Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Esenler

Web Tasarım Esenler

Esenler Web Tasarım

Web sözcüğünü sıklıkla kullanırız. Web sitesi, web sayfası, web tasarım vb. Peki, web ne demektir? İngilizce bir kelime olan web Türkçede halı saçağı, örümcek ağı, dokunmuş kumaş gibi anlamlara gelmektedir. İşte, bu ağ kelimesi dikkate değerdir. Çünkü web de, bilgi ağı olarak tanımlanabilir. Bu ağ çok hızlıdır ve internet sayesinde birbirinden uzak tüm bilgisayarları birbirine bağlar.  Web tasarım ise, yaratıcı süreçlerin yazılıma aktarılmasıdır. Kurumsal her kişi ve firma, arama sonuçlarında en üstte gözükmek için bir web sitesi oluşturmalı ve web tasarım çözümleri sunan tasarım firmalarından destek almalıdır. Esenler web tasarım, bu destek için vardır.

 

 

Esenler Web Tasarım Çözümleri

İyi bir web sayfası oluşturmak, tek başına yeterli midir? Elbette hayır. Yapılan bir araştırma neticesinde, kullanıcıların bir sayfaya girdikleri zaman, öncelikle sol üst köşeye baktıkları görülmüştür. Siz de iyi bir izlenim bırakmak ve potansiyel müşterilerinizin sizi daha fazla merak edip araştırması için, sade ve etkileyici bir slogan, özgün bir logo ile bu alanı doldurabilirsiniz. Kullanışlı bir arayüz ile, kolay açılan görsel öğelerle, amacınız doğrultusunda oluşturulan güncel içeriklere, iletişim bilgilerinizle, düzenli ve dikkat dağıtmayan iyi bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Göz yormayan, bakıldığında kurumsal bir görüntü veren web siteleri, müşterilerce her zaman öncelikli olacaklardır. Esenler web tasarım çözümleri ile öncelikli işletmeler arasında yer alın.

Esenler Web Tasarım, Web Tasarımında Profesyonel Yardım Almanın Önemi

Siz de son günlerde sıkça SEO kelimesini duyuyorsunuzdur. SEO kavramı, son günlerde epey önem kazanan bir kavram. Açılımı, Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Doğru kelime seçimi olarak da ifade edilebilir. Arama motorlarının kalite standartlarını yakalamak, dizine girerek arama sonuçlarında en başta yer almak, başarılı bir SEO çalışması ile mümkündür. Bunu örneklendirelim. Seyahat edeceğiniz bölgede, bir otelde kalacağınızı varsayalım. Otelleri arayıp size en uygununu seçmenin en kısa yolu, internet araştırması yapmaktır. Genel eğilim bu yöndedir. Çoğu kullanıcı, otellerin internet sayfalarını inceler. Otel hakkında kafasında bir fikir oluşturur. Görselleri inceleyerek, odaların nasıl gözüktüğünü anlamaya çalışır. Otel için internet sitelerinde yapılan yorumlara ve değerlendirmelere göz atar.  Sosyal medya hesaplarına bakar. Aktif hesaplar, avantajlı konumda olacaktır. Kısaca işletme ve firma, ilk tanışmasını bu yolla yapar. İlk izlenimin çok önemli olduğunu hepimiz biliriz değil mi? İşte kaliteli ve etkileyici bir web sitesine sahip olmak, bu nedenle oldukça önem taşır.  Başarılı bir SEO çalışmasına sahip bir internet sayfası ile doğal yollardan reklamınızı yapmış olursunuz. En güvenilir referansınız yine kendiniz olursunuz. Donanımlı ve yetenekli ekibe sahip olan web tasarım firmaları, işinizi kolaylaştırır. SEO ile uyumlu görseller ve metinler kullanarak, ülkeyle uyumlu hosting ile web sayfanızı oluştururlar. Kopyala- yapıştır yapmaktan kaçınıp özgün içerikler oluştururlar. Kısacası iyi bir web sayfasının tüm püf noktalarını yerine getirirler. Profesyonelce kotarılmış bir web sitesi, size kurumsal bir kimlik kazandırır. Penta ile, kimliğinizi oluşturalım. Etkili web tasarım çözümleri ile yerinizi sağlamlaştıralım. Varmak istediğiniz yolda, birlikte çalışalım.

 

Esenler Web Tasarım İhtiyaç Duyduğunuzda Yanınızda

Esenler web tasarım, size en uygun web sitesini hazırladıktan sonra da yanınızda! Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, firmamıza başvurabilirsiniz. Müşteri ilişkilerine önem veriyor, bağımızı koparmıyoruz. Biliyoruz ki, daha iyi işler başardıkça büyüyeceğiz. Esenler web tasarım ile bu sektörde görünenin ardını hedefliyoruz. Siz müşteri portföyünüzü genişletip yeni ufuklara doğru yol alırken, biz de bunun haklı gururunu yaşıyor olacağız.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1329

Web Tasarım Esenler Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarım Esenler Firması Güvenilir mi?

Alanında uzmanlaşmış yazılım ekiplerimiz sayesinde oldukça harika web tasarımları yapan web tasarım Esenler firması bu sektörde adını fazlasıyla duyurmuş bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak hem müşterilerimize güven veriyor hem de bu güven karşılığında tam olarak istenilen web sitesi tasarımını gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte diğer firmalara oranla daha uygun maliyetli tasarımlar yaparak sizlerin özgün web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz. 

+

Flash Web Sitesi Nedir?

Flash web sitesi oldukça eski zamanlarda kalmış bir web tasarımı olarak karşımıza çıkar. Bu tasarım temeline Adobe Flash’ı temeline alarak oluşturulmaktadır. Bu web siteleri eskiden oldukça fazla yapılmaktaydı. Ancak bu sitelerin temeline aldığı Adobe Flash uygulamasının artık eskimesi onucu flash web sitesi yavaş yavaş tarih olmaya başlamıştır. 

+

Flash Web Tasarımı Yapıyor musunuz?

Müşterilerimize kesinlikle önermediğimiz bu web tasarımı, web tasarım Esenler firması tarafından artık yapılmamaktadır. Yapılmamasının en büyük sebebi ise bu tasarımın oldukça eski bir tasarım olmasıdır. Adobe temelli olan bu tasarımlar hem mobil cihazlarda verimli olarak çalışmamakta hem de dinamik bir yapıya sahip olmadığı için düzgün bir web sitesi akışı sağlamamaktadır. Bu sebepten ötürü de firmamız artık flash web tasarımı yapmamaktadır.

+

Web Tasarım Esenler Firması Nerelerde Hizmet Veriyor?

Web tasarım Esenler firması İstanbul’un ilinin Esenler semtinde hizmet vermektedir. Ancak Esenler’e yakın olan bazı semtlere de hizmet verilmektedir. Elbette bu hizmetlerin verilmesinde yakınlık oldukça önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar.

+

Web Tasarımı Güncellemesi Yapıyor musunuz?

Web tasarımı güncellemesi web tasarım Esenler firmasının önemli hizmetlerinden birisi olarak geçmektedir. Sitenize tasarım yapıldıktan belli bir müddet sonra güncelleme yapmak isterseniz bekleriz.