolojiden en verimli şekilde yararlanmak; büyümenin gereklerini oluşturuyor. Siz de fiziksel ortamda sunduğunuz müşteri memnuniyetini sanal ortama da taşımak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak istemez misiniz? O hâlde gelin, Büyükçekmece web tasarım çözümleri ile tanışın.

 

 

Büyükçekmece Web Tasarım İle Profesyonel Bir Siteye Sahip Olun

Peki bir web sitesini kaliteli yapan nedir, sorusuna cevap vermeye çalışalım. Öncelikle, bu site sizinle ilgili, müşteriye bir fikir verecektir. Menü kısmında yer verdiğiniz başlıklarda,  firmanızı en anlaşılır biçimde tanıtmanızda fayda olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bir mağazanın vitrinini hazırlar gibi özenle ve profesyonelce hazırlanmış olması, dikkatleri çekecektir. Kullanışlı bir arayüz ile internet kullanıcılarına kolaylık sağlamak, potansiyel müşterilerinizin sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Menü kısmında yer alan başlıkları zengin ve yaratıcı içeriklerle desteklemek, sizi bir adım öne çıkarır. SEO ile oluşturmuş bir alt yapı, arama motorlarında sizi yukarıya taşıyacaktır. Yine web sitesinizi, arama motorlarına uygun kodlamayla hazırlamak, dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Zaman zaman güncellenmiş ve yeniliklere açık bir web sitesi, internet ortamında diğerleri arasından sıyrılmanızı sağlar. Penta Yazılım size bu konuda profesyonel bir yardım vaat ediyor!

Büyükçekmece Web Tasarım ile An’ı Yakala!

Şüphesiz ki, yaratıcı ve ilgi çekici bir web sitesinin sayısız avantajı vardır. İyi bir web sitesi ile sanal dünyaya attığınız zaman, artık portföyünüzü genişletebilir, müşterilerinizle aranızdan coğrafi uzaklığı kaldırabilirsiniz. Diğer firmalar arasında seçkin bir yer edinip yeni müşterilerinize güven vermenin gururunu yaşayabilirsiniz.  İndirim kampanyalarınızı ve duyurularınızı hedef kitlenize en kısa yoldan ulaştırabilirsiniz. Basılı araçlara gerek duymadığınız için, reklam gelirlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. Büyükçekmece web tasarım, ihtiyaç duyduğunuzda teknik çözümleriyle de sizin yanınızda yer alır. E-ticaret yapıyorsanız, iyi bir web sitesi ile dükkânınızı 24 saat açık bırakabilir, en yeni akımları takip edebilirsiniz.

 

Büyükçekmece Web Tasarım İle Kendi Kimliğinizi Oluşturun

Penta yazılım, sizi dinler ve ihtiyacınıza uygun en kullanışlı web tasarımını hizmetinize sunar. Elbette sizin fikirlerinize, hayal gücünüze danışarak, sizi varmak istediğiniz noktaya ulaştırır. Kimliğinizi siz belirlersiniz. Tasarım, kodlama, SEO çalışmalarından sonra, site test aşaması başarı ile tamamlandıktan sonra, siteniz aktif hale getirilir.Büyükçekmece web tasarımı, yetenekli yazılımcıları ve ekibi ile bu süreçte sizin yanınızda olur.

Doğru bir reklam stratejisi ve profesyonel destekle, kâr payınızı artırmak zor değil. Küreselleşen dünyada, insanların istediği her şeye ulaşması sadece birkaç parmak hareketi ile sağlanıyor.  Her şeyin kısa zamanda ulaşılabilir olduğu günümüzde, öne çıkmanın kestirme ve kaliteli bir yolunu bulmak gerekiyor. Bu nedenle web tasarımı yapan firmalariçin müşterilerine, internet sayfasını en kaliteli şekilde hazırlamak, en iyi hizmeti vermek düşüyor. Firmalar için de marka yönetimini doğru yapmak, müşteri ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermek hayati bir önem arz ediyor. Dağınık ve kötü hazırlanmış bir web sitesi ile firma imajını yerle bir etmeyi, kamuoyunda yanlış bir algı oluşturmayı hiçbir kişi ve kurum istemez. Emin ellerde olmak, kimliğinizi işinin ehli uzmanlara teslim etmek, işte burada devreye giriyor. Büyükçekmece web tasarım, size bu kaliteli hizmet sunmak için bekliyor.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1248

Web Tasarım Büyükçekmece Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarım Büyükçekmece Firması Nasıl Bir Firma?

Web tasarım Büyükçekmece firması alanında uzman ekiplerle çalışan ve tamamen web tasarım üzerine yoğunlaşan bir firma olarak dikkat çekmektedir. Yaptığımız işleri birinci sınıf bir kalite anlayışıyla yapmanın yanında müşterilerimizde oluşturduğumuz güven sayesinde oldukça fazla tercih edilen bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyor ve yaşatıyoruz. Bu açıdan firmamız hem güvenilir hem de oldukça başarılı bir firmadır.
+

Firmanızın Yaptığı Web Tasarımları SEO Çalışmalarını Kapsıyor mu?

Web tasarım Büyükçekmece firması olarak web tasarımı konusunda basit düzeyde SEO çalışmaları yapıyor olsak da detaylı bir şekilde SEO çalışması istendiği zaman elbette bu durum ekstra ücrete tabi olacaktır. Belirli bir ücret karşılığında alanında uzman profesyonel ekiplerimiz SEO çalışmaları da yapmaktadır.

+

Web Tasarımı Yaparken Hazır Sistemler Kullanıyor musunuz?

Firmamızın belirlediği standartların başında müşteri memnuniyeti bulunurken hemen ardında ise kuşkusuz özgün içerikler yer almaktadır. Bu sebepten ötürü de asla hazır sistemler kullanmıyoruz. Tamamıyla web tasarım Büyükçekmece firmasının alanında uzman ekiplerinin kendi elleriyle kodladığı yönetici panelleri sayesinde siteleri yönetiyorsunuz. Bu durumda özgün bir web tasarımı oluşturuyor.

+

Web Tasarımda Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz?

Modernleşmiş dünyaya uyum sağlayarak gelişen teknolojinin izinden gidiyoruz. Bu sebepten ötürü de kendimizi sürekli güncelleyerek web tasarımı yaparken son sürüm uygulamalar kullanıyoruz. Bu uygulamalardan bazılarına örnek verecek olursak:

·         PHP
·         MYSQL
·         HTML5
·         CSS3

Gibi son sürüm yazılımlar kullanılmaktadır.
+

Firmanız Web Tasarım Süreçlerinde Nelere Dikkat Ediyor?

Web tasarım süreçleri çok karmaşık bir yapıda olmasa da oldukça dikkat edilmesi gereken bir süreci kapsamaktadır. Bu sürecin ise en önemli kısmı kuşkusuz bir şekilde herkese hitap edebilecek bir web tasarımı hazırlamaktan geçmektedir. Buna fazlasıyla dikkat ediyoruz.