Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Çatalca

Web Tasarım Çatalca

Kalıcı olmanın yolu, yapılan iyi işlerle hatırlanmak ve bunu hedef kitleye duyurmaktır. Bu nedenle işletmeler, reklamlarını hâlihazırda bulunan müşterilerine ileterek kendilerini hatırlatmak, potansiyel müşterilerine ulaştırmakla yükümlüdürler. Varlığını devam ettirmek ve kalıcı olmak isteyen her sektörden işletmeler, yaratıcı süreçlerini planlamak zorundadırlar diyebiliriz. Bunu yaparken geleneksel yöntemlere başvurmak yeterli olmamaktadır. Büyümenin ve akılda kalmanın en etkili ve maliyetsiz yolu, iyi bir web sitesi ile sanal dünyada yerini almaktır. Çatalca web tasarım ajansı size bu konuda en profesyonel desteği sağlar.

Web tasarım yapan firmalardan destek alan her işletme, karşılıklı bir etkileşim içinde olmak ister. Bu işletmeler, iyi bir web sitesi ile sektöre adım atmanın ve etkin bir strateji ile ileriye gitmenin bilincindedirler. Kullanışlı paneli, yaratıcı içerikleri, SEO ile uyumlu metinleri, arama motorlarına uygun kodlama ile bir web sitesi, pazar payınızı artırırken, sektörde size seçkin bir yer açar. Çatalca web tasarım çözümleri ile sanal rekabetin kapısını aralayın.

Çatalca Web Tasarım Çözümleri

Çatalca web tasarım çözümleri ile hayalinizdeki web sitesini oluşturduktan sonra neler yapabilirsiniz? Bu size neler kazandıracak? Logonuzla, içeriğinizle, vizyonumuz, misyonumuz, hakkımızda kısımları ile kendinizi tanıtabilir, bir kartvizitin ulaşabileceğinden daha fazla kişiye erişebilirsiniz. Grafiklerinizle, renk seçiminizle, kısacası web sayfanız için gerekli bütün unsurları en profesyonel şekilde seçerek, işletmenize kurumsal bir görüntü verebilirsiniz. Açılabilen linklerle, görsel unsurlarla daha canlı bir görünüp elde edip gençleri hedef kitlenize daha kolay dahil edebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi güncel tutarak, her zaman, her yerde ulaşılabilir olabilirsiniz. İletişim kanallarınızın açık olması, her alıcıyı memnun eder. Alıcılarınıza size ulaşabilecekleri formlar oluşturmak,  yorum yapmaya elverişli sayfalar tasarlamak, sosyal medyada aktif olmak etkili yöntemlerden birkaçıdır. Bu işlemler, müşteri isteklerinizi önemsediğinizi, onlara kulak verdiğinizi gösterir. Siz de Penta Yazılım ile bu işletmelerden biri olun.

Çatalca Web Tasarım Siteleri İle Müşterilerinizle Yakınlaşın

Bir işletme, fiziksel ortamda müşterileri ile sürekli bir iletişim halindedir. Onların değişen ihtiyaçlarına, yeni isteklerine, önerilerine kulak verebilir.  Peki, uzakların yakın edildiği günümüzde, sanal ortamda bulunmak bir dezavantaj mıdır? Buna net bir şekilde hayır cevabı verebiliriz.  Dünya üzerinde milyonlarca site ve kullanıcı var. Alışveriş alışkanlıklarının gittikçe değiştiği, internet üzerinden sipariş vermenin oldukça yaygınlaştığı bir zamandayız.  Bu kadar marka arasından, kuşkusuz kamuoyunda adından en çok söz ettiren işletmeler öne çıkacaktır. Bu da yaratıcılık ve profesyonel bir yardımı zorunlu kılar. Çatalca Web tasarım ajansları çalışıp ile siz de, kamuoyunda adından söz ettiren işletmelerden biri olabilirsiniz.

Çatalca Web Tasarım Siteleri İle Özgün Olun

Bilginin bu kadar kolay ulaşılabilir olduğu bir dönemde, özgün olmak sizi farklı kılacaktır. Web sitenizde yer alan, anahtar kelimelerin özenle kullanıldığı çarpıcı metinlerle fark edilir olabilirsiniz. Kampanyalarınızı, reklamlarınızı, sizi tanımlayan her kelimeyi en ücra köşelere duyurabilirsiniz. Bunun yolu, sizi en doğru şekilde tanıtan bir web sitesi ile mümkündür. Çatalca web tasarımın hazırladığı kurumsal siteleri ile siz de kendinizi tanıtın. Dinamik ve çağdaş bir çizgide, geleceğinizi inşa edebilirsiniz. Verimli bir web sayfası ile zaman kazanabilir,  bu zamanı hedef kitlenizi genişletmeye harcayabilirsininiz. Farklı kitlelerden müşterileri aranıza almak, hizmetlerinizi onlara ulaştırmak, işletmenize de değer katacaktır. Sizlerle çalışmak yazılım ekibimize de ilham verecek, onlara yeni ufuklar açacaktır. Birlikte yaratıcı çalışmalara imza atalım. Siz de Penta ile özgün olun, akıllarda kalın.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1624

Web Tasarım Çatalca Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarım Çatalca Firması Güvenilir mi?

Web tasarım Çatalca firması olarak kendimize ilke edindiğimiz en önemli unsur kuşkusuz müşteri memnuniyeti ve güvendir. Bu güvenin sağlanması adına alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile birlikte oldukça detaylı ve güvenilir çalışmalar yürütmenin yanında çeşitli yazılımlar sayesinde hem zarif bir görüntüye sahip olan hem de oldukça kullanışlı web tasarımları yapıyoruz.

+

Web Tasarım Fiyatlarının Belirlenme Kriterleri Nelerdir?

Web tasarım fiyatlar açısından oldukça değişkenlik gösterebilen bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise birbirinden farklı kriterlere sahip olmasıdır. Bu kriterlere bakacak olursak:

·         İşlenecek içerik
·         Sayfa sayısı
·         Web sitesinde kullanılacak yazılım
·         Web sitesinde SSL olma durumu 

Gibi birçok farklı kriter karşımıza çıkmaktadır.
+

Web Tasarımında Domain ve Hosting Seçimini Firmanız mı Yapıyor?

Web tasarım firmalarının genelinde olduğu tescil boyutunda herhangi bir sıkıntı çıkmaması adına domain ve Hosting seçimlerini firmamız yapmaktadır. Bu seçimler ise sizin istediğinize bağlı olarak aylık ya da yıllık seçimler olarak yapılabilmektedir. Bu seçimlerin süresi dolduğunda ise uzatma işlemlerini yine firmamız yapmaktadır.
+

Mevcut Web Sitesinin Mobil Versiyonunu Yapıyor musunuz?

Mevcutta bulunan web sitenizin mobil versiyonunu da web tasarım Çatalca firması olarak yapabiliyoruz. Oldukça kolay olan bu işlemin size getirisi de elbette fazla olacaktır. Siteniz üzerinde çeşitli değişiklikler yaparak mobil cihazlara uyumlu bir hale getirebiliyor ve sitenizin devamlılığını sağlıyoruz.
+

Web Sitesini Kendimiz Yönetebiliyor muyuz?

Web tasarım Çatalca firması olarak yaptığımız tasarımlarda sizler için bir yönetici paneli ekliyoruz. Sizler de bu yönetici paneli sayesinde sitenizin denetimini ve yönetimini oldukça kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Yönetim paneline girdiğiniz andan itibaren firmamıza ihtiyaç duymadan istediğiniz her işlemi buradan oldukça kolay yapabilirsiniz.