Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Eyüp

Web Tasarım Eyüp

Bulunduğumuz çevrede, girdiğimiz ortamlarda, kişiliğimizle ilgili yanlış bir intibah uyandırmak istemeyiz. Bizi biz yapan ilkeler ve değerleri en doğru şekilde  insanlara aktarmak, insanların aklında iyi bir şekilde yer etmek isteriz. Çünkü biliriz ki, hatalı bilgiyi doğrusuyla değiştirmek zordur. İşte kurumsal firmalar ve internet sayfasından hizmet sunan kişiler için, sahip oldukları web siteleri de onların kişiliklerinin yansımasıdır. Başarıya giden yolda, ana anahtardır. Eyüp web tasarım hizmetleri, tasarım sürecinde ve sonrasında size profesyonel destek sağlar.

 

 

Eyüp Web Tasarım ile Pazarlama ve Satış Gelirlerinizi Artırın

Web siteleri, kurumsal firmaların sanal ortamdaki camekânlarıdır. Bu camekân ne kadar göz alıcı olursa o kadar dikkat çeker. Elbette sadece renkli olmak yetmez. Bunu, profesyonellere yakışır bir tasarımla, kaliteli ve SEO uyumlu içeriklerle, firmayla ilgili açıklayıcı bilgilerle desteklemek gerekir. İlgisiz konuları yan yana getirerek, rengârenk görsellerle, dikkat dağıtıcı alanlarla, bunun sağlanmasına olanak yoktur. İşetmenizin ilkesini özetleyen çarpıcı bir slogan, oldukça etkili olacaktır. En önemli konu da, müşteri memnuniyetidir. Çünkü halk arasındaki adı ile ‘’Fısıltı Gazetesi’’ iyi çalışır. Hiçbir kurumsal firma kötü bir üne sahip olup bunun kulaktan kulağa yayılmasını istemez. Olumlu bir imaj, hayati önem taşır. İşte Penta ile oluşturduğunuz web sayfaları, ihtiyacınız olana cevap verir.

Doğru bir pazarlama stratejisi ve etkili reklam kampanyaları, kâr marjınızı yükselten etmenlerdir. Bunu yapmanın en masrafsız yolu da, tüm duyurularınızı yayınlayabileceğiniz bir web sitesidir. Çünkü burada yaptığınız reklam çalışmalarında, basılı materyallere ihtiyaç duymazsınız. Aynı anda dünyanın farklı yerlerine ulaşabilir, hem de yeni müşterilere kapı açabilirsiniz. Her açıdan avantaj sağlayan etkili bir web sitesi, aynı anda birçok işi yapar. Siz de Eyüp web tasarım çözümlerine bir göz atın, bu çözümleri birlikte değerlendireli.

Eyüp Web Tasarım Çözümleri

Profesyonel olmayan web tasarım firmaları ile çalışmak, işletmelere zaman ve para kaybettirir. Köklü bir firma bile, sanal dünyaya yeni adım atmışsa, kullandığı kötü tasarlanmış, kullanışsız bir web sitesi, o firmanın itibarını yerle bir edecektir. Kulaktan dolma bilgilerle harekete etmek yerine, derin bir araştırma yapmak, aynı dili konuşabileceğiniz bir web tasarım firması bulmak, yararınıza olacaktır. Çünkü bu, karşılıklı memnuniyete dayanan bir iştir. Hayalindeki web sitesine ulaşan firmalar büyümeye devam ederken, bu işe imza atan tasarımcılar da kariyerleri için sağlam bir adım daha atmış olacaklardır. Başarılı olmak, adından söz ettirmek, web tasarımı yapan firmalara dinamizm katar. Bu bağlamda, Penta’ya bir şans vermenizi dileriz.

 

Fark Yaratan Web Sitenizle Görünür Olun

İyi bir internet sayfası, kafa karışıklığı yaratan bilgilerden arındırılmış olmalı ve  kullanıcı dostu bir panel içermelidir. Ayrıca size hizmet sunan ekip çok yönlü düşünüp tüm aşamaları titizlikle geçtikten sonra, ortaya yaratıcı bir tasarım koymalıdır. Dikkatli bir analiz ve detaylı bir raporlama, başarıyı kolaylaştıracaktır. Çünkü etkili çözümler, etkili araştırmalar sonucunda ortaya çıkar.

Yenilikçi fikirlerle donatılmış sanatsal bir site, özellikle gençlerin dikkatini çekecektir. Gençlerin internette uzun saatler geçirdiği düşünülürse, firmalar için ayırt edici olmanın önemi ortaya çıkacaktır. Gençlere ulaşmak ailelerine, okullarına, sosyal ortamlarına yani geniş bir yelpazeye ulaşmak demektir. Bu son teknolojiyi kullanarak, çağdaş bir anlayışla mümkündür. Gençleri göz ardı eden firmaların düşüşe geçmesi kaçınılmazdır. Sanal ortama taşınan rekabet, pazarınızı büyütmek için atacağınız etkili bir adımdır. Yarına ulaşmak için gelişmek, akımlara ayak uydurmak elzemdir. Görünür olmak için, Eyüp web tasarım çözümlerine yer verin.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1252