Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Esenyurt

Web Tasarım Esenyurt

Yeni bir pazara girecekseniz veya fiziki dünyanın dışında, sanal dünyada da  kendinize yer açmak istiyorsanız, etkileyici bir web sitesine ihtiyacınız var demektir. Çünkü milyonlarca web sitesi arasından sıyrılmak, hiç de kolay değildir. Bunu başarmak için emin ellerde olmalı, çağdaş ve dinamik bir web tasarım firması ile çalışmalısınız. Esenyurt web tasarım, size özel internet sayfasını oluşturur.

 

 

Esenyurt Web Tasarım Çözümleri

Yaratıcı fikirlerin kıyasıya yarıştığı günümüzde, öne çıkmak için fazladan çaba göstermeli ve işin ehli firmalarla çalışmalısınız. Seçici olmak, sizin fikirlerinize de önem veren bir firma ile çalışmak önemlidir. İyi bir iş arkadaşı başarılarınıza nasıl katkı sağlarsa, işinde iyi olan web tasarım firmaları da, sizi gideceğiniz yere kadar güvenle taşır. İyi bir web sitesi, iyi bir tanıtımdır. Doğal yollardan reklam yapmak, potansiyel müşterileri kendine çekmek demektir. Yeniliklere ayak uydurmak, yarışta geri kalmayı reddetmektir. Esenyurt web tasarım çözümleri ile profesyonel dünyaya adım atın. Web siteniz aktif hâle geldikten sonra da, gereksinim duyduğunuzda teknik ekibimiz ile yanınızda olalım.

Orijinal Web Sitenizle Fark Yaratın

Her şeyin hızlıca tüketildiği ve kolay ulaşılabilir olduğu bu çağda, orijinal olmak, kuralları belirlemek başarıya giden yolda önemlidir. Bunu yaparken en kaliteli ürünleri ortaya çıkarmak ve en iyi hizmeti sunmak yeterli midir? Rahatlıkla, bunun kişi ve kurumlar için yeterli olmadığını söyleyebiliriz. İşe orijinal fikirlere açık olarak başlayabilirsiniz. Penta, yeniliklere kapı aralar.

Amaçladığınız doğrultuda orijinal içerikler oluşturmakla kalmamalı, bunları arama motoru algoritmasına uygun kodlanmış SEO çalışması ile desteklemelisiniz. Seçilen odak noktası etrafında metinler oluşturulmalı, doğru etiketler ile bulunmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Reklam stratejilerinizi rağbetin en yoğun olduğu yer olan internet  ortamında yapabilirsiniz. Özverili bir iç SEO, dış SEO çalışması ve doğal backlink kazanma yöntemleri ile yükselen bir firma olma yolunda ilerleyebilirsiniz. İşte tüm bunları sizin için, web tasarımı yapan firmalar gerçekleştirir.

 

Esenyurt Web Tasarım ile E-ticarete Adım Atın

E-ticaret, son yılların yükselen akımlarından. Çünkü yirmi dört saat açık bir dükkân, işletme sahiplerinin hayalidir. Alıcılar da, istediği tüm ürün ve hizmetlere birkaç tuşla ulaşmanın rahatlığını yaşar. E-ticaret yoluyla işletmeler,  iş gücünden, zamandan, mekândan, reklam giderlerinden tasarruf ederler. İyi bir web sayfası, iyi bir camekândır. Bir çiçekçi dükkânınız olsa, en sevdiğiniz çiçekler ile bir demet hazırlayıp en önde sergilersiniz değil mi? Bunu yaparken de dağınık bir görüntü yaratmaktan kaçınıp, kendiniz ve kurumunuzla ilgili en doğru izlenimi oluşturmaya çabalarsınız. İşte, çarpıcı, sade ve anlaşılır bir internet sitesi de, sizin reklamınızı yapar. Kampanyalarınızı ilgili müşterilere iletirken, potansiyel müşterilere de ulaşır. Değişen iletişim bilgilerinizi rahatlıkla güncellemenize ve birkaç dakika harcayarak birçok yeni alıcıya ulaşmanızı sağlar. İnternet kullanıcıları için kullanımı kolay bir web sitesi oluşturmak, navigasyon ve harita hizmetleri sunmak da, güven verici olacaktır. Web tasarım çözümleri, tüm bunları size sunar.

Esenyurt Web Tasarım, İyi Reklam, İyi Tanıtım

İletişim bu kadar kolayken, insanların birbirlerinden etkilenmeleri kaçınılmazdır. İşletmenizin kamuoyundaki imajı, marka değeriniz, internet sayfanızda yer alan kullanıcı yorumları ile değişebilir. Kötü tasarlanmış bir web sitesi de, işletmelerin başına gelecek en kötü şeylerden biridir. İnternet kullanıcıları, internet sitenize girdiğinde, birkaç saniye içinde işletmenizle ilgili karar verir. Kendinizi iyi tanıtmak için fazla zamanınızın olmadığını söyleyebiliriz. Mesela kullanışsız bir web sitesi, oradan buradan çıkan alakasız reklamlar, potansiyel müşterileri işletmenizden uzaklaştırıcaktır. Doğru bir tasarım ile, kurumsal kimliğinizden ödün vermezsiniz. İyi tanıtım için, Esenyurt Web Tasarım çözümlerini tercih edebilirsiniz.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1388