Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Gebze

Web Tasarım Gebze

Web Tasarım Gebze derken, Günümüz internet ağlarının ve mobil teknolojisinin gelişim göstermesi ile birlikte kurumsal alanlarda da değişim rüzgârlar esmektedir. Firmamız ile iletişime geçen tüm kişi ve kurumlara Gebze web tasarım  seçeneklerini sunmaktayız. Yüksek donanımlı ara yüzler ile birlikte müşteri ve ziyaretçilerin ilgisini çeken bir alt yapı hizmeti aktarmaktayız. Böylece ürün ve hizmet tanıtımlarında marka değerinizi yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda SEO uyumlu tasarımlar ile birlikte internet aramaların başı çekebilirsiniz.

Gebze Web Tasarım Firması

E-ticaret alanında yapmış olduğumuz çalışmalar da markanızı üst sıralara taşımak ilk önceliğimiz olmaktadır. Web tasarım denildiğinde de ilk olarak akla e-ticaret siteleri gelmektedir. Tasarım konusunda kendini kanıtlamış olan e-ticaret siteleri, bu bağlamda birçok siteye ilham kaynağı olmuşlardır. Penta yazılım olarak tasarım konusunda tamamen özgün ve markaya uygun bir tasarım yaparak sizlere farklı bir iş sunmaktayız. İnternet üzerinde hazır olarak yer alan tasarımlar artık her noktada kendini göstermesi nedeniyle bizler tamamen bu bağlamdan soyut kalarak, markanıza özgü tasarım yaratıyoruz. Site kullanımınızı kolay ve tüm hedef kitlelerin anlayacağı şekilde sizlere sunmaktayız.

Penta Yazılım olarak sizlere yeni nesil dünyanın kapılarını aralıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda yer alan uzman ekibimiz ile ilk olarak hedef analizleri yapmaktayız. Ardından analizlere göre web tasarımının taslak halini oluşturuyor ve hızlı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Kodlama alanında ve verdiğimiz diğer hizmetler alanında etkili çalışmalar sürdürmek üzere her geçen yeni günde teknoloji gündemini yakından takip ediyoruz. Penta yazılım olarak her zaman mutlu müşteriler ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek, işimizi kod aşkı ile yapıyoruz.

Gebze Web Tasarım , Güvenli Bir Siteye Sahip Olun!

Gebze de web sitesi yapan firma olarak seçeneklerimiz arasında bir ürünün ya da firmanın rengini belirlemek de mevcuttur. Her firmanın bir rengi bir de sloganı bulunmak zorundadır. Böylece çok daha kısa sürede çok daha fazla sayıdaki kitlelere erişme şansını sizlere vermekteyiz. Uygulama alanına soktuğumuz tüm tasarımlar tamamen dışarıdaki modern dünyanın izlerini taşımaktadır. İlkel metotlar ile reklam ve tanıtım yapmak çok gerilerde kalmıştır. Bugün ticaretin ve reklamın seyrine yön veren internet dünyasıdır. Bu dünyada söz sahibi olmak adına alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile tamamen çağı yakalamış hizmetler vermekteyiz. Aynı zamanda kolay kullanım açısından da ziyaretçilerine bonus değerler yüklüyoruz.

Penta yazılım olarak sizlere yalnızca bir site sunmuyoruz. Yapmış olduğumuz siteler ile markanızı, firmanızı daha üst sıralara taşıyarak sizlere müşteri kazandırma işlemi yapıyoruz. Günümüzde tüm siteler de yer alan SEO çalışmaları ile sizler tarayıcılarda üst sıralara yerleştiriyor ve reklam alımlarınızı artıyoruz. SEO çalışmaları diğer bir adı ile arama motoru optimizasyonu, tarayıcıların havuz sisteminde yer alan güvenlik önlemlerinin alındığı web sitelerin ilk sıralarda çıkmasını sağlayan bir çalışmadır. Bu sistem yalnızca güvenilirliği değil aynı zamanda daha fazla kişiyi siteye çekmeyi de hedeflemek üzerine yapılmaktadır.

Web tasarım işlemlerinde site trafiği oldukça önemlidir. Bu nedenle yapılan tüm çalışmalarda hedef kitle analizleri doğru yapılmalı ve ona göre site çalışmaları yapılmalıdır. Penta yazılım sizlere yalnızca bir site hizmeti sunmaz aynı zamanda sizlere etkili bir müşteri kazancı ve marka bilinirliği de kazandırmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan kontrol paneli sistemleri ile de sitenizi etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Kontrol paneli içerisinde sitenizde neyi düzeltmek istiyorsunuz ya da ne eklemek, silmek istiyorsunuz belirtmeniz halinde kontrol paneli isteğinize göre düzenlenmektedir. Web tasarım işlerinde kontrol paneli sitenin yapım aşamasında belirlenmektedir. Tüm işlemlerimiz bittikten sonra siteniz için sizlere uzman arkadaşlarımız tarafından bir eğitim verilmektedir. Bu sayede sitenizi daha iyi tanıyabilir ve daha iyi bir şekilde kullanabilme imkânı sunmaktadır.

Penta Yazılım ile Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürün !

Web sitesi yapan firmalar çok dikkatli olmalı! Her şey yalın, anlaşılır ama bir o kadar çarpıcı olması için tüm çabalarımızı ve enerjimizi web seçeneklerine aktarmaktayız. Bununla birlikte uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Bu site sayesinde marka değerini ivmeli bir şekilde gösterebilir ve kimliğini geleceğe taşıyabilirsiniz. Seçeneklerimiz içerisinde hem arka plan hem de ön yüz bulunmaktadır. Böylelikle web siteleriniz hem donanımlı hem de yüksek çözünürlüklü olarak hizmet verecektir.

Web tasarımda ahenk yakalamak oldukça önemlidir. Son dönemlerde artan telefon kullanımı ve internete her alanda kolay erişim ile mobil siteler de oldukça dikkat çekici bir şekilde tasarlanmaktadır. Müşterilerimiz bizlerden bir web site istedikleri andan itibaren oluşturduğumuz analizler ve taslak çalışmaları mobil ve tablet cihazlara göre de ayarlanmaktadır. Web sitenin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamak ve erişim kolaylığını her yere taşımak bizler için ilk önceliktir. Müşterilerimizin isteklerine ve marka bilincine göre yaptığımız bu tasarımları mobil sürümde de etkili bir şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Uzman ekibimiz ile birlikte her zaman ekip ruhunu koruyarak, web tasarım alanında profesyonelce yürütülen tüm bu süreçte sorunlara etkili ve hızlı çözümler üretmekteyiz.

Bizimle çalışan firmalar web tasarım avantajlarından sonuna kadar faydalanmaktadır. Unutulmamalıdır ki bir markanın ve de şirketin web sitesi onun kartviziti konumundadır. Günümüz piyasa şartlarında ön sıralarda yer almak ve müşteri memnuniyetini web siteleri üzerinden aktarmak büyük önem taşımaktadır. Bu önemin farkına varan tüm şirketler de bugün piyasaya yön veren büyük şirketler arasında bulunmaktadır.

Gebze web tasarım ile Gebze bölgesinde bulunan tüm müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşmaktayız. Bu sayede işleriniz hiçbir zaman aksamadan sizlere hizmet vermekteyiz. Penta yazılım olarak ilk önceliğimizi daima sizler yapmakta ve kaliteli işler ile sizleri buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Sağlanan bir diğer avantaj ise sürekli olarak güncellenmesidir. Bu sayede, web tasarımı kadar içerikleri ile de piyasanın nabzını tutabilir ve tasarımlarınız ile birlikte ilk sıralarda yer alabilirsiniz.

 

gebze web tasarım
gebzede web tasarım hizmeti veren firmalar

 

Yazıya Puan Ver
9 Kişi Puan Verdi
3008

Web Tasarım Gebze Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarımında SEO Ne Demek?

SEO kavramı en genel tanımıyla arama motorunun optimize edilmesi anlamına gelmektedir. Kişilerin arama motorlarında sizi daha rahat bir şekilde bulabilmesine olanak sağlayan SEO hizmetleri, web tasarım Gebze firması tarafından oldukça detaylı bir şekilde sağlanmaktadır. Bu durumu oldukça koordineli bir şekilde yapabilen ekiplerimiz bu sayede firmamızın SEO hizmetlerini oldukça genişletmiş ve geliştirmiştir.
+

Sosyal Medyanın Web Sitesi Üzerinde Bir Etkisi Var mı?

Evet, elbette sosyal medyanın web siteleri üzerinde oldukça fazla bir etkisi bulunmaktadır. Bu etkinin en büyük sebebi ise günümüzde sosyal medyadan alınan randımanın müthiş şekilde artmasıdır. Hemen herkesin sosyal medya hesabı olduğu düşünülürse reklam yapmanın en iyi haline gelmiştir Sosyal medya. Bu sebepten ötürü de web sitenizin reklamını yapmak istiyorsanız sosyal medya unsuru web tasarım Gebze firması tarafından öne sürülmektedir.

+

Web Tasarım Hangi Aşamalardan Oluşur?

Web tasarım süreci eşitli aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalar ise tamamen sizinle fikir alışverişi kurma ve daha sonrasında bunu hareket geçirme üzerine kuruludur. Bu aşamaların ne olduğuna bakacak olursak:

·         Ön Görüşme Aşaması
·         Teklif Aşaması
·         Eskiz Çalışma (Tasarım Görseli Hazırlama)
·         Revizyon Aşaması
·         Sonuçlandırma Aşaması
·         Son Aşama

Şeklinde toplamda 6 aşamadan oluşmaktadır.

+

Web Sitesi Açmanın Herhangi Bir Yararı Var mı?

Web sitesi kavramı şirketinizin reklamını yapabilecek kapasiteye sahiptir. Bunun en büyük nedeni ise dünyanın artık son derece internetleşmesi olarak karşımıza çıkacaktır. İnsanlar sizin sitenize girdiklerinde bu siteyi beğenirlerse direkt olarak sizin firmanıza karşı bir sempati beslenebilir. Bu sebepten ötürü de web sitesi açmak oldukça yararlıdır.
+

Yanlış Bir SEO Zararlı mıdır?

Yanlış bir SEO kullanımı markanız büyük zararlar verebilmektedir. Bu tip zararların önüne geçmek için ise yapılması gereken en doğru şey web tasarım Gebze ile irtibat kurmak olacaktır. Firmamıza gelerek size en uygun SEO paketlerini seçebilir, web sitenizin reklamını ve arama motorunda üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz.